Dodaj do ulubionych

jestem obrazona !!!!!!!!

16.06.03, 20:15
przeczytalam dzis wypowiedz p. ambroziaka i czuje sie urazona :(
nie podoba mi sie jego stwierdzenie ,ze kibice sa winni porazek
reprezentacji!!!
winni sa sami siatkarze i juz!!!
to ze kibice z calego serca dopinguja swoich siatkarzy i nawet po przegranym
meczu spiewaja im ze sa najlepsi i ze puszcza im sie piosenke we are the
champions jest tylko dowodem ich przywiazania i lojalnosci i checi
podniesienia na duchu po porazce
a zadaniem dziennikarzy,komentatorowi i przede wszystkim trenera jest
krytyka ich gry!!!!
wiec p.ambroziak ze tak powiem niech nie gada bzdur bo juz sie go nawet
czytac i sluchac nie chce a juz szczegolnie jego wstecznego siatkarskiego (
i nie tylko jak zdazylam zauwazyc) odliczania
ps.nie neguje znajomosci tematu p. ambroziaka bo jest fachowcem (chyba...)
ale naprawde czasami glupoty gada
Obserwuj wątek
    • Gość: :) !!!!!!!! IP: *.acn.waw.pl 16.06.03, 21:41
      E non al corrente. Commandante Ambroziak stato, e sara deficiente beone.
    • diana1322 Re: jestem obrazona !!!!!!!! 17.06.03, 13:28
      podzielam twoje zdanie co ma publicznośc do porażek ambroziak to wogole to
      cymbal niech sie nauczy imion i nazwisk zawodnikow a nie myli sie i to jest
      denerwujace
      jakmozna pomylic arka gołasia mowiac ze to nowak?????
      ambroziak na emeryture!!!!
    • Gość: aasiek Re: jestem obrazona !!!!!!!! IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 18.06.03, 13:42
      Podzielam stan obrażenia!Co to w ogóle za pomysł stawiać taka tezę?!To,że
      ludzie tak kibicują powinno Ambroziaka(a właśnie-na "okładce" dodatku
      sportowego było napisane Ambroziak,ale na końcu artykułu-Stec,o ile dobrze
      pamiętam;więc kto jest autorem?)tylko cieszyć.Możemy przecież zamienić się w
      kiboli godnych piłki nożnej,po przegranej,nawet w najlepszym stylu,powyrywać
      trochę krzesełek,pobić trenera,zawodników naszej i przeciwnej
      drużyny,zdemolować miasto...Spróbójmy,może to naszych komentatorów zadowoli...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka