Gość: Edgar IP: *.4web.pl 12.06.08, 20:36 Nie znam się na przepisach, czy chorawccy piłkarze, którzy dostali żółte kartki w meczu z Niemcami będą grali z Poslką? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Edgar Re: kartki IP: *.4web.pl 12.06.08, 20:39 Polską, nie Poslką, wszystkich, którzy poczuli się urażeni literówką bardzo przepraszam!! Odpowiedz Link Zgłoś