Gość: Franki
IP: *.wroclaw.mm.pl
11.03.09, 11:37
Zastrzeżeń tego typu, jakie wprowadza Kasperczak nie powinno być,
Jednak Hajto i Brzęczek podpisali te umowy, jak myśle, żeby dostać
pieniądze. Przegrają w każdym sądzie. Borek ich podpuścił. Ciekaw
jestem, czy Hajto zagra z Górnikiem za stówę, a może będzie miał
kontuzję, bo żeby nie pech, to by napewno zagrał. Poza tym,
bronicie kolesiów.