Dodaj do ulubionych

Kolejny chamski atak na Jarosława Kaczynskiego!

17.07.10, 12:42
Taki plakat obraża nie tylko Pana Prezesa ale też wielu szeregowych członków PiS!
bi.gazeta.pl/im/4/8148/z8148504X,Na-placu-Pilsudskiego-pojawily-sie-trzy-osoby-z-ogromnym.jpg
Przestańcie się czepiać Jarosława Kaczyńskiego! On po prostu lubi zwierzeta!
Obserwuj wątek
    • jan.urbaniak1 JK to "lala" czy "dziobak" ? 17.07.10, 12:44
      prawy-i-sprawiedliwy napisał:

      > Taki plakat obraża nie tylko Pana Prezesa ale też wielu
      szeregowych członków Pi
      > S!
      > bi.gazeta.pl/im/4/8148/z8148504X,Na-placu-Pilsudskiego-pojawily-sie-trzy-osoby-z-ogromnym.jpg
      > Przestańcie się czepiać Jarosława Kaczyńskiego! On po prostu lubi
      zwierzeta!
      I żeby nam podczas parady z platformy nie spadł !!!
      • prawy-i-sprawiedliwy Nie macie w tym PO kultury za grosz! 17.07.10, 12:54
        Nie szanujecie ludzkich wyborów!
        Prawda jest inna: Jarosław Kaczyński jest Dziewicem Konsekrowanym!
        To takie piękne żyć czystym duchowo! Ale wy wyborcy PO tego nie rozumiecie, wam
        tylko w głowach sex i alkohol.
        • m_arita Re: Nie macie w tym PO kultury za grosz! 17.07.10, 15:19
          prawy-i-sprawiedliwy napisał:

          > Nie szanujecie ludzkich wyborów!
          > Prawda jest inna: Jarosław Kaczyński jest Dziewicem Konsekrowanym!
          > To takie piękne żyć czystym duchowo! Ale wy wyborcy PO tego nie
          rozumiecie, wam
          > tylko w głowach sex i alkohol.

          Nie tylko,dodam jeszcze przekręty,afery,łapówki i wiele pięknych
          przymiotów.
          • wanda43 Re: Nie macie w tym PO kultury za grosz! 17.07.10, 15:24
            i papierosy ;)
          • ploniekocica Re: Nie macie w tym PO kultury za grosz! 17.07.10, 15:27
            m_arita napisała:


            > Nie tylko,dodam jeszcze przekręty,afery,łapówki i wiele pięknych
            > przymiotów.

            NO! Ja bym prosiła o doprecyzowanie tych pięknych przymiotów, co je mają
            w głowach wyborcy PO :)
          • ferrari.dubienieckich Re: Nie macie w tym PO kultury za grosz! 17.07.10, 15:36
            m_arita napisała:

            > prawy-i-sprawiedliwy napisał:
            >
            > > Nie szanujecie ludzkich wyborów!
            > > Prawda jest inna: Jarosław Kaczyński jest Dziewicem
            Konsekrowanym!
            > > To takie piękne żyć czystym duchowo! Ale wy wyborcy PO tego nie
            > rozumiecie, wam
            > > tylko w głowach sex i alkohol.
            >
            > Nie tylko,dodam jeszcze przekręty,afery,łapówki i wiele pięknych
            > przymiotów.

            I internet oczywiscie. :p
            • heofon Re: Nie macie w tym PO kultury za grosz! 17.07.10, 16:04
              I czasami trawę. Taką na łące, rzecz jasna.
    • 1tobi Re: Kolejny chamski atak na Jarosława Kaczynskieg 17.07.10, 15:32
      W chamstwie Yaro wygra z kazdym hehe i ma złotą wargę tygodnika Gównousty.
      • jan.urbaniak1 JK to "lala" czy "dziobak" ? 17.07.10, 17:13
        1tobi napisał:

        > W chamstwie Yaro wygra z kazdym hehe i ma złotą wargę tygodnika
        Gównousty.
        Żebyś Ty wiedział co on potafi tą wargą ... .
        • m_arita Re: Zostawcie J.Kaczyńskiego 17.07.10, 17:36
          niepoprawni.pl/blog/134/niepojete
          • jan.urbaniak1 Re: Zostawcie J.Kaczyńskiego 17.07.10, 17:41
            m_arita napisała:

            > niepoprawni.pl/blog/134/niepojete
            To jakiś kretyn napisał ?
            Czy tylko debil w młodości molestowany przez spedalonego katechetę?
            • m_arita Re: Zostawcie J.Kaczyńskiego 17.07.10, 17:49
              jan.urbaniak1 napisał:
              > Czy tylko debil w młodości molestowany przez spedalonego katechetę?

              Sadząc po języku jakiego używasz,wiesz co piszesz.Podaj kto,kiedy i
              ile lat cię molestował? że zmiany w psychice są aż tak głębokie.
              Może wspólnie z zwolennikami PO znajdziemy dobrego lekarza i
              udzielimy ci pomocy.Żal każdego życia które w przyszłości może
              okazać się człowiekiem.
              • jan.urbaniak1 Re: Zostawcie J.Kaczyńskiego 17.07.10, 17:59
                m_arita napisała:

                > Przepraszam.

                Już nie przepraszaj tylko idż do klopa zboczony zgredzie i się utop.
                Tylko nie zapomnij spuścić po sobie wody, kałowa panienko.
                • m_arita Re: Zostawcie J.Kaczyńskiego 17.07.10, 18:06
                  jan.urbaniak1 napisał:


                  > Już nie przepraszaj tylko idż do klopa zboczony zgredzie i się
                  utop.
                  > Tylko nie zapomnij spuścić po sobie wody, kałowa panienko.

                  Moja diagnoza okazała się słuszna,jesteś molestowanym człowiekiem i
                  to trwało wiele lat bo zmainy w psychice ogromne!
                  • jan.urbaniak1 Re: Zostawcie J.Kaczyńskiego 17.07.10, 18:14
                    m_arita napisała:

                    > Bardzo przepraszam.
                    Won !
                    • m_arita Re: Zostawcie J.Kaczyńskiego 17.07.10, 18:27
                      jan.urbaniak1 napisał:

                      > > Bardzo przepraszam.
                      > Won !

                      nie wiem kogo cytujesz pomyleńcu,nigdzie cię nie przepraszam.Zawsze
                      żal mi ludzi którym Pan Bóg rozum odebrał.Zamiast do mnie pisać
                      won,opuść forum,odpocznij,zażyj leki bo nie tylko molestowanie
                      ciebie ale upał mocno ci mózg wyprał.
                      • jan.urbaniak1 Re: JK to "lala" czy "dziobak" ? - 17.07.10, 18:31
                        m_arita napisała:

                        > nie wiem kogo
                        "Dziobak" "lalę" zboczeńcu !
                        • m_arita Re: jan.urbaniak1 17.07.10, 18:38
                          Może wezwać do ciebie karetkę, oczywiście z psychiatryka,co raz
                          gorzej z tobą.
                          A może nie ćpaj,bo objawy wskazują że nieźle sobie używasz.
                          • prawy-i-sprawiedliwy Lech Kaczyński zawsze miał dobry koks! 17.07.10, 18:47
                            Artur P., były doradca prezydenta Lecha Kaczyńskiego, podejrzany o handel
                            kokainą dziś lub najpóźniej jutro wyjdzie na wolność, po 5 miesiącach aresztu -
                            zdecydował warszawski sąd okręgowy.

                            Więcej... wyborcza.pl/1,76842,4755774.html#ixzz0txWQzn8T

                          • jan.urbaniak1 Re: jan.urbaniak1 17.07.10, 19:42
                            m_arita napisała:

                            > Przepraszam
                            ChCWR !
                            Nie dziękuj, palancie.
                      • prawy-i-sprawiedliwy Re: Zostawcie J.Kaczyńskiego 17.07.10, 18:36
                        m_arita napisała:

                        > won,opuść forum,odpocznij,zażyj leki bo nie tylko molestowanie
                        > ciebie ale upał mocno ci mózg wyprał.

                        Bardzo dobrze mu napisałaś, tak po Katolicku jak nas Pan Prezes uczy, niech się
                        bydło POwskie uczy kultury!
                        Tylko mi w PiS jesteśmy normalni! Nawet normalnyczlowiek1 jest za PiS a to cos
                        znaczy!
                        Tylko my zdrową tkanką Narodu, takie są fakty.
                        wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/12,93131,8141973,_Pilnujemy_krzyza___Mamy_calonocne_warty_.html
                        Czy któraś partia ma taki inteligencji elektorat jak my? W życiu!
                        • wanda43 Re: Zostawcie J.Kaczyńskiego 17.07.10, 18:48
                          przyznaj sie, ta blondi ci sie podobala co jest na czarno wygogolona i w
                          czarnych okularach :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka