Dodaj do ulubionych

Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Koszma...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.07, 01:14
strzał byl super - przy słupku i odbił się pod bramkarzem. Takie są
najtrudniejsze. Choć oczywiście są pewnie do obrony...
Obserwuj wątek
    • Gość: Raijn Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Koszma.. IP: *.adsl.inetia.pl 28.11.07, 02:47
      A mi sie przypomnial Peter Schmeichel. On tez potrafil zagrac bosko, by za
      chwile wpuscic jakiegos klopsa. Oczywiscie tych pierwszych wystepow mial
      zdecydowanie wiecej, co w sumie i Kuszczakowi poki co sie udaje. Mozna isc dalej
      tym tropem i napisac, ze Peter ma polskie korzenie (cokolwiek to znaczy), a
      wiadomo, ze Polacy w bramce grac potrafia. Problem jest tylko taki, ze
      Schmeichel nie jest "produktem" polskiej mysli szkoleniowej i ze nie tylko uczyl
      sie grac w pilke od poczatku w klubach dunskich, ale tez i urodzil sie w
      Gladsaxe (a nie na przyklad w Krosnie Odrzanskim). Niby drobnostka, ale w tym
      momencie padla mi troche teoria, ze Alex Ferguson lubi w bramce miec Polaka,
      wiec w sumie teraz trzeba sie modlic o kolejna szanse dla Tomka. :P
      • wiloughby Re: Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Kosz 28.11.07, 07:45
        jestem pewien, że dostanie szanse i to niejedną. ta bramka to
        poniekąd przypadek. owszem - kuszczak wpuścił babola - ale strzelec
        nie miał zamiaru strzelać. podczas meczu miał jeszcze 2
        dośrodkowania, które zawijały wysoko nad bramką. tak więc kuszczak
        powinien być gotowy wyjąć tą piłkę, ale niestety mu nie wyszło. i
        tyle. stec prowokacyjnie bełkocze
        • Gość: loc Re: Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Kosz IP: *.man.bydgoszcz.pl 28.11.07, 13:32
          Najsampierw chciałem podziękować naszej ukochanej TVP za możliwość obejrzenia Kuszczaka w akcji. Dziękuję.

          Co do tego przeglądu blogów to Supergigant jest najrozsądniejszy.
          Natomiast ilekroć widzę słowa "ten strzał powinien łapać, a nie piąstkować" to zastanawiam się czy autor takowych stał kiedyś na bramce. Ale nie podwórkowej. Kilka lat temu miałem okazję "pobronić" strzały oddawane przez piłkarzy 2-go ligowej (jak mnie pamięć nie myli) wtedy drużyny Zawiszy. Z odległości trochę większej niż 11 metrów. Powiem krótko. Słyszałem tylko świst piłki, a zobaczyć ją mogłem gdy zatrzymywana była przez siatkę. Dlatego pisanie, że bramkarz powinien coś złapać, a nie piąstkować, jest trochę nie na miejscu.
    • Gość: dede Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Koszma.. IP: 70.142.197.* 28.11.07, 05:14
      Ludzie! Zrobcie cos sami zamiast krytykowac innych bezzasadnie.
    • Gość: jk2805 Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Koszma.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.07, 07:24
      Stec przyczepił się Kuszczaka bo ten nie jest z Legii. Fabiański z
      Serbią wpuścił 2 podobne kaszany i nikt nic nie mówił. Taki los
      bramkarzy.
    • Gość: ktoś Re: Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Kosz IP: *.e-wro.net.pl 28.11.07, 07:32
      Większej klasy bramkarze popełniali błędy niż Kuszczak, więc nie wiem o co tyle
      rabanu. Boruc ile szmat już na jesień wpuścił i to z jakimi nędznymi drużynami w
      Szkocji i jakoś nikt mu tego nie wypomina...
    • Gość: Kibic Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Koszma.. IP: *.ols.vectranet.pl 28.11.07, 08:01
      Spór jest jałowy, za to rozstrzyga się na korzyść Benhakkera, który
      nadal "nie widzi" (P)uszczaka w bramce reprezentacji, najwyzej jako
      nr 3, co - moim zdaniem - też jest tylko kurtuazją. Ja nie mogę
      pojąć wcale keretyńskich tłumaczeń typu "zagapił się". Jak bramkarz
      w ważnym meczu może zagapić się ??? Niech siedzi na trybunach
      i "gapi się" jak należy grać - wtedy może byc usprawiedliwiony.
      • wiloughby Re: Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Kosz 28.11.07, 08:10
        po prostu popełnił błąd. zwyczajny błąd. nie popełniałby błędów,
        gdyby nic nie robił. boruc też popełnia błędy, jednak w to, że jest
        świetnym bramkarzem to chyba nikt nie wątpi
        • Gość: breslauer85 Re: Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Kosz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.07, 08:29
          Według mnie amatorsko broniącego bramkarza okręgówki. To wcale nie byla łatwa
          piłka. 1 na 1000 piłek kopanych z tego miejsca, z ktorego wczoraj padł gol leci
          w kierunku bramki. A co dopiero mysleć o strzale, który faktycznie moze
          zaskoczyc i sprawic problemy goalie.
          Ale cóż...Wina bramkarza ewidenta, bo za taka zawsze sie uznaje gola
          wpuszczonego przy krótkim słupku broniącego... .

          Na pewno łatwa to ta piłka nie była, a nie jestem rowniez do konca pewny czy nie
          poszla po piszczelu prawego obroncy.


          ---------------------
          WKS WKS !!! Bójcie sie chamy do pierwszej ligi wracamy !!!

    • Gość: ft Re: Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Kosz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.07, 08:43
      Bez przesady, bramka jak bramka, nie sądzę by ją ktoś Kuszczakowi
      specjalnie wypominał. Na pewno nie żaden koszmarny błąd, takie
      rzeczy się zdarzają i już.
      • Gość: 7878 Re: Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Kosz IP: *.sdl.vectranet.pl 28.11.07, 12:31
        dlatego bramkarzem nr 1 jest Boruc i bedzie pare lat
        • Gość: Koszmarny Re: Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Kosz IP: *.cust.tele2.se 28.11.07, 16:45
          Strzal byl troche kasliwy i Kuszczak zaspal. Ale jak porownam
          bramke Boruca z Azerami to byl dopiero koszmar. Boruc odslonil cala
          bramke i Azer wrzucil mu pilke za plecy na DLUGI slupek (nie na
          KROTKI tylko na DLUGI !!!). To byl koszmar.
    • dzeks Ładna bramka a nie błąd bramkarza, 28.11.07, 09:01
      To co mają powiedzieć bramkarze reprezentacji Angli, to oni puścili
      koszmarne bramki powinni zrezygnować z gry z piłka co dla których.
      A przez Pana Szczesnego przemawia zazdrość, poczekamy i zobaczymy
      który drugi polski bramkarz zagra w MU. Zamist pomagać chłopakowi to
      my jesteśmy takim norodem że polak polakowi wrogiem.
      • Gość: Az "Kto ja jestem?Polak mały! Mały, zawistny i podły" IP: *.bpl.vectranet.pl 28.11.07, 10:25
        Dokladnie, trafila sie okazja to zaraz hieny się przyplątały.
        Moim zdaniem Tomek owszem, popelnil blad przy tej akcji trochę zle sie
        ustawiając, przedobrzyl licząc ze bedzie dosrodkowanie. Bądźmy jednak
        sprawiedliwi, tak udezone pilki zdazają się raz na kilkadziesiąt meczów i nie
        wykluczone, że van der Saar tez wpuscilby tę bramkę. Bardziej powinno sie
        chwalic strzelającego ze to uderzenie a nie ganić broniącego za zeszmacenie.
        Myśle że jesli Ferguson jest tak dobrym fachwcem nie będzie skreslał Kuszczaka
        to tej niby-wpadce.
        • Gość: romek Ciekawe jak Szczesny bedzie komentowal IP: *.dialog.net.pl 28.11.07, 10:51
          bramki puszczane w przyszlosci przez swojego syny , ktoremu nie raz
          zdaza sie bledy bo taki to juz urok pilki noznej .
    • Gość: Tutak Koszmarni to jesteście Wy, dziennikarze ! IP: 194.181.60.* 28.11.07, 10:50
      Jak hieny na padlinę rzucacie się, Panowie dziennikarze, już któryś
      raz na naszego Kuszczaka. Dlaczego, jak Dudek puszczał
      gorsze "szmaty", to nie było takich "koszmarnych" tytułów.
      Może mi ktoś to wytłumaczyć?
      • Gość: :O) Nie wszyscy dziennikarze. To zazwyczaj GWno tak... IP: 81.144.219.* 28.11.07, 14:15
        Na szczescie nie wszyscy dziennikarze... To zazwyczaj gwniani
        dziennikarze z GWna tak pisza... Banda zawistnych i zazdrosnych
        zydow.
    • Gość: Rena Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Koszma.. IP: 217.72.102.* 28.11.07, 11:03
      To nie byl blad! Manchester, juz zakwalifikowany do II fazy,chcial
      aby Sporting wygral mecz i przeszedl na drugim miejscu do dalszych
      rozgrywek. Niestety As Roma wygrala z Dynamo i po pierwszym golu
      Romy Manchester zaczal grac, rozumiejac, ze nie przeszkodza Romie
      zakwalifowac sie do drugiej fazy.!!!!!
      Mam nadzieje, ze w Rzymie 12 grudnia Roma da porzadna nauczke
      anglikom.
    • Gość: lol To co ma powiedzieć Ricardo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.07, 11:21
      Bramkarz Portugalii? Jaką on szmatę w drugim meczu z Polakami puścił?

      Spokojnie uderzenie Krzynówka było do obrony, ale bramkarzowi się zaspało (za
      późna o kilka sekund interwencja:P).

      A ten strzał co wpuścił Kuszczak sądzę, że wleciałby i Borucowi i Fabiańskiemu.
      Nie był to łatwy strzał.
      • Gość: romek Re: To co ma powiedzieć Ricardo? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.11.07, 13:17
        myślę , że to też zasługa piłek jakie są teraz , one lecą jak
        pociski i zmieniają często tor lotu . Wczorajsze gole Ronaldo czy
        Juninho to też nie były pewnie strzały nie do obrony ale piłka
        wariowała w powietrzu czy po odbiciu od murawy .
    • Gość: Szu Błąd błędem... IP: 195.150.233.* 28.11.07, 11:47
      Zdarza sie. Najgorsze jest to ze Kuszczak przez caly mecz bronil niepewnie i wygladal jak trampkarz wpuszczony na mecz 1-ej druzyny.
      Gdyby to byl pierwsszy mecz z jego udzialem jaki widzialem, to raczej nie chcialbym go juz w bramce ogladac. szkoda bo to dobry bramkarz, troche przereklamowany ale dobry.

      Jak narazie jego najwiekszym sukcesem bylo podpisanie kontraktu z MU. Nie zanosi sie jednak na to zeby kiedykolwiek stal sie tam bramkarzem numer 1 skoro nie potrafi pokazac ze na to zasluguje. Manchester to druzyna w ktorej szeregach moga grac tylko nieprzecietni pewni swojej wartosci pilkarze.

      Kuszczak jak juz dostaje szanse gry to sprawia wrazenie zagubionego jakby sam zastanawial sie co on robi w tej druzynie gwiazd.

      Krytykujecie Boruca, ale on tez w Celtiku na poczatku byl rezerwowym. Narzekal ze jest na straconej pozycji bo bramkarz numer 1 Marshall byl wschodzaca gwiazda szkockiej pilki. Ale Boruc jak juz dostal szanse gry to od razu zostal zywa legenda klubu.

      Ja wiem ze w przypadku Kuszczaka to jednak troche inna bajka, klub nie ten i sytuacja... Ale poki co on pokazuje ze nie zasluguje na miejsce w MU... i nie przez ten koszmarny-nie-koszmarny bład
      • Gość: gość eatme7 Re: Błąd błędem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.07, 12:34
        To właśnie chciałem napisać...dzięki.
        Taka jest prawda o Kuszczaku.
        • Gość: romek Re: Błąd błędem... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.11.07, 13:21
          a pamiętacie mecz z Arsenalem ? Zdecydowanie ważniejszy a Kuszczak
          wyszedł na niego pewnie , obronił nawet karnego ! Poprostu wczoraj
          miał słaby dzień i tyle . To tylko człowiek . Z drugiej strony
          presja w United jest wielokrotnie większa niż w Celticu .
      • Gość: blofeld Re: Błąd błędem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.07, 14:49
        Całkowicie się zgadzam z Szu.
        Kuszczak w poprzednich swoich paru występach w meczach o mniejszym
        prestiżu nie puścił gola i w ten sposób zdał celująco egzamin na
        rezerwowego bramkarza MU. Po to jest właśnie rezerwowy, żeby w mniej
        ważnych meczach ze słabszymi pozwolić odpocząć pierwszemu.
        Wczoraj to już była piewsza część egzaminu na pierwszego. I niestety
        wyszło słabo. Nerwowość, niepewność i jeszcze błąd bramkowy. Miejmy
        nadzieję że Sir Alex pozwoli na poprawkę. Czego Tomaszowi i
        wszystkim kibicom życzę.
    • Gość: Arek Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Koszma.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.07, 12:55
      obroncy nie powinni dopuscic do takiego strzalu.to nie wina kuszczaka!!!
    • Gość: Kuba Re: Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Kosz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.07, 13:41
      Co by nie mówić, ale strzał był przedni-mocny, piłka niskoleciała i
      jeszcze skozłowała... a co do błędu... czy był koszmarny? nie
      sądzę... koszmarny był ten z Kolumbią. Takie błędy zdarzaja się
      karzdemu bramkarzowi, wiem to bo sam nim jestem. Tylko dlaczego
      akurat błąd Tomka został tak "rozdmuchany"? Ja tam uważam go za
      dobrego bramkarza. Wszystko przed tą nieszczesna bramkę z
      Kolumbia... przesrał sobie tym;)
      • Gość: Szu Re: Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Kosz IP: 195.150.233.* 28.11.07, 15:30
        Dlaczego zostal rozdmuchany? To nie przez wpadke z Kolumbia. Zostal rozdmuchany przez Polska prase, bo Kuszczak to jeden z garstki Polakow z realnymi (przynajmniej do wczoraj ale zobaczymy) szansami na gre w jednej z najsilniejszych druzyna swiata. Tam kazdy pilkarz ktory gra w 1-ej 11 jest gwiazda. A my w Polsce gwiazd mamy jak na lekarstwo.

        Zauwaz ze angielska prasa o bledzie tylko wspomina i nic wiecej. Dlaczego? Bo ich akurat malo obchodzi "jakis Kuszczak". Ich interesuje C. Ronaldo bo o nim chca czytac ludzie. Kuszczak musi sie postarac o to, zeby ludzie na wyspach chcieli czytac nawet o jego wpadkach...
    • Gość: Tomek To chyba koniec jego kariery w MU IP: *.dhcp.oxfr.ma.charter.com 28.11.07, 14:08
      Tu nie bylo jednego duzego bledu, bylo bledow kilka choc mniejszych.
      W sumie, okazal sie zawodny. Dudek wprawdzie bronil jak lew w
      drugiej polowie finalu Champions League ale pierwsza mial fatalna,
      dlatego nie gra w Liwerpool'u. Uwazam ze Ferguson juz skreslil
      Kuszczaka z listy.

      Szkoda chlopaka bo pojdzie z przyslowiowymi torbami jak Dudek.

      Pozdrawiam

      Tomek
      • Gość: jot I DOBRZE by było.W jego wieku trzeba grać, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.07, 14:34
        choćby w gorszej drużynie.Co ty chłopie dajesz za przykład
        z Dudkiem.Dudek w wieku Kuszczaka, Fabiańskiego grał w podsta-
        wowych składach najlepszych drużynach Europy i jakie sukcesy
        były.Benitez wyrzucił prawie całą drużynę poprzednika, bo
        przecież Liverpool to są olbrzymie pieniądze.Jakiś Dudek ma
        zarabiać? Od zarabiania są pupile Pana Beniteza.
      • Gość: romek Re: To chyba koniec jego kariery w MU IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.11.07, 14:59
        lubie jak różni ludzie próbują się stawiać w sytuacji innych .
        Śmieszne to jest wtedy i zabawne . Każdy robi za Leo a teraz co
        niektórzy za Fergusona . Ale coż taki wasz los .
        • Gość: Tomek Re: To chyba koniec jego kariery w MU IP: *.dhcp.oxfr.ma.charter.com 28.11.07, 15:29
          Chyba nie zrozumiales ze te posty sluza do wymiany opinii na
          konkretny temat. Jesli nie masz opinii to nie pisz nic bo tylko sie
          osmieszasz.

          Pozdrowko
        • Gość: Szu Re: To chyba koniec jego kariery w MU IP: 195.150.233.* 28.11.07, 16:23
          Snucie przypuszczen to jeszcze nie robienie z siebie Leo czy Fergusona.

          Za to wtracanie sie do dyskusji nie majac nic madrego do powiedzenia to malo eleganckie zachowanie. Tym bardziej gdy nie majac nic do powiedzenia w dyskusji krytykuje sie ludzi ktorzy maja zarowno chec jak i mozliwosc prowadzenia dialogu.

          Wyprzedzajac fakty - jezeli przyjdzie Ci do glowy zarzucac nam, ze bezpodstawnie krytykujemy Kuszczaka to wiedz ze sport jak i futbol stworzono dla rozrywki. A rozrywka ma bawic, kibic chce przezywac wydarzenia na boisku, bo po to oglada mecze. A pozniej na temat tych meczy wlasnie sie dyskutuje, krytykuje etc.

          Pan Kuszczak wchodzac w swiat wielkiej pilki musial sie liczyc z tym ze staje sie osoba publiczna o ktorej chcac nie chcac ludzie beda mowic.
    • Gość: pelson Re: Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Kosz IP: *.infinite.pl 28.11.07, 14:48
      mały błąd w meczu o pietruszkę urusł do rangi wydarzenia dnia.. nie
      wiem czy gazeta wyborcza nazywa się juz gazeta fakt(yczna) czy
      jeszcze nie... Tomek miał słabszy dzień, VDS miał taki juz w tym
      sezonie jak choćby w przegranychy derbach z City...Saha wczoraj tez
      zagrał słaby mecz, ale czy Francuzi robią z tego wiadomość dnia??
      małe polaczki się podniecają, bo w końcu ich zawodnik zagrał w
      ważnym meczu LM, to tak jak z Dudkiem w finale LM, jakoś w Anglii
      bardziej pamiętają jego szmate z Man Utd a nie występ w Stambule..
      chcecie byc portalem/gazetą opiniotwórczą to nie róbcie z siebie
      brukowca, potem wasze akcje jak ta o normalność na stadionach
      naprawdę tracą na powadze....One United !!!
      • Gość: Szu Re: Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Kosz IP: 195.150.233.* 28.11.07, 16:35
        Taki Saha przede wszystkim ma mocniejsza pozycje w druzynie niz Kuszczak. Poza tym we Francji takich pilkarzy maja wielu nawet lepszych. To jest ta mala roznica. Nie widze w tym nic niepowaznego.
        Niepowazne jest zas moim zdaniem udawanie, ze mamy wielu pilkarzy rownorzednych z tymi francuskimi, angielskimi etc. wtedy faktycznie mozna by o Kuszczaku nie mowic nic...

        Zadam Ci pytanie, czy Ty nie "podniecales" sie jak Polacy awansowali do Euro? Dla naszej reprezentacji byl to sukces... najwiekszy od wielu wielu lat. Dla takich np. Francuzow to byla norma, plan ktory po prostu musieli wykonac.

        Nie dziw sie wiec ze ludzie w Polsce "podniecaja sie" Kuszczakiem...
        • Gość: pelson Re: Spór blogerów Sport.pl o błąd Kuszczaka: Kosz IP: *.nette.pl 28.11.07, 17:29
          ja nie mówie o tym, żeby się nie podniecać Kuszczakiem, bo w dniu kiedy trafił do ukochanego United upiłem się z radości. Chodzi mi o to, żeby nie robić wielkiego halo z jednego błędu, który mu się zdarzył w pierwszej bardzo słabej połowie w wykonaniu całego zespołu. Jakoś kibice na Old Trafford na Tomka nie gwizdali, a na O'Shea jak się zaplatał i starcił piłke gwizdali przez 15 minut. Zgadzam się, że Tomek zrobił błąd, ale nie róbmy z tego wydarzenia narodowego, bo takim nie jest, w przeciwieństwie do awansu na Euro. To był kolejny mecz w LM, Dudek puszcał szmaty z Leverkusen, Boruc się też nie ustrzegł od błędów, ale nikt im tego nie wyrzucał w taki sposób. Chodzi o zachowanie pewnej hierarchii, bo bez niej to niedługo wejście Polaka na boisko w LM będzie wydarzeniem dnia.
          Ciekawe czemu nie poświęcono tyle uwagi grze Tomka jak wchodził w LM z Dynamem i wyjmował trudne piłki. Wiem, że jest bliski nr 1 w United i na szczęście Sir Alex nie jest dziennikarzem i z jednego błędu nie przekreśli zawodnika. Swoją drogą widać jak Kuszczakowi zależy i jaką presję odczuwa na sobie. Niewielu w niego wierzy i nawet Wielki Leo sadza go na ławce, ja ufam mu i wierzę, że będzie już niedługo sławił barwy Czerwonych Diabłów w bluzie z nr 1.
    • Gość: byk Tomek olej klakierow wiesniaka takich jak ci z GW IP: *.c28.msk.pl 28.11.07, 18:03
      z Blońskim na czele czy ci z przekretu Sport.Gdybyś nazywal sie
      wiesniak to ci pismacy z bożej łaski daliby tytuł Boruc
      wygrywa,dalej gdzieś wspomnieliby o jego błedzie.Na jeden bład
      Kuszczaka przypadają trzy wiesniaka,niestety on gral w Ległej a
      tomek nie.Insynuacje jakoby Tomek zmarnowal szansę są tak samo
      debilne jak to że boruc kosztuje 12 mln,czy że bije sie o niego
      Milan z Arsenalem.Niestety dla Kuszczaka Fabiański[lepszy od boruca]
      też gral w klubie ktoremu sluzą pismacy stad Kuszczak bedzie
      atakowany non stop tak jak Dudek.Tomek pamietaj że to mali ludzie
      wypisuja te bzdety i pokaż im srodkowy palec.
    • Gość: Kibic dolnośląski Kuszczak-Wpuszczak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.07, 23:35
      Znawcy Tematu,wiedzą o co chodzi.Kuszczak są w końcu inne zawody,spróbuj
      chłopie a nóż.Powodzenia
    • Gość: areq Miał chłopak pecha IP: *.171.65.147.crowley.pl 29.11.07, 12:34
      Taki strzał wychodzi raz na 1000 a nie na 100.Ale strzał był celowy
      a nie przypadkowy.Jakie szanse miało dośrodkowanie przy tak rosłych
      obrońcach a niskich portugalczykach? Żadnych szans powodzenia.Z całą
      pewnością zawodnik portugalski zrobił naszego niedoświadczonego asa
      w balona..9 na 10 bramkarzy wpuściłoby bramkę po takim skręcającym
      strzale.Może bramkarz z dużym doświadczeniem jak Cech,den Sar,Kahn
      wyczekałoby do ostatniej chwili z wyjściem widząc ,że portugalczyk
      ma "wolny" korytarz do strzału,nawet mimo takiego kąta.
      • Gość: citron vert Spor przypadkowych dziennikarzyn ,ktorym IP: 86.72.136.* 29.11.07, 14:02
        pilka nozna daje jesc.
        Literatura tego towarzystwa wzajemnej adoracji ma na celu wzbudzac
        sensacje lub osmieszac pilkarzy.To wszystko na co ich stac.
        Ah od czasu do czasu popelnia jakis esej o kibolach i korupcji aby
        dac dowod rzetelnosci dziennikarskiej.Amen.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka