Dodaj do ulubionych

Sakiewicz w Trójce

02.03.10, 15:36
Siedzi sobie człowiek, słucha Trójki. Zawsze po 15 była muzyka, a teraz
w poniedziałki jest Sakiewicz. A o czym może mówić monotematyczny
Sakiewicz? Oczywiście o IPN.
Kacza żenua!
Obserwuj wątek
    • trzecikot Re: Sakiewicz w Trójce 02.03.10, 15:40
      BTW, dlaczego Przewoźnik do tej pory nie strzelił w pysk kurtykę? Oczywiście na
      odlew - z powodu, że otóż mianowicie wspomniana kurtyka nie ma zdolności
      honorowej i trzeba oną po pańsku, czyli na odlew, alias z liścia, jak mawia
      rezolutna młódź.
    • lumpior Re: Sakiewicz w Trójce 02.03.10, 15:40
      Swoje madrosci prezentowal w "jedynce",to prawicowa hiena,kto go
      wpuszcza do mikrofonu?
      • wos9 Pisi dyrektorzy. 02.03.10, 17:14
        lumpior napisał:

        > Swoje madrosci prezentowal w "jedynce",to prawicowa hiena,kto go
        > wpuszcza do mikrofonu?
    • ponte_aronte tragedia 02.03.10, 15:47
      a w perspektywie Wildstein, Ziemkiewicz, Janecki i Magierowski :((((
      • trzecikot Re: tragedia 02.03.10, 15:49
        I Passent w roli kwiatka...
        I Jonas w roli już sam nie wiem jakiego narządu...
        • mao111 Re: tragedia 02.03.10, 16:13
          W roli kwiatka jest ktoś z Krytyki Politycznej, bo nie lubią PO i kto ich
          poważnie potraktuje...
          • trzecikot Re: tragedia 02.03.10, 16:16
            Ja tam Sierakowskiego traktuję poważnie, bo jest na tyle młody, że jeszcze mu
            wypada mieć lewicowe poglądy, czyli lekką ręką wydawać nie swoje pieniądze.
            • mao111 Re: tragedia 02.03.10, 16:24
              Ja go zacznę traktować poważnie jak się chłopak zestarzeje i będzie miał takie
              same poglądy...
              • trzecikot Re: tragedia 02.03.10, 16:28
                A dla mnie posiwiały lewicowiec to dziwak ;)
    • witoldzbazin Re: Sakiewicz w Trójce 02.03.10, 15:48
      jest tyle stacji hehehehe,ale tylko dla kumatych,POlecam RM
      jedyną Polską stację:-)
    • indris Re: Sakiewicz w Trójce 02.03.10, 15:49
      Niektórzy już mówią trujka (od: "trucie" )
      • trzecikot Re: Sakiewicz w Trójce 02.03.10, 15:52
        Jak za Laskowskiego...
        • ponte_aronte o WIELE gorzej 02.03.10, 16:00
          wbrew pozorom Laskowski rozpędził trójkę, więcej młodych zaczęło jej słuchać, Skowroński przyszedł na fali wznoszacej i dołozył swoje, potem dobrą robotę zrobiła Jethon
          a pis postanowił skonsumować ten łakomy kąsek i robi to z wlaściwym sobie wdziękiem grubej berty
          • trzecikot Re: o WIELE gorzej 02.03.10, 16:06
            Laskowski rozpędził? Chyba żartujesz... Laskowski pognał Trójkę w kierunku
            komerchy, a Trójka nie miała i nie będzie miała szans z papką RMF czy Zetką. Na
            tym polega jej niszowość i sukces, że nie chce się przypodobać słuchaczom, tylko
            ich starannie dobiera. A przynajmniej powinna. BTW, doceniałem robotę
            Skowrońskiego, ale się chłopina poślizgnął na stercie nieczytanych paragrafów i
            poleciał. Normalna kolej rzeczy w normalnej firmie.
            • ponte_aronte nie, mówię o wskaźnikach 02.03.10, 16:19
              też nie lubiłem laskowskich zmian, ale przyniosły wzrost słuchalności, naprawdę ;)
              www.polskieradio.pl/trojka/aktualnosci/default.aspx?id=125919

              obejrzyj tabelkę
              • trzecikot Re: nie, mówię o wskaźnikach 02.03.10, 16:22
                Nie mam zamiaru kwestionować tabelki; kwestionuję ideę Laskowskiego. Trójka dla
                mas to zwyczajnie nie Trójka. Nie chodzi w Trójce o to, ilu słucha, tylko kto
                słucha i czego słucha.
                • ponte_aronte ależ zgadzam się w 150%! 02.03.10, 16:27
                  tyle tylko, że gdyby trójka nie zaczęła odzyskiwac popularności, pis ze złamaną nogą by się nią pewnie nie zainteresował
      • gejowy.kaczucha Re: Niektórzy już mówią "trujka" 02.03.10, 16:01
        Chyba raczej - piszą? ;->
        • ponte_aronte fonetycznie łatwiej odróżnić slowa na 'h' i 'ch':) 02.03.10, 16:05
          to może '...ka'?
    • donek_z_bagien Co ty pitolisz synku ?! 02.03.10, 16:36
      no_co_ty napisał:

      > Siedzi sobie człowiek, słucha Trójki. Zawsze po 15 była muzyka, a teraz
      > w poniedziałki jest Sakiewicz. A o czym może mówić monotematyczny
      > Sakiewicz? Oczywiście o IPN.
      > Kacza żenua!

      Ta audycja była o IPN ? Trzeba było posłuchać i dopiero pisać.
      Żal mi takich jak ty POszołomów.
      • v.t.s synku ? a won mi dziadu pisdzielczy 02.03.10, 18:28
        a swoje żale w pisdzielnie sobie wsadz
      • no_co_ty Re: Co ty pitolisz synku ?! 02.03.10, 19:55
        donek_z_bagien napisał:

        > no_co_ty napisał:
        >
        > > Siedzi sobie człowiek, słucha Trójki. Zawsze po 15 była muzyka, a
        teraz
        > > w poniedziałki jest Sakiewicz. A o czym może mówić monotematyczny
        > > Sakiewicz? Oczywiście o IPN.
        > > Kacza żenua!
        >
        > Ta audycja była o IPN ? Trzeba było posłuchać i dopiero pisać.
        > Żal mi takich jak ty POszołomów.

        Kilka minut po 15 włączył się Sakiewicz, który powiedział że ma
        nadzieję że słuchaczom będzie miło spędzić z nim czas. Po czym
        przeszedł że z kimś tam porozmawia o IPN. Od razu przełączyłem bo
        badziewia słuchać nie będę.
    • ukos Teraz pisze się "Trujka" :((( n/t 02.03.10, 20:17
    • kancelaria_p_prezydenta OOO!!! To może być ciekawe! 02.03.10, 21:17
      no_co_ty napisał:
      > A o czym może mówić monotematyczny
      > Sakiewicz? Oczywiście o IPN.

      OOO!!! To może być ciekawe!
      Nie mówił przypadkiem czy Hejke puszczała sie
      tylko z Kurtyka, czy także z Dudkiem?
      A może także z Zyzakiem?
    • man_sapiens Re: Sakiewicz w Trójce 02.03.10, 23:15
      Spieprzyli Rzeczpospolitą - gazetę, chociaż tą IV też :)
      Teraz spieprzą Trójkę. Szkoda.
      PiS to ci panowie, o których Młynarski śpiewał "co by tu jeszcze spieprzyć,
      panowie...". Kolejny dowód na to, że PiS jest kontynuatorka tradycji PRL i PZPR...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka