Dodaj do ulubionych

Farbowany lis

01.07.10, 10:37
Prezes Kaczyński jest dokładnie taki jak na koszulkach, które powstały w
sztabie. W czasie kampanii - raz jest niebieski, raz czerwony, raz zielony.
Prezes o stu twarzach, dla każdego coś miłego. A jaki Kaczyński jest naprawdę
- wiemy od 2005 roku.
Obserwuj wątek
    • zapijaczony_ryj Re: Farbowany lis 01.07.10, 10:41
      marchefka9 napisała:

      > Prezes Kaczyński jest dokładnie taki jak na koszulkach, które powstały w
      > sztabie. W czasie kampanii - raz jest niebieski, raz czerwony, raz zielony.
      > Prezes o stu twarzach, dla każdego coś miłego. A jaki Kaczyński jest naprawdę
      > - wiemy od 2005 roku.

      jet to geniusz tylko inny inaczej, co zresztą widać:
      • normalnyczlowiek1 Gdybyś zmienił soczewki w okularach Made in GW,to 01.07.10, 10:59
        zapijaczony_ryj napisał: jet to geniusz tylko inny inaczej, co zresztą widać:

        ---> widziałbyś zupełnie coś innego... :)
      • ave.duce Re: Farbowany lis 01.07.10, 11:26
        Gienijusz wsparty przez drugiego gienijusza >

        bi.gazeta.pl/im/6/8076/z8076706X,Trojwymiarowa-pocztowka-wydana-przez-PO.jpg
        Hipokryzja ich łączy i żądza władzy.

        :p
    • normalnyczlowiek1 Powtarzasz słowa tego ZakłamanegoOszustaSzejnfelda 01.07.10, 10:57
      marchefka9 napisała: Farbowany lis

      ---> ... który zgodnie z prikazem propagandzistów Tuska wczoraj w TVP Info powtarzał to w kółko, nie potrafiąc nic innego powiedzieć.
      Podobnie zrobili z tym kapusiem esbeckim Bonim, któremu w ramach wspierania kampanii Komorowskiego, nakazano powtarzać jak najczęściej, że "prezes Kaczyński ciągle odwraca kota ogonem". Dzisiaj w ciągu kilkunastu minut plucia u Paradowskiej w TOK FM, uczynił to co najmniej 30 razy!!!
      • sas125 Re: Powtarzasz słowa tego ZakłamanegoOszustaSzejn 01.07.10, 11:02
        ten co... wiem ze nic nie wiem o komorce powiedzial tak posel sld
        wenderlich .. i slusznie -powtrzajcie sobie to platfuski
        tenco glosowal na zataczjacego sie kwacha zaglosuje na komorke -
        poprawnopolityczny snobizm jest nieuleczalny...
    • prawieemeryt Re: Farbowany lis - dlaczego Kaczyński 01.07.10, 11:21
      nie ma żony? Nie potrzebuje, bo on odwraca kota ogonem.
    • agnostic5 Re: Farbowany lis 01.07.10, 14:30
      Lepiej pić wódkę z Urbanem niż być Kaczyńskiego fanem.

      Tyle w tym temacie.
      • normalnyczlowiek1 Każdy kapuś,esbek czy inny bolszewicki złodziej 01.07.10, 17:07
        agnostic5 napisał: Lepiej pić wódkę z Urbanem niż być Kaczyńskiego fanem.

        ---> tak mówi.
        Wczoraj powtarzał to w kółko Szejnfeld...
        > Tyle w tym temacie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka