Dodaj do ulubionych

Z podłością trzeba walczyć...

21.07.10, 22:25
inaczej ona zatryumfuje.

Dlatego postanowiłam dać link do przejmującego postu chinaski.salon24.pl/210381,z-podloscia-trzeba-walczyc-pamieci-edgara-g Poświęconego pamięci Przemka Gosiewskiego.

A jeden cytat postanowiłam tu wyeksponować:

Jadwiga Gosiewska nie mogła czuć pełnego komfortu w związku z karierą Przemysława: w miejscu gdzie zamieszkuje, jej syn był powszechnie szanowany, w ogóle województwo świętokrzyskie wiele zawdzięcza politykowi PIS, świadczą o tym dobre wyniki w wyborach partii J. Kaczyńskiego. Jednak obraz popularnego "Edgara" w ogólnopolskich mediach był jednoznacznie negatywny: wyśmiewano się z jego choroby, sposobu mówienia, chodzenia, insynuowano nadużywanie alkoholu. Żadne z tych zarzutów oczywiście nie miało merytorycznych podstaw: równie dobrze można było robić sobie żarty ze skutków polio u Ewy Milewicz (, tego rzecz jasna nikt nie ośmielił się- i dobrze- zrobić).
Obserwuj wątek
    • marudna.menda Re: Z podłością trzeba walczyć... 21.07.10, 22:29
      To watek na wspomnienia o meczennikach, najlepiej na forum ND. Co tu
      robi?
    • pierwszy_syndyk_iv_rp Dlatego walczymy z podłym PiSem nt 21.07.10, 22:32
      • sawa.com Re: Dlatego walczymy z podłym PiSem nt 21.07.10, 22:34
        Widzę że z wrażenia nie widzisz argumentów na poparcie swojej tezy. Ach te emocje
        • lumpior Edgar byl waleczny. 21.07.10, 22:36
          orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/4D0917D9
          • behemot17-13 [...] 21.07.10, 23:17
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • pierwszy_syndyk_iv_rp Re: Dlatego walczymy z pod³ym PiSem nt 21.07.10, 22:43
          sawa.com napisała:

          > Widzę że z wrażenia nie widzisz argumentów na poparcie swojej tezy. Ach te emoc
          > je

          Wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, Jacka Kurskiego, Antka Szajbusa i innych
          posłów PiSu świadczą o wyjątkowej podłości tej partii.
    • poczesia Re: Z podłością trzeba walczyć... 21.07.10, 22:32
      ale jego wypowiedzi nie mialy nic wspolnego z jego niedoskonaloscia
      fizyczna , i jakos jego fizis jego zonom tez nie przeszkadzala
    • wojciech.2345 Re: Z podłością trzeba walczyć... 21.07.10, 22:35
      Zobacz Sawo
      na reklamę piwa Lech. Reklamują "zimnego Lecha".

      W tv widziałem jak pani prof. Lena Kolarska-Bobińska szydziła
      z Kaczyńskiego. Jak jej inna pani profesor zwróciła uwagę, ze
      to robi była nawet zadowolona ze swojego "wyczynu".

      Aż ciężko o tym pisać.
      • heofon Re: Z podłością trzeba walczyć... 21.07.10, 23:02
        wojciech.2345 napisał:

        > Zobacz Sawo
        > na reklamę piwa Lech. Reklamują "zimnego Lecha".

        Kampanię zaplanowano przed Smoleńskiem. Lech się wstrzymał po katastrofie, ale
        nie mogli skoszować, bo za duże koszta idą w kampanię.
        • wojciech.2345 Re: Z podłością trzeba walczyć... 21.07.10, 23:06
          Jeśli jest tak jak piszesz, to nadal to nie usuwa moich zastrzeżeń.
          Zbitki "zimny Lech" używa młodzież z PO.

          Niestety.
          • heofon Re: Z podłością trzeba walczyć... 21.07.10, 23:49
            Zaczęła jej używać przed obecną kampanią. Jak tylko pojawił się pomysł Wawelu to
            usłyszałam dowcip "Dlaczego Piłsudski się cieszy? Bo teraz zawsze będzie miał
            zimnego Lecha pod ręką."

            Pisałam o tym wtedy w kontekście decyzji o Wawelu - nie chcieliście dowcipów,
            nie trzeba go było chować na Wawelu.

            Ale producent Lecha nie jest temu winny.
        • forelle15 Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 09:15
          To oni, tam w "Lechu",wiedzieli już że samolot spadnie
          • heofon Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 11:28
            forelle15 napisał:

            > To oni, tam w "Lechu",wiedzieli już że samolot spadnie

            To, jak rozumiem, także mają krew na rękach? Także ich trzeba ukarać, bo sam
            fakt zaplanowania kampanii "Zimny Lech" przed Smoleńskiem jest dowodem ich
            zbrodniczego udziału?
            • wojciech.2345 Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 11:31
              Wydaje Ci się, że jesteś dowcipna.

              Tracisz umiar tak jak bezmyślne małolaty.
              • heofon Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 12:21
                A jak Twoim zdaniem należy odpowiadać na tak absurdalne zarzuty jak ten, że
                "Lech" planował swoją kampanię wiedząc z wyprzedzeniem o katastrofie?

                Ja posługuję się humorem, Ty - jak się okazuje - atakami osoby. Przykro mi, bo
                miałam o Tobie lepsze mniemanie.
              • erg_samowzbudnik Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 12:39
                wojciech.2345 napisał:

                > Wydaje Ci się, że jesteś dowcipna.
                >
                > Tracisz umiar tak jak bezmyślne małolaty.

                Granice absurdu w poczynaniach pisiorów jest tak wielka ,że nie nie było by
                dziwne gdyby oskarżyli browar lecha.
          • l_zaraza_l Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 12:04
            forelle15 napisał:

            > To oni, tam w "Lechu",wiedzieli już że samolot spadnie

            Bardo możliwe, ze sami się zamachnęli i zbrodnili.
      • ukos Jakość prezydentury LK zasługiwała na szyderstwo 22.07.10, 12:39
        wojciech.2345 napisał:

        > Zobacz Sawo
        > na reklamę piwa Lech. Reklamują "zimnego Lecha".
        > (...) prof. Lena Kolarska-Bobińska szydziła z Kaczyńskiego. (...)

        Większość Polaków uważa tę prezydenturę za wyjątkowo niewydarzoną,
        wręcz żenującą. Jej jakość z pewnością nie poprawiła się wskutek
        wypadku komunikacyjnego, który ją zakończył.

        A "zimny Lech" wyjątkowo niesmaczny.
    • mike.recz Re: Z podłością trzeba walczyć... 21.07.10, 22:36
      Jednak obraz popularnego "Edgara" w ogólnopolskich mediach był
      jednoznacznie negatywny: wyśmiewano się z jego choroby, sposobu
      mówienia, chodzenia, insynuowano nadużywanie alkoholu. Żadne z tych
      zarzutów oczywiście nie miało merytorycznych podstaw: równie dobrze
      można było robić sobie żarty ze skutków polio u Ewy Milewicz (, tego
      rzecz jasna nikt nie ośmielił się- i dobrze- zrobić).

      Kłamstwo, nikt nie śmiał się z jego choroby. Co więcej niewiele osób
      wiedziało, że jego pokraczna sylwetka jest między innymi spowodowana
      przechodzoną kiedyś chorobą. Sam nigdy o tym nie powiedział, a jego
      współpracownicy nie wspominali.

      Śmiech często wzbudzało co mówił bo potrafił udzielić z pełnym
      przekonaniem wywiadu na temat, na który kompletnie nie miał pojęcia
      co kiedyś zarejestrowały kamery.

      Nikt nie zarzucał mu alkoholizmu. Wątpliwości dotyczyły jego
      bełkotliwej, prawdopodobnie po gorzale wypowiedzi późnym wieczorem
      w Radio Maryja.





    • m.c.hrabia Re: Z podłością trzeba walczyć... 21.07.10, 22:36
      No gosuiu całe życie walczył
      henrykp.salon24.pl/169793,zapytanie-nr-2496-przemyslaw-gosiewski
      i wywalczył
    • boblebowsky Tak samo jak z kłamstwem i bezczelnością ! 21.07.10, 22:38
      www.youtube.com/watch?v=rLHC2bIo0f0
      "...wyśmiewano się z jego chor
      > oby, sposobu mówienia, chodzenia, insynuowano nadużywanie alkoholu. Żadne z tyc
      > h zarzutów oczywiście nie miało merytorycznych podstaw..."
      • m.c.hrabia Re: Tak samo jak z kłamstwem i bezczelnością ! 21.07.10, 22:44
        www.wiadomosci24.pl/artykul/gosiewski_sprawil_ze_we_wloszczowej_zatrzymuja_sie_ekspresy_9265.html
        • boblebowsky Re: Tak samo jak z kłamstwem i bezczelnością ! 21.07.10, 22:48
          I jakiż to rozkoszny zapaszek zaczynał się wówczas roznosić:))
          Jak dal mnie to mogą go sobie na wet świętym ogłosić.

          "Kilka minut po oficjalnym otwarciu na peronie pod tablicą "Włoszczowa Północ"
          pojawiła się druga "Dworzec im. Przemysława Gosiewskiego". Pomysł nie spodobał
          się włoszczowskim kolejarzom - tablica wisiała tylko kilkanaście minut"
          • mike.recz Re: Tak samo jak z kłamstwem i bezczelnością ! 21.07.10, 22:52
            video.google.com/videoplay?docid=2330667688697430897#
            A to klasyk, mój ulubiony.
            • boblebowsky znam, pamiętam :)) b/t 21.07.10, 23:00

              • mike.recz Re: znam, pamiętam :)) b/t 21.07.10, 23:02
                Nikomu chyba jeszcze takiego numeru nie udało się wyciąć. Poważnie, ja
                sobie nie przypominam takiej kompromitacji jak ta. A później wielkie
                pretensje, że się z Gośka śmieją, to trzeba mieć tupet.
    • heofon Re: Z podłością trzeba walczyć... 21.07.10, 23:05
      Jak to jest, że ze wszystkich politykow i ludzie i gazety się nabijają, ale
      tylko PiSowcom to przeszkadza?
      • trevik Bo PiS to partia nadetych bigotow 22.07.10, 00:53
      • mietowe_loczki Kompleksy, brak dystansu do siebie n/t 22.07.10, 11:55

    • sawa.com Re: Z podłością trzeba walczyć... 21.07.10, 23:09
      Przemysław Gosiewski pochodził z Pomorza, ale od 2001 roku związany był z
      regionem świętokrzyskim. Organizował struktury PiS w tym województwie. W
      wyborach parlamentarnych w 2007 roku uzyskał w okręgu świętokrzyskim najlepszy
      indywidualny wynik - 138 405 głosów.


      Proszę to porównać z wynikiem jego głównego potwarcy Janusza Palikota 44
      186 głosów w tych samych wyborach parlamentarnych


      Ludzie nie są jednak tak ciemni jak to sobie myślą w szkle kontaktowym.
      • mike.recz Re: Z podłością trzeba walczyć... 21.07.10, 23:18
        Kulisy PiS
        Po budowie przystanku we Włoszczowie Przemysław Gosiewski odnotował
        kolejny sukces w dziedzinie kolejnictwa.
        Spacyfikował strajk kolejarzy, gwarantując im to, czego chcieli,
        czyli tzw. emerytury pomostowe, po ludzku: emerytury wcześniejsze.
        Posunięcie to odsłania całą małość rządów PiS. Nie chodzi mi w tej
        chwili o zasadność lub jej brak w odniesieniu do kolejarskich
        emerytur. Chodzi o to, że kolejnictwo polskie funkcjonuje fatalnie. A
        jest to monopol państwowy. Czy któryś z czytelników słyszał o
        jakimkolwiek projekcie naprawczym tego stanu? Nie, bo takiego
        projektu nie ma. Problemem okazał się dopiero protest kolejarzy
        (pasażerowie nie mają jak protestować) domagających się określonych
        świadczeń. I dobry reprezentant rządu (zwykle jest nim Gosiewski)
        zaoferował im kolejne środki z naszej kieszeni. Tym chętniej że ich
        wypłata przesunie się w czasie, a więc nie ma co się teraz martwić.
        Problemy w służbie zdrowia? Gosiewski zaproponuje lekarzom podwyżki w
        przyszłym roku. Jednocześnie słyszymy z ust premiera, że nic w
        “bezpłatnej” i “powszechnie dostępnej” polskiej ochronie zdrowia się
        nie zmieni. Fakt, że na taki model nie stać nawet najbogatszych
        państw, premiera nie zajmuje. Czy przez dwa lata przedstawiony został
        jakiś koherentny system funkcjonowania ochrony zdrowia w Polsce?
        Jakoś to będzie. Szkolnictwo? Sprawa podobna. Gosiewski zaproponuje
        pieniądze z naszych (no bo z czyich) kieszeni.
        Dobra koniunktura ekonomiczna powoduje, że wszystko jakoś idzie.
        blog.rp.pl/wildstein/2007/06/14/kulisy-pis/
        Lepper dobrze go jednak porównywał do regionalnych baronów SLD, ta
        sama szkoła.
        • mr.sajgon Dzis palikot odszczekal 21.07.10, 23:35
          Podwinal ogon jak pospolity kundel.
          • mike.recz W jakim celu wkręcasz błazna w aferę 21.07.10, 23:44
            rzekomego ośmieszania tragicznego i zmarłego posła Gosiewskiego skoro
            rozmawiamy o czasach gdy żył i miał coś do powiedzenia.
          • ave.duce Nie odróżniasz "odszczekania" od wyjaśnienia, ale 22.07.10, 14:03
            to normalne u kaczystów&co.

            :p
        • sawa.com Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 07:55
          mike.recz napisał:

          > Kulisy PiS
          > Po budowie przystanku we Włoszczowie Przemysław Gosiewski odnotował
          > kolejny sukces w dziedzinie kolejnictwa.
          > Spacyfikował strajk kolejarzy, gwarantując im to, czego chcieli,
          > czyli tzw. emerytury pomostowe, po ludzku: emerytury wcześniejsze.
          > Posunięcie to odsłania całą małość rządów PiS. Nie chodzi mi w tej
          > chwili o zasadność lub jej brak w odniesieniu do kolejarskich
          > emerytur. Chodzi o to, że kolejnictwo polskie funkcjonuje fatalnie. (...)


          Na ten post odpowiem osobno. PKP to bardzo specyficzny przypadek. Muszę sięgnąć
          do osiągnięć posła Palikota. On do naprawy PKP wysłał swojego asystenta. I to
          buchnął go do Zarządu zdaje się. Ciekawi mnie z jaką pensją... ale tego się
          pewnie nie dowiem.
          • mike.recz Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 11:55
            Odbijanie piłeczki, znowu zamiast Gosiewskim, to o Palikocie.
    • chateau Re: Edgar byl waleczny. 21.07.10, 23:50
      Niestety tak. 10 kwietnia.
    • trevik W polityce nie ma podlosci 21.07.10, 23:57
      tylko "walka polityczna" a wszystko, co mozna wykorzystac sie wykorzystuje. Z
      dziadkiem z Wehrmachtu wlacznie. Dlaczego? Bo dziala to na elektorat. I nie ma
      zadnego drugiego dna.

      Z Gosiewskiego smiano sie nie dlatego, ze byl slaby, bo nie byl - udowodnil. Nie
      smiano sie rowniez dlatego, ze byl chory - to i tak nie przeszkodzilo mu to w
      realizacji celow politycznych.
      Wysmiewano go wylacznie dlatego, zeby obrzydzic go elektoratowi. Przeciwnicy
      polityczni wysmiewaja kazdego polityka, jesli tylko da sie go wysmiac.

      BTW czy przeszkadza Tobie, gdy smieja sie z Donalda Tuska, ktory lubi grac w
      pilke? Raz, ze uprawia sport, dwa, z pasja - jak dla mnie tylko pochwalic, ze
      premier potrafi zyc i dba o zdrowie a zenada jest, ze smieje sie glownie partia
      ktorej szef jest klasyczna lamaga jak Kaczynski.
      Ale nie o pilke chodzi a o obrzydzanie elektoratowi, zlozonemu z lamag, ktore
      sie ledwo ruszaja - nie o racje i wartosci w tym przeciez idzie.

      O zmarlych nie mowi sie zle, wiec o Gosiewskim nic nie powiem - nie mam wiele
      dobrego o nim do powiedzenia. Moge zacytowac teksty o tym co mowil i robil,
      ktore byly publikowane jeszcze gdy zyl - jest ich nadto,

      T.
    • full_kit_monster Pani Gosiewska mieszka w Darłowie 22.07.10, 00:16
      nie w województwie świętokrzyskim
      > w miejscu gdzie zamieszkuje, jej syn był powszechnie szanowany, w ogóle
      > województwo świętokrzyskie wiele zawdzięcza politykowi PIS
    • piq to ciekawe, panno sawantko,... 22.07.10, 01:03
      ...a możesz podać chociaż dwa przykłady wyśmiewania się z Gosiewskiego w
      "ogólnopolskich mediach" w kwestiach przez ciebie, panna, zacytowanych? I nie
      chodzi o linczek do jakiegoś forum, tylko przekaz ogólnopolskiego medium, kochanie.

      > Jednak obraz popularnego "Edgara" w
      > ogólnopolskich mediach był jednoznacznie negatywny: wyśmiewano się z jego chor
      > oby, sposobu mówienia, chodzenia, insynuowano nadużywanie alkoholu.

      Coś mi się zdaje, że to kolejny przykład jednej z etiud do łzawej tragifarsy pod
      tytułem "A bo nasz wszystkie opluwajo" z sequelem "Niech nasz tera wszystkie
      przeproszo". Partyjka mażących się skrzywdzonych skarżypyt.
      • anjuleczka Re: to ciekawe, panno sawantko,... 22.07.10, 01:20
        www.slowo.com.pl/swietokrzyskie/?id=6685
        zasady w ich wydaniu
      • mietowe_loczki ja też sobie poczekam na te linki n/t 22.07.10, 11:57

        • mike.recz Re: ja też sobie poczekam na te linki n/t 22.07.10, 12:30
          Niezły trening cierpliwości z tego będzie;)
          • mietowe_loczki Re: ja też sobie poczekam na te linki n/t 22.07.10, 14:15
            Ja mam baaaardzo długie wakacje.
            • mike.recz Re: ja też sobie poczekam na te linki n/t 22.07.10, 14:25
              Takie do końca świata i o jeden wieczór dłużej?;)
              • mietowe_loczki Re: ja też sobie poczekam na te linki n/t 22.07.10, 15:00
                Nie, takie na wiele, wiele tygodni. A wątek dodaję do ulubionych, żeby nagle nie
                znikł był jak kamfora.
                • mike.recz Re: ja też sobie poczekam na te linki n/t 22.07.10, 15:16
                  Posłużę się tą samą funkcją tego forum.
                  • mietowe_loczki Re: ja też sobie poczekam na te linki n/t 22.07.10, 16:03
                    A tymczasem pozostaje nam podbijanie wątku.:)
                    • sawa.com Re: ja też sobie poczekam na te linki n/t 22.07.10, 17:39
                      Na jakie wy linki czekacie słoneczka wakacyjne?
                      • mietowe_loczki Re: ja też sobie poczekam na te linki n/t 22.07.10, 18:07
                        A na te, o które prosi piq, stokrotko polna.

                        ...a możesz podać chociaż dwa przykłady wyśmiewania się z Gosiewskiego w
                        "ogólnopolskich mediach" w kwestiach przez ciebie, panna, zacytowanych? I nie
                        chodzi o linczek do jakiegoś forum, tylko przekaz ogólnopolskiego medium, kochanie.
                        • sawa.com Re: ja też sobie poczekam na te linki n/t 22.07.10, 18:31
                          mietowe_loczki napisała:

                          > A na te, o które prosi piq, stokrotko polna.
                          >
                          > ...a możesz podać chociaż dwa przykłady wyśmiewania się z Gosiewskiego w
                          > "ogólnopolskich mediach" w kwestiach przez ciebie, panna, zacytowanych? I nie
                          > chodzi o linczek do jakiegoś forum, tylko przekaz ogólnopolskiego medium, kocha
                          > nie.


                          Ach... o to chodzi. Jeden jest nawet w tym watku pochodzi z szkła kontaktowego.
                          • mietowe_loczki Re: ja też sobie poczekam na te linki n/t 22.07.10, 18:35
                            Przywołasz?
                          • mike.recz Re: ja też sobie poczekam na te linki n/t 22.07.10, 18:36
                            Czyli wracamy do punktu wyjścia:
                            Jednak obraz popularnego "Edgara" w ogólnopolskich mediach był
                            jednoznacznie negatywny: wyśmiewano się z jego choroby, sposobu
                            mówienia, chodzenia, insynuowano nadużywanie alkoholu. Żadne z tych
                            zarzutów oczywiście nie miało merytorycznych podstaw:
                            równie dobrze
                            można było robić sobie żarty ze skutków polio u Ewy Milewicz (, tego
                            rzecz jasna nikt nie ośmielił się- i dobrze- zrobić).

                            Kłamstwo, nikt nie śmiał się z jego choroby. Co więcej niewiele osób
                            wiedziało, że jego pokraczna sylwetka jest między innymi spowodowana
                            przechodzoną kiedyś chorobą. Sam nigdy o tym nie powiedział, a jego
                            współpracownicy nie wspominali.

                            Śmiech często wzbudzało co mówił bo potrafił udzielić z pełnym
                            przekonaniem wywiadu na temat, na który kompletnie nie miał pojęcia
                            co kiedyś zarejestrowały kamery.

                            Nikt nie zarzucał mu alkoholizmu. Wątpliwości dotyczyły jego
                            bełkotliwej, prawdopodobnie po gorzale wypowiedzi późnym wieczorem
                            w Radio Maryja.

                            sawa.com napisała: Ach... o to chodzi. Jeden jest nawet w tym watku pochodzi z szkła kontaktowego
      • nurni.pl Re: to ciekawe, panno sawantko,... 22.07.10, 14:55
        Po pierwsze prawie zazdroszcze stopnia zażyłości z Sawą.

        Po drugie nie bardzo rozumiem czemu dwa przyklady a nie "choćby jeden"? Czy dlatego że ów tylko jeden był najbardziej głośny?

        Nie mam niestety ochoty nurzać sie w archiwach Nie czy szkła kontaktowego - ja chyba mam kompletnie nie koherentne poczucie humoru.
        Stąd i żarcik wiceprzewodniczącego Palikota zasłyszany przez dziecko Przemysława Gosiewskiego ani mnie ubawił ani jakos tam specjalnie zdziwił. A to że w jego wyniku "mazgaić" mogło sie jakieś dziecko nie powinno zaprzątać naszej uwagi. Jak trzeźwo? zauważasz rodziny ofiar smolenskiego wypadku tylko czekają na okazje do lamentu.
        • mietowe_loczki O, nurni dołącza do kolejki czekających na linki 22.07.10, 15:10

    • haen1950 [...] 22.07.10, 08:49
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • wariant_b Kogoś zamierzasz przeprosić? 22.07.10, 08:59
      Czy zaczniesz od naprawiania innych?
    • humbak Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 09:04
      > województwo świętokrzyskie wiele zawdzięcza politykowi PIS, świadczą o tym dobr
      > e wyniki w wyborach partii J. Kaczyńskiego

      SLD moje województwo też wiele zawdzięcza?
    • jack20 Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 09:12
      Podlosc, chamstwo i hipokryzja to cechy wspolczesnych mieszkancow
      duzych miast w polsce. Taka jest ta polska na dzis wlasnie.
      Stad ci co najlepiej i najefektowniej te cechy prezentuja czyli
      banda ryzego na czele z niesiolem, palikotem, nowakiem itd. sa
      takimi idolami zdecydowanej wiekszosci mieszkancow warszawki itp.
      Z ta podloscia, obluda, klamstwem i chamstwem jaka prezentuja media
      ryzego nie wygrasz bo te media chorem niszcza wszystko co nawet cien
      na bande ryzego rzuca.
      Doskonale widac to na przykladzie takiego s...syna, lobuza i
      kretacza jak palikot, ktory majac poparcie ryzego i jeo mediow
      pozwala sobie bezkarnie na skandaliczne wypowiedzi i zbiera owacje
      warszawskiej choloty to zastanow GDZIE i w jakim bagnie ta
      dzisiejsza polska teraz stoi.
      • boblebowsky Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 11:48
        jack20 napisał:

        > Podlosc, chamstwo i hipokryzja to cechy wspolczesnych mieszkancow
        > duzych miast w polsce.

        Bo ci z małych miasteczek to szlachetni, prawi i bardzo kulturalni ludzie:)))))

        Obawiam się, że na ten poziom frustracji i kompleksów FK to za mało i raczej
        powinieneś się udać do psychologa.
        • mietowe_loczki Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 11:59
          Ale też niech zacznie od krótkich serii. W końcu psycholog też człowiek i ma
          jakieś granice tolerancji na frustrację.
    • mietowe_loczki Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 11:52
      sawa.com napisała:

      > równie dobrze można był
      > o robić sobie żarty ze skutków polio u Ewy Milewicz (, tego rzecz jasna nikt ni
      > e ośmielił się- i dobrze- zrobić).

      Co za ł...za wywleka coś takiego na światło dzienne. Aż mnie zatkało.
      • wariant_b Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 12:04
        mietowe_loczki napisała:
        > Co za ł...za wywleka coś takiego na światło dzienne. Aż mnie zatkało.

        Przecież wartości są po to, by je głosić.
        • ave.duce Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 14:12
          wariant_b napisał:

          > Przecież wartości są po to, by je głosić.

          Np. w formie filipinek.

          :p
          • wariant_b Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 16:01
            ave.duce napisała:
            > Np. w formie filipinek.

            To bardzo dobra forma - błyskotliwa i cięta. Znamionuje intelekt.
            • ave.duce Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 17:54
              W dodatku można poczuć się jak powstaniec warszawski.

              :p
              • mike.recz Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 18:20
                Osobiście wolałbym jak wielkopolski, trochę więcej ich przeżyło;)
                • ave.duce Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 18:22
                  Nie czujesz bluesa ;)

                  :p
                  • mike.recz Re: Z podłością trzeba walczyć... 22.07.10, 18:28
                    Wiem, tak sobie wkręciłem;)
    • zapijaczony_ryj Insynuacja 22.07.10, 18:12
      bi.gazeta.pl/im/4/5687/m5687884.mp3
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka