Dodaj do ulubionych

Dziś tzw ubecy -kto jutro ?

15.01.10, 19:20
POPIS na pewno nie skończy na tzw ubekach ..
to początek gnębienia społeczeństwa ,co by przypadkiem nie próbowało z tego
potrzasku prawicowego dać dyla ...
Obserwuj wątek
    • eres2 Kto jutro ? Jutro esbecja! 15.01.10, 21:03
      Ludwiku,czy nie wstyd Ci pchać się z waszym brudnym esbeckim
      problemem na forum społeczne, między normalnych ludzi?
      Wy esbecy powinniście sobie sprawić własne forum na wciąż
      waszej „Trybunie”. Np. byli esesmani mają w Niemczech własne forum
      internetowe, przyłączcie się do nich - jako swój do swego.
      • etta2 Re: Kto jutro ? Jutro esbecja! 15.01.10, 21:06
        BRAWO! Popieram!
        • mam_kajdanki_na_cenzure_giwi [...] 15.01.10, 21:09
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • zoil44elwer Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 15.01.10, 21:12
      UOPki inwigilujące prawicę też już mają przechlapane!!
    • normalnyczlowiek1 [...] 15.01.10, 22:07
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • remez2 Panie, pohamuj się. n/t 15.01.10, 22:10

    • remez2 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 15.01.10, 22:13
      Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem Żydem.
      Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem komunistą.
      Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem socjaldemokratą.
      Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem związkowcem.
      Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.
      Pastor Martin Niemöller - Dachau 1942.
      • zoil44elwer Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 00:22
        A kto dzisiaj rozumie te tragiczne słowa?
        • wos9 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 10:41
          zoil44elwer napisał:

          > A kto dzisiaj rozumie te tragiczne słowa?

          Myślę, że więcej Polaków, niż ci się wydaje.
      • ritzy Mala korekta 16.01.10, 16:50
        Cytat nieco juz sprany od nieustannego przypominania. Ale gwoli
        prawdy historycznej:

        U nas, to Zydzi zamykali porzadnych ludzi (po wojnie)
        I komunisci tez zamykali, az do 1989.
        Zwiazkowcy zas, i owszem, byli zamykani, ale przez komunistow za to,
        ze walczyli o wolnosc i demokracje.

        Postaraj sie zatem ulozyc rownie wzruszajaca historyjke, ale
        pasująca do naszych realiow. Bo cytujac tak jak jest, jedynie sie
        osmieszasz.
        • remez2 Re: Mala korekta 16.01.10, 20:37
          Postaraj sie zatem ulozyc rownie wzruszajaca historyjke, ale
          > pasująca do naszych realiow.

          To nie jest historyjka. To jest straszna historia, która nigdy i nigdzie
          nie może się powtórzyć.
          Bo cytujac tak jak jest, jedynie sie osmieszasz.
          Nie zapytam dlaczego tak uważasz ponieważ znam odpowiedź.
    • uu.kiko Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 01:00
      tak zwani? Z choinki się urwałeś????
      • zoil44elwer Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 01:47
        UB zlikwidowano prawnie i administracyjnie w 54 roku(56 lat temu).Inna sprawa ze
        TO towarzystwo przepoczwarzyło się w SB(TW Bolek,Boney M...),UOP,ABW,CBA.....itd
        i itp.
        • asso1 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 02:14
          Jutro? Każdy! Każdy, kto podpadł władzy, kto nie popierał albo
          popierał niewyraźnie, kto nie chodził regularnie do kościółka, nie
          dawał na tacę, kolegował sie z Żydem albo gejem...Każdy!
          Przeprowadzi się ustawę, Trybunał Konstytucyjny klepnie (tam już
          tylko nasi!) i emeryturkę obliczy się na nowo! Tak na 50%! A co?
          Mamy władzę czy nie???
          To pod rozwagę tym, których tak cieszy prawno - państwowy gwałt na
          prawach sbków. Bo przecież sbcy to gorsi obywatele! A wy?
          • uu.kiko Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 05:14
            ależ, sbcy to zawsze są i byli o wiele lepsi
            obywatele.
            • ludwikdorondla Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 05:21
              przypomnę ,że tzw lustracja na początku miała dotyczyc bodaj 7 tys ludzi z
              najwyższych władz .Prawica potem prawem kaduka poszerzyła to o kolejne 700 tys
              a końca nie widać .
              W dodatku o tym czy ktoś był ,a nie był tzw TW decydują strzępy materiałów
              ,których nikt nie jest w stanie zweyfikować w sposób rzetelny ,bo znajdują się w
              ideologicznie nastawionym IPN .
              • uu.kiko Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 06:01
                jasne, winnych nie ma, szczególnie, że wciąż jedzą
                ciastka :))))
                • lackzadek Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 11:00
                  uu.kiko napisała:

                  > jasne, winnych nie ma, szczególnie, że wciąż jedzą
                  > ciastka :))))

                  A niektórzy nadal pączki!
        • wikul Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 16:00
          zoil44elwer napisał:

          > UB zlikwidowano prawnie i administracyjnie w 54 roku(56 lat
          temu).Inna sprawa ze
          > TO towarzystwo przepoczwarzyło się w SB(TW Bolek,Boney
          M...),UOP,ABW,CBA.....itd i itp.


          Nikt ci jeszcze nie powiedział że zamiast mózgu masz groch
          z kapustą ?
    • kubala11 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 10:11
      Dlaczego piszesz "TZW"? To nie tak zwani ubecy tylko UBECY, SBEKI, SQRWYSYNY i
      chwała tym, którzy podniesli łapki żeby temu tałatajstwu odebrać trochę kasiory.
      Trochę, ale zdecydowanie za mało. Jak dla mnie zostawic najniższa emeryturę, a
      nie redukować o jakies grosze.
      • ludwikdorondla Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 10:12
        nie czyń drugiemu co tobie nie miłe
        • kubala11 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 10:23
          ludwikdorondla napisała:

          > nie czyń drugiemu co tobie nie miłe

          Szkoda, że o tym nie pamietali ci o których tak płaczesz...
          • ludwikdorondla Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 10:30
            kto miał pamietać ? ta pani która była pielęgniarką w tej służbie ?
            sprzątaczka ? sbek który paszporty wydawał ? wychowawczyni w przedszkolu bo tam
            chodziły dzieci sbeków ?
            Nie oczekuję zrozumienia dla argumentów ,bo tam gdzie nienawiść i chęć zemsty
            żaden argument trafić nie może .
            • kubala11 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 10:36
              Nie bój zaby, sprzątaczka moze spac spokojnie...

              Czy wy (szeroko pojęte srodowisko gazetowowyborcze) nie mozecie wyjsc z tego
              schematu? Zawsze "nienawisc, chec zemsty, zoologiczny antykomunizm" itp bzdety.
              Weź wymyśl jeden z drugim wyznawco Gadasia coś oryginalnego, a nie tylko te
              wyuczone kilkanascie lat temu słodkie pierdzenia.;)
              • ludwikdorondla Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 10:39
                ale główny zarzut to odpowiedzialność zbiorowa
                niedopuszczalna w demokratycznych krajach
                • kubala11 [...] 16.01.10, 10:50
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • ludwikdorondla Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 10:51
                    winę trzeba udowodnić
                    • kubala11 [...] 16.01.10, 10:53
                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                      • ludwikdorondla Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 11:06
                        jeśli Polska chce uchodzic za kraj demokratyczny to musi się poddać
                        demokratycznym regułom,gdzie nikt oskarżonemu winę trzeba udowodnić ,a kazda
                        wątpliwość musi przemawiać na jego korzyść .
                        Koniec .
              • taziuta Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 10:41
                kubala11 napisał:

                > Czy wy (szeroko pojęte srodowisko gazetowowyborcze) nie mozecie
                > wyjsc z tego schematu? Zawsze "nienawisc, chec zemsty, ...

                A to nie tymi chrześcijańskimi uczuciami kierowali się ci, którzy
                uchwalili tę ustawę? Nie chęć zemsty, powiadasz?
                Pewnie do końca ich umiłowali... :)
              • remez2 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 10:42
                kubala11 napisał:

                > Nie bój zaby, sprzątaczka moze spac spokojnie...
                >
                > Czy wy (szeroko pojęte srodowisko gazetowowyborcze) nie mozecie wyjsc z tego
                > schematu? Zawsze "nienawisc, chec zemsty, zoologiczny antykomunizm" itp bzdety.
                > Weź wymyśl jeden z drugim wyznawco Gadasia coś oryginalnego, a nie tylko te
                > wyuczone kilkanascie lat temu słodkie pierdzenia.;)
                Odpowiem za niego. Nie chciałbym żyć w kraju, którym rządziliby ludzie o Twojej
                mentalności. Bez obrazy.
                • ludwikdorondla Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 10:46
                  Bóg na ustach a przysłowiowy kastet w kieszeni
                  • kubala11 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 11:08
                    ludwikdorondla napisała:

                    > przysłowiowy kastet w kieszeni


                    Znasz jakies przysłowie z kastetem w kieszeni w tresci?
                    Zapodaj, bo ja nie zna a chciałbym poznać...;)
                    • ludwikdorondla Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 11:11
                      nie muszę
                      • kubala11 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 11:21
                        Pewnie, ze nie musisz. Ale przynajmniej wiadomo, ze sobie konfabulujesz. Nie
                        mozesz tez zaprotestowac jesli napiszę, ze pierdoły piszesz...:P:D
                    • remez2 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 11:17
                      Z przyjemnością informuję, że przymiotnik "przysłowiowy" ma dwa znaczenia:
                      węższe i szersze. To drugie to (cytuję za Uniwersalnym Słownikiem Języka
                      Polskiego): "znany powszechnie, dobrze, tak jak przysłowie". Przykład: "Ich
                      uczciwość stała się już przysłowiowa".

                      Twój rozmówca użył słowa "przysłowiowy" w znaczeniu "powszechnie znany", zatem
                      nie musi ono koniecznie pochodzić od jakiegoś konkretnego przysłowia. :-)))
                      ------------
                      • kubala11 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 11:26
                        Przyjmuje do wiadomosci. Po jakiego grzyba "upiększać"? Nie lepiej brzmiałoby
                        "Bóg na ustach - kastet w kieszeni"? Mocne, trafiajace w sedno, uderzajace... A
                        "przysłowiowe" rozmyło moc tatego zdania.;)
                • kubala11 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 10:55
                  Żałuj, to raj dla obywateli tacy rzadzacy.:)
                  • wos9 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 16:41
                    kubala11 napisał:

                    > Żałuj, to raj dla obywateli tacy rzadzacy.:)

                    Ja tam wolę żyć na Ziemi, niż w TAKIM (pisim) raju.
                    • kubala11 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 16:47
                      A żyj sobie gdzie chcesz, cóż mnie to obchodzi, że mnie o tym informujesz.:D
                      • wos9 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 17:00
                        kubala11 napisał:

                        > A żyj sobie gdzie chcesz, cóż mnie to obchodzi, że mnie o tym
                        informujesz.:D

                        Wolę żyć w Polsce, niż w kaczej kontrrzeczywistości.
                        A skoro tak pytasz, to co mają innych obchodzić twoje "przemyślenia"?
                        • kubala11 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 17:04
                          Jednych obchodzą - ci odpisuja, drugich nie. Na kazdym forum tak jest.
                          Ciebie interesują bo jak widac w nie klikasz. Mnie jest miło, ze cię to
                          interesuje, ale gdzie sobie chcesz pomieszkiwac srednio mnie ibnteresuje.:)
                          • wos9 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 17:32
                            kubala11 napisał:

                            > Jednych obchodzą - ci odpisuja, drugich nie. Na kazdym forum tak
                            jest.
                            > Ciebie interesują bo jak widac w nie klikasz. Mnie jest miło, ze
                            cię to
                            > interesuje, ale gdzie sobie chcesz pomieszkiwac srednio mnie
                            ibnteresuje.:)

                            Jak widać, ciebie też interesuje, to co ja piszę, więc pewnie obojgu
                            nam miło.
                            • kubala11 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 17:40
                              wiesz, tak ułozone jest drzewko, ze widać kiedy ktos odpowiada na twój post.
                              Dlatego jeśli mnie odpisujesz staram się tez cos odklikać. Chyba, że ktoś pisze
                              zupełnie bez sensu, wtedy ignoruję. Docen to proszę, że jednak uważam, iz
                              zupełnie bez sensu nie piszesz...;)

                              Po drugie, mam taka uwagę, zauwazyłem, ze namiętnie cytujesz posty, ma to sens
                              jedynie gdy drzewko się rozjechało i ustosunkowujesz się do czegos duzo wyżej,
                              albo chcesz zacytowac wycinek posta do którego się odnosisz. Ty cytujesz jak
                              leci, nawet pod postem do którego się odnosisz. Przyjmij uwagi kubali, który
                              akurat tutaj nie jest złosliwy a naprawdę zyczliwy.
      • tornson Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 16:08
        kubala11 napisał:

        > Dlaczego piszesz "TZW"? To nie tak zwani ubecy tylko UBECY, SBEKI, SQRWYSYNY
        Za co lubię UB, to za to że eliminowali faszystów i terrorystów spod znaku NSZ
        czy WiN. Zgaduję że kogoś z rodzinki miałeś w którejś bandzie.
        • kubala11 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 16:28
          W odpowiedzi na ten post
          forum.gazeta.pl/forum/w,28,105754841,105775735,Re_Dzis_tzw_ubecy_kto_jutro_.html
          napisałem, ze trzeba udowodnic podobnie jak udowadniali Wolińska i nasienie
          Szechtera mieszkajace w Szwecji. Szanowny admin zechciał usunac.
          Ciekawe czy teraz usunie wypociny czerwonego tornsona? Chbya, ze podobnie jak on
          zołnierzy przeciwstawiajacych się komunistycznej dyktaturze nazywa "faszystami i
          terrorystami". Szczerze piszac dziwne by to dla mnie było, a to z tego powodu,
          ze dla portalu takiej gazety moze pracować tylko .... (dopowiedz sobie kto drogi
          adminie)
          • tornson Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 19:10
            kubala11 napisał:

            > Ciekawe czy teraz usunie wypociny czerwonego tornsona? Chbya, ze podobnie jak o
            > n
            > zołnierzy przeciwstawiajacych się komunistycznej dyktaturze nazywa "faszystami
            Po 1941 roku tylko faszystkowskie śmiecie albo jakieś skrajne reakcyjne
            bandyckie tałatajstwo mogło zbrojnie walczyć z komunistami.
    • camille_pissarro Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 11:18
      Jakiego gnębienia społeczeństwa polskiego PRL'owski dupku.To wyłącznie proces
      sprawiedliwości dziejowej i to w bardzo skromnej , zawoalowanej postaci.Na
      początku transformacji powinna zostać przeprowadzona prawdziwa lustracja i
      dekomunizacja a nie jakieś jej "popłuczyny" w 20 lat po uzyskaniu
      niepodległości.Na szczęście takich kretynów jest już coraz mniej, pozostały
      niereformowalne niedobitki, które maja zaćmę, ale nie na oczach tylko w wymiarze
      mentalnym...
      • kubala11 [...] 16.01.10, 11:30
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • camille_pissarro Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 11:44
          Oczywista, że to jacyś powinowaci ludzi z byłych struktur SB, UB, bo kogóż by to
          żywotnie interesowało jak nie ludzi SB'ckiej, UB'eckiej proweniencji...
      • ludwikdorondla Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 11:39
        tzw lustracja i dekomunizacja bierze się z zawiści i zazdrości , zemsty i
        nienawiści .
        Wystarczy popatrzeć i posłuchać kto to popiera .
        Mali ludzie ,którzy w normalnych warunkach nie mogliby konkurować ,bo ani nie
        mają wiedzy ,ani języków nie znają ,ani umiejętnościami nie dorównują .
        Dlatego próbują lepszych od siebie zniszczyć w spośób jaki tylko potrafią .
        Polska była ponad 120 lat pod zaborami przed 1918 .
        Ludzie pracowali i jako urzędnicy u zaborców czy jako żołnierze ...
        Nikt po 1918 nie wpadł na pomysł by kogoś z tego powodu gnębić ..

        To samo po 1945 - innej Polski nie było ,a sama Polska była uznawana przez
        wszystkie demokratyczne państwa świata od USA po Francję czy W.bRYTANIĘ .
        Nie kazdy kto służył władzy PRL to przestępca , nie kazdy kto walczyl przeciw to
        bohater.

        Oczywiście winnych przestępstw należy osądzić i wydać sprawiedliwy wyrok .
        Nie wolno jednak postępować tak jak prawicowe władze w Polsce.

        To jest łamanie praw człowieka i nie ma nic wspólnego z prawem ,że o
        sprawiedliwości nie wspomnę .
        • camille_pissarro Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 11:51
          Ani chybi miałeś do czynienia ze świadkami Jehowy, oni też są tacy mili,
          uprzejmi, sympatyczni i do bólu wyrozumiali ;-)) Czy u Ciebie tkwią jakieś
          pierwiastki samokrytycyzmu ? Odpowiedź na to ostatnie jest zdecydowanie
          negatywna.Zostałeś poddany takiej indoktrynacji , że nawet mieszkaniec Phenom
          Phen by się nie powstydził ;-)), ale cóż takie wyjątki tez się zdarzają...
          • wos9 "U ciebie tkwią"? Nauczycielu polskiego, po jakie- 16.01.10, 16:57
            mu to?

            camille_pissarro napisał:

            > Ani chybi miałeś do czynienia ze świadkami Jehowy, oni też są tacy
            mili,
            > uprzejmi, sympatyczni i do bólu wyrozumiali ;-)) Czy u Ciebie
            tkwią jakieś
            > pierwiastki samokrytycyzmu ? Odpowiedź na to ostatnie jest
            zdecydowanie
            > negatywna.Zostałeś poddany takiej indoktrynacji , że nawet
            mieszkaniec Phenom
            > Phen by się nie powstydził ;-)), ale cóż takie wyjątki tez się
            zdarzają...
    • tornson Na szczęście mamy Unię Eropejską. 16.01.10, 11:27
      Może społeczeństwo się obudzi gdy trybunał strasburski zasądzi od reżimu
      warszawskiego wypłatę bezprawnie odebranych emerytur wraz z odsetkami.
      • camille_pissarro Re: Na szczęście mamy Unię Eropejską. 16.01.10, 11:32
        Kretynie, ale i dosadniejszego określenia można było użyć.Czy ta "Twoja" U w
        jakiś sposób reagowała gdy przeprowadzano dekomunizację w byłej NRD ? Czy
        Trybunał w Strasburgu wydał jakiś wyrok, który byłby w sprzeciwie do operacji
        przeprowadzonej przez instytut Gauck'a ?
        • ludwikdorondla Re: Na szczęście mamy Unię Eropejską. 16.01.10, 11:48
          wielu z tych ,którzy przed 1989 byli w służbach mundurowych ,udowodnili w wolnej
          Polsce swą lojalność wobec Polski i swój patriotyzm uczciwą i rzetelną pracą
          ,czego nie można powiedzieć o wielu Solidaruchach ,których jedyną zasługą lub
          umiejętnoscią było strajkowanie .
          • camille_pissarro Re: Na szczęście mamy Unię Eropejską. 16.01.10, 16:54
            Tylko dupku chciałbym Ci przypomnieć, ze gdyby nie było tych strajkujących i 10
            milionów, którzy sprzeciwili się "jedynie słusznej i przewodniej sile narodu" (
            chyba nie jesteś taki tępy, żebym wyjaśnił Ci użycie w tym miejscu cudzysłowu )
            to tkwilibyśmy jeszcze dziś w okowach, oparach absurdu i paranoi, albo dopiero
            byśmy się tego przebudzali...
            Wyjdź poza swój ciasny horyzont ( nie tylko myślowy ) i sprawdź ( także
            empirycznie ) jakim krajem jesteśmy dziś, a jakim byliśmy z20 lat temu...
            • wos9 Do jednego PISzesz "kretynie",do drugiego "dupku" 16.01.10, 17:31
              To wyjątkowo grzecznie i merytorycznie!

              camille_pissarro napisał:

              > Tylko dupku chciałbym Ci przypomnieć, ze gdyby nie było tych
              strajkujących i 10
              > milionów, którzy sprzeciwili się "jedynie słusznej i przewodniej
              sile narodu" (
              > chyba nie jesteś taki tępy, żebym wyjaśnił Ci użycie w tym miejscu
              cudzysłowu )
              > to tkwilibyśmy jeszcze dziś w okowach, oparach absurdu i paranoi,
              albo dopiero
              > byśmy się tego przebudzali...
              > Wyjdź poza swój ciasny horyzont ( nie tylko myślowy ) i sprawdź (
              także
              > empirycznie ) jakim krajem jesteśmy dziś, a jakim byliśmy z20 lat
              temu...
              >
              • camille_pissarro Re: Do jednego PISzesz "kretynie",do drugiego "du 16.01.10, 17:51
                ;-)), tylko tyle "załapałeś" z poniżej cytowanego tekstu, to naprawdę "niezły"
                wynik, ale i tak zdecydowanie gorszy od tego jaki osiągają nasi aktualni
                gimnazjaliści na sprawdzianie z ich trzyletniej edukacji ;-))
        • tornson Dlateczego toleruje się chamstwo tego fanatyka?? 16.01.10, 16:06
          camille_pissarro napisał:

          > Kretynie, ale i dosadniejszego określenia można było użyć.
          • ludwikdorondla Re: Dlateczego toleruje się chamstwo tego fanatyk 17.01.10, 14:31
            powinno się tę popisową bandę rozpędzić na cztery wiatry
      • normalnyczlowiek1 Tryb. strasburski nie ma prawa orzekać w sprawach, 17.01.10, 19:14
        tornson napisał: Może społeczeństwo się obudzi gdy trybunał strasburski zasądzi

        ---> ... o których nie ma zielonego pojęcia! Jeśli nie odróżniają ducha prawa od
        litery prawa i nadal będą bezmyślnie bronić przestępców, bandytów, esbeków ...
        tylko dla zasady, to będzie można ich uznać za wrogów państwa obywatelskiego i
        ... pogonić!
    • tornson Prawoskrętny reżim kontynuje represje 16.01.10, 11:33
      www.wprost.pl/ar/184493/Prokurator-za-Trybunal-Prostytucyjny/
      • lackzadek Re: Prawoskrętny reżim kontynuje represje 16.01.10, 11:51
        Tylko do k...wy nędzy! DLACZEGO ZNOWU JA do tego będę musiał dołożyć,
        po przegranej tych inkwizytorów
        • ludwikdorondla Re: Prawoskrętny reżim kontynuje represje 16.01.10, 14:49
          ich nie interesuje dobro narodu,ale dobro partii
          • bodo.2 Re: Prawoskrętny reżim kontynuje represje 16.01.10, 15:08
            następni w kolejce konfidenci,stąd tak gorąca obrona "skrzywdzonych przez Tuska"
            Bolka
            • ludwikdorondla Re: Prawoskrętny reżim kontynuje represje 16.01.10, 15:38
              na działania bezprawne nie ma zgody
              • bodo.2 Re: Prawoskrętny reżim kontynuje represje 16.01.10, 15:50
                to miej pretensje do rudego
                • ludwikdorondla Re: Prawoskrętny reżim kontynuje represje 16.01.10, 15:52
                  POPIS PSL ramię w ramię
                  • bodo.2 Re: Prawoskrętny reżim kontynuje represje 16.01.10, 15:55
                    pomyśl lepiej,dlaczego peowiaki ją przepchnęli,a TK okazał bierność-mięso
                    armatnie jest zawsze hojnie szafowane
                    • ludwikdorondla Re: Prawoskrętny reżim kontynuje represje 16.01.10, 15:58
                      obie prawicowe partie próbują zagospodarować elektorat Ojca Rydzyka
                      PIS ma tę przewagę ,że media Rydzyka są jedną z tub PISu
                      • bodo.2 Re: Prawoskrętny reżim kontynuje represje 16.01.10, 16:03
                        nawet jak rudy będzie wam łby ukręcał,będziecie szukać winnych gdzie
                        indziej,zdradziliście SLD,to nie miejcie pretensji do peło,że wami gardzi
                        • wos9 Dasz wiarę, że SLD zdradziła... 16.01.10, 17:42
                          kikuta?
                          Jeśli nie - poszukaj sobie jej postów sprzed kilku lat. Właśnie w
                          SLD miała swoich rycerzy bez skazy!

                          bodo.2 napisał:

                          > nawet jak rudy będzie wam łby ukręcał,będziecie szukać winnych
                          gdzie
                          > indziej,zdradziliście SLD,to nie miejcie pretensji do peło,że wami
                          gardzi
    • wikul Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 16:02
      ludwikdorondla napisała:

      > POPIS na pewno nie skończy na tzw ubekach ..
      > to początek gnębienia społeczeństwa ,co by przypadkiem nie
      > próbowało z tego potrzasku prawicowego dać dyla ...


      Nie stosuj swoich bolszewickich analogi do dnia dzisiejszego.
      Nie ma żadnego porównania.
      • ludwikdorondla Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 16:05
        inne czasy , inne możliwości .. bardziej subtelne ..bardziej wyrafinowane
    • tornson Następni będą użytkownicy internetu. 16.01.10, 16:11
      media2.pl/internet/60572-polska:-bedzie-odcinanie-piratow-od-sieci.html
      • isa.stern manipulacja 16.01.10, 16:16
        nazywasz użytkowników internetu piratami...?!
        • tornson Re: manipulacja 16.01.10, 19:07
          isa.stern napisała:

          > nazywasz użytkowników internetu piratami...?!
          Nie ja, ale twórcy tego zamordystycznego prawa.
      • wikul Re: Następni będą użytkownicy internetu. 16.01.10, 16:47
        tornson napisał:

        > media2.pl/internet/60572-polska:-bedzie-odcinanie-piratow-od-sieci.html


        Tęsknisz do wyższych standardów ? To spróbuj sobie wyobrazić
        internet w PRL-u.

        wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,7374844,Warszawa_dzisiaj_i_20_lat_temu_.html
        • tornson Re: Następni będą użytkownicy internetu. 16.01.10, 19:08
          wikul napisał:

          > Tęsknisz do wyższych standardów ? To spróbuj sobie wyobrazić
          > internet w PRL-u.
          W PRLu czy w latach 70ych i 80ych?
    • isa.stern Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 16.01.10, 16:15
      trochę bez sensu, bo najb. zacietrzewieni przeciwnicy PZPR-wskiej
      "spuścizny"(czyli pisiory) podali rękę SLD, i jakoś im nie przeszkadza medialny
      sojusz z partią, na którą głosują "tzw. ubecy"...;)
      • zdybex Dziwne, ze dobieraja się do reki a nie do mózgu 17.01.10, 18:48
        Aktyw partyjny, kierownicza siła smieje sie z bezpieczniaków.I to jest zalosne.
        Choc państwo powinno sie kierować prawem a nie checią zemsty ze strony paru
        kapusiów, ktorzy mysla, że papiery zniknely.
    • wariant_b Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 17.01.10, 19:26
      ludwikdorondla napisała:
      > POPIS na pewno nie skończy na tzw ubekach ..

      Prawie i sprawiedliwie byłoby wszystkim, którzy pracowali za PRL-u
      obniżyć wskaźnik do 0.7 - bo przecież ten kto pracował, nie miał
      czasu walczyć o demokrację. Wtedy można by podnieść niepracującym
      do 2.6 - bo nie pracując walczyli z ustrojem. Oczywiście wszystkim
      z wyjątkiem kobiet, bo te są od rodzenia dzieci. Proponuję zacząć
      od kleru, bo nie płacąc składek na pewno nie pracowali.

      Nieprawdaż?
      • remez2 Re: Dziś tzw ubecy -kto jutro ? 17.01.10, 19:40
        Proponuję zacząć
        od kleru, bo nie płacąc składek na pewno nie pracowali.

        Jestem za ale z małą modyfikacją - wskaźnik 5,2. W końcu ora a nie labora to
        też ciężki wysiłek. A Bóg zapłać + vat?
        • taziuta Jestem za kompromisem 17.01.10, 20:08
          remez2 napisał:

          > Jestem za ale z małą modyfikacją - wskaźnik 5,2. W końcu ora a
          > nie labora to też ciężki wysiłek. A Bóg zapłać + vat?

          Jestem za kompromisem - wskaźnik 2,6 (należy się jak psu miska,
          w końcu kto jak nie oni tyrają 'w służbie narodu'?!) plus dil z
          Bogiem aby po śmierci zapewnił im tyle 15-letnich hurys, lub
          ministrantów, na ile tylko będą mieć ochotę!
    • kirk12 u-becy, es-becy, oprawcy hitlerowscy, oprawcy 17.01.10, 19:47
      stalinowscy i kapusie tzw. TW, tym należałoby odebrać emerytury w całości.
      • taziuta A co z Ludowym Wojskiem Polskim? 17.01.10, 20:10
        kirk12 napisał:
        Re: u-becy, es-becy, oprawcy hitlerowscy, oprawcy

        > stalinowscy i kapusie tzw. TW, tym należałoby odebrać emerytury w
        > całości.

        A byli wojskowi? A strażacy, straż graniczna, kolejarze, hutnicy,
        górnicy, itd. budowniczowie PRL? Gdyby oni wszyscy odmówili
        współpracy
        z 'komuną' to dawno by ona padła!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka