Gość: j23 IP: *.telkab.pl 25.02.04, 01:07 kto to jest "Szmajdziński" ? Czy to ten, co kuca ze strachu, jak Miller zmarszczy brwi ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elfhelm A ja i tak mam swój alfabet kandydatów 25.02.04, 01:22 A - Ajchler, autor listy "fachowców do zatrudnienia" B - Błochowiak, doskonała w doborze skarpet i rozmieszczeniu toalet C - Chaładaj, umie głosować za dwóch (ew. Czarzsty) D - Długosz, nie Jan tylko Henryk, pomoże zebrać informacje E - Emil, przynajmniej nikt mu zdjęć nie zrobi F - Firak, nie będzie trzeźwo, ale też nie drętwo G - Gołąbek, senator, policja nie będzie nam skakać H - Halber, chwała naszym i naszym kolegom, ch... precz I - Iwiński, miłe panie, wasze pupy czekają na zbawczy dotyk ministra I. J - Jędykiewicz, pseudonim Stella drukarz (ew. Jakubowska lub Jarmoliński) K - Kaucz, pionier wolnej prokuratury (ew. Kwiatkowski) L - Lepper, znajdzcie jakiegos, super nazwisko, już 23% Ł - Łapiński, wiele reform przed nami, leki za 50 gr czekają M - Maskiewicz, rządził Lubawą, jeszcze rządzi Iławą, wkrótce przestanie (jeszcze tylko 1 instancja w sądzie), więc może rządzić SLD N - Naumann, doskonale rozumie się z Łapińskim O - Owoc, i kartę do głosowania pożyczy, i napic się potrafi P - Pogan, chyba wyszedł już z aresztu, wybitny ex-prezydent opola R - Rywin, potrafiliście go wysłać, umiejcie go przyjąć S - Sobotka, przecież niewinny (a jak winny to Sokołowska) T - Tober, pamiętacie go jeszcze?, precz z dziennikarzami bufonami U - Urban, i prase będziecie mieli dobrą W - Wagner, ach ta Szumielewicz, ośmiela się ujawnić prawdę, czeka ją kara Z - Zarzycki, poseł, asystent Gierka, Narodowego Bohatera Odpowiedz Link Zgłoś
kkkaczory_piss_brothers Oleksy jest za miekki, Banach to twarda sztuka i 25.02.04, 01:39 i niezle wypada w debatach, umie kobieta wylozyc swoje racje, przejrzyscie i konkretnie. Szmajdzinski malo wyrazisty, Celinski jako glos sumienia jest w porzadku, z tym, ze 'spadochroniarz', ale ideowy;] Ale ktos w koncu musi polozyc temu kres: Wojskowa Caritas powołana przez purpurata Głódzia w tym roku na swoja dzialalnosc ‘wyciagnie’ z budzetu MON 12mln(czytaj z ‘naszych’ podatkow). Pojawia sie pytanie: Na ile glowna Caritas ze swoimi corkami naciagnie podatnikow w tym roku? W roku ubieglym Caritas zebrala 14mln na cele charytatywne. Czy nie powinnismy ‘odciac’ ta pseudocharytatywna organizacje od ‘naszych podatkow’ i w taki sposob zaoszczedzone pieniadze przekazac naprawde potrzebujacym, czy chociazby innym bardziej wiarygodnym i charytatywnie dzilajacym organizacja? ********************************* Biskup Leszek Sławoj Głódź przewodniczy Zespołowi Duszpasterskiej Troski o Radio Maryja, który ma dyscyplinować kontrowersyjną rozgłośnię. Jednocześnie podległa mu wojskowa Caritas związała się gospodarczo z imperium o. Rydzyka. Wojskową Caritas powołał bp. gen. Leszek Sławoj Głódź w 1996 r. Kieruje nią dyrektor ks. Robert Mokrzycki, który mimo ledwie 8-letniego kapłańskiego stażu zdążył już awansować na stopień podpułkownika oraz był już kapelanem: podhalańczyków, Kompanii Reprezentacyjnej WP, Wojskowych Służb Informacyjnych oraz dyrektorem Papieskich Dzieł Misyjnych. Przy Caritas, co dopuszcza jej statut, powołano zakład działalności gospodarczej – Wydawnictwa Muzyczne, które (jak się reklamują) „są na polskim rynku fonograficznym jedynym wydawcą płyt i kaset zawierających pieśni patriotyczne, marsze wojskowe i państwowe oraz piosenki żołnierskie – nie tylko dla wojskowych”. polityka.onet.pl/162,1149173,1,0,2438-2004-06,artykul.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyzein do kkkaczory_piss_brothers IP: *.dsl.sntc01.pacbell.net 25.02.04, 02:32 Pomyliles linki, to ten jest aktualny do twojego tekstu. politicalhumor.about.com/library/images/blbushiraqidinar2.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Śtęźń... Litości nie ma jakiejś gumki na tych członkółw ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.04, 02:54 Kto ich wreszcie wymaże z mojego życia? "Nie o to chodzi by złapać zajączka, ale by gonić go"!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kkkaczory_piss_brothers i ten zly i ten nie dobry-moze ten;] 25.02.04, 10:40 politicalhumor.about.com/gi/dynamic/offsite.htm?site=http%3A%2F%2Fcagle.slate.msn.com%2Fnews%2FSexVatican%2Fmain.asp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beat Re: Oleksy jest za miekki, Banach to twarda sztuk IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.02.04, 08:06 FUCK'M ALL!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kondo Re: A ja i tak mam swój alfabet kandydatów IP: *.mt.pl 25.02.04, 04:50 A na Ż? Gratuluję , lista jest świetna. Szczerze, w końcu dziś Popielec Odpowiedz Link Zgłoś
miller_junior DZIADKU, NIE RÓB MI WIĘCEJ WSTYDU - ODZJDŹ!!! 25.02.04, 10:24 DZIADKU, NIE RÓB MI WIĘCEJ WSTYDU - ODZJDŹ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
miller_junior DZIADKU, NIE RÓB MI WIĘCEJ WSTYDU - ODEJDŹ!!! 25.02.04, 10:24 DZIADKU, NIE RÓB MI WIĘCEJ WSTYDU - ODEJDŹ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Kręci się SLD-owska karuzela IP: *.star.net.pl / 195.116.129.* 25.02.04, 02:38 Nie to ten co kuca jak zmarszczy brwi Donald Rumsfeld (a to jednak różnica!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolek Do chlewu IP: *.ne.client2.attbi.com 25.02.04, 04:14 Fuckin deja vu. Parada ryjow. Quo Vadis Polonia? Do chlewu k...a, do chlewu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaz Re: Kręci się SLD-owska karuzela IP: *.mlyniec.gda.pl 25.02.04, 05:07 A cóż to za BARONOWIE? Przecież baron to tytuł szlachecki, a tym panom słoma z butów wyłazi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonus Re: Kręci się SLD-owska karuzela IP: *.rasserver.net 25.02.04, 06:39 miller = skonczone bydle dyduch = sld-owska prostytutka (meska) oleksy = cienki doktorant..:( janik = zdechlok papierosik/alk. stolzman= cienki rabaj bez majtek olka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonus Re: Kręci się SLD-owska karuzela...cd polonusa he, IP: *.rasserver.net 25.02.04, 06:46 jolka = apartmentowy dealer na uslugach lsdowskich (cichociemna...jak daje to w ciszy...:) ) pies stlzmanow juz w ziemiiiiiiii, coby szybko z rzadem sie tak stalo...:) ziemia pochlonella...:) jakubowsk = wspolczesna wasileska ktora podpasek juz nie potrzebuje...:( czarzasty = koles stolzmana na ktorym to rabaj kwas obrzezywanie cwiczyl...:( kwiatkowki= "palant"...;) itd, itp....:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katarsis Kręci się SLD-ecka karuzela, byle szybciej IP: 206.107.195.* 25.02.04, 06:56 Niech sie ta karuzela kreci, byle szybciej i szybciej. Tryby i trybiska zaczna zgrzytac, oski pekac, lancuchy spadac. Nastepnie SLD-eckie kanalie zaczna wypadac z siodelek, bo odsrodkowa na te otyle doopy intensywnie oddzialywac bedzie. Istna centryfuga. A potem wielkie buuuum ! I cisza .... Sztandar wyprowadzic, w rytm pierdzinarodowki ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koko Re: Kręci się SLD-ecka karuzela, byle szybciej IP: *.burkert.com 25.02.04, 08:18 Kiedy ta SLD-owska banda opusci scene polityczna w POLSCE.Ludzie przeciez to horda czerwonych koltunow ktora zongluje swoimi prywatnymi interesami na plecach tysiecy jesli nie milionow polakow majac gleboko w dupie POLSKE i polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max5 kręci się karuzela-można sie porzygać! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.04, 08:17 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zasluzony dla nich Chlopaki- pogromcy imperializmu w EU!!! IP: *.dip.t-dialin.net 25.02.04, 08:45 Chlopaki, ja was wszystkich znam.pamietam wasze interesujace mowy z wszelkiego rodzaju okazji i swiat panstwowych.Ciekawe byly te teksty.Szczegolnie walka z imperlializmem i wrogami klasy robotniczej utkwily mi w glowie.Koledzy! gdy doszliscie do wladzy pisalem do was listy z gratulacjami i skarga na przekretow z bylej Partii, z ktora wzrastaliscie i pod ktorej skrzydelkami dojrzewaliscie na wybitnych politykow.Liczylem na was iWasza odpowiedz. Zawiodlem sie na was, ODPOWIEDZI NIE MA DO DZIS.Posiadam poswiadczenia nadania listu poleconegoChlopaki ja jestem w UNII juz kupe lat, wy prubujecie sie zalapac obecnie.Pytam czy wiecie ile czasu w demokratycznym panstwie ma kazdy Urzad ma odpowiedz dla obywatela? Czekam na odpowiedz!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: debil Re: Kręci się SLD-owska karuzela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.04, 16:43 Może by wpuścić trochę świeżej krwi i powołać na szefa partii jakiegoś energicznego chłopaka z Wołomina lub Pruszkowa ? Myślę, że Baleron, Salceson albo Rzeźnik nadali by Organizacji wyraźnej dynamiki, wnieśli nowe idee, swoistą wrażlywość i poczucie sprawiedliwości. Skończą się jałowe dyskusje i spory; sprawy będą załatwiane szybko i bez świadków. A jak ktoś będzie donosił na psiarnię, to od razu w łeb. Tak samo z dziennikarzami. Odpowiedz Link Zgłoś