Dodaj do ulubionych

kara dla lechii

IP: *.hsd1.ma.comcast.net 29.04.08, 19:29
Az przyjemnie popatrzec jak zacny pzpn szybko karze w przypadku
kibicow Lechii. Wiadomo, pzpn to fachowcy i ludzie uczciwi, nawet
rzad nie jest w stanie ich krytykowac. Sa tez szybcy, nie tak jak
prokuratorzy z Wroclawia. Skoro nie ukarano skorumpowanych klubow
degradacjami, to znaczy, ze pzpn ma racje i trzeba ukarac
prokuratorow z Wroclawia za szkalowanie dobrego imienia polskiej
ligi, klubow, trenerow, sedziow i reszty idoli calego spoleczenstwa.
Obserwuj wątek
    • Gość: Tomek Re: kara dla lechii nie sprawiedliwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.08, 18:29
      przepraszam bardzo na innych meczach nie zwaracajo uwagi tylko zwrucili tu
      dziwne ku.. fakty doniosly i tyle tylko Lg
      • Gość: kazik Re: kara dla lechii nie sprawiedliwa IP: *.mammothnetworks.com 04.05.08, 00:41
        karac szybko,wysoko i przykladnie.sport ma wychowywac.oczekujemy
        tego stanowczo.niektorzy kibice Lechii,uwazajacy sport za zabawe sie
        tego stanowczo domagaja.czas najwyzszy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka