Gość: ania Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: 195.136.49.* 09.06.08, 20:54 zajebiśće Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamyk910 Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.crowley.pl 09.06.08, 21:51 haha wiedziałem ze Holandia wygra, nawet bez Robbena i Babela.Strzelic im jeszcze ze dwie. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Finał van der Holendrów! 10.06.08, 00:36 I gdyby nie to der,di, das to by Niemcy byli z nas! Grali świetnie. Wygrają w finale z Niemcami! My odpadamy, Jonasz jedzie na mecz! Sielsko mamy! Boisko w każdej gminie. Na nim krowy i świnie. Prężyddęt kopie pierwszy. Z powodu głupich wierszy. Zawsze na bramce za słupek. Zawsze był z niego dupek. Taki Bekenhauer. Brata Popychauer! Słupki w koszulkach kibica. Gra nasza prawica. Kałuża gnojowicy. Dwór w pluciu się ćwiczy. Krowy obsrywają murawę. Skubią z gównem trawę. Będzie od nich oscypek. W bramce stoi grzybek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JPW2 Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 22:25 Włochy przegrywają! 0:3 w tej chwili!!!!! No nie moja drużyna!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dimmu Borgir Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.jgora.dialog.net.pl 09.06.08, 22:37 chyba w rzutach rożnych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.pp.htv.fi 09.06.08, 22:42 No to wygrali, Rzulieto. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc987 Re: Uistekend, Nederland! IP: *.pools.arcor-ip.net 09.06.08, 22:54 Brawo Holandia wygrała zasłużenie, Włosi nic nie pokazali!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Oranje! Oranje! Oranje! 09.06.08, 22:53 cieszy forma chlopakow....kocham van der Saara! JEEEEEeee!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: 212.76.37.* 09.06.08, 22:54 przedwczesny finał, apogeum turnieju Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niedzielny Re: Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: 189.140.205.* 10.06.08, 04:47 1 gol ze spalonego, drugi wina materaca, potem juz powietrze zeszlo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt Re: Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: 212.76.37.* 10.06.08, 07:34 o tej porze gdy piszesz każdy szanujący się kibic wie że spalonego nie było Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hrb Uszaszowski Dlaczego Materac nie szczypal ? IP: *.VIC.netspace.net.au 10.06.08, 07:36 PEWNIE OBRAZAL HOLENDROW,ale oni go nie rozumieli.A WYSTARCZYLO SIE NIE LENIC i nauczyc sie na pamiec kilku podstawowych wulgaryzmow po holendersku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: *.nokia.com 10.06.08, 09:21 ...zeszlo nie tylko z materaca. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 5wirek Re: Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: 212.160.232.* 10.06.08, 09:35 sam jesteś spalony tej! zgodnie z przepisami, zawodnik, który był w tym momencie za linią końcową boiska jest brany pod uwagę przy określaniu pozycji spalonej. A jak można zobaczyć na powtórce po wybiciu piłki przez Buffona ucierpiał obrońca Włochów, który podczas kolejnej asysty był właśnie za linią końcową. Gol zdobyty prawidłowo! Poza tym powietrza to Włosi od początku nie mieli, Holandia ich zjadła! Szybkością i pomysłowością. Brawo Holandia! Makarony out! Odpowiedz Link Zgłoś
a.adas Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! 09.06.08, 22:57 tak naprawdę van Basten zaimponował mi jako trener po raz pierwszy. Fenomenalnie ustawił zespół, wyłączył trio Milanu i to zadecydowało. Jeśli Sneider będzie grał tak przez cały turniej, to zostanie graczem mistrzostw. No właśnie, jeśli... to Holendrzy, najbardziej rozczarowująca repra ostatnie dekady... aadas.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Gdybyśmy oprócz holenderskiego trenera zatrudnili 09.06.08, 23:01 jeszcze holenderskich piłkarzy, to masze szanse na Euro 2008 niepomiernie by wzrosły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hrb Uszaszowski Nie jestem tego taki pewny... IP: *.VIC.netspace.net.au 10.06.08, 07:44 Holendrzy,podobnie jak Polacy,potrafia dac d...y w najmniej spodziewanych okolicznosciach...CHOCIAZ POLACY W TYM DAWANIU SA ZDECYDOWANIE LEPSI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adaś bravo IP: *.aster.pl 09.06.08, 23:04 wreszcie moja kochana Holandia zaczęła grać. pięknie złoili pastuszków. wspaniały mecz, wspaniały prezent dla mnie. makaron do domku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klecinianka Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: 90.156.110.* 09.06.08, 23:04 Żeby grali tak do wielkiego finału EURO 2008 i z takimi wynikami. Kocham Holandię! Od dziecka:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.adsl.xs4all.nl 09.06.08, 23:24 i ja tez, i mam to szcescie, ze tu mieszkam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 09.06.08, 23:29 Kolejny "Holender" za trzy grosze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomeklu Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.du.xdsl.is 10.06.08, 00:11 brawo holandia:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.nokia.com 10.06.08, 11:23 Ja tam nie zazdroszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patric Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: *.chello.pl 09.06.08, 23:05 Van nistelrooy pokazał klasę, na prawdę świetne spotkanie w jego wykonaniu. I nie było spalonego. Ten włoski sędzia w przerwie miał racje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klecinianka Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: 90.156.110.* 09.06.08, 23:05 No i ktoś dokopał Włochom!!!!!!!! Podwójna frajda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Włosik To jakaś prowincjonalna impreza IP: 213.0.43.* 10.06.08, 10:11 to Euro. Wiadomo, kto jest Mistrzem Świata! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: otak Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.e-wro.net.pl 09.06.08, 23:12 bez sensu było granie na Toniego, ze wszystkich ofensywnych zawodników włoskich dzisiaj on był zdecydowanie najgorszy. Pomoc Milanu grała to, co zwykle i Holendrzy dali sobie z tym radę - ale nie uważam, żeby oni byli winni porażki, raczej Toni plus obrońcy, no i fatalny mecz Zambrotty. Jak Dodnadoni postawi na del Piero, Cassano, Di Natale to mogą wyjść z grupy. Holandii należa się gratulacje, bo wszystko im wychodziło. Ale to taka drużyna, że może im już potem nic nie wychodzić, więc nie ma co ich jeszcze koronować. Chociaż na razie najbardziej na finał zasługują Holendrzy i Niemcy i taki wydaje się najbardziej prawdopodobny i całkiem możliwy w drabince. Odpowiedz Link Zgłoś
mamoniowa303 kocham Holandie !!!:-) 09.06.08, 23:14 Nareszcie ktos pokazal tym aroganckim zjadaczom makaronu gdzie ich miejsce w szeregu !!!Mam nadzieje, ze z tej grupy awansuja dzisiejsi zwyciezcy i Rumuni ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mwiskirski Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 23:15 Tego tekstu nie daje się czytać. Autor pogubił się w ozdobnikach i wyszukanym niby-stylu. Ze stylu na maturze byłaby pała ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 09.06.08, 23:27 Najlepszy mecz w ME, ale tak naprawdę o niczym on jeszcze nie przesądza. Mówi tylko tyle że Holandia jest w dobrej formie. Obok Niemców jeden z faworytów Euro. Ale to jest piłka nożna i świetna dyspozycja nie wystarcza do odniesienia sukcesu...może im się trafić taki mecz jak na ME w 2000 roku, gdzie mieli karne i żadnego nie trafili i będzie po ptokach. Uważam że mimo wszystko z tej grupy wychodzą Włosi i Holendrze. Francuzi i Rumuni jadą do domu z taką mizerna grą...Po najgorszym meczu na ME zobaczyliśmy najlepszy. Polska ma szanse. Nie zagrała wcale tak bardzo źle i przegrała nie z byle kim. Tak dysponowani Niemcy rozjechaliby dziś Francuzów i Rumunów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stasiaa I bardzo dobrze!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 23:34 że Wlosi dostali w sciery, ja pracuje z kilkoma panami z tego kraju i dzis w pracy strasznie sie nasmiewali z naszej wczorajszej porazki, jutro to ja bede miala ubaw. Gratuluje Holandii :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hrb Uszaszowski Jezeli sedziowie stana na wysokosci zadania... IP: *.VIC.netspace.net.au 10.06.08, 08:10 to Wlosi zdobeda mistrzostwo Europy.Przeciez na mistrzostwach swiata wygrali im mecz z AUSTRALIA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: outsider no to Buffon wykrecil sobie hot tricka! IP: *.phlapa.east.verizon.net 09.06.08, 23:58 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jimmy Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.range86-153.btcentralplus.com 10.06.08, 00:15 Nosz kurrrr.... a ja w pracy byłem i nie oglądałem :( Francja dołoży jednym i drugim ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michael_s Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.08, 00:22 chciałeś napisać: "Francji dołożą jedni i drudzy" ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: artekk Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.209.34.195.revers.nsm.pl 10.06.08, 00:29 Bardzo ciekawy artykuł. Brawa dla autora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Znawczyni futbolu Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.22-79-r.retail.telecomitalia.it 10.06.08, 00:46 Bez przesady ,troche im sie przysnelo,bo nie mysleli ze Holendrzy umieja kopac pilke(a nie tylko...)Troche szczescia im zabraklo,ale zeby na kolanach...bez przesady,dopuki pilka w grze Dlatego sa mistrzami swiata bo moga wszystkich jeszcze zaskoczyc (zreszta tak jak dzis)Ale tylko oni moga sobie na to pozwolic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sally Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: *.rainbownet.pl 10.06.08, 00:48 nic dziwnego, że "mistrzowie świata" przegrali, skoro tymi mistrzami zostali tylko dzięki wyeliminowaniu w chamski sposób Zizou z gry... wszyscy chyba jeszcze pamiętają "strzał z główki Zidane'a" :) gdyby nie to, to Francja byłaby dziś mistrzem świata... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znawczyni futbolu Re: Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: *.22-79-r.retail.telecomitalia.it 10.06.08, 00:51 Rzeczywiscie i widac to po grze franuzow... Odpowiedz Link Zgłoś