no_co_ty 02.03.10, 15:36 Siedzi sobie człowiek, słucha Trójki. Zawsze po 15 była muzyka, a teraz w poniedziałki jest Sakiewicz. A o czym może mówić monotematyczny Sakiewicz? Oczywiście o IPN. Kacza żenua! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
trzecikot Re: Sakiewicz w Trójce 02.03.10, 15:40 BTW, dlaczego Przewoźnik do tej pory nie strzelił w pysk kurtykę? Oczywiście na odlew - z powodu, że otóż mianowicie wspomniana kurtyka nie ma zdolności honorowej i trzeba oną po pańsku, czyli na odlew, alias z liścia, jak mawia rezolutna młódź. Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Re: Sakiewicz w Trójce 02.03.10, 15:40 Swoje madrosci prezentowal w "jedynce",to prawicowa hiena,kto go wpuszcza do mikrofonu? Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Pisi dyrektorzy. 02.03.10, 17:14 lumpior napisał: > Swoje madrosci prezentowal w "jedynce",to prawicowa hiena,kto go > wpuszcza do mikrofonu? Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte tragedia 02.03.10, 15:47 a w perspektywie Wildstein, Ziemkiewicz, Janecki i Magierowski :(((( Odpowiedz Link Zgłoś
trzecikot Re: tragedia 02.03.10, 15:49 I Passent w roli kwiatka... I Jonas w roli już sam nie wiem jakiego narządu... Odpowiedz Link Zgłoś
mao111 Re: tragedia 02.03.10, 16:13 W roli kwiatka jest ktoś z Krytyki Politycznej, bo nie lubią PO i kto ich poważnie potraktuje... Odpowiedz Link Zgłoś
trzecikot Re: tragedia 02.03.10, 16:16 Ja tam Sierakowskiego traktuję poważnie, bo jest na tyle młody, że jeszcze mu wypada mieć lewicowe poglądy, czyli lekką ręką wydawać nie swoje pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
mao111 Re: tragedia 02.03.10, 16:24 Ja go zacznę traktować poważnie jak się chłopak zestarzeje i będzie miał takie same poglądy... Odpowiedz Link Zgłoś
trzecikot Re: tragedia 02.03.10, 16:28 A dla mnie posiwiały lewicowiec to dziwak ;) Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Sakiewicz w Trójce 02.03.10, 15:48 jest tyle stacji hehehehe,ale tylko dla kumatych,POlecam RM jedyną Polską stację:-) Odpowiedz Link Zgłoś
indris Re: Sakiewicz w Trójce 02.03.10, 15:49 Niektórzy już mówią trujka (od: "trucie" ) Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte o WIELE gorzej 02.03.10, 16:00 wbrew pozorom Laskowski rozpędził trójkę, więcej młodych zaczęło jej słuchać, Skowroński przyszedł na fali wznoszacej i dołozył swoje, potem dobrą robotę zrobiła Jethon a pis postanowił skonsumować ten łakomy kąsek i robi to z wlaściwym sobie wdziękiem grubej berty Odpowiedz Link Zgłoś
trzecikot Re: o WIELE gorzej 02.03.10, 16:06 Laskowski rozpędził? Chyba żartujesz... Laskowski pognał Trójkę w kierunku komerchy, a Trójka nie miała i nie będzie miała szans z papką RMF czy Zetką. Na tym polega jej niszowość i sukces, że nie chce się przypodobać słuchaczom, tylko ich starannie dobiera. A przynajmniej powinna. BTW, doceniałem robotę Skowrońskiego, ale się chłopina poślizgnął na stercie nieczytanych paragrafów i poleciał. Normalna kolej rzeczy w normalnej firmie. Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte nie, mówię o wskaźnikach 02.03.10, 16:19 też nie lubiłem laskowskich zmian, ale przyniosły wzrost słuchalności, naprawdę ;) www.polskieradio.pl/trojka/aktualnosci/default.aspx?id=125919 obejrzyj tabelkę Odpowiedz Link Zgłoś
trzecikot Re: nie, mówię o wskaźnikach 02.03.10, 16:22 Nie mam zamiaru kwestionować tabelki; kwestionuję ideę Laskowskiego. Trójka dla mas to zwyczajnie nie Trójka. Nie chodzi w Trójce o to, ilu słucha, tylko kto słucha i czego słucha. Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte ależ zgadzam się w 150%! 02.03.10, 16:27 tyle tylko, że gdyby trójka nie zaczęła odzyskiwac popularności, pis ze złamaną nogą by się nią pewnie nie zainteresował Odpowiedz Link Zgłoś
gejowy.kaczucha Re: Niektórzy już mówią "trujka" 02.03.10, 16:01 Chyba raczej - piszą? ;-> Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte fonetycznie łatwiej odróżnić slowa na 'h' i 'ch':) 02.03.10, 16:05 to może '...ka'? Odpowiedz Link Zgłoś
donek_z_bagien Co ty pitolisz synku ?! 02.03.10, 16:36 no_co_ty napisał: > Siedzi sobie człowiek, słucha Trójki. Zawsze po 15 była muzyka, a teraz > w poniedziałki jest Sakiewicz. A o czym może mówić monotematyczny > Sakiewicz? Oczywiście o IPN. > Kacza żenua! Ta audycja była o IPN ? Trzeba było posłuchać i dopiero pisać. Żal mi takich jak ty POszołomów. Odpowiedz Link Zgłoś
v.t.s synku ? a won mi dziadu pisdzielczy 02.03.10, 18:28 a swoje żale w pisdzielnie sobie wsadz Odpowiedz Link Zgłoś
no_co_ty Re: Co ty pitolisz synku ?! 02.03.10, 19:55 donek_z_bagien napisał: > no_co_ty napisał: > > > Siedzi sobie człowiek, słucha Trójki. Zawsze po 15 była muzyka, a teraz > > w poniedziałki jest Sakiewicz. A o czym może mówić monotematyczny > > Sakiewicz? Oczywiście o IPN. > > Kacza żenua! > > Ta audycja była o IPN ? Trzeba było posłuchać i dopiero pisać. > Żal mi takich jak ty POszołomów. Kilka minut po 15 włączył się Sakiewicz, który powiedział że ma nadzieję że słuchaczom będzie miło spędzić z nim czas. Po czym przeszedł że z kimś tam porozmawia o IPN. Od razu przełączyłem bo badziewia słuchać nie będę. Odpowiedz Link Zgłoś
kancelaria_p_prezydenta OOO!!! To może być ciekawe! 02.03.10, 21:17 no_co_ty napisał: > A o czym może mówić monotematyczny > Sakiewicz? Oczywiście o IPN. OOO!!! To może być ciekawe! Nie mówił przypadkiem czy Hejke puszczała sie tylko z Kurtyka, czy także z Dudkiem? A może także z Zyzakiem? Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Sakiewicz w Trójce 02.03.10, 23:15 Spieprzyli Rzeczpospolitą - gazetę, chociaż tą IV też :) Teraz spieprzą Trójkę. Szkoda. PiS to ci panowie, o których Młynarski śpiewał "co by tu jeszcze spieprzyć, panowie...". Kolejny dowód na to, że PiS jest kontynuatorka tradycji PRL i PZPR... Odpowiedz Link Zgłoś