grand-bleu
18.11.09, 14:32
Ona:
"ustawa z roku 1950, odbierająca Kościołowi część majątku,
stanowiła akt sprawiedliwości dziejowej za lata wykorzystywania
przez kler chłopów pańszczyźnianych i ściągania dziesięciny"
On:
"każda złotówka zainwestowana w Kościół to najlepiej
zainwestowana złotówka w Polsce. Tak wydane pieniądze dają nadzieję,
że jakiś młody chłopak zamiast na chuligana zostanie wychowany na
porządnego obywatela, umierający człowiek otrzyma pomoc w hospicjum,
a w kolejnych miastach powstaną instytucje pomagające propagować
moralność"
http://www.wprost.pl/ar/177017/Niesiolowski-Senyszyn-mysli-jak-
Stalin/
www.wprost.pl/ar/177017/Niesiolowski-Senyszyn-mysli-jak-Stalin/
czyli kto ma rację? :)