Dodaj do ulubionych

Kręci się SLD-owska karuzela

IP: *.telkab.pl 25.02.04, 01:07
kto to jest "Szmajdziński" ? Czy to ten, co kuca ze strachu, jak Miller
zmarszczy brwi ?
Obserwuj wątek
    • elfhelm A ja i tak mam swój alfabet kandydatów 25.02.04, 01:22
      A - Ajchler, autor listy "fachowców do zatrudnienia"
      B - Błochowiak, doskonała w doborze skarpet i rozmieszczeniu toalet
      C - Chaładaj, umie głosować za dwóch (ew. Czarzsty)
      D - Długosz, nie Jan tylko Henryk, pomoże zebrać informacje
      E - Emil, przynajmniej nikt mu zdjęć nie zrobi
      F - Firak, nie będzie trzeźwo, ale też nie drętwo
      G - Gołąbek, senator, policja nie będzie nam skakać
      H - Halber, chwała naszym i naszym kolegom, ch... precz
      I - Iwiński, miłe panie, wasze pupy czekają na zbawczy dotyk ministra I.
      J - Jędykiewicz, pseudonim Stella drukarz (ew. Jakubowska lub Jarmoliński)
      K - Kaucz, pionier wolnej prokuratury (ew. Kwiatkowski)
      L - Lepper, znajdzcie jakiegos, super nazwisko, już 23%
      Ł - Łapiński, wiele reform przed nami, leki za 50 gr czekają
      M - Maskiewicz, rządził Lubawą, jeszcze rządzi Iławą, wkrótce przestanie
      (jeszcze tylko 1 instancja w sądzie), więc może rządzić SLD
      N - Naumann, doskonale rozumie się z Łapińskim
      O - Owoc, i kartę do głosowania pożyczy, i napic się potrafi
      P - Pogan, chyba wyszedł już z aresztu, wybitny ex-prezydent opola
      R - Rywin, potrafiliście go wysłać, umiejcie go przyjąć
      S - Sobotka, przecież niewinny (a jak winny to Sokołowska)
      T - Tober, pamiętacie go jeszcze?, precz z dziennikarzami bufonami
      U - Urban, i prase będziecie mieli dobrą
      W - Wagner, ach ta Szumielewicz, ośmiela się ujawnić prawdę, czeka ją kara
      Z - Zarzycki, poseł, asystent Gierka, Narodowego Bohatera
      • kkkaczory_piss_brothers Oleksy jest za miekki, Banach to twarda sztuka i 25.02.04, 01:39
        i niezle wypada w debatach, umie kobieta wylozyc swoje racje, przejrzyscie i
        konkretnie.
        Szmajdzinski malo wyrazisty, Celinski jako glos sumienia jest w porzadku, z
        tym, ze 'spadochroniarz', ale ideowy;]

        Ale ktos w koncu musi polozyc temu kres:

        Wojskowa Caritas powołana przez purpurata Głódzia w tym roku na swoja
        dzialalnosc ‘wyciagnie’ z budzetu MON 12mln(czytaj z ‘naszych’ podatkow).
        Pojawia sie pytanie: Na ile glowna Caritas ze swoimi corkami naciagnie
        podatnikow w tym roku?

        W roku ubieglym Caritas zebrala 14mln na cele charytatywne.
        Czy nie powinnismy ‘odciac’ ta pseudocharytatywna organizacje od ‘naszych
        podatkow’ i w taki sposob zaoszczedzone pieniadze przekazac naprawde
        potrzebujacym, czy chociazby innym bardziej wiarygodnym i charytatywnie
        dzilajacym organizacja?

        *********************************
        Biskup Leszek Sławoj Głódź przewodniczy Zespołowi Duszpasterskiej Troski o
        Radio Maryja, który ma dyscyplinować kontrowersyjną rozgłośnię. Jednocześnie
        podległa mu wojskowa Caritas związała się gospodarczo z imperium o. Rydzyka.

        Wojskową Caritas powołał bp. gen. Leszek Sławoj Głódź w 1996 r. Kieruje nią
        dyrektor ks. Robert Mokrzycki, który mimo ledwie 8-letniego kapłańskiego
        stażu zdążył już awansować na stopień podpułkownika oraz był już kapelanem:
        podhalańczyków, Kompanii Reprezentacyjnej WP, Wojskowych Służb
        Informacyjnych oraz dyrektorem Papieskich Dzieł Misyjnych.

        Przy Caritas, co dopuszcza jej statut, powołano zakład działalności
        gospodarczej – Wydawnictwa Muzyczne, które (jak się reklamują) „są na
        polskim rynku fonograficznym jedynym wydawcą płyt i kaset zawierających
        pieśni patriotyczne, marsze wojskowe i państwowe oraz piosenki żołnierskie –
        nie tylko dla wojskowych”.

        polityka.onet.pl/162,1149173,1,0,2438-2004-06,artykul.html
        • Gość: dyzein do kkkaczory_piss_brothers IP: *.dsl.sntc01.pacbell.net 25.02.04, 02:32
          Pomyliles linki, to ten jest aktualny do twojego tekstu.

          politicalhumor.about.com/library/images/blbushiraqidinar2.htm
          • Gość: Śtęźń... Litości nie ma jakiejś gumki na tych członkółw ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.04, 02:54
            Kto ich wreszcie wymaże z mojego życia?
            "Nie o to chodzi by złapać zajączka, ale by gonić go"!!!
          • kkkaczory_piss_brothers i ten zly i ten nie dobry-moze ten;] 25.02.04, 10:40
            politicalhumor.about.com/gi/dynamic/offsite.htm?site=http%3A%2F%2Fcagle.slate.msn.com%2Fnews%2FSexVatican%2Fmain.asp
        • Gość: beat Re: Oleksy jest za miekki, Banach to twarda sztuk IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.02.04, 08:06
          FUCK'M ALL!!!!!!!!!
      • Gość: kondo Re: A ja i tak mam swój alfabet kandydatów IP: *.mt.pl 25.02.04, 04:50
        A na Ż?
        Gratuluję , lista jest świetna. Szczerze, w końcu dziś Popielec
      • o_cipka FOTKI BURKÓW PRZYDADZĄ SIE DO LISTÓW GOŃCZYCH 25.02.04, 09:40
      • miller_junior DZIADKU, NIE RÓB MI WIĘCEJ WSTYDU - ODZJDŹ!!! 25.02.04, 10:24
        DZIADKU, NIE RÓB MI WIĘCEJ WSTYDU - ODZJDŹ!!!
      • miller_junior DZIADKU, NIE RÓB MI WIĘCEJ WSTYDU - ODEJDŹ!!! 25.02.04, 10:24
        DZIADKU, NIE RÓB MI WIĘCEJ WSTYDU - ODEJDŹ!!!
    • Gość: Adam Re: Kręci się SLD-owska karuzela IP: *.star.net.pl / 195.116.129.* 25.02.04, 02:38
      Nie to ten co kuca jak zmarszczy brwi Donald Rumsfeld (a to jednak różnica!)
    • Gość: bolek Do chlewu IP: *.ne.client2.attbi.com 25.02.04, 04:14
      Fuckin deja vu. Parada ryjow. Quo Vadis Polonia? Do chlewu k...a, do
      chlewu!!!
    • Gość: kaz Re: Kręci się SLD-owska karuzela IP: *.mlyniec.gda.pl 25.02.04, 05:07
      A cóż to za BARONOWIE? Przecież baron to tytuł szlachecki, a tym panom słoma z
      butów wyłazi!
    • Gość: polonus Re: Kręci się SLD-owska karuzela IP: *.rasserver.net 25.02.04, 06:39
      miller = skonczone bydle
      dyduch = sld-owska prostytutka (meska)
      oleksy = cienki doktorant..:(
      janik = zdechlok papierosik/alk.
      stolzman= cienki rabaj bez majtek
      olka
      • Gość: polonus Re: Kręci się SLD-owska karuzela...cd polonusa he, IP: *.rasserver.net 25.02.04, 06:46
        jolka = apartmentowy dealer na uslugach lsdowskich (cichociemna...jak daje to
        w ciszy...:) )
        pies stlzmanow juz w ziemiiiiiiii, coby szybko z rzadem sie tak stalo...:)
        ziemia pochlonella...:)
        jakubowsk = wspolczesna wasileska ktora podpasek juz nie potrzebuje...:(
        czarzasty = koles stolzmana na ktorym to rabaj kwas obrzezywanie cwiczyl...:(
        kwiatkowki= "palant"...;)
        itd, itp....:(
    • Gość: Katarsis Kręci się SLD-ecka karuzela, byle szybciej IP: 206.107.195.* 25.02.04, 06:56
      Niech sie ta karuzela kreci, byle szybciej i szybciej.

      Tryby i trybiska zaczna zgrzytac, oski pekac, lancuchy spadac.

      Nastepnie SLD-eckie kanalie zaczna wypadac z siodelek, bo odsrodkowa na te
      otyle doopy intensywnie oddzialywac bedzie.

      Istna centryfuga. A potem wielkie buuuum ! I cisza ....

      Sztandar wyprowadzic, w rytm pierdzinarodowki !

      • Gość: koko Re: Kręci się SLD-ecka karuzela, byle szybciej IP: *.burkert.com 25.02.04, 08:18
        Kiedy ta SLD-owska banda opusci scene polityczna w POLSCE.Ludzie przeciez to
        horda czerwonych koltunow ktora zongluje swoimi prywatnymi interesami na
        plecach tysiecy jesli nie milionow polakow majac gleboko w dupie POLSKE i
        polakow.
    • Gość: max5 kręci się karuzela-można sie porzygać! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.04, 08:17
    • Gość: Zasluzony dla nich Chlopaki- pogromcy imperializmu w EU!!! IP: *.dip.t-dialin.net 25.02.04, 08:45
      Chlopaki, ja was wszystkich znam.pamietam wasze interesujace mowy z wszelkiego
      rodzaju okazji i swiat panstwowych.Ciekawe byly te teksty.Szczegolnie walka z
      imperlializmem i wrogami klasy robotniczej utkwily mi w glowie.Koledzy! gdy
      doszliscie do wladzy pisalem do was listy z gratulacjami i skarga na
      przekretow z bylej Partii, z ktora wzrastaliscie i pod ktorej skrzydelkami
      dojrzewaliscie na wybitnych politykow.Liczylem na was iWasza odpowiedz.
      Zawiodlem sie na was, ODPOWIEDZI NIE MA DO DZIS.Posiadam poswiadczenia nadania
      listu poleconegoChlopaki ja jestem w UNII juz kupe lat, wy prubujecie sie
      zalapac obecnie.Pytam czy wiecie ile czasu w demokratycznym panstwie ma kazdy
      Urzad ma odpowiedz dla obywatela? Czekam na odpowiedz!!!!!!!
    • Gość: debil Re: Kręci się SLD-owska karuzela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.04, 16:43
      Może by wpuścić trochę świeżej krwi i powołać na szefa partii jakiegoś
      energicznego chłopaka z Wołomina lub Pruszkowa ? Myślę, że Baleron, Salceson
      albo Rzeźnik nadali by Organizacji wyraźnej dynamiki, wnieśli nowe idee,
      swoistą wrażlywość i poczucie sprawiedliwości. Skończą się jałowe dyskusje i
      spory; sprawy będą załatwiane szybko i bez świadków. A jak ktoś będzie donosił
      na psiarnię, to od razu w łeb. Tak samo z dziennikarzami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka