Dodaj do ulubionych

F1 Casting: GP Malezji

IP: 83.238.68.* 02.04.09, 17:13
"A Pole on Pole"? Czemu nie. Poprzednio w tej kategorii dobrze obstawiliście. Tylko jakby się wam znowu udało trafić to już mogłoby być lekko podejrzane ;)

Odnośnie samego wyściugu to dobrze by było, gdybyście wrócili do "zczubowego" stylu pisania, bo ta ostatnia relacja była strasznie nudna, bez "jaj" i polotu.
Obserwuj wątek
    • Gość: kiil Re: F1 Casting: GP Malezji IP: *.spray.net.pl 02.04.09, 17:50
      obyscie mieli racje
    • Gość: badoak Re: F1 Casting: GP Malezji IP: *.range217-44.btcentralplus.com 02.04.09, 18:27
      Tak wogole, to nie anglicy krzycza "a pole on pole" tylko amerykanie..
    • Gość: PrincessFromFar Re: F1 Casting: GP Malezji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.09, 20:13
      Uwielbiam ten filmik... a tak ogólnie to fajnie by było, jakbyście mieli rację ;) Chciałabym usłyszeć Mazurek Dąbrowskiego i pobudzić wszystkich sąsiadów w niedzielę po wyścigu xD
    • Gość: pawel Re: F1 Casting: GP Malezji IP: *.chello.pl 02.04.09, 21:36
      @PrincessFromFar - musisz mieć ciekawych sąsiadów, skoro będą spać w niedziele po wyścigu;) ...szczególnie, że ma się on rozpocząć bodajże o 11.00 czasu polskiego xD
    • Gość: Szczypiorek Re: F1 Casting: GP Malezji IP: *.promax.media.pl 03.04.09, 08:21
      O kurczę!!
      No to lecę do bukmachera!!
      :))))
    • Gość: join7 Re: F1 Casting: GP Malezji IP: *.static.arcor-ip.net 03.04.09, 08:26
      Wole 100 razy bardziej cos ciekawego przeczytac u was Z czuba na temat F1, niz ogladac mlaskanie pseudo fachowcow u Michalka Pola z przyklejonym bananem na twarzy ;]
    • Gość: pops Re: F1 Casting: GP Malezji IP: *.chello.pl 03.04.09, 09:41
      Nie nabijajcie się z Bourdaisa, przynajmniej jeździ bezpiecznie, czego nie można było nigdy powiedzieć o Sato i kilku innych wojownikach.
    • aleccc Re: F1 Casting: GP Malezji 03.04.09, 11:26
      @join7: zgadzam się, te "studio sport.pl" z polem i tymi "fahofcami", to jedna z bardziej żałosnych rzeczy jakie widziałem w internecie, a doskonale wiecie ileż takich w necie można znaleźć...
    • Gość: bassmatt Re: F1 Casting: GP Malezji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.09, 12:53
      a Poland on Pole :)
    • Gość: lola Re: F1 Casting: GP Malezji IP: 79.97.41.* 03.04.09, 12:57
      co to jest casting? wszedzie tylko casting i casting w slowniku nijak nie pasuje do definicji
      1.
      a. The act or process of making casts or molds.
      b. Something cast in a mold.
      2. The act of throwing a fishing line.
      3. Something cast off or out.
      4. The selection of actors or performers for the parts of a presentation.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka