Dodaj do ulubionych

Puchar UEFA: Europa połknęła Hiszpanię

27.02.09, 14:06
Post niedostępny ze względu na naruszenie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: bolopac Puchar UEFA: Europa połknęła Hiszpanię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.09, 14:45
      nie z siedmiu a z szesciu [barca, real, villareal, valcencia, deportivo,
      atletico] i nie szesc a piec gralo u siebie [real, villareal, valcencia,
      deportivo, atletico]

      ale fakt ze hiszpanie graja cieniutko ;D
    • Gość: P Re: Puchar UEFA: Europa połknęła Hiszpanię IP: 82.139.35.* 27.02.09, 14:49
      nie ma co ukrywac ze liga hiszpanska jest przecietna teraz.
      Barca...dlugo nic...Real...i przepasc dzieli ich od reszty.
    • Gość: Kefir Re: Puchar UEFA: Europa połknęła Hiszpanię IP: *.nycmny.east.verizon.net 27.02.09, 15:39
      Ale Polacy w Europie zawsze byli chłopcami do bicia dlatego nikt w Polsce nie
      rozpacza z powodu porażki kolejnej polskiej drużyny. Hiszpanie za to przez długi
      czas rozdawali karty w Europie dlatego odpadnięcie tylu zespołów hiszpańskich to
      dla nich szok.
    • Gość: Borys996 Puchar UEFA: Europa połknęła Hiszpanię IP: *.ip.gronet.pl 27.02.09, 15:58
      W lidze mistrzów jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte. Villareal
      Atletico a nawet Real mogą jeszce awansować. Za to Barca nie powinna
      czuć się zbyt pewnie.

      Fan Barcelony
      • Gość: ja Re: Puchar UEFA: Europa połknęła Hiszpanię IP: *.Red-79-148-197.dynamicIP.rima-tde.net 27.02.09, 17:55
        Da igual, todo es una mierda.
    • Gość: Piotrek Puchar UEFA: Europa połknęła Hiszpanię IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 27.02.09, 18:56
      Polacy koleś to nie mają ani kasy na piłkarzy ani systemu szkolenia, który mają
      Hiszpanie. Po polskich klubach poza ambicją nie ma co oczekiwać więcej. Za to po
      hiszpańskich powinno się oczekiwać lepszych występów. Zmienia się nieco mapa
      piłkarskiej Europy i Europa Wschodnia ma coraz więcej w niej do powiedzenia. W
      Eropie Wschodniej są bogaci sponsorzy jak na Ukrainie, Rosji czy Rumunii,
      chociaż w przypadku Rumunii to był tymczasowy przebłysk. Nadal w Europie w piłce
      nożnej nic nie znaczy Europa Środkowa w tym Polska, Węgry, Czechy, Słowacja. Nie
      ma tutaj bogatych sponsorów, bo co tu ukrywać pieniądze nie grają ale grają
      piłkarze kupieni za pieniądze. Jedna widzę lepszą przyszłość dla polskiej piłki
      nożnej wraz z rozbudową infrastruktury stadionowej przyjdą sponsorzy.
      • maz-46 Re: Puchar UEFA: Europa połknęła Hiszpanię 27.02.09, 22:00
        Przypadek hiszpańskich klubów, to chwilowa niedyspozycja. Raz na kilka, czy
        kilkanaście lat może im się przytrafić słabszy moment. To o niczym nie świadczy.
        Nadal Kluby z Hiszpanii to ścisła czołówka światowa.
        Nie zgadzam się, że Europa Środkowa ma coraz więcej do powiedzenia. To sztuczne
        twory. Właścicielami tych wszystkich klubów w Rosji, czy na Ukrainie są tamtejsi
        oligarchowie. To są wg. nomenklatury PiS zwyczajni złodzieje, którzy dorobili
        się fortun na państwowych spółkach i gigantycznych przekrętach, polegających na
        zwyczajnym zawłaszczaniu zysków z bogactw naturalnych należących do państwa.
        Kryzys gospodarczy zmusi tych skurczybyków do bardziej rzetelnego rozliczania
        się z fiskusem ze swoich dochodów, a wtedy już tak słodko nie będzie. W związku
        z tym skończy się ich bezgraniczne topienie (nieswoich) pieniędzy w drużyny
        piłkarskie. Takie kluby jak Szachtar, Spartak, czy Zenit St Petersburg znikną z
        firmamentu jak Petrżalka Bratysława...
        • Gość: lie Re: Puchar UEFA: Europa połknęła Hiszpanię IP: *.aster.pl 27.02.09, 23:48
          Nie według nomenklatury PIS-owskiej, ale według normalnej. Ci
          kolesie na Wschodzie naprawdę dorobili się tej kasy nieuczciwie.
        • Gość: Piotrek Re: Puchar UEFA: Europa połknęła Hiszpanię IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 28.02.09, 00:45
          Ukraina i Rosja to Europa Wschodnia. Europa Środkowa to my i napisałem że nie
          mamy nic nie znaczymy, a zwiększa się rola Europy wschodniej tzn. takich krajów
          jak Ukraina i Rosja i nie jest to wcale chwilowe! Już od kilku lat można
          zaobserwować jak rosną w siłę kluby rosyjskie i ukraińskie i wyniki to
          potwierdzają. Chwilowo to dobrze się spisują luby z Europy Środkowej z takich
          krajów jak Rumunia, Słowacja, Czechy...to jest chwilowe, ale nie z Rosji czy
          Ukrainy! I owszem nikt nie mówi że oligarchowie rosyjscy i ukraińscy dorobili
          się uczciwie tej kasy, ale takie są fakty.
          • Gość: Nonie Chwilowe? IP: *.unused.derbynet.waw.pl 28.02.09, 01:20
            Chwilowe? Czechy? Rumunia? Wiem, że nie każdy pamięta że jeszcze nie tak dawno
            to Steaua Bukareszt dzieliła i rządziła w Europie (zdobycie PEMK + finał) długo
            utrzymując wysoki poziom, a np. Sparta Praga także zachodziła regularnie bardzo
            wysoko w CL... ale jeżeli się nie pamięta/nie wie, to należy sprawdzić zanim się
            palnie głupotę
    • Gość: zzz o bosz... Deportivo 1:6 w dwumeczu! IP: 151.204.99.* 27.02.09, 19:08
      i to z Aalborgiem... Rzeczywiscie tragedia.
    • prober Milan? 28.02.09, 00:24
      Wyciąganie ogólnych wniosków na podstawie dwóch wpadek...

      Real odpada z bardzo silnym Liverpoolem, jedną z pięciu najskuteczniejszych drużyn w europejskich pucharach (w lidze grają gorzej). Po Valencii i tym bardziej chimerycznemu Depo nikt się cudów nie spodziewał. Barca na poziomie, Villareal zaskakuje na plus.

      Popatrzcie na Milan, najsilniejszą drużynę, która grała w XXI wieku w PUEFA. W składzie kilkunastu piłkarskich graczy z najwyższej europejskiej półki (Ronaldinho, Szewczenko, Beckham, Kaka, Pirlo, Zambrotta, Nesta, Seedorf, Inzaghi, Maldini, Gattuso, Emerson) i odpadają w 1/16 finału... To jest dopiero porażka!
    • Gość: ale Puchar UEFA: Europa połknęła Hiszpanię IP: *.toya.net.pl 28.02.09, 17:28
      Interes musi się kręcic jak mówia klasycy, może jeszcze przyjdzie
      czas na Hiszpanie.Futbol w LM to jakby inny futbol.Przestaje byc
      gra kontaktowa, rzadkie sa wslizgi, panowie szanuja kości /warte
      miliony/ i siły dzięki czemu biegaja /jak im sie jeszcze chce/ jak
      rącze jelenie.A w pucharze Uefa tna się jak diabli, żeby wejść do
      tego pilkarskiego raju.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka