Gość: kibic kolejorza
IP: *.hsd1.ma.comcast.net
29.04.08, 19:29
Az przyjemnie popatrzec jak zacny pzpn szybko karze w przypadku
kibicow Lechii. Wiadomo, pzpn to fachowcy i ludzie uczciwi, nawet
rzad nie jest w stanie ich krytykowac. Sa tez szybcy, nie tak jak
prokuratorzy z Wroclawia. Skoro nie ukarano skorumpowanych klubow
degradacjami, to znaczy, ze pzpn ma racje i trzeba ukarac
prokuratorow z Wroclawia za szkalowanie dobrego imienia polskiej
ligi, klubow, trenerow, sedziow i reszty idoli calego spoleczenstwa.