Gość: heniek.frost IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.04, 17:52 plazowicze o slabych nerwach proszeni o nie klikanie: www.deadzone.website.pl/prezentacje/heart.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aquariusss Re: dobre serce 25.10.04, 19:45 Sie zgadza... ciemno i... nic... A moze to wlasnie o to chodzi... Taki kruczek :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v2l Re: dobre serce IP: *.24-151.libero.it 25.10.04, 23:08 miesniak, cien milosci rzucal! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniek.frost Re: dobre serce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.04, 09:14 u mnie sie otwiera znaczy sie otworem stoi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniek.frost Re: dobre serce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.04, 09:47 mam podobnie Odpowiedz Link Zgłoś
viki2lav Re: dobre serce 26.10.04, 09:52 ciekawae jak jest obudowa tego serduszka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniek.frost Re: dobre serce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.04, 10:22 www.skladnica.net/jakosc/technologie/img/klatka.gif ot taka jakas Odpowiedz Link Zgłoś