Dodaj do ulubionych

Pierwszy pojedynek wielkich na Euro

09.06.08, 20:49
Włochy wygrają!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: ania Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: 195.136.49.* 09.06.08, 20:54
      zajebiśće
      • Gość: kamyk910 Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.crowley.pl 09.06.08, 21:51
        haha wiedziałem ze Holandia wygra, nawet bez Robbena i
        Babela.Strzelic im jeszcze ze dwie.
        • almagus Re: Finał van der Holendrów! 10.06.08, 00:36
          I gdyby nie to der,di, das to by Niemcy byli z nas!

          Grali świetnie. Wygrają w finale z Niemcami!
          My odpadamy, Jonasz jedzie na mecz!

          Sielsko mamy!

          Boisko w każdej gminie.
          Na nim krowy i świnie.
          Prężyddęt kopie pierwszy.
          Z powodu głupich wierszy.

          Zawsze na bramce za słupek.
          Zawsze był z niego dupek.
          Taki Bekenhauer.
          Brata Popychauer!

          Słupki w koszulkach kibica.
          Gra nasza prawica.
          Kałuża gnojowicy.
          Dwór w pluciu się ćwiczy.

          Krowy obsrywają murawę.
          Skubią z gównem trawę.
          Będzie od nich oscypek.
          W bramce stoi grzybek.
    • Gość: JPW2 Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 22:25
      Włochy przegrywają! 0:3 w tej chwili!!!!! No nie moja drużyna!!!!

    • Gość: Dimmu Borgir Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.jgora.dialog.net.pl 09.06.08, 22:37
      chyba w rzutach rożnych
    • Gość: ania Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.pp.htv.fi 09.06.08, 22:42
      No to wygrali, Rzulieto. ;)
    • Gość: brawooo! Uistekend, Nederland! IP: 81.168.185.* 09.06.08, 22:52
      3:0
      • Gość: Gosc987 Re: Uistekend, Nederland! IP: *.pools.arcor-ip.net 09.06.08, 22:54
        Brawo Holandia wygrała zasłużenie, Włosi nic nie pokazali!!!!
    • tygrysio_misio Oranje! Oranje! Oranje! 09.06.08, 22:53
      cieszy forma chlopakow....kocham van der Saara!

      JEEEEEeee!!
    • Gość: rt Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: 212.76.37.* 09.06.08, 22:54
      przedwczesny finał, apogeum turnieju
      • Gość: niedzielny Re: Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: 189.140.205.* 10.06.08, 04:47
        1 gol ze spalonego, drugi wina materaca, potem juz powietrze zeszlo
        • Gość: rt Re: Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: 212.76.37.* 10.06.08, 07:34
          o tej porze gdy piszesz każdy szanujący się kibic wie że spalonego
          nie było
        • Gość: hrb Uszaszowski Dlaczego Materac nie szczypal ? IP: *.VIC.netspace.net.au 10.06.08, 07:36
          PEWNIE OBRAZAL HOLENDROW,ale oni go nie rozumieli.A WYSTARCZYLO SIE
          NIE LENIC i nauczyc sie na pamiec kilku podstawowych wulgaryzmow po
          holendersku.
        • Gość: ania Re: Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: *.nokia.com 10.06.08, 09:21
          ...zeszlo nie tylko z materaca. :)
        • Gość: 5wirek Re: Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: 212.160.232.* 10.06.08, 09:35
          sam jesteś spalony tej!
          zgodnie z przepisami, zawodnik, który był w tym momencie za linią końcową boiska
          jest brany pod uwagę przy określaniu pozycji spalonej.
          A jak można zobaczyć na powtórce po wybiciu piłki przez Buffona ucierpiał
          obrońca Włochów, który podczas kolejnej asysty był właśnie za linią końcową. Gol
          zdobyty prawidłowo!

          Poza tym powietrza to Włosi od początku nie mieli, Holandia ich zjadła!
          Szybkością i pomysłowością.

          Brawo Holandia!
          Makarony out!
    • a.adas Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! 09.06.08, 22:57
      tak naprawdę van Basten zaimponował mi jako trener po raz pierwszy.
      Fenomenalnie ustawił zespół, wyłączył trio Milanu i to zadecydowało. Jeśli
      Sneider będzie grał tak przez cały turniej, to zostanie graczem mistrzostw. No
      właśnie, jeśli... to Holendrzy, najbardziej rozczarowująca repra ostatnie
      dekady...
      aadas.blox.pl/html
    • guru133 Gdybyśmy oprócz holenderskiego trenera zatrudnili 09.06.08, 23:01
      jeszcze holenderskich piłkarzy, to masze szanse na Euro 2008 niepomiernie by
      wzrosły.
      • Gość: hrb Uszaszowski Nie jestem tego taki pewny... IP: *.VIC.netspace.net.au 10.06.08, 07:44
        Holendrzy,podobnie jak Polacy,potrafia dac d...y w najmniej
        spodziewanych okolicznosciach...CHOCIAZ POLACY W TYM DAWANIU SA
        ZDECYDOWANIE LEPSI.
    • Gość: Adaś bravo IP: *.aster.pl 09.06.08, 23:04
      wreszcie moja kochana Holandia zaczęła grać. pięknie złoili pastuszków.
      wspaniały mecz, wspaniały prezent dla mnie.
      makaron do domku.
    • Gość: klecinianka Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: 90.156.110.* 09.06.08, 23:04
      Żeby grali tak do wielkiego finału EURO 2008 i z takimi wynikami.
      Kocham Holandię!
      Od dziecka:)
      • Gość: M Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.adsl.xs4all.nl 09.06.08, 23:24
        i ja tez, i mam to szcescie, ze tu mieszkam
        • Gość: Piotrek Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 09.06.08, 23:29
          Kolejny "Holender" za trzy grosze...
        • Gość: tomeklu Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.du.xdsl.is 10.06.08, 00:11
          brawo holandia:))
        • Gość: ania Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.nokia.com 10.06.08, 11:23
          Ja tam nie zazdroszcze.
    • Gość: Patric Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: *.chello.pl 09.06.08, 23:05
      Van nistelrooy pokazał klasę, na prawdę świetne spotkanie w jego wykonaniu. I
      nie było spalonego. Ten włoski sędzia w przerwie miał racje.
    • Gość: klecinianka Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: 90.156.110.* 09.06.08, 23:05
      No i ktoś dokopał Włochom!!!!!!!!


      Podwójna frajda!
      • Gość: Włosik To jakaś prowincjonalna impreza IP: 213.0.43.* 10.06.08, 10:11
        to Euro. Wiadomo, kto jest Mistrzem Świata!
    • Gość: otak Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.e-wro.net.pl 09.06.08, 23:12
      bez sensu było granie na Toniego, ze wszystkich ofensywnych
      zawodników włoskich dzisiaj on był zdecydowanie najgorszy. Pomoc
      Milanu grała to, co zwykle i Holendrzy dali sobie z tym radę - ale
      nie uważam, żeby oni byli winni porażki, raczej Toni plus obrońcy,
      no i fatalny mecz Zambrotty. Jak Dodnadoni postawi na del Piero,
      Cassano, Di Natale to mogą wyjść z grupy.
      Holandii należa się gratulacje, bo wszystko im wychodziło. Ale to
      taka drużyna, że może im już potem nic nie wychodzić, więc nie ma co
      ich jeszcze koronować. Chociaż na razie najbardziej na finał
      zasługują Holendrzy i Niemcy i taki wydaje się najbardziej
      prawdopodobny i całkiem możliwy w drabince.
    • mamoniowa303 kocham Holandie !!!:-) 09.06.08, 23:14
      Nareszcie ktos pokazal tym aroganckim zjadaczom makaronu gdzie ich
      miejsce w szeregu !!!Mam nadzieje, ze z tej grupy awansuja dzisiejsi
      zwyciezcy i Rumuni !
    • Gość: mwiskirski Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 23:15
      Tego tekstu nie daje się czytać. Autor pogubił się w ozdobnikach i wyszukanym
      niby-stylu. Ze stylu na maturze byłaby pała !
    • Gość: Piotrek Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 09.06.08, 23:27
      Najlepszy mecz w ME, ale tak naprawdę o niczym on jeszcze nie
      przesądza. Mówi tylko tyle że Holandia jest w dobrej formie. Obok
      Niemców jeden z faworytów Euro. Ale to jest piłka nożna i świetna
      dyspozycja nie wystarcza do odniesienia sukcesu...może im się trafić
      taki mecz jak na ME w 2000 roku, gdzie mieli karne i żadnego nie
      trafili i będzie po ptokach. Uważam że mimo wszystko z tej grupy
      wychodzą Włosi i Holendrze. Francuzi i Rumuni jadą do domu z taką
      mizerna grą...Po najgorszym meczu na ME zobaczyliśmy najlepszy.
      Polska ma szanse. Nie zagrała wcale tak bardzo źle i przegrała nie z
      byle kim. Tak dysponowani Niemcy rozjechaliby dziś Francuzów i
      Rumunów.
    • Gość: stasiaa I bardzo dobrze!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 23:34
      że Wlosi dostali w sciery, ja pracuje z kilkoma panami z tego kraju
      i dzis w pracy strasznie sie nasmiewali z naszej wczorajszej
      porazki, jutro to ja bede miala ubaw. Gratuluje Holandii :)
    • Gość: kibic Wlosi w finale i tak !!! IP: 76.29.10.* 09.06.08, 23:57
      • jasiom22 Re: Wlosi w finale i tak !!! 10.06.08, 00:31
        też tak sądze... :-)
        • Gość: hrb Uszaszowski Jezeli sedziowie stana na wysokosci zadania... IP: *.VIC.netspace.net.au 10.06.08, 08:10
          to Wlosi zdobeda mistrzostwo Europy.Przeciez na mistrzostwach swiata
          wygrali im mecz z AUSTRALIA.
    • Gość: outsider no to Buffon wykrecil sobie hot tricka! IP: *.phlapa.east.verizon.net 09.06.08, 23:58
    • Gość: jimmy Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.range86-153.btcentralplus.com 10.06.08, 00:15
      Nosz kurrrr.... a ja w pracy byłem i nie oglądałem :(
      Francja dołoży jednym i drugim ;)
      • Gość: michael_s Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.08, 00:22
        chciałeś napisać: "Francji dołożą jedni i drudzy" ?
    • Gość: artekk Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.209.34.195.revers.nsm.pl 10.06.08, 00:29
      Bardzo ciekawy artykuł. Brawa dla autora.
    • Gość: Znawczyni futbolu Re: Pierwszy pojedynek wielkich na Euro IP: *.22-79-r.retail.telecomitalia.it 10.06.08, 00:46
      Bez przesady ,troche im sie przysnelo,bo nie mysleli ze Holendrzy
      umieja kopac pilke(a nie tylko...)Troche szczescia im zabraklo,ale
      zeby na kolanach...bez przesady,dopuki pilka w grze
      Dlatego sa mistrzami swiata bo moga wszystkich jeszcze zaskoczyc
      (zreszta tak jak dzis)Ale tylko oni moga sobie na to pozwolic.
    • Gość: sally Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: *.rainbownet.pl 10.06.08, 00:48
      nic dziwnego, że "mistrzowie świata" przegrali, skoro tymi mistrzami zostali
      tylko dzięki wyeliminowaniu w chamski sposób Zizou z gry... wszyscy chyba
      jeszcze pamiętają "strzał z główki Zidane'a" :) gdyby nie to, to Francja
      byłaby dziś mistrzem świata...
      • Gość: znawczyni futbolu Re: Holandia ogrywa mistrzów świata 3:0! IP: *.22-79-r.retail.telecomitalia.it 10.06.08, 00:51
        Rzeczywiscie i widac to po grze franuzow...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka