IP: *.gl.digi.pl 05.05.10, 23:35
Proszę przyjąć wyrazy mojego Wielkiego Współczucia Wszystkim Rodzinom osób
Tragicznie Zmarłych w Smoleńsku i wsparcia Modlitwą.
Byłam w Warszawie i Krakowie w tych Ciężkich dla nas wszystkich Polakach
chwilach aby oddać Hołd Panu Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu i Jego Małżonce
Pani Marii Kaczyńskiej oraz Wszystkim Osobom Tragicznie Zmarłym w katastrofie
w Smoleńsku.
Dziękuję Im Wszystkim-Oddali Największy Hołd,jaki człowiek może oddać drugiemu
człowiekowi-jadąc do Katynia aby oddać Hołd poległym -zamordowanym w
1940roku-złożyli w ofierze swoje Życie.
Cześć Ich Pamięci!.
Dziękuję.
Irena Kiklasz Gliwice
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka