Dodaj do ulubionych

Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w Med...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.04, 07:42
Powinni tego zabronić ;-)
Obserwuj wątek
    • Gość: Zenek Ja wobec tego nie skorzystam z promocji IP: *.epsa.pl 09.01.04, 07:45
      Też chciałem skorzystać z tej promocji w media markcie, ale w Poznaniu.
      Chyba jednak sobie odpuszczę - bo w sklepie będzie masakra!
      • Gość: mikis Własnie wróciłem z MM w Wraszawie (Ostrobramska) IP: *.mos.gov.pl / *.mos.gov.pl 09.01.04, 09:08
        owszem duży ścisk na początku ale potem całkiem kulturalnie i nawet dostałem,
        co chciałem - tylko do kasy ogromna kolejka i wolno szła...
        • Gość: jashmin Re: Własnie wróciłem z MM w Wraszawie (Ostrobrams IP: *.bbn.gov.pl 09.01.04, 13:38
          a czy watro jechac? śa jakieś realne przeceny czy tylko zmyła?
          • plucjusz Dyscyplinarka wam sie nalezy 09.01.04, 14:21
            Już wiemy czym się zajmują instytucje rządowe w czasie pracy:

            IP: *.mos.gov.pl / *.mos.gov.pl

            IP: *.bbn.gov.pl / *.bbn.gov.pl
            • Gość: misiaczko Re: Dyscyplinarka wam sie nalezy IP: 195.116.62.* 09.01.04, 14:31
              i kto za to płaci??
              • Gość: Kajetan Wszelkie koszty powinien pokryć Media Markt IP: *.wbrmfd01.mi.comcast.net 09.01.04, 15:41
                Wszelkie koszty (policja, pogotowie, leczenie) powinien pokryć Media Markt.
                • Gość: DXDX_DX tebezbarwne, szare masy, które nie widzą dalej ni IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.01.04, 20:19
                  ale trzeba byc poebanym, by sie tak tłoczyć, zabijać o jakies elektroniczne
                  gówno, produkowane w chinach, na którym zarabia niemiecka firma.
                  czasami się zastanawiam, czy jestem stąd.
                  a moze ja jestem z jekiegoś innego kraju ablo planety, że nie rozumiem takich
                  zachowań i nie podnieca mnie to, co podnieca tych matołków opisanych w artykule
                  i pokazanych na zdjęciach.
                  co za osły.

                  przypomina mi się cytat z filmu "Dzień Świra", kiedy Adaś [M.Kondrat] mówi
                  Modlitwę Każdego Polaka:
                  "...te bezbarwne, szare masy, które nie widzą dalej niż kawałl kiełbasy..."

                  to żałosne...
                • Gość: Michał Re: Wszelkie koszty powinien pokryć Media Markt IP: *.vline.pl / 217.98.54.* 09.01.04, 23:20
                  popieram w 100%ach
            • Gość: mikis Re: Dyscyplinarka wam sie nalezy IP: *.mos.gov.pl / *.mos.gov.pl 10.01.04, 10:14
              pracę zaczynam o 8.15 - to co robię i gdzie o 6.30 czy 7 rano nie powinno
              nikogo obchodzić
          • Gość: mediamarkt Rżniemy głupa aż miło ... IP: *.aster.pl / *.acn.pl 09.01.04, 17:35
            ... hasłem przewodnim media-markt.

            W całej warszawie było więcej bilboardów z kamerą cyfrową niż kamer cyfrowych
            we wszystkich 4 sklepach. BTW w 3 sklepach w wawie jest nadal wystawiona 1
            kamera "demo" (każda bez najmniejszej ryski) i w każdym sklepie sprzedawcy
            zgodnie twierdzili ze "ten wystawiony egzeplarz co zostal jest akurat
            zepsuty" ...

            NIE KUPUJMY W MEDIA MARKT. Sklepy internetowe mają wszystkie towary taniej i
            nie robią sobie jaj z klientów.
            • Gość: Marks TAK??? IP: *.aster.pl / *.acn.pl 09.01.04, 19:22
              Idioto jesli znajdziesz mi na aukcji czy w sklepie internetowym telewizor
              przeceniny o 6000zł to dam ci 6000zł
              • Gość: Awx Re: TAK??? ANO TAK!!! IP: 162.108.22.* 09.01.04, 20:06
                Najpierw podaje sie cene zawyzona o 6000. zl, a potem
                mozna ja spokojnie obnizyc o 6000. zl.
                I na to sie nbiera frajerow.
              • Gość: . Kup sobie taki na soldach w UK.Na bilet ci starczy IP: *.server.ntli.net 10.01.04, 02:27
            • Gość: PrzeciwnikMarketów Re: Rżniemy głupa aż miło ... IP: *.vline.pl / 217.98.54.* 09.01.04, 23:32
              Ja też nie robię zakupów w hpermarketach i ich nienawidzę bo wcale nie mają
              taniej. Taniej są tylko pojedyńcze produkty, a ludzi traktuję jak bydło - nie
              mówię, że wogóle nie kupuję, ale przynajkmniej ograniczam zakupy na tyle na
              ile jest to możliwe czyli kupuję sporadycznie. Nawet jak mam coś kupić kilka %
              drożej to wolę to kupić u polaka, a nie w sklepie który pompuje całą kasę z
              Polski. Nasi dziadkowie wygrali wojnę a itak nas wydoją !!! Niedługo będziemy
              skłądać klawiatury do komputerów może nie za miskę ryżu, ale np. za pędko
              kasznki dziennie.
      • Gość: Boom Polskie pieklo... IP: 202.129.78.* 10.01.04, 02:18
        ... wyawolane przez polska holote (20% spoleczenstwa) podobna w tym zakresie do
        holoty arabskiej - rozwiazanie tego problemu jest jedynie sila - gumowa palka.
        Inne argumenty do holoty nie przemawiaja.
    • Gość: Paweł Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w Med... IP: *.master.pl / *.master.pl 09.01.04, 07:46
      Chciwość ludzka nie zna granic...Ludzie opanujcie się, za komunizmu się
      tratowaliście w sklepach, za kapitalizmu też żeście się nie zmienili...Aż
      prosi się o uwagę socjologów i psychologów.Człowiek człowiekowi wilkiem, bo
      w media markt wyprzedaż...
      • Gość: cs Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: 194.255.20.* 09.01.04, 09:01
        Za komunizmu sie nie tratowali, bo nie bylo o co.
        • Gość: skandal Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.ploc.gazeta.pl 09.01.04, 13:47
          To nie widziałeś chyba co działo się w warszawskich DOmach Centrum, rano przy
          otwarciu.
          • Gość: cubasz albo w miesnym przed swietami IP: *.telia.com 09.01.04, 15:09
        • Gość: kate Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.sympatico.ca 10.01.04, 00:01
          No to kurcze nie znasz zdjec z Domow Centrum w Warszawie czy PDT(dzisiaj
          Renoma)we Wroclawiu.Czysty obled jak ludzie czolgali sie pod podnoszacymi sie
          kratami.
          I jedno co mnie dziwi to to ze durni rodzice brali ze soba dzieci na taka"drobna
          wyprzedaz" i durne oj jak durne baby w ciazy i to zaawansowanej.Mam tylko
          nadzieje ze kazda z nich wyszla calo z tej opresji.Brak mozliwosci przewidzenia
          co sie moze dziac na takich imprezach i nie ocenienia syt bedac juz na miejscu i
          nie zrezygnowac....Obled.Durne dvd, walkman czy co innego wazniejsze od zrowia i
          dziecka
          • Gość: Maria Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.icpnet.pl 10.01.04, 17:15
            dokładnie, to mnie najbardziej uderzyło - mam na myśli dzieci i kobiety w
            ciąży. co za debil wlecze ze sobą dziecko o północy na wyprzedaż??? o
            kobietach w ciąży już nie wspomnę. sama jestem w "stanie błogosłąwionym" i nie
            wiem czy jest taka rzecz którą by mi musieli dać za darmo,żebym się tam miała
            dać zadeptywać...
      • secco1 A niemcy, wlasciciele MM sie smieją... 09.01.04, 09:44
        z nas polakow
        • Gość: Boom Re: A niemcy, wlasciciele MM sie smieją... IP: 202.129.78.* 10.01.04, 02:19
          ... i pokazuja polska holote w swojej telewizji i w gazetach...
          • Gość: Leon Re: A niemcy, wlasciciele MM sie smieją... IP: *.gdynia.mm.pl 10.01.04, 16:00
            Gdyby Media markt była polską firmą , a taka "promocja" miała miejsce w sklepie
            w niemczech i cała ta "promocyjna heca" była zoorganizowana i zabezpieczona tak
            lak w Łodzi i wywołało by to podobne skutki to....../aż strach pomyśleć/ -
            "firma" ta stanęła by na krawędzi bankructwa. Płacili by za wszystko ! A przy
            okazji jakoś niedosłyszałem i niedoczytałem czy ktoś pofatygował się ,żeby
            złożyć w Prokuraturze zawiadowienie o popełnieniu przestępstwa przez w/w firmę
            pod zarzutem zaniedbania i spowodowania zagrożenia życia i zdrowia wielu
            obywateli?
            • Gość: Agora Re: A niemcy, wlasciciele MM sie smieją... IP: *.arcor-ip.de 13.01.04, 12:52
              Dlaczego Firma ma zostac ewentualnie do odpowiedzialnosci pociagnieta? Tego
              naprawde nie moge zrozumiec. Czy za glupote ludzi ktorzy tam robili ten caly
              balagan. Za jakiegos markowego wolkmena warto ryzykowac swoje zdrowie i zycie?
              Choc by mi nawet doplacano nie poszedlbym na taka wyprzedarz.
    • Gość: houk ...powinni tego zabronić... IP: *.um.krakow.pl 09.01.04, 07:46
      no to chyba nie będzie więcej nocnych wyprzedaży...
      • Gość: iggor Re: ...powinni tego zabronić... IP: *.crowley.pl 09.01.04, 08:39
        scena batalistyczna do czwartej części Władcy
        • pstolars Wladca Pierscieni IV: Wyprzedaz Pierscieni :) 09.01.04, 08:41
    • Gość: valdi Do działu marketingu MediaMarkt!!! IP: 217.98.119.* 09.01.04, 07:47
      Media Markt robi ludziom wodę z mózgu. Jak można robić reklamę w
      wielotysięcznym nakładzie, kiedy tych przecenionych towarów zwykle jest 1-2
      sztuki? Dla mnie praca działu marketingu Media Markt to przykład wielkiej
      bezmyślności. Marketingowcy MM - czy wy w ogóle myślicie???
      • Gość: docent_pa Re: Do działu marketingu MediaMarkt!!! IP: *.choszczno.sdi.tpnet.pl 09.01.04, 07:53
        To nie jest bezmyślność tylko zwykłe oszustwo gości od Marketingu mające na
        celu ściągnięcie klientów. Choć oczywiście teoretycznie jest ok, to co
        reklamuja jest w promocji, tylko w minimalnej ilości...
        • Gość: klient Re: Do działu marketingu MediaMarkt!!! IP: 217.168.129.* 09.01.04, 17:16
          A czego się spodziewałeś, że będą mieli na magazynie 3 tysiące kamer w
          promocyjnych cenach?
        • Gość: Kuba Re: Do działu marketingu MediaMarkt!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.01.04, 17:30
          Pie....sz głupoty. Artykuły z pierwszych stron z reklamy są zwykle w większych
          ilościach - mam na myśli 20-30-40, a nie jakieś 3 czy 4. Wyprzedaż jest formą
          reklamy, która jednak zdecydowanie różni się od promocji. Przy okazji
          wyprzedaży sprzedawane są artykuły, które z różnych powodów nie zanalzły
          nabywców albo ostatnie sztuki z ekspozycji. Zadowolone są obie strony, Media
          sprzeda artykuł dużo taniej ale jednak sprzeda i jest miejsce na kolejny, na
          następce. Klient kupi dużo taniej np. video, które ma jakąś rysę na obudowie a
          tak naprawdę to go to wali, rysy nie widać na filmie, jest na obudowie. Poza
          tym, wyprzedażą czy promocją jest sprzedawanie nowiutkiego, płaskiego Soniacza
          Trinitrona 29 cali za 1400 zeta ????? Dobrze że ta chora akcja była w Łodzi,
          nie u mnie. Jak bym zobaczył jak jakiś łepek rozwala mi gablote - zaje...bym
          gościa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: Kill Bill Re: Do działu marketingu MediaMarkt!!! IP: 81.210.123.* 09.01.04, 18:19
            palancie w której hali pracujesz?? chyba niemcy wyprali twój mózg jeśli w ogóle
            go masz!!!
          • Gość: Kill Bill Re: Do działu marketingu MediaMarkt!!! IP: 81.210.123.* 09.01.04, 18:21
            Palancie w której hali pracujesz?? Już helmuty wyprały twój mózg jeśli w ogóle
            go masz!!!
            • Gość: Kuba Re: Do działu marketingu MediaMarkt!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.01.04, 12:22
              To co napisałem jest niestety dla ciebie koński wytrysku, prawdą. Widać jakaś
              chora zawiść przesłania ci klapki na wybałuszonych ze złości ślepiach. Co tu
              dużo pisać, może ustawimy się i zobaczymy czy jesteś taki mocny jak wydaje ci
              się że jesteś mocny w gębie ? Czekam na odpowiedź złamasie
      • Gość: FaN ŁÓDZ IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 09.01.04, 08:00
        ponownie "NAJlepsza"...

        ps. rzeczywiście mają rację jak mówią: to miasto ma charakter
        • b00g13 jak to się w łodzi działo 09.01.04, 11:28
          to samo napisałem na forum łódź i tam też toczy się dyskusja, zapraszam.


          ludzi za dużo, ochrony brak. przed wejściem stały barierki, oddzielające tłum od
          szyb, teraz leżą w sporej części połamane. nie protestuje , wiem, że musiały tam
          być i choć chyba złamałem sobie o nie żebro, to uratowały życie paru osobom.
          napór na nie podniósł je razem z ludźmi prosto na szyby, gdyby ich nie było to
          zamiast paru pęknięć mielibyśmy wybite okna i ludzi pociętych szkłem. następne -
          policja. nie wiem po co została wezwana, na początku tylko denerwowała tłum,
          ludzie zaczęli falować poruszani przez grupę głośnych chłopców wykrzykujących na
          policjantów. potem, gdzy otwaeto drzwi, policjanci mogli wyciągnąć parę osób z
          tłumu, przytrzymać barierki, uspokoić ludzi, jednak tego nie zrobili. policja
          starała się pomóc tylko pro forma, bali się wejść w tłum, nie reagowali na
          prośby ludzi o pomoc. stojąca obok dziewczyna nie mogąca złapać oddechu,
          przyduszna przez tłum resztką sił poprosiła przechodzącego policjanta o pomoc
          ten poszedł dalej, ja go zatrzymałem, też duszony o metalowe zapory, wyrwał się
          i uciekł. udało sie wypchnąć do marketu mdlejącą już dziewczynę. sam tam
          wszedłem, wśród ryku tłumu rzuciłem się do policji, zacząłem krzyczeć, że jest
          ich dużo, że ci z tyłu przestaną napierac jak ich poinformować że miarzdzą
          ludzi, żeby przez megafony zaczęli uspokajać tłum, doczekałem sie tylko
          przerażonego: nie mamy megafonów! (nie mieli, mieli tylko radiowozy na których
          takowe jak dobrze pamiętam są montowane). policja przysłała młodych chłopaczków
          z poboru, trochę może tylko mniej panikujących niż tratowany obok nich tłum.
          wewnątrz marketu rzeka ludzi wysypuje się przez przejście wielkości dobre pół
          metra. drzwi zastawione barierkami na których są ludzie, na których napiera z
          kolei wielki tłum. ludzie na barierkach krzyczą o pomoc, są znoszeni na szyby,
          policja część barierek trzyma (akurat te z dala od drzwi, na nie tak bardzo się
          nie pchają), ochrona stoi w środku i nie wie co robić. jedną z zapór znosi na
          szybę - widać że zaraz zostanie przez nią przepchnięta, ludzie na niej zaczynają
          panikować, chcą się odepchnąć od szyby - ta pęka. rzucam się do barierki, razem
          z kolegą i paroma osobami. udaje nam się zatrzymać ludzi przed szybą, udaje nam
          się zgiąć barierę, ludzie mogą wchodzić szerszym strumieniem i nie nadziewają
          sie na metalowe pręty. policja i ochrona nadal nic. ludzie zaczynaja biec i
          tratować się nawzajem, ktoś krzyczy spod nóg, któ się czołga na bok, chłopcy
          policjanci dyskretnie patrzą w bok, ochroniarze patrzą się z niedowierzaniem i
          nie wiedzą co zrobić. rzuciliśmy się z kolegą wyciągać ludzi spod nóg innych i
          wyłapywać, z wciąż ogromnego tłumu pod drzwiami najsłapszych. ochrona zaczęła
          nam pomagać dopiero jako tako sytuacja się uspokoiła, młodzi stróze prawa, cały
          czas w szoku, z trudem pozbywali się spanikowanych min . chciałem wyjść i nie
          wracać tam więcej, ale coś mnie pokusiło żeby na miejscu odpocząć - nie miałem
          racji okazało się że kasy odmówiły współpracy. wyniosłem się w momencie gdy
          nastrój zaczynał przypominać zamieszki.
          • Gość: Gigant Do Uczestnika IP: *.adsl.wanadoo.nl 09.01.04, 13:31
            Najpierw chcialo mi sie smiac z glupoty ludzi, ale po Twoim liscie, (choc
            przewaznie opuszczam takie dlugie i nie czytam), autentycznie polecialy mi lzy
            smutku przerazenia, ale i podziwu, ze potrafiles w tej sytuacji jeszcze pomagac
            innym.
          • Gość: mOOhozol Re: jak to się w łodzi działo IP: 158.75.37.* 09.01.04, 16:22
            Nie byłem tam, ale dzięki w imieniu ludzi przy barierce.
      • Gość: Fox Re: Do działu marketingu MediaMarkt!!! IP: *.um.krakow.pl 09.01.04, 08:28
        Pracujcie tak dalej w MM to na nastepną wyprzedaż ludzie też przyjdą z pałami.
        Jak nie będzie towaru z oferty promocyjnej bo w momencie otwarcia sprzedaży w
        sklepie jest 5 sztuk i tłum zdenerwowanych osób to jedna pyskówka personelu
        rozpęta wojne. Bylem dzisiaj w Krakowskim MM. Grupa oszukanych klientów o 7
        rano pytała gdzie są te tanie kamery? Odpowiedź - już wszystkie sprzedane ...
        he, he, he!!! I jak człowieka ma nie trafić!!!
        • Gość: Milka A ze tez do niedawna opowiadalo sie dzieciom jak IP: 80.51.29.* 09.01.04, 09:34
          to za komuny sie stalo za towarem. Ale to juz nie trzeba opowiadac to trzeba
          zobaczyc... w Media markt:))
      • Gość: NETRUNNER Re: Do działu marketingu MediaMarkt!!! IP: 81.210.81.* 09.01.04, 10:40
        To nie jest bezmyslnosc. Wrecz przeciwnie. Bazuja na podstawowych potrzebach i
        robia to dobrze. tO ze czlowiek czuje sie oszukany, to prawda. Buduja natomiast
        wizerunek taniej sieci wyprzedazowej co pozwala im budowac sprzedaz podczas gdy
        wiekszosc czasu wcale nie maja nizszych cen od konkurencji.
        Jest natomiast pewien problem dla dostawcow MM. W tej chwili nikt nie bedzie
        chcial kupic kamery cyfrowej za wiecej niz 1000 zl. A sonego to juz w ogole.
        Ludzie przyzwyczajaja sie do niskich cen latwo i jak raz to zobacza to uwierza
        ze tak jest narmalnie, a wszystko co drozsze jest zlodziejstwem sklepow i
        producentow. Wlasciwie wiedza ze to nieprawda, ale tak chca w to uwierzyc ze w
        koncu uwierza. I po dupie dostanie rynek dostawcow. Beda pracowac na
        minimalnych marzach, walczac nei o zyski, a o przetrwanie. W efekcie dalszym
        straca detalisci, MM i w koncu i klienci. Jakby nie bylo MM wlasnie najbardziej
        niszczy ten rynek.
        Bardzo boelje ze mnostwo dostawcow jest tak bardzo uzaleznionych od MM i innych
        ktorzy zaczynaja tworzyc monopol lub oligopol.
      • Gość: adam Re: Do działu marketingu MediaMarkt!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.04, 16:01
        oni są chyba idiotami! zrażają do siebie ludzi! buraki takie, jak ich szef cham
        w reklamówce TV
      • Gość: mediamarkt Rżniemy głupa aż miło ... IP: *.aster.pl / *.acn.pl 09.01.04, 17:29
        ... hasłem przewodnim media-markt.

        W całej warszawie było więcej bilboardów z kamerą cyfrowoą niż kamer cyfrowych
        we wszystkich 4 sklepach. BTW w 3 sklepach w wawie była wystawiona 1
        kamera "demo" i w każdym sklepie sprzedawcy zgodnie twierdzili ze "ten
        wystawiony egzeplarz co zostal jest akurat zepsuty" ...

        NIE KUPUJMY W MEDIA MARKT. Sklepy internetowe mają wszystkie towary taniej i
        nie robią sobie jaj z klientów.
    • Gość: grzesiek Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w Med... IP: *.bi.hts / *.hts.com.pl 09.01.04, 07:58
      bydło, bydło i jeszcze raz bydło. ja bym wtedy odmówił sprzedaży... no bo jak
      bydłu można coś sprzedwać. a może to jest specjalnie robione. potem w
      niemczech albo gdzieindziej pracownicy media sie śmieją z polskiej chołoty....
    • Gość: gorbi Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.04, 08:02
      a była to promocja ...PAŁEK
    • Gość: gorbi Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.04, 08:02
      A była to promocja .... PAŁEK
      • michal.ch Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M 09.01.04, 08:35
        To była "noc długich pałek". :D
    • Gość: sarxas Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.04, 08:03
      Oszusci z Media Markt to to samo co debilne pismaki z Faktu. Czyli Niemce i
      wszystko jasne
      • Gość: gerth Dokladnie Axel Springer+Media Markt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.04, 15:52
        Nie wiem jak teraz ale swego czasu w MM był dostępny (bezpłatnie) poprzedni (bez posr. po ukazaniu sie w kioskach aktualnego) numer Komputer Swiata (dwutygodnik kmmp), + zawsze jest ranking (cen/sprzedazy gier) z MM

        A Niemce maja ubaw - pewnie jutro w Fakcie "wstząsająca relacja" z wyprzedazy w naszych superfajnychtanich Szwab-Szopach
      • Gość: gerth Dokladnie Axel Springer+Media Markt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.04, 15:52
        Nie wiem jak teraz ale swego czasu w MM był dostępny (bezpłatnie) poprzedni (bez posr. po ukazaniu sie w kioskach aktualnego) numer Komputer Swiata (dwutygodnik komp Axela), + zawsze jest ranking (cen/sprzedazy gier) z MM

        A Niemce maja ubaw - pewnie jutro w Fakcie "wstząsająca relacja" z wyprzedazy w naszych superfajnychtanich Szwab-Szopach
    • Gość: rydzus MediaMarkt robi ludzi w balona... IP: 195.145.231.* 09.01.04, 08:11
      a oni sie daja i jada robic zakupy o 24.00!
      A oszustwa nie udowodnisz, bo jest malym druczkiem napisane cos o wyczerpaniu
      zapasow albo podobne stwierdzenia!
    • Gość: Daniel Chorzów Głupi rząd ogłupił naród,który mysli,ze komuna wra IP: *.chorzow.um.gov.pl 09.01.04, 08:12
      To jest obraz beznadzieji jaka jest w naszym beznadziejnym kraju. Ludzie
      poprostu ogłupieli, bo nie wiedzą co się dzieje. Tu jakaś afera, tu druga,
      jakieś kasy chorych, których nagle nie ma, potem Fundusz, które okazują się być
      bleee...premier w szpitalu, prezydent stoi w cieniu niewybuchłego jeszcze
      skandalu z Huszczą...biedny kraj, biedni ludzie...myślą , że wraca komuna i
      dlatego tak sie zachowują.
      • Gość: Gomez Re: Głupi rząd ogłupił naród,który mysli,ze komun IP: *.bremultibank.com.pl 09.01.04, 09:03
        Szeroko poszedl Kolega. Az mu sie ulotki rozsypaly ;)
      • Gość: młody Będzie wojna IP: 217.168.129.* 09.01.04, 17:20
        Oczywiście będzie wojna bo w MM nie ma juz kamer Sony

        dziadek mówił, ze przed wojną tez nie było. :-)
      • Gość: Pshemo Marketów "Ziemia Obiecana" IP: *.modem.xmission.com 09.01.04, 20:19
        ...no cóż, Media Markt blizej klienta
    • Gość: Daniel Chorzów Bydło przeniesie sie do Zakopanego-oglądać Malysza IP: *.chorzow.um.gov.pl 09.01.04, 08:16
      Zapomniałem dodać, że nie nalezy sie juz spodziewać zapewne takich zachowań
      tłumu w Łodzi, bo napewno całe otumanione bydło pojedzie teraz do Zakopanego
      oglądać skoki Adama Małysza.
      • Gość: Bart I nagrywać go cyfrowymi kamerami ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.04, 19:29
    • Gość: przecinek Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: 195.62.151.* 09.01.04, 08:20
      ja nie mam nic do Lodzi... ale w Lodzi afera z pogotowiem, afera z pobiciem i
      sfilmowaniem chlopaka na ulicy, afera w teatrze... teraz mm... a wszystko
      zaczelo sie od tego ze czlowiek z Lodzi zostal premierem ;-)
      • michal.ch Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M 09.01.04, 08:33
        To jest wszędzie, tylko po prostu najlepiej dowalić Łodzi. Nie od dziś
        wiadomo, że między Warszawą a Łodzią jest wojna. Stolica z racji swojej
        pozycji za wszelką cenę chce zdyskwalifikować konkurenta w tej nierównej walce.


      • Gość: meksyk Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: 195.20.110.* 09.01.04, 09:47
        Bo to jest Łodź właśnie, i sars tu się zaczął i krzyżacy, i piramidy. Bo to
        Łódź jest włąsnie - biała dziura kosmosu
      • Gość: bnew Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: 217.153.8.* 09.01.04, 12:38
        Wypraszam sobie, Miller jest z Żyrardowa
    • Gość: qwert Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.bremultibank.com.pl 09.01.04, 08:21
      Jaki idiota zabiera dziecko o północy do hipermatketu. Powinni tego zabronić
      • Gość: pstolars KUPOWAC!!!! AAAAA!!!! KUPOWAC!!!!!!!! IP: *.satra.pl 09.01.04, 08:34
        Aaaaa!!!! Wyprzedaz!!!!! Aaaa!!!! Kupowac!!!!! Jesc!!!! Pic!!!!!
        KOOOOOOONSUUUUUUUMOOOOOOOWAAAAAAAAAAC! Jeesteeeeesmyyy juuuuuz w
        Eeeeeeeuuuuurooooooopie k........wa!!! Haaaaaaaaa. I maaaaaaamyyy
        Euuuuropeeejskieeee skleeeepy!!!!!! Haaaaaaa! I Euuuuurooooooopeeeejskieeeeee
        ceeeeeny!!! Jeeeesc! Piiiiic! Kuuuupowaaac! Juuuuz sie ooodbiiiijamy od
        komuuuunistyyyczneeeegoo dna!!!! Teraz myyyyy sooom pany k.......wa!!!!
        Zaa..baac frajerow, k.....waaaa!!! Teeeeeeeeeraaaaaaaz zaraaaaabiaaamy
        tyleeeee, ze seeee mozeeeeemy kuuuuupiiiiic coooo chceeeemy! Jeeeeeesteeeeesmy
        juuuz k.....wa na saaaaaaaloooonaaaach cywiliiiiiiizoooowaneeego swiaaaataaa
        k....wa!!!! Blooooooookuuuuuuuujeeeeeeemy deeeecyyyyyyyzjeeeee w sameeeeeej
        Uniiii k....wa!!! I nap....amy sieeee w skleeeepach - jestesmy KIMS! Wzbudzamy
        szacunek! Az sie chce zyc! Ale nam na Bialorusi dzis rozwoju zazdroszcza!!!
        • michal.ch Re: KUPOWAC!!!! AAAAA!!!! KUPOWAC!!!!!!!! 09.01.04, 08:41
          Dobre. ;)

          Przykre, ale prawdziwe. To jest ta dumna Polska. :(
        • Gość: NETRUNNER Re: KUPOWAC!!!! AAAAA!!!! KUPOWAC!!!!!!!! IP: 81.210.81.* 09.01.04, 10:43
          Trafiles w sedno. Spoleczenstwo zaczyna glupiec. Szkoda ze przyklad idzie z
          gory.
          Wkrotce wyprzedaz w MM bedzie nowa dyscyplina sportowa.
          KIELBASE RZUCILI!!! ;D
        • Gość: Hobbit konsument IP: 195.94.201.* 09.01.04, 12:34
          Konsument mówi, że je aby jeść
          Konsument pli aby pleść...

          A wszyscy oni bombardowani śmieciami
          Wszyscy oni zasypywani informacjami
          Wszyscy oni bombardowani śmieciami
          Wszyscy oni zasypywani informacjami...

          KAZIK STASZEWSKI - KONSUMENT

          pozdrawiam
    • Gość: Media Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.isp.pl 09.01.04, 08:26
      Tu trzeba walić!! I patrzeć . . .
    • Gość: Allo-Allo Szturm na mediamarkt z powodu piatku rano IP: *.28-182-adsl-pool.axelero.hu 09.01.04, 08:28
      Rozumiem, ze to teraz taka nowa swiecka tradycja: do niedawna byla to niedziela
      po kosciele - rodzinnie w supermarkecie, a teraz - noc w Mediamarkt.

      A co u licha robily tam dzieci? - wsrod poszkodowanych znalazl sie 12 latek.

      Rozumiem tez, ze z wrazenia tekst i jego znaczenia umykaly wszystkim po kolei -
      od autora do korekty, gdyz
      wynika z niego jednoznacznie, ze szturm na Mediamarkt byl spowodowany piatkiem
      rano.

      Przeczytajcie uwaznie ponizszy fragment opublikowanego tekstu:

      "Po otwarciu placówek klienci tratowali się, aby dostać piątek rano
      PAP rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Łodzi nadkomisarz Mirosław Micor, zbyt
      mała liczba pracowników ochrony nie zapanowała nad tłumem. "
      • Gość: zuza Re: Szturm na mediamarkt z powodu piatku rano IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 09.01.04, 10:21
        faktycznie, ktos zatracil zdolnosc trzezwego myslenia podczas pisania
        artykulu, albo po prostu ucieklo im kawalek tekstu przy publikacji. dobra
        uwaga
      • Gość: tresgo Pewnie holota mysłala ze dla kobiet w ciąży IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.04, 15:59
        matek karmiacych i z dzieckiem na reku bedzie osobna kolejka

        Nauka z komuny nie zaginęła...
    • Gość: rydzus Re: MediaMarkt robi ludzi w balona... IP: 195.145.231.* 09.01.04, 08:30
      Jak w Niemczech jest to ja wiem, ale nie sadze, zeby ludzie sie z tego powodu
      procesowali na wieksza skale ;-)) Jak ide w poniedzialek rano do Lidla to
      ludzie juz stoja w kolejce (podkreslam: kolejce) i czekaja. A jak po 20
      minutach nie ma juz promocyjnych towarow, to ciagle sa spokojni. I na pewno nie
      demoluja i kradna!
      • Gość: Bronek Re: MediaMarkt robi ludzi w balona... IP: *.dip.t-dialin.net 09.01.04, 17:23
        To pojedz kiedys w tych Niemczech na wyprzedaz, chociazby do MediaMarkt.
        Proponuje pojechac wtedy rowerem. Autobahny w okregu kilku kilometrow od
        miejsca wyprzedazy sa zablokowane na dluuugie godziny. Miejsca na parkingu tez
        nie uswiadczysz. A walka o tani towar ..... bedzie ludzaca podobna do tej,
        ktora zostala wyzej opisana!

        R.
    • Gość: Iga Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.acn.waw.pl 09.01.04, 08:38
      Ludzie po co chodzicie do tych dużych supermarketów? Wokół jest już dużo
      sklepów,które też mają promocje , tylko trzeba się rozejrzeć wokół.Poza tym
      nie bedę przyczyniała się do zysku dla firmy,gdzie pracowników traktuje się
      gorzej jak zwierzęta /np.karząc im pracować w pampersach,aby broń boże nie
      skorzystały z 5 minut przerwy na wyjście do toalety/.
      • Gość: Daniel Chorzów Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.chorzow.um.gov.pl 09.01.04, 08:41
        Hej Iga,
        może założymy własną sieć sklepów, gdzie bedą same promocje?? Ludzie przestaną
        chodzic do supermarketów, bo zaczną chodzić do nas...i w koncu supermolochy
        upadną, a my zostaniemy monopolistami na rynku :)
        • Gość: Rich Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.ipt.aol.com 10.01.04, 15:57
          Tylko nie nazwijcie go IGA bo taka siec juz istnieje w pn. wsch. USA,naprawde.
      • Gość: flyy Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.04, 17:05
        np w SNC
      • Gość: zimny kasjerkom każą pracowac w pampersach IP: 217.168.129.* 09.01.04, 17:29
        ochroniarzom piłuja zęby żeby nie podjadali na zapleczu, za byle co wyrywają
        paznokcie lub skazują na ciemnicę.
        A w dodatku wzięli sie za dzieci i osoby starsze. Łódzka promocja to pułapka
        żeby Polakom pod osłoną nocy połamać żebra.
        Spisek masonów, kosmopolitycznego żydowstwa i neofaszysttów

        Ludzie ochłońcie
    • Gość: Miki Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.mofnet.gov.pl 09.01.04, 08:44
      jak za PRL to mi się podoba pałą speklantów
    • Gość: Krab Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.proxyplus.cz / 195.205.198.* 09.01.04, 08:47
      Powinni tego zabronić! He, He, zamieszki pod hipermarketem to przecież
      najlepsza reklama. Widziałem już masy napadające na sklepy podczas wyprzedaży
      we Francji ale tam nikt nikogo nie tratował. Wstyd mi za to bydło i niech żyją
      promocje!
    • Gość: buli Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.suwary.net 09.01.04, 08:47
      ... MEDIA MARKT .... POWINNI TEGO ZABRONIC
    • Gość: gary W Łodzi mieszka bydło IP: *.lodz-retkinia.sdi.tpnet.pl 09.01.04, 08:58
      Tam to zawsze w tej Łodzi, jak nie mordują na pogotowiu, to zamykaja dzieci w
      beczkach itd. Miasto Millera i Kropiwnickiego
      • Gość: Hoshi Re: W Łodzi mieszka bydło IP: *.mm.com.pl 09.01.04, 15:23
        bydlo nazywa bydlem innych ludzi,ot co!
      • Gość: lodzianka Re: W Łodzi mieszka bydło IP: 195.145.30.* 09.01.04, 16:38
        Moze bez takich uogolnien. To, co stało sie w Łodzi mogło sie stac w każdym
        innym miescie. Jezeli nieustannie jestesmy faszerowani ideologia "kultu
        pieniadza", to nie powinnismy sie dziwic. Wytrzymuja to tylko jednostki odporne
        na wszechobecne pranie mozgu.

        Lodzianka
        • Gość: arek Re: W Łodzi mieszka bydło i to jest fakt! IP: *.mcbone.net / *.mcbone.net 09.01.04, 21:03
          ..... bo moglo sie to stac tez w kazdym innym miescie, ale sie nie stalo!
          kropka. Bo lodz to byla 50lat temu jeszcze ostatnia wies smierdzaca! znam to
          miasto i tak to jest!
          • Gość: KT Re: DO AREK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.04, 00:23
            Arek, my Lodzianie, Polacy dziekujemy ci ze opusciles nasz kraj. Dla takich
            smieci jak tY nie ma tu miejsca! Gnij sobie tam gdzie jestes i nie psuj nam
            powietrza!

            KT
        • Gość: dario Re: W Łodzi mieszka bydło IP: *.man.lodz.pl / *.man.lodz.pl 10.01.04, 15:05
          jasne czy mi sie wydaje czy to nie Ty stałaś tam od 22.oo zeby kupic sobie
          walkemna za 1zł a teraz tłumaczysz ze jestes odporna na reklame i głupote.
          A to mogło się stac tylko w Łodzi i stało się ale ... to miasto tak juz ma
    • Gość: koczkodan Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: 195.94.206.* 09.01.04, 09:09
      to ciekawe bo promocja była w całym kraju, a do excesów doszło tylko w Łodzi,
      generalnie ciekawe miasto ta Łódź, sanitariusze, spadający Leszek...
      interesujące, ciekawe
      • Gość: Lolitka Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.04, 09:13
        Jasne, najłatwiej wszystko uprościć i stwierdzić, że Łódź jest pojebana.
        Gratuluje szerokich horyzontów tym którzy tak myślą... A co do Millera - to
        pragnę przypomnieć że na SLD głosowała cała Polska...

        Swoją drogą news nadaje się na stronę: www.smieszne.pl
    • Gość: Ro Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.filmschool.lodz.pl 09.01.04, 09:20
      Kiedy pan z mikrofonem zaczął krzyczeć na policjantów, żeby się uspokoili,
      zrobiło się śmiesznie...a drobniuchne panny obok mnie dostały tymi pałami dość
      mocno.
      Gdyby tłum z tyłu miał szanse usłyszeć komunikaty, może byłoby spokojniej.
      Gdyby było jedno wejście, i jedno wyjście, może byłoby jeszcze spokojniej.
      Gdyby ktoś pilnował,żeby do sklepu nie wchodzili pijani ze szklanymi kuflami,
      o...
      A tak nawiasem mówiąc, nawet jeśli ktoś się nie dopchał do środka, niech nie
      zawraca gitary obsłudze, kiedy jest tyle do roboty, tylko niech poczeka
      grzecznie do następnego dnia i złoży zażalenie.
      Pan z mikrofonem był okej.
    • Gość: kazel Re: Policjanci użyli pałek podczas wyprzedaży w M IP: *.cbmm.lodz.pl 09.01.04, 09:24
      Pojechałem na tą wysprzedaż razem z kolegą, ale już od samego początku mieliśmy
      małe nadzieje na to, że wogóle uda się nam wejść do sklepu a nie mówiąc o
      zrobieniu zakupów.
      Samochód jakoś udało mi się zaparkować, ale z dostaniem się do Centrum nie było
      już mowy, takiego tłumu to ja nigdy nie widziałem, a wcale taki młody nie
      jestem ;-)). Po chwili namysłu daliśmy sobie spokój z tymi promocjami i
      zmyliśmy się do domu, szkoda zdrowia na jakiś sprzęt AGD i RTV.

      Jedno mnie tylko zastanawia, po co niektóre matoły tam poszły, żeby rozpychac
      się w tłumie, bo jak widzieliśmy to było tam kilka osób, która jak zbliżała się
      godzina "zero" to zaczeła napierać na tłum powodując sztuczny ściski (totalna
      głupota i bezmyślność). Widac niektórzy przyszli tylko po to aby troche
      narozrabiać :((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka