IP: *.4web.pl 12.06.08, 20:36
Nie znam się na przepisach, czy chorawccy piłkarze, którzy dostali żółte
kartki w meczu z Niemcami będą grali z Poslką?
Obserwuj wątek
    • Gość: Edgar Re: kartki IP: *.4web.pl 12.06.08, 20:39

      Polską, nie Poslką, wszystkich, którzy poczuli się urażeni literówką bardzo
      przepraszam!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka