Dodaj do ulubionych

Pisfachowcy

01.05.10, 10:17
Do założenia tego wątku skłoniły mnie wątpliwości prawych Polaków czy psychiatra może być ministrem obrony. Zaniepokojeni o los Państwa uważają oni, że nie, bo nie ma stosownych kwalifikacji. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć, jakie kwalifikacje mieli panowie Stasiak i Szczygło, którzy tak dzielnie do samego końca służyli swoim doświadczeniem i wiedzą Prezydentowi ? Proszę też o informację nt. innych czołowych przedstawicieli nurtu patriotyczno-narodowego, którymi PiS obsadzał ważne funkcje w administracji w kontekście ich fachowości. Zaś na pytanie dot. Klicha odpowiem tak : skoro sekretarka z warszawskiego Ratusza mogła być ministrem sportu, to dlaczego psychiatra nie może kierować resortem obrony ?
Obserwuj wątek
    • pis_na_pis Re: Pisfachowcy 01.05.10, 10:19
      Pojde dalej i zapytam jakie kwalifikacje mial panprezydent do pelnienia
      swojej funkcji?
      • total_immersion Re: Pisfachowcy 01.05.10, 10:38
        On nie musial miec kwalfikacji bo byl wyznaczony przez Boga.
        • zupelnie_nowy_nick Re: Pisfachowcy 01.05.10, 10:41
          total_immersion napisał:

          > On nie musial miec kwalfikacji bo byl wyznaczony przez Boga.

          O! Jarosław Kaczyński jest Bogiem!
          To może czas na ukrzyżowanie?
        • wos9 Re: Pisfachowcy 01.05.10, 10:51
          total_immersion napisał:

          > On nie musial miec kwalfikacji bo byl wyznaczony przez Boga.

          A ja naiwna myślałam, że był po prostu wybrany w wyborach
          powszechnych.
          • wyluzowana.kaczka Re: Pisfachowcy 01.05.10, 11:21
            wos9 napisała:

            Pytanie bylo o kwalifikacje,nie jak zostal. Co mi przypomina,ze byl tam jakis
            straznik miejski,ktory z szeregowca w pol roku zostal generalem. Nazwiska nie
            pamietam.;)
    • boblebowsky Albo.... 01.05.10, 11:29
      kierowca, który w ciągu dwóch lat został pułkownikiem, albo zbrojarza
      betoniarza......Wyliczać można by długo.
      Zakłamane to pisdactwo do cna.
      • jareal Re: Albo.... 01.05.10, 11:55
        Proszę Państwa oraz Wy Prawi Polacy. Może jednak ktoś coś wie nt. Sz.
        Nieboszczyków, ich kariery zawodowej i wykształcenia. Takie mam
        wrażenie, że to króliki z kapelusza. Chciałbym się mylić. Opisane w
        innych postach drogi kariery zawodowej jako żywo przypominają mi
        kariery zawodowe niektórych bolszewików; Kaganowicz - szewc,
        Woroszyłow - pastuch a później robotnik i inni.
        • boblebowsky Re: Albo.... 01.05.10, 11:59
          Przez szacunek do zmarłych nigdy się na ten temat nie wypowiadałem, ale czułem
          się zażenowany kiedy słyszałem, że zginęła jakaś elita.
          • jareal Re: Albo.... 01.05.10, 12:14
            Ja przecież nie chce wiedzieć, czy zmarli ministrowie bili żony, mieli
            kochanki, nie płacili alimentów etc., nie pytam o kwestie moralno-
            obyczajowe. Chciałbym poznać ich dokonania życiowe, karierę zawodową.
            Uważam, że te informacje za naturalną wiedzę jaką powinno mieć
            społeczeństwo w przypadku osób publicznych.
            • boblebowsky Re: Albo.... 01.05.10, 12:47
              . Chciałbym poznać ich dokonania życiowe, karierę zawodową.
              > Uważam, że te informacje za naturalną wiedzę jaką powinno mieć
              > społeczeństwo w przypadku osób publicznych.

              Dla ciebie i każdego normalnego człowieka taka weryfikacja jest rzeczą
              naturalną, ale dla fanatyka PISu kierującego się głównie emocjami, a nie rozumem
              takie oczywiste to już nie jest. Co więcej, stanowi to obrazę majestatu, bo w
              tym środowisku trudnych pytań się nie zadaje, liczy się tylko wierne poddanie.
    • 4_oddech_kaczuchy Albo takie pytanie 01.05.10, 12:29
      Czy pytanie o dokonania i karierę zawodową ludzi, którzy mają swojego
      własnego, dobrze płatnego psychiatrę, jest nietaktowne i nieeuropejskie?

      Być może, ale rodzi uzasadnione podejrzenia o kondycję umysłową całego
      rządu, albo znacznej części.
      • jareal Re: Albo takie pytanie 01.05.10, 12:50
        Eeeee tam. Jakby brzmiało : U lekarza jakiej specjalności się leczyli,
        z dyskretnym wskazaniem na psychiatrę to i owszem.
      • jedynaladyhawke Re: Albo takie pytanie 01.05.10, 12:53
        w PIS ludzie robili zawrotne kariery
        Jakubiak Szczypińska Marczuk /ten strażnik miejski / Skrzypek ..
        I wymieniać można bardziej .
        Dla mnie najbardziej jaskrawym przykładem mówiącym o tym ,jakie "wartości"
        prezentuje PIS stanowił minister sportu Lipiec .
        Facet jako sportowiec zdyskwalifikowany za doping .
        Zaraz po objęciu urzędu wyrzucił z pracy faceta ,który koksiarza wykluczył z
        uprawiania sportu .
        • 4_oddech_kaczuchy Re: Albo takie pytanie 01.05.10, 14:28
          jedynaladyhawke napisała:

          Co innego specjalista od pająków i denuncjacji swojej własnej narzeczonej;
          to jest w PO poszukiwany zawód.
    • total_immersion Re: Pisfachowcy 01.05.10, 13:30
      Slusarz - wicemarszalek .

      Ale zlota raczka , na wszystkim sie znal.
      • jareal Re: Pisfachowcy 01.05.10, 14:46
        Nikt nie wie ? Szkoda. Wygląda więc, że p.p. Szczygło i Stasiak
        zjawili się u boku p. Prezydenta wprost z odległej galaktyki,
        narzuceni zmarłemu przez obcą cywilizację. A może miłośnicy
        podważania kwalifikacji Klicha, jako ministra obrony rzucą trochę
        światła na te tajemnicze zjawiska które towarzyszyły Prezydentowi,
        nie pozostając bez wpływu na jego ciepły wizerunek ?
    • qqazz Niby tak 01.05.10, 15:00
      jareal napisał:
      Zaś na pytanie dot. Klicha odpowiem tak : skoro sekretarka z warszawskiego
      Ratusza mogła być ministrem sportu, to dlaczego psychiatra nie może kierować
      resortem obrony ?

      Tylko że ministerstwo sportu to nikomu do niczego niepotrzebny benelux który
      jest bo jest właśnie po to zeby było gdzie upchnać ludzi bez kompetencji których
      wypada wsadzic na stołek, nawet sprzątaczka mogłaby nim kierować a MON to jednak
      kluczowa instytucja.



      pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka