Dodaj do ulubionych

świński łeb

15.10.09, 22:26
co poniektórzy wymuskani esteci z PiS, w rodzaju Adama Hofmana, wypominając na okrągło Januszowi Palikotowi wiadomy happening ze świńskim łbem, zapominają o jednej zasadniczej różnicy - otóż Palikot owszem, przytaszczył ten łeb do telewizji, ale on był cudzy, nie własny…
Obserwuj wątek
    • bodo.2 Re: świński łeb 15.10.09, 22:29
      jesteś pewien?bo jakoś POdobieństwo rzucało się aż zanadto w oczy
      • x2468 Re: świński łeb 15.10.09, 23:14
        Przypominal leb Hofmana.
    • elena4 Re: świński łeb 15.10.09, 22:30
      Nie mów?
      Swojego wziąc zapomniał?
      • normalnyczlowiek1 On NIE przyniósł!On chodzi z zapasowym!!! :) 15.10.09, 22:37
        elena4 napisała: Nie mów?
        Swojego wziąc zapomniał?
    • douglasmclloyd Re: świński łeb 15.10.09, 22:47
      norek.pl napisała:

      > co poniektórzy wymuskani esteci z PiS, w rodzaju Adama Hofmana, wypominając na
      > okrągło Januszowi Palikotowi wiadomy happening ze świńskim łbem, zapominają o
      > jednej zasadniczej różnicy - otóż Palikot owszem, przytaszczył ten łeb do tele
      > wizji, ale on był cudzy, nie własny…

      Zazdroszczą mu, bo z dwoma ryjami do telewizji nie wpuszczają.
      • normalnyczlowiek1 Wpuszczają Palikota herbu POryj! :))) 15.10.09, 22:49
        douglasmclloyd napisał: Zazdroszczą mu, bo z dwoma ryjami do telewizji nie
        wpuszczają.
        • elena4 Re: Wpuszczają Palikota herbu POryj! :))) 15.10.09, 22:51
          Hehehehehe.
          • norek.pl podoba ci się ten Hofman? 15.10.09, 23:12
            taki zawsze wyprany i wykrochmalony…
            • elena4 Re: podoba ci się ten Hofman? 15.10.09, 23:16
              Wolę schludnych facetów. Palikot zawsze taki wczorajszy.
              • marouder.eu Jarek tez woli:) 15.10.09, 23:20
                Slyszalem, ze samprezes dazy nieslabnacym uczuciem milusiego Hofmana:)
                • elena4 Re: Jarek tez woli:) 15.10.09, 23:28
                  Ty się lepiej martw o Palikota, hehehhe.
                  To zmartwienie masz zdjęciami udokumentowane, hehehehehe.
                  • marouder.eu Elenko, ale ty wiesz, ze dzielisz sympatie.. 15.10.09, 23:33
                    ..do Hofmanka, z samymprezesem, ktoren jest wielce zazdrosnym o jego milosc?
                    Upewniam sie!
                    • elena4 Re: Elenko, ale ty wiesz, ze dzielisz sympatie.. 15.10.09, 23:35
                      Bo co prezesowi miłe, mnie tyż, hehehehe.
                      • marouder.eu Ale czy Hofmanek, Elenko, jest ten, no.. 15.10.09, 23:40
                        ..dwuseksulany? Wiesz cos pewnego na ten zajmujacy temat?
                        • elena4 Re: Ale czy Hofmanek, Elenko, jest ten, no.. 15.10.09, 23:46
                          O tej porze cie wzięło na tematy alkowowe?
                          Człowieku! Baby sobie poszukaj!

                          Ja tylko wyrażam swoją opinię o dwóch facetach, z korzyścią dla tego pisowskiego
                          mlodzieniaszka.
                          • marouder.eu Dobra-dobra, tak sie mowi.. 15.10.09, 23:50
                            ...a gdyby pijekny Hofmanek przedlozyl jednak urok jarkowej alkowy, nade twoja?
                            Nie plakalabys, lez nie ronila w husteczke oczywiscie, ze jak najbardziej haftowana?
                            • elena4 Re: Dobra-dobra, tak sie mowi.. 15.10.09, 23:53
                              maruderze. Dla mnie nie ma pieknych nad tych dwóch najpiekniejszych.
                              Ale do tego ci husteczka, hehehhe.
                    • norek.pl nieważne płeć, ważne uczucie 15.10.09, 23:37
                      i żeby szczere było...
                      • normalnyczlowiek1 nieważne uczucie,ważne płać... 15.10.09, 23:46
                        norek.pl napisała: nieważne płeć, ważne uczucie
                        > i żeby szczere było...

                        ---> ... i żeby szczere złoto było...
              • norek.pl może ma po czym… 15.10.09, 23:20
                a ten twój goguś ciągle jakby przed
                • elena4 Re: może ma po czym… 15.10.09, 23:27
                  Odwrotnie.
                  Goguś zawsze jak po kapieli przed chwilą, Palikot zawsze jak przed kapielą po
                  libacji.
                  • x2468 Re: może ma po czym… 15.10.09, 23:30
                    Palikot przdzwigal do tv leb Hofmana? Tego od zony...?
                    • norek.pl to on ma żonę? 15.10.09, 23:34
                      bo nie wygląda...
    • awuk Re: świński łeb 15.10.09, 23:53
      norek.pl napisała:

      > co poniektórzy wymuskani esteci z PiS, w rodzaju Adama Hofmana,
      wypominając na
      > okrągło Januszowi Palikotowi wiadomy happening ze świńskim łbem,
      zapominają o
      > jednej zasadniczej różnicy - otóż Palikot owszem, przytaszczył
      ten łeb do tele
      > wizji, ale on był cudzy, nie własny…


      To ten mydłek który skompromitował sie ignorancją w sprawie
      podstawowych wiadomości o Powstaniu Warszawskim ? Szybko zapomniał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka