Gość: TG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 01:07 Sodówa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: -_- Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.dyn.optonline.net 04.07.07, 01:08 nie,przereklamowana brazylia taka slaba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ada Beenhakker nie zachwycilby sie....... IP: *.hsd1.co.comcast.net 04.07.07, 01:13 a szkoda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Słowa wsparcia, a nie wpierd.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 08:53 I już bohaterowie stali się zerem. Ot, polski charakterek większości wpisujących się osób. Przestańcie po nich jechać - macie satysfakcję z gnojenia, to potrenujcie na swojej rodzinie. Mają chłopaki góra 20 lat, popełniają błędy, psyche jeszcze nie to, ale grają też pod ogromną presją. Najważniejsze, by do soboty odbudowali się, podnieśli z kolan, stanęli mocno na nogach i pokazali futbol oraz charakter, taki jak z Brazylią. Ja im dziękuję za Brazylię i czekam na więcej takich chwil. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andy U ES EJ !!!! U ES EJ !!!! IP: *.cable.ubr05.enfi.blueyonder.co.uk 04.07.07, 09:18 DO BOJU - BIC Ruskow BIC. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: defetysta Re: Słowa wsparcia, a nie wpierd.. IP: *.chello.pl 04.07.07, 09:38 > I już bohaterowie stali się zerem. a kiedy niby byli oni "bohaterami"? bo wygrali jeden mecz? bo media już ich porównywały do drużyny z MŚ'74?! to raczej jest typowo "polskie", niestety... a "zerami" też nie są... ;) > Mają chłopaki góra 20 lat, popełniają błędy a grali z Amerykanami, którzy mieli po lat 25-30?! a grali z drużyną, w której tradycja gry w piłkę nożną jest przekazywana z dziada-pradziada?! ;))) > Najważniejsze, by do soboty odbudowali się, podnieśli z kolan, stanęli mocno na nogach i pokazali futbol oraz charakter dokładnie! dlatego krytyka może trochę ostudzi ich rozpalone głowy po jednym udanym meczu (mecz, jak mecz - wynik był tylko dobry), chłopaki muszą zrozumieć, że jeszcze są nikim i jak wiele pracy ich czeka i najważniejsze - nie mogą słuchać tych wszystkich, którzy już kreują ich na gwiazdy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosciuniu Re: Słowa wsparcia, a nie wpierd.. IP: *.as.kn.pl 04.07.07, 11:26 no co ty stary ?? jak mozna przegrac z usa 1:6 .po prostu nastepnym razem nie ma co chwalic dnia przed zachodem slonca i nie mozna nazywac ich bohaterami.nie wiem czy ogladales mecz z brazylia .gol z wolnego a pozniej wykopywanie pilki przez reszte meczu na aut albo do przodu(jaki charakter tam pokazali nie wiem ,wiecej farta tam mieli).piszesz ze chlopaki maja gora po 20 lat ,a ile maja miec?? 40 ?? albo sie potrafi grac albo nie.w tym sporcie nie chodzi o to zeby raz na kilkadziesiat lat wygrac z brazylia i juz zostac okrzyknietym herosem.wpier.. sie nalezy i to jak najbardziej.kolejny raz udowodnilismy ze stac nas na chwilowy zryw i nic wiecej(totalny brak profesjonalizmu zupelnie jak jamajka tylko ze u ich sportowcow najwazniejsze jest zloto a u nas modna fryzura i dobra fura).modle sie zeby tylko korea nas nie rozjeba.a ,bo to juz bedzie trauma. pozniej do rozgromienia polakow zostana tylko san marino ,aruba i bangladesz .hyhhy]zaraz pewnie ktos mnie pojedzie i dalej bedzie sie zachwycal fantastyczna gra polakow .pozdrawiam i zycze milego ogladania takich pojedynkow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yhwh Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: 212.160.172.* 04.07.07, 09:33 Brazylia cieniutka a nasze orełki nie lepsze widzieliscie jak oni zachwuja sie pod polem karnym przeciwnika? nie wiedza co z piłką zrobić korea nas rozjedzie ale za Brazylię - DZIEKUJEMY !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adl mysleli ze wygrali z brazylia i teraz mozna usiasc IP: *.hsd1.co.comcast.net 04.07.07, 01:11 i nic nie robic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lee [...] IP: 83.2.141.* 04.07.07, 01:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alex usa jak zwykle zagrala na 100% IP: *.dyn.grandenetworks.net 04.07.07, 01:12 jak usa cos robi w sporcie to az leca wiory. go usa!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malkontent Re: usa jak zwykle zagrala na 100% IP: *.crowley.pl 04.07.07, 01:48 Nienawidze tych sk*** hamburgerów ale dzis bardziej nienawidze tych nedznych, zawsze takich samych polaczkow. Choc tu mieszkam, to nawet siebie nie nazywam polakiem, bo odstaje od tej calej polskiej holoty pracowitowscia, entuzjazmem i postawa zyciowa. Debilne tlumaczeznia, ze to komuna czy wojna nas zalatwila jest glupota! Mam 30 lat i patrze na siebie. 10x mam w 4 literach komune i wojne - w ogole nie wplywa to na moje zycie i to co robie na codzien. Tyle razy sobie powtarzam, ze ogladanie meczy polakow to stracony czas i popatrze na nich dopiero jak dojda do jakiejs 1/8 finalu. I zawsze robie na odwrot i zawsze zaluje, ze ogladalem. Lepiej bylo nie ogladac z 10..20 meczy ostatnich i raz sie pomylic przy pieknym meczy z Portugalia, niz raz sie cieszyc z tego meczu a 19 razy przeklinac przywiazanie do wlasnych nadziei. Z polska trzeba jak ze zla firma - spieprzac z niej, oddzielic sie gruba kreska i wiecej do niej nie wracac. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x ...a moze powiesz w czym jestes dobry? IP: *.crowley.pl 04.07.07, 02:15 W pluciu tka jak to zaprezentowales jestes calkiem niezly, ale moze powiesz w jakiej dyscyplinie nauki, sportu, biznesu nalezysz do czolowki jesli nie swiata to chocby Polski? cos mi sie wydaje ze nie odpiszesz:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosciuniu Re: ...a moze powiesz w czym jestes dobry? IP: *.as.kn.pl 04.07.07, 11:43 jezeli stary to jest czolowka intelektualna lub sportowa ,to zaraz strace wszelka nadzieje.wole sie ludzic ze mamy lepszych pilkarzy i tylko selekcjoner sie pomylil.bo jesli to jest przyszlosc polskiej pilki to za pare lat zostana nam kręgle na plaży i gra w dwa ognie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fd [...] IP: *.as.kn.pl 04.07.07, 02:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J07 Re: usa jak zwykle zagrala na 100% IP: *.nycmny.east.verizon.net 04.07.07, 03:05 Malkontencie oddziel sie gruba kreska,i nie wracaj.- Twoja kreska przyniesie jakis pozytek,i nie nazwa;o nastepny Mazowiecki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J07 Re: usa jak zwykle zagrala na 100% IP: *.nycmny.east.verizon.net 04.07.07, 03:05 Malkontencie oddziel sie gruba kreska,i nie wracaj.- Twoja kreska przyniesie jakis pozytek,i nie nazwa;o nastepny Mazowiecki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Wspolczujacy Re: usa jak zwykle zagrala na 100% IP: *.dsl.bell.ca 04.07.07, 04:50 O jak mi Cibie szkoda - Bezpanstwowcu... Nienawidzisz "hamburgerow", do Polakow siebie nie zaliczasz, jestes lepszy od tej polskiej "holoty" . Gdzie nalezysz? Nigdzie? Jak bardzo Ci wspolczuje! Masz w sobie tyle negatywnych emocji. Dla wlasnego zdrowia psychicznego, posluchaj rady i wyrzuc z siebie te zolc bo niebawem Ciebie samego zaleje. Tak latwo popasc z euforii i superlatyw - na temat naszych mlodych pilkarzy po meczu z Brazylia- w tak dosadne slowa zrownujace ich z ziemia po meczu z USA. A mi po prostu ich dzisiaj szkoda i mam nadzieje, ze sie odbija i pokaza zlepszej strony w meczu z Korea. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emigrant Re: usa jak zwykle zagrala na 100% IP: 218.185.9.* 04.07.07, 05:00 koles, tez mieszkam daleko poza polska. przykro mi ze jestes taki glupi i wstydzisz sie skad jestes, szczegolnie wstydzic sie przyznawac amerykanom... obodz sie koles, zmadrzej bo inaczej staniesz sie jednym z nich, czesc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.home.cgocable.net 04.07.07, 01:12 JEST TO BARDZO PRZYKRE,ALE PRAWDZIWE WYDARZENIE NA STADIONIE W MONTREALU 1:6 NIKT Z POLONI SIE NIE SPODZIEWAL TAKIEGO WYNIKU. ALE POCIESZAJMY SIE BEDZIE W PRZYSZLOSCI MOZE LEPIEJ. TO JEST MLODA KADRA ZAWODNIKOW,PRZED NIMI JESZCZE WIELE MOZE SIE WYDARZYC A NA OSIAGNIECIA DOBRYCH WYNIKOW MUSZA JESCZE POCZEKAC Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Masazysta Ichi Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 01:40 Przestan pieprzyc. Mloda rowniez jest repra USA. I nie pisz, ze nikt sie nie spodziewal. Tylko moron mogl po meczu z Brazylia myslec ze jest OK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misio Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.sttlwa.dsl-w.verizon.net 04.07.07, 08:03 co to znaczy MLODA KADRA ????- to sa mistrzowstwa U 20 wiec kazdy jest mlody ! A najmlodszy ADU ktory zdobyl 3 bramki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 01:14 Fatalnie,Polska dala straszna plame.Mozna mecz przegrac 1:0,2:0 ale nie 6:1..to wstyd dla kraju.Polacy oddali mecz.Wygladali wolno,bez wiary i pomyslu na gre.Wstyd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: supersonic USA!!!!! IP: *.DYNAPOOL.NYU.EDU 04.07.07, 01:22 U S A! U S A! U S A! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chris Re: USA!!!!! IP: *.hsd1.nj.comcast.net 04.07.07, 01:27 How sad. Tommorrow's 4th of July but you are still at the library. All dressed up but nowhere to go. Get a life. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: supersonic Re: USA!!!!! IP: *.DYNAPOOL.NYU.EDU 04.07.07, 01:30 I'm actually in my dorm room, getting ready to have dinner with my friends. Oh, and I wouldn't exactly call myself dressed up. Anyway, thanks for the "get a life" tip. And, one more time.... U S A! U S A! U S A! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubelzimnejwody Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.nwrknj.east.verizon.net 04.07.07, 01:32 Wlasnie takiego obrotu sprawy baardzo sie obawialam - ale przyznam, ze nie przeciwko Amerykanom, ktorzy to nic specjalnego nie pokazali w ich meczu przeciwko Pld. Korei. Az ciary przechodza na mysl co bedzie kiedy Nasi zagraja przeciwko tym piekielnie szybkim i sprytnym jak lisy Koreanczykom. Brrrrr .... A tak nawiasem - slyszalem, ze rodzice Szeteli (rodowici Polacy) niemal ze blagali polskich dzialaczy kilka lat temu aby dac Ich synowi szanse zagrania z bialym orlem na piersiach. Ci dialcze ponoc nawet nie chcieli o tym slyszec, no i rezultat jest taki jaki jest. Cos jak powtorka z Podolskim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mar Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.hsd1.il.comcast.net 04.07.07, 02:40 widac jakie mozna miec wyniki jak sie nad mlodymi odpwiednio pracuje - i to w kraju gdzie pilka nie jest popularna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x a gdzie mlodzi z krajow gdzie pilka jest popularna IP: *.crowley.pl 04.07.07, 03:06 a gdzie mlodzi z krajow gdzie pilka jest popularna? agglia, frnacja, niemcy, rosja, ukraina, holandia? nie zalapali sie? wiec moze polacy nie sa tacy zli? Odpowiedz Link Zgłoś
matrek Re: a gdzie mlodzi z krajow gdzie pilka jest popu 04.07.07, 04:10 Raczej zingnorowali. Odpowiedz Link Zgłoś
matrek Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków 04.07.07, 04:09 Nie wiem jak u Ciebie w Illinis, ale na Florydzie soccer jest bardziej popularny niz "sztandarowe" amerykanskie gry zespolowe. I to bynajmniej nie dzieki "hiszpanom" jedynie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: boBan Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.xnet.org.pl 04.07.07, 10:00 Chłopie nie jedź mi tu z "socerrem" bo ja nie wiem co to jest?!! FOOTBALL lub PIŁKA NOŻNA! Czy wy musicie wszystko zamerykanizować?! Hamburgery smażyć!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasiulla Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 10:18 Gość portalu: boBan napisał(a): > Chłopie nie jedź mi tu z "socerrem" bo ja nie wiem co to jest?!! FOOTBALL lub > PIŁKA NOŻNA! Czy wy musicie wszystko zamerykanizować?! > Hamburgery smażyć!!! To może poucz się języków i różnic między amerykańskim a angielskim, zanim Twoje dwucyfrowe IQ rozsadzi Ci monitor. Żaden normalny Amerykanin nie użyje słowa "football" bo to oznacza u nich inną grę (to takie rugby z panami odzianymi w ochraniacze i kaski, jakbyś nie wiedział). Po amerykańsku mówimy "soccer" na piłkę nożną. Wykazałeś się niestety nędzą umysłową, biedaku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buldog Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.piekary.net 04.07.07, 11:52 Żyjemy w Europie ,a tu piłka nożna była, jest i będzie zwana football więc boBan ma rację. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polska:Korea - 0:5 Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: 131.111.224.* 04.07.07, 01:27 Polska przegra...przeciez po tym co Koreanczycy pokazali w pierwszym meczu....Polska nie ma szancy Stawiam na 0:5 dla Korei Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: steve zle przygotowanie taktyczne i psychiczne IP: *.nycmny.east.verizon.net 04.07.07, 01:40 grali jak orly Janasa a to wina trenerow,ktorzy zle rozpracowali jankesow i opracowali zla taktyke na mecz,zbyt krotko utrzymywali sie przy pilce,brak gry kombinacyjnej i byli slabsi fizycznie.nie wiadomo w co grala obrona itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x To byla sprawa psychiki- po 1-0mysleli ze sa MS! IP: *.crowley.pl 04.07.07, 01:45 To byla sprawa psychiki- po 1-0 mysleli ze sa juz mistrzami swiata, gdy USA wyrownalo-smierc w oczach i tak bylo juz do konca. Moze sie odrodza ale potrzebny psycholog... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Masazysta Ichi Normalka. IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 01:45 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=88&w=65181594&a=65311550 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flaszek Kolejny triumf tzw. "polskiej myśli trenerskiej".. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 01:48 Cokolwiek to znaczy. Dla porządku nadmieniam, że jankesów trenuje Holender... ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonista wszystko ustawione to było przecież... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 01:52 teraz my z koreą, ziomy zza wielkiej wody z brazylią i bratersko przechodzimy do następnej rundy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiedz Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.hsd1.il.comcast.net 04.07.07, 02:02 lehehehehe, fajnie.A teraz chlopaczki na plac zabaw i trenowac, trenowac, trenowac.6:1 to pogrom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.as.kn.pl 04.07.07, 02:11 Najważniejsze, że Szpakowski zmienił zaczes :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matizz Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.chello.pl 04.07.07, 02:19 Pocieszenie: Panama w 7 min straciła 4 gole 30 min Panama 0-4 Argentyna prznynajmniej nie przegramy najwyżej na tych MŚ. Gramy do ostatniego gwizdka w meczu z Koreą! Do boju Polsko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo_w Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 02:21 Polska piłka to po prostu fenomen na skalę europejską... Niemal 40 mln kraj, a tak na prawdę nie mamy ŻADNEGO piłkarza europejskiego formatu. Ukraińcy mają Szewczenkę, Rebrowa, Czesi-to światowe gwiazdy, nie wspomnę już o Niemcach, a u nas po prostu biała plama na futbolowej mapie Europy, żadnego porządnego klubu, i ta młodzieżówka - po prostu dno! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Znasz jakiegos dobrego Niemca?:) IP: *.crowley.pl 04.07.07, 02:24 Oprocz Klosego i Podolskiego, Asamoaha, Kuraniego, Nowotnego itp?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo_w Re: Znasz jakiegos dobrego Niemca?:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 02:29 Jeszcze Ballack kiedyś coś tam grał, i razem z Twoimi zawodnikami to już 6ściu graczy chyba ;) , ale nieważne, bo mimo że Niemcy indywidualnie są drętwi po maksie, to przynajmniej grają dobrze jako drużyna. No i mają przyzwoite kluby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eee Re: Znasz jakiegos dobrego Niemca?:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 02:37 a co nie tak z Nowotnym? że niby co ? nazwisko? buehehe ..śmieszne.. 100% niemiec z niego jest.... a skoro juz o tym mowimy: spojrz na repre Holandi, Francji chocizby... kurcze nie wiedziałem ze w tych krajach tyle czarnych mieszka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x a gdzie sa Francuzi, Niemcy, Anglicy, Rosjanie, Uk IP: *.crowley.pl 04.07.07, 02:40 a gdzie sa Francuzi, Niemcy, Anglicy, Rosjanie, Ukraincy, Holendrzy, Turcy, Dunczycy, Szwedzi, Belgowie? Przeciez na te mistrzaostwa sie nie dostali. Moze sie nie ma co tak na Polakow narzekac! Troche obiektywizmu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo_w Re: a gdzie sa Francuzi, Niemcy, Anglicy, Rosjani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 02:46 Ej, stary, gdyby nasza reprezentacja seniorów grała jak kraje które wymieniłeś (moze oprócz belgii) to obiektywizmu by mi nie brakowało. Te mistrzostwa U20 tylko po prostu mnie dobiły na maxa ;) pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: a gdzie sa Francuzi, Niemcy, Anglicy, Rosjani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 10:47 Zdaje się, że z tego co pamiętam tym drużynom które wymieniłeś nie chciało się na tych Mistrzostwach grać. To granie o pietruszkę. Wystarczy popatrzeć na drużyny które grają :P. Raczej te U-20 służą tylko wypromowaniu młodzików ot co. Żaden prestiż :). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo_w Re: Znasz jakiegos dobrego Niemca?:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 02:43 pewnie ze 100% Niemiec, a Klose czy Podolski to co? Tyle że mają polskie korzenie, uratowało ich tylko to że nie wychowali się tu bo wtedy nic by z nich nie było, niestety, wcale sie nie dziwie ze grają dla Niemiec. a moze powinnismy brac przykład z tej Francji, i też troche murzynów znaturalizować, moze wtedy jakos by ta reprezentacja grała ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alex USA IP: *.i-younet.ne.jp 04.07.07, 02:20 To bylo do przewidzenia. Za kilka lat USA beda potega w futbolu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c8 brasil IP: 189.146.157.* 04.07.07, 02:27 wygrywa 1-0 po 42 min jesli wygraja bedzie jeszcze weselej w piatek w meczu z zoltkami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.cable.ubr01.sout.blueyonder.co.uk 04.07.07, 02:37 co za porazke.lepiej na podworku gramy z chlopakami.ogladam wlasnie mecz brazyli z korea, zoltki zniszcza naszych niestety, sa za dobry,szybcy i przede wszystkim graja bardzo dobra pilke Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: noik gdzie kurna byla transmisja CBC no ale IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 02:38 to chyba dobrze ze nie moglem obejrzec...no bo jak by nie bylo..ale 1:6!!! ja pier....ele-a mialem nadzieje ze to jest druzyna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Live TV z meczy: fifa.tv IP: *.crowley.pl 04.07.07, 02:42 www.fifa.com/u20worldcup/livecoverage.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pogon 4 liga Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 03:09 Grosicki i spółka wedzieli co robią. To już zawodowcy. Wstyd.I Szpakowski jaki przystojny. Gorycz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nvcxhfgt./ Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: 86.42.43.* 04.07.07, 03:11 najlepszy polak szetela Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lema czyscic buty IP: *.proxy.aol.com 04.07.07, 03:17 szkolenie mlodziezy w usa jest zdecydowanie na wyzszym poziomie.wynik tego meczu to potwierdza. Roznica dwoch klas.Czym wczesniej zdacie sobie sprawe z tego tym lepiej, bo wynikow podobnych do tego lub nizszych w konfrontacji miedzy tymi oboma krajami bedzie wiecej.Uczcie sie od Amerykanow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.crowley.pl 04.07.07, 03:27 Polska 3miejsce MS- 1974,1982 5miejsce MS- 1978 1miejsce Olimpiada-1972 2miejsce Olimpiada-1976,1992 ...a USA hahahahahahahaha? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Masazysta Ichi Re: a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 04:27 Gość portalu: x napisał(a): > Polska > 3miejsce MS- 1974,1982 > 5miejsce MS- 1978 > 1miejsce Olimpiada-1972 > 2miejsce Olimpiada-1976,1992 > > ...a USA hahahahahahahaha? Zapomniales jeszcze dodac, ze w czterdziestym uratowalismy Anglie, a w 1939 to niemcom tak niemilosiernie poobtlukiwalismy czolgi szablami, ze az im lakier poodskakiwal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X Re: a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.crowley.pl 04.07.07, 04:45 racja! Z tym ze w sprawie czolgow, szabel i lakieru to niestety powarzasz niemiecka progagande utrwalana przez komunistow!! KRETYNIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Masazysta Ichi Re: a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 05:00 Zapomniales cymbale o uratowaniu Anglii w czterdziestym. To tez propaganda niemiecka, tyle ze utrwalana tym razem przez Bialorus? Co za KRETYN!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.crowley.pl 04.07.07, 05:15 Umiesz czytac? to przeczytaj do czego sie odnioslemdiagnozujac twoj umysl medycznym terminem "kretyn" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Masazysta Ichi Re: a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 05:28 No popatrz, a ja myslalem ze podpisales sie nowa sygnaturka KRETYNIE!!! zamiast stara X. Nawet dobrze do ciebie pasuje, tyle ze na twoim miejscu poprzestal bym pisanie nowego nicka na N. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ada Re: a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.hsd1.co.comcast.net 04.07.07, 06:25 przeciez idioto jak tak sie brzydzisz wszytkiego co polskie to dlaczego tu tak czesto bywasz , idz sobie na jakies kanadyjskie forum podyskutowac ...no ale ty nie mowisz ich jezykiem.... ha..naszym tez nie ........wracaj myc gary nic tu po tobie kretynie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Masazysta Ichi Re: a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 10:07 I ty sie mendo tu przyszwendales? Na sasiednim watku dostales po garbie to i na tym mozesz farfoclu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amerykan Wstyd Polsko mi za was!!!!!!! IP: *.proxy.aol.com 04.07.07, 03:31 Co za kicha . Smieja sie z was w swiecie .Amerkanie utarli wam nosa i bardzo dobrze.Teraz przynajmiej wiecie na jakim poziomie jest szkolenie pilkarskie w USA. To jest tylko kwestia czasu , kiedy stana sie potega pilkarska. Maja z czego wybierac wierzcie mi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matizz Polska - Korea IP: *.chello.pl 04.07.07, 03:45 Korea w dzisiejszym meczu z Brazylią pokazała charakter Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jbs Re: Wstyd Polsko mi za was!!!!!!! IP: *.dsl.look.ca 04.07.07, 03:59 Nie pier... you rednecks only have one football, your fu.... Superbowl January 30. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gabiene jest tak świetne szkolenie i selekcja,to czemu nie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 11:07 wybrano np. lepszych siatkarzy? gdzie sukcesy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eurofanatik Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 04:01 Amerykanie sa faworytami grupy wiec wiadomo bylo, ze mecz z nimi bedzie ciezki. Teraz pozostaje miec nadzieje, ze w spotkaniu z Korea Pld. bedzie lepiej. Choc latwej przeprawy bym nie oczekiwal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cc zoltki i pan szetyna IP: 189.146.157.* 04.07.07, 04:15 nas rozjada, niestety, znow Polska wstydzi najbardziej wkur... mnie szetela troche pokornosci z zdobytych goli wobec rodakow mogl pokazac!!! rozwesolona geba przy 2 golach pokazal jak drwi z polskich korzeni! rodzice powini samrkaczowi rowno po dupie nawalic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Masazysta Ichi Re: zoltki i pan szetyna IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 04:33 Na korzenie, to sie moze powolywac burak. Szetela gra dla swojego kraju i ma prawo cieszyc sie z tego co robi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucjan Re: zoltki i pan szetyna IP: *.sttlwa.dsl-w.verizon.net 04.07.07, 05:05 Brawo.... jedynym ktorym mozna sie zachwycac jest KLOSE. Polaczki zawsze beda do dupy wchodzic szwabskim nazistom. Pare dni temu jakis cep tu pisal ze Amerykanie chcac byc innymi graja tylko w baseball ktory polega na drapaniu sie po jajach. A pilka nozna to potega !!! Co za ironia ... Amerykanie rozpieprzaja Polske 6:1 !!!!!!! Gdzie jest ten JAJCARZ ????? Pewnie spi zachlany z rezpaczy ???? Odpowiedz Link Zgłoś
matrek Re: why does the world hate the united states of 04.07.07, 04:03 To z gatunku tych polakow, co to angielskiego jeszcze sie nie nauczyli, a polskiego juz zapomnieli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Floye Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.nyc.res.rr.com 04.07.07, 05:02 Najwazniejsze ze kazdy z tych zalosnych chlopczykow mial dopracowana fryzure ;) Odpowiedz Link Zgłoś