ullissa
16.06.03, 20:15
przeczytalam dzis wypowiedz p. ambroziaka i czuje sie urazona :(
nie podoba mi sie jego stwierdzenie ,ze kibice sa winni porazek
reprezentacji!!!
winni sa sami siatkarze i juz!!!
to ze kibice z calego serca dopinguja swoich siatkarzy i nawet po przegranym
meczu spiewaja im ze sa najlepsi i ze puszcza im sie piosenke we are the
champions jest tylko dowodem ich przywiazania i lojalnosci i checi
podniesienia na duchu po porazce
a zadaniem dziennikarzy,komentatorowi i przede wszystkim trenera jest
krytyka ich gry!!!!
wiec p.ambroziak ze tak powiem niech nie gada bzdur bo juz sie go nawet
czytac i sluchac nie chce a juz szczegolnie jego wstecznego siatkarskiego (
i nie tylko jak zdazylam zauwazyc) odliczania
ps.nie neguje znajomosci tematu p. ambroziaka bo jest fachowcem (chyba...)
ale naprawde czasami glupoty gada