Dodaj do ulubionych

Adu i Szetela rozgromili Polaków

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 01:07
Sodówa?
Obserwuj wątek
    • Gość: -_- Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.dyn.optonline.net 04.07.07, 01:08
      nie,przereklamowana brazylia taka slaba
      • Gość: ada Beenhakker nie zachwycilby sie....... IP: *.hsd1.co.comcast.net 04.07.07, 01:13
        a szkoda
        • darling221 i juz po balu, jak zwykle Polacy dostali baty 04.07.07, 07:04
          • Gość: Jakub Słowa wsparcia, a nie wpierd.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 08:53
            I już bohaterowie stali się zerem. Ot, polski charakterek większości
            wpisujących się osób. Przestańcie po nich jechać - macie satysfakcję z
            gnojenia, to potrenujcie na swojej rodzinie. Mają chłopaki góra 20 lat,
            popełniają błędy, psyche jeszcze nie to, ale grają też pod ogromną presją.
            Najważniejsze, by do soboty odbudowali się, podnieśli z kolan, stanęli mocno na
            nogach i pokazali futbol oraz charakter, taki jak z Brazylią. Ja im dziękuję za
            Brazylię i czekam na więcej takich chwil.
            • Gość: Andy U ES EJ !!!! U ES EJ !!!! IP: *.cable.ubr05.enfi.blueyonder.co.uk 04.07.07, 09:18
              DO BOJU - BIC Ruskow BIC.
            • Gość: defetysta Re: Słowa wsparcia, a nie wpierd.. IP: *.chello.pl 04.07.07, 09:38
              > I już bohaterowie stali się zerem.
              a kiedy niby byli oni "bohaterami"? bo wygrali jeden mecz? bo media już ich
              porównywały do drużyny z MŚ'74?! to raczej jest typowo "polskie", niestety... a
              "zerami" też nie są... ;)
              > Mają chłopaki góra 20 lat, popełniają błędy
              a grali z Amerykanami, którzy mieli po lat 25-30?! a grali z drużyną, w której
              tradycja gry w piłkę nożną jest przekazywana z dziada-pradziada?! ;)))
              > Najważniejsze, by do soboty odbudowali się, podnieśli z kolan, stanęli mocno
              na nogach i pokazali futbol oraz charakter
              dokładnie! dlatego krytyka może trochę ostudzi ich rozpalone głowy po jednym
              udanym meczu (mecz, jak mecz - wynik był tylko dobry), chłopaki muszą zrozumieć,
              że jeszcze są nikim i jak wiele pracy ich czeka i najważniejsze - nie mogą
              słuchać tych wszystkich, którzy już kreują ich na gwiazdy...
            • Gość: gosciuniu Re: Słowa wsparcia, a nie wpierd.. IP: *.as.kn.pl 04.07.07, 11:26
              no co ty stary ??
              jak mozna przegrac z usa 1:6 .po prostu nastepnym razem nie ma co chwalic dnia
              przed zachodem slonca i nie mozna nazywac ich bohaterami.nie wiem czy ogladales
              mecz z brazylia .gol z wolnego a pozniej wykopywanie pilki przez reszte meczu
              na aut albo do przodu(jaki charakter tam pokazali nie wiem ,wiecej farta tam
              mieli).piszesz ze chlopaki maja gora po 20 lat ,a ile maja miec?? 40 ?? albo
              sie potrafi grac albo nie.w tym sporcie nie chodzi o to zeby raz na
              kilkadziesiat lat wygrac z brazylia i juz zostac okrzyknietym herosem.wpier..
              sie nalezy i to jak najbardziej.kolejny raz udowodnilismy ze stac nas na
              chwilowy zryw i nic wiecej(totalny brak profesjonalizmu zupelnie jak jamajka
              tylko ze u ich sportowcow najwazniejsze jest zloto a u nas modna fryzura i
              dobra fura).modle sie zeby tylko korea nas nie rozjeba.a ,bo to juz bedzie
              trauma. pozniej do rozgromienia polakow zostana tylko san marino ,aruba i
              bangladesz .hyhhy]zaraz pewnie ktos mnie pojedzie i dalej bedzie sie zachwycal
              fantastyczna gra polakow .pozdrawiam i zycze milego ogladania takich pojedynkow.
      • Gość: yhwh Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: 212.160.172.* 04.07.07, 09:33
        Brazylia cieniutka
        a nasze orełki nie lepsze
        widzieliscie jak oni zachwuja sie pod polem karnym przeciwnika?
        nie wiedza co z piłką zrobić
        korea nas rozjedzie
        ale za Brazylię - DZIEKUJEMY !!!!
    • Gość: adl mysleli ze wygrali z brazylia i teraz mozna usiasc IP: *.hsd1.co.comcast.net 04.07.07, 01:11
      i nic nie robic
    • Gość: Lee [...] IP: 83.2.141.* 04.07.07, 01:12
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: alex usa jak zwykle zagrala na 100% IP: *.dyn.grandenetworks.net 04.07.07, 01:12
      jak usa cos robi w sporcie to az leca wiory. go usa!!
      • Gość: malkontent Re: usa jak zwykle zagrala na 100% IP: *.crowley.pl 04.07.07, 01:48
        Nienawidze tych sk*** hamburgerów ale dzis bardziej nienawidze tych nedznych,
        zawsze takich samych polaczkow. Choc tu mieszkam, to nawet siebie nie nazywam
        polakiem, bo odstaje od tej calej polskiej holoty pracowitowscia, entuzjazmem i
        postawa zyciowa. Debilne tlumaczeznia, ze to komuna czy wojna nas zalatwila jest
        glupota! Mam 30 lat i patrze na siebie. 10x mam w 4 literach komune i wojne - w
        ogole nie wplywa to na moje zycie i to co robie na codzien.
        Tyle razy sobie powtarzam, ze ogladanie meczy polakow to stracony czas i
        popatrze na nich dopiero jak dojda do jakiejs 1/8 finalu. I zawsze robie na
        odwrot i zawsze zaluje, ze ogladalem. Lepiej bylo nie ogladac z 10..20 meczy
        ostatnich i raz sie pomylic przy pieknym meczy z Portugalia, niz raz sie cieszyc
        z tego meczu a 19 razy przeklinac przywiazanie do wlasnych nadziei.
        Z polska trzeba jak ze zla firma - spieprzac z niej, oddzielic sie gruba kreska
        i wiecej do niej nie wracac.
        Pozdrawiam!
        • Gość: x ...a moze powiesz w czym jestes dobry? IP: *.crowley.pl 04.07.07, 02:15
          W pluciu tka jak to zaprezentowales jestes calkiem niezly, ale moze powiesz w
          jakiej dyscyplinie nauki, sportu, biznesu nalezysz do czolowki jesli nie swiata
          to chocby Polski?

          cos mi sie wydaje ze nie odpiszesz:)
          • Gość: gosciuniu Re: ...a moze powiesz w czym jestes dobry? IP: *.as.kn.pl 04.07.07, 11:43
            jezeli stary to jest czolowka intelektualna lub sportowa ,to zaraz strace
            wszelka nadzieje.wole sie ludzic ze mamy lepszych pilkarzy i tylko selekcjoner
            sie pomylil.bo jesli to jest przyszlosc polskiej pilki to za pare lat zostana
            nam kręgle na plaży i gra w dwa ognie .
        • Gość: fd [...] IP: *.as.kn.pl 04.07.07, 02:18
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: J07 Re: usa jak zwykle zagrala na 100% IP: *.nycmny.east.verizon.net 04.07.07, 03:05

          Malkontencie oddziel sie gruba kreska,i nie wracaj.- Twoja kreska przyniesie
          jakis pozytek,i nie nazwa;o nastepny Mazowiecki.
        • Gość: J07 Re: usa jak zwykle zagrala na 100% IP: *.nycmny.east.verizon.net 04.07.07, 03:05

          Malkontencie oddziel sie gruba kreska,i nie wracaj.- Twoja kreska przyniesie
          jakis pozytek,i nie nazwa;o nastepny Mazowiecki.
        • Gość: Gosc Wspolczujacy Re: usa jak zwykle zagrala na 100% IP: *.dsl.bell.ca 04.07.07, 04:50
          O jak mi Cibie szkoda - Bezpanstwowcu... Nienawidzisz "hamburgerow", do Polakow
          siebie nie zaliczasz, jestes lepszy od tej polskiej "holoty" . Gdzie nalezysz?
          Nigdzie? Jak bardzo Ci wspolczuje! Masz w sobie tyle negatywnych emocji. Dla
          wlasnego zdrowia psychicznego, posluchaj rady i wyrzuc z siebie te zolc bo
          niebawem Ciebie samego zaleje.
          Tak latwo popasc z euforii i superlatyw - na temat naszych mlodych pilkarzy po
          meczu z Brazylia- w tak dosadne slowa zrownujace ich z ziemia po meczu z USA.
          A mi po prostu ich dzisiaj szkoda i mam nadzieje, ze sie odbija i pokaza
          zlepszej strony w meczu z Korea.
        • Gość: emigrant Re: usa jak zwykle zagrala na 100% IP: 218.185.9.* 04.07.07, 05:00
          koles, tez mieszkam daleko poza polska. przykro mi ze jestes taki glupi i
          wstydzisz sie skad jestes, szczegolnie wstydzic sie przyznawac amerykanom...
          obodz sie koles, zmadrzej bo inaczej staniesz sie jednym z nich, czesc
        • ratm1978 ale z ciebie pal;ant:)))) men! 04.07.07, 09:48

    • Gość: Gosc Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.home.cgocable.net 04.07.07, 01:12
      JEST TO BARDZO PRZYKRE,ALE PRAWDZIWE WYDARZENIE NA STADIONIE W MONTREALU 1:6
      NIKT Z POLONI SIE NIE SPODZIEWAL TAKIEGO WYNIKU. ALE POCIESZAJMY SIE BEDZIE W
      PRZYSZLOSCI MOZE LEPIEJ. TO JEST MLODA KADRA ZAWODNIKOW,PRZED NIMI JESZCZE
      WIELE MOZE SIE WYDARZYC A NA OSIAGNIECIA DOBRYCH WYNIKOW MUSZA JESCZE POCZEKAC
      • Gość: Masazysta Ichi Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 01:40
        Przestan pieprzyc. Mloda rowniez jest repra USA. I nie pisz, ze nikt sie nie
        spodziewal. Tylko moron mogl po meczu z Brazylia myslec ze jest OK.
      • Gość: misio Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.sttlwa.dsl-w.verizon.net 04.07.07, 08:03
        co to znaczy MLODA KADRA ????- to sa mistrzowstwa U 20 wiec kazdy jest mlody !
        A najmlodszy ADU ktory zdobyl 3 bramki
    • Gość: m Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 01:14
      Fatalnie,Polska dala straszna plame.Mozna mecz przegrac 1:0,2:0 ale nie 6:1..to
      wstyd dla kraju.Polacy oddali mecz.Wygladali wolno,bez wiary i pomyslu na
      gre.Wstyd
      • Gość: supersonic USA!!!!! IP: *.DYNAPOOL.NYU.EDU 04.07.07, 01:22
        U S A! U S A! U S A!
        • Gość: Chris Re: USA!!!!! IP: *.hsd1.nj.comcast.net 04.07.07, 01:27
          How sad. Tommorrow's 4th of July but you are still at the library. All dressed
          up but nowhere to go. Get a life.
          • Gość: supersonic Re: USA!!!!! IP: *.DYNAPOOL.NYU.EDU 04.07.07, 01:30
            I'm actually in my dorm room, getting ready to have dinner with my friends. Oh,
            and I wouldn't exactly call myself dressed up. Anyway, thanks for the "get a
            life" tip.

            And, one more time....

            U S A! U S A! U S A!
      • Gość: kubelzimnejwody Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.nwrknj.east.verizon.net 04.07.07, 01:32
        Wlasnie takiego obrotu sprawy baardzo sie obawialam - ale przyznam, ze nie
        przeciwko Amerykanom, ktorzy to nic specjalnego nie pokazali w ich meczu
        przeciwko Pld. Korei.
        Az ciary przechodza na mysl co bedzie kiedy Nasi zagraja przeciwko tym
        piekielnie szybkim i sprytnym jak lisy Koreanczykom. Brrrrr ....
        A tak nawiasem - slyszalem, ze rodzice Szeteli (rodowici Polacy) niemal ze
        blagali polskich dzialaczy kilka lat temu aby dac Ich synowi szanse zagrania z
        bialym orlem na piersiach. Ci dialcze ponoc nawet nie chcieli o tym slyszec, no
        i rezultat jest taki jaki jest. Cos jak powtorka z Podolskim.
      • Gość: mar Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.hsd1.il.comcast.net 04.07.07, 02:40
        widac jakie mozna miec wyniki jak sie nad mlodymi odpwiednio pracuje - i to w
        kraju gdzie pilka nie jest popularna
        • Gość: x a gdzie mlodzi z krajow gdzie pilka jest popularna IP: *.crowley.pl 04.07.07, 03:06
          a gdzie mlodzi z krajow gdzie pilka jest popularna?
          agglia, frnacja, niemcy, rosja, ukraina, holandia?

          nie zalapali sie?
          wiec moze polacy nie sa tacy zli?
          • matrek Re: a gdzie mlodzi z krajow gdzie pilka jest popu 04.07.07, 04:10
            Raczej zingnorowali.
        • matrek Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków 04.07.07, 04:09
          Nie wiem jak u Ciebie w Illinis, ale na Florydzie soccer jest bardziej popularny
          niz "sztandarowe" amerykanskie gry zespolowe. I to bynajmniej nie dzieki
          "hiszpanom" jedynie.
          • Gość: boBan Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.xnet.org.pl 04.07.07, 10:00
            Chłopie nie jedź mi tu z "socerrem" bo ja nie wiem co to jest?!! FOOTBALL lub
            PIŁKA NOŻNA! Czy wy musicie wszystko zamerykanizować?!
            Hamburgery smażyć!!!
            • Gość: Kasiulla Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 10:18
              Gość portalu: boBan napisał(a):

              > Chłopie nie jedź mi tu z "socerrem" bo ja nie wiem co to jest?!! FOOTBALL lub
              > PIŁKA NOŻNA! Czy wy musicie wszystko zamerykanizować?!
              > Hamburgery smażyć!!!

              To może poucz się języków i różnic między amerykańskim a angielskim, zanim
              Twoje dwucyfrowe IQ rozsadzi Ci monitor. Żaden normalny Amerykanin nie użyje
              słowa "football" bo to oznacza u nich inną grę (to takie rugby z panami
              odzianymi w ochraniacze i kaski, jakbyś nie wiedział). Po amerykańsku
              mówimy "soccer" na piłkę nożną. Wykazałeś się niestety nędzą umysłową, biedaku.
              • Gość: buldog Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.piekary.net 04.07.07, 11:52
                Żyjemy w Europie ,a tu piłka nożna była, jest i będzie zwana football więc boBan
                ma rację.

    • Gość: Polska:Korea - 0:5 Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: 131.111.224.* 04.07.07, 01:27
      Polska przegra...przeciez po tym co Koreanczycy pokazali w pierwszym
      meczu....Polska nie ma szancy
      Stawiam na 0:5 dla Korei
    • Gość: steve zle przygotowanie taktyczne i psychiczne IP: *.nycmny.east.verizon.net 04.07.07, 01:40
      grali jak orly Janasa a to wina trenerow,ktorzy zle rozpracowali jankesow i
      opracowali zla taktyke na mecz,zbyt krotko utrzymywali sie przy pilce,brak gry
      kombinacyjnej i byli slabsi fizycznie.nie wiadomo w co grala obrona itd.
      • Gość: x To byla sprawa psychiki- po 1-0mysleli ze sa MS! IP: *.crowley.pl 04.07.07, 01:45
        To byla sprawa psychiki-
        po 1-0 mysleli ze sa juz mistrzami swiata, gdy USA wyrownalo-smierc w oczach i
        tak bylo juz do konca.
        Moze sie odrodza ale potrzebny psycholog...
    • Gość: Masazysta Ichi Normalka. IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 01:45
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=88&w=65181594&a=65311550
    • Gość: flaszek Kolejny triumf tzw. "polskiej myśli trenerskiej".. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 01:48
      Cokolwiek to znaczy. Dla porządku nadmieniam, że jankesów trenuje Holender... ;-)))
    • Gość: polonista wszystko ustawione to było przecież... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 01:52
      teraz my z koreą, ziomy zza wielkiej wody z brazylią i bratersko przechodzimy do
      następnej rundy.
    • Gość: wiedz Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.hsd1.il.comcast.net 04.07.07, 02:02
      lehehehehe, fajnie.A teraz chlopaczki na plac zabaw i trenowac, trenowac,
      trenowac.6:1 to pogrom.
    • Gość: zzz Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.as.kn.pl 04.07.07, 02:11
      Najważniejsze, że Szpakowski zmienił zaczes :DDD
      • Gość: matizz Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.chello.pl 04.07.07, 02:19
        Pocieszenie: Panama w 7 min straciła 4 gole 30 min Panama 0-4 Argentyna
        prznynajmniej nie przegramy najwyżej na tych MŚ.
        Gramy do ostatniego gwizdka w meczu z Koreą!
        Do boju Polsko!
      • Gość: pablo_w Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 02:21
        Polska piłka to po prostu fenomen na skalę europejską... Niemal 40 mln kraj, a
        tak na prawdę nie mamy ŻADNEGO piłkarza europejskiego formatu. Ukraińcy mają
        Szewczenkę, Rebrowa, Czesi-to światowe gwiazdy, nie wspomnę już o Niemcach, a u
        nas po prostu biała plama na futbolowej mapie Europy, żadnego porządnego klubu,
        i ta młodzieżówka - po prostu dno!
        • Gość: x Znasz jakiegos dobrego Niemca?:) IP: *.crowley.pl 04.07.07, 02:24
          Oprocz Klosego i Podolskiego, Asamoaha, Kuraniego, Nowotnego itp?:)
          • Gość: pablo_w Re: Znasz jakiegos dobrego Niemca?:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 02:29
            Jeszcze Ballack kiedyś coś tam grał, i razem z Twoimi zawodnikami to już 6ściu
            graczy chyba ;) , ale nieważne, bo mimo że Niemcy indywidualnie są drętwi po
            maksie, to przynajmniej grają dobrze jako drużyna. No i mają przyzwoite kluby.
          • Gość: eee Re: Znasz jakiegos dobrego Niemca?:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 02:37
            a co nie tak z Nowotnym? że niby co ? nazwisko? buehehe ..śmieszne.. 100%
            niemiec z niego jest....
            a skoro juz o tym mowimy: spojrz na repre Holandi, Francji chocizby... kurcze
            nie wiedziałem ze w tych krajach tyle czarnych mieszka...
            • Gość: x a gdzie sa Francuzi, Niemcy, Anglicy, Rosjanie, Uk IP: *.crowley.pl 04.07.07, 02:40
              a gdzie sa Francuzi, Niemcy, Anglicy, Rosjanie, Ukraincy, Holendrzy, Turcy,
              Dunczycy, Szwedzi, Belgowie?

              Przeciez na te mistrzaostwa sie nie dostali.
              Moze sie nie ma co tak na Polakow narzekac!
              Troche obiektywizmu!
              • Gość: pablo_w Re: a gdzie sa Francuzi, Niemcy, Anglicy, Rosjani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 02:46
                Ej, stary, gdyby nasza reprezentacja seniorów grała jak kraje które wymieniłeś
                (moze oprócz belgii) to obiektywizmu by mi nie brakowało. Te mistrzostwa U20
                tylko po prostu mnie dobiły na maxa ;) pozdro!
              • Gość: lol Re: a gdzie sa Francuzi, Niemcy, Anglicy, Rosjani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 10:47
                Zdaje się, że z tego co pamiętam tym drużynom które wymieniłeś nie chciało się
                na tych Mistrzostwach grać. To granie o pietruszkę. Wystarczy popatrzeć na
                drużyny które grają :P. Raczej te U-20 służą tylko wypromowaniu młodzików ot co.
                Żaden prestiż :).
            • Gość: pablo_w Re: Znasz jakiegos dobrego Niemca?:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 02:43
              pewnie ze 100% Niemiec, a Klose czy Podolski to co? Tyle że mają polskie
              korzenie, uratowało ich tylko to że nie wychowali się tu bo wtedy nic by z nich
              nie było, niestety, wcale sie nie dziwie ze grają dla Niemiec. a moze powinnismy
              brac przykład z tej Francji, i też troche murzynów znaturalizować, moze wtedy
              jakos by ta reprezentacja grała ;)
    • Gość: Alex USA IP: *.i-younet.ne.jp 04.07.07, 02:20
      To bylo do przewidzenia. Za kilka lat USA beda potega w futbolu.
    • Gość: c8 brasil IP: 189.146.157.* 04.07.07, 02:27
      wygrywa 1-0 po 42 min

      jesli wygraja bedzie jeszcze weselej w piatek w meczu z zoltkami
    • Gość: adam Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.cable.ubr01.sout.blueyonder.co.uk 04.07.07, 02:37
      co za porazke.lepiej na podworku gramy z chlopakami.ogladam wlasnie mecz
      brazyli z korea, zoltki zniszcza naszych niestety, sa za dobry,szybcy i przede
      wszystkim graja bardzo dobra pilke
    • Gość: noik gdzie kurna byla transmisja CBC no ale IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 02:38
      to chyba dobrze ze nie moglem obejrzec...no bo jak by nie bylo..ale 1:6!!! ja
      pier....ele-a mialem nadzieje ze to jest druzyna...
      • Gość: x Live TV z meczy: fifa.tv IP: *.crowley.pl 04.07.07, 02:42
        www.fifa.com/u20worldcup/livecoverage.html
    • Gość: Pogon 4 liga Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 03:09
      Grosicki i spółka wedzieli co robią. To już zawodowcy. Wstyd.I Szpakowski jaki
      przystojny. Gorycz.
    • Gość: nvcxhfgt./ Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: 86.42.43.* 04.07.07, 03:11
      najlepszy polak szetela
    • Gość: lema czyscic buty IP: *.proxy.aol.com 04.07.07, 03:17
      szkolenie mlodziezy w usa jest zdecydowanie na wyzszym poziomie.wynik
      tego meczu to potwierdza. Roznica dwoch klas.Czym wczesniej zdacie sobie
      sprawe z tego tym lepiej, bo wynikow podobnych do tego lub nizszych w
      konfrontacji miedzy tymi oboma krajami bedzie wiecej.Uczcie sie od
      Amerykanow.
      • Gość: x a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.crowley.pl 04.07.07, 03:27
        Polska
        3miejsce MS- 1974,1982
        5miejsce MS- 1978
        1miejsce Olimpiada-1972
        2miejsce Olimpiada-1976,1992

        ...a USA hahahahahahahaha?
        • Gość: Masazysta Ichi Re: a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 04:27
          Gość portalu: x napisał(a):

          > Polska
          > 3miejsce MS- 1974,1982
          > 5miejsce MS- 1978
          > 1miejsce Olimpiada-1972
          > 2miejsce Olimpiada-1976,1992
          >
          > ...a USA hahahahahahahaha?

          Zapomniales jeszcze dodac, ze w czterdziestym uratowalismy Anglie, a w 1939 to
          niemcom tak niemilosiernie poobtlukiwalismy czolgi szablami, ze az im lakier
          poodskakiwal.
          • Gość: X Re: a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.crowley.pl 04.07.07, 04:45
            racja!
            Z tym ze w sprawie czolgow, szabel i lakieru to niestety powarzasz niemiecka
            progagande utrwalana przez komunistow!!
            KRETYNIE!!!
            • Gość: Masazysta Ichi Re: a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 05:00
              Zapomniales cymbale o uratowaniu Anglii w czterdziestym. To tez propaganda
              niemiecka, tyle ze utrwalana tym razem przez Bialorus?
              Co za KRETYN!!!!!!!
              • Gość: x Re: a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.crowley.pl 04.07.07, 05:15
                Umiesz czytac?
                to przeczytaj do czego sie odnioslemdiagnozujac twoj umysl medycznym
                terminem "kretyn"
                • Gość: Masazysta Ichi Re: a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 05:28
                  No popatrz, a ja myslalem ze podpisales sie nowa sygnaturka KRETYNIE!!! zamiast
                  stara X. Nawet dobrze do ciebie pasuje, tyle ze na twoim miejscu poprzestal bym
                  pisanie nowego nicka na N.
                  • Gość: ada Re: a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.hsd1.co.comcast.net 04.07.07, 06:25
                    przeciez idioto jak tak sie brzydzisz wszytkiego co polskie to dlaczego tu tak
                    czesto bywasz , idz sobie na jakies kanadyjskie forum podyskutowac ...no ale ty
                    nie mowisz ich jezykiem.... ha..naszym tez nie ........wracaj myc gary nic tu po
                    tobie kretynie...
                    • Gość: Masazysta Ichi Re: a jakie sukces USA odnioslo ze zapytam?:) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 10:07
                      I ty sie mendo tu przyszwendales? Na sasiednim watku dostales po garbie to i na
                      tym mozesz farfoclu.
    • Gość: amerykan Wstyd Polsko mi za was!!!!!!! IP: *.proxy.aol.com 04.07.07, 03:31
      Co za kicha . Smieja sie z was w swiecie .Amerkanie utarli wam nosa i
      bardzo dobrze.Teraz przynajmiej wiecie na jakim poziomie jest szkolenie
      pilkarskie w USA. To jest tylko kwestia czasu , kiedy stana sie potega
      pilkarska. Maja z czego wybierac wierzcie mi.
      • Gość: matizz Polska - Korea IP: *.chello.pl 04.07.07, 03:45
        Korea w dzisiejszym meczu z Brazylią pokazała charakter
      • Gość: jbs Re: Wstyd Polsko mi za was!!!!!!! IP: *.dsl.look.ca 04.07.07, 03:59
        Nie pier... you rednecks only have one football, your fu.... Superbowl January
        30.
      • Gość: gabiene jest tak świetne szkolenie i selekcja,to czemu nie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 11:07
        wybrano np. lepszych siatkarzy? gdzie sukcesy?
    • Gość: eurofanatik Re: Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 04:01
      Amerykanie sa faworytami grupy wiec wiadomo bylo, ze mecz z nimi bedzie ciezki.
      Teraz pozostaje miec nadzieje, ze w spotkaniu z Korea Pld. bedzie lepiej. Choc
      latwej przeprawy bym nie oczekiwal.
      • Gość: cc zoltki i pan szetyna IP: 189.146.157.* 04.07.07, 04:15
        nas rozjada, niestety, znow Polska wstydzi

        najbardziej wkur... mnie szetela troche pokornosci z zdobytych goli wobec
        rodakow mogl pokazac!!!

        rozwesolona geba przy 2 golach pokazal jak drwi z polskich korzeni! rodzice
        powini samrkaczowi rowno po dupie nawalic
        • Gość: Masazysta Ichi Re: zoltki i pan szetyna IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 04.07.07, 04:33
          Na korzenie, to sie moze powolywac burak. Szetela gra dla swojego kraju i ma
          prawo cieszyc sie z tego co robi.
        • Gość: lucjan Re: zoltki i pan szetyna IP: *.sttlwa.dsl-w.verizon.net 04.07.07, 05:05
          Brawo.... jedynym ktorym mozna sie zachwycac jest KLOSE.
          Polaczki zawsze beda do dupy wchodzic szwabskim nazistom.
          Pare dni temu jakis cep tu pisal ze Amerykanie chcac byc innymi graja tylko w
          baseball ktory polega na drapaniu sie po jajach. A pilka nozna to potega !!!
          Co za ironia ... Amerykanie rozpieprzaja Polske 6:1 !!!!!!!
          Gdzie jest ten JAJCARZ ????? Pewnie spi zachlany z rezpaczy ????
    • matrek Re: why does the world hate the united states of 04.07.07, 04:03
      To z gatunku tych polakow, co to angielskiego jeszcze sie nie nauczyli, a
      polskiego juz zapomnieli.
    • Gość: Floye Adu i Szetela rozgromili Polaków IP: *.nyc.res.rr.com 04.07.07, 05:02
      Najwazniejsze ze kazdy z tych zalosnych chlopczykow mial dopracowana fryzure ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka