Gość: Banita
IP: 83.238.68.*
02.04.09, 17:13
"A Pole on Pole"? Czemu nie. Poprzednio w tej kategorii dobrze obstawiliście. Tylko jakby się wam znowu udało trafić to już mogłoby być lekko podejrzane ;)
Odnośnie samego wyściugu to dobrze by było, gdybyście wrócili do "zczubowego" stylu pisania, bo ta ostatnia relacja była strasznie nudna, bez "jaj" i polotu.