karbat 12.08.10, 01:22 Setki , tysiace nazw ulic w kraju pochodza od osob pochowanych w krypcie wawelskiej ... a on nie ma zadnej . To niedopatrzenie trzeba szybko skorygowac . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alistair-p Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 01:25 W Warszawie nigdy !!! U nas nie było nigdy ul.Lenina.Była co prawda Nadieżdy Krupskiej,ale Włodka nie.Lecha też nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
marudna.menda Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 01:27 Byla Aleja Stalina. Dzis Aleje Ujazdowskie. Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 06:13 Oczywiście. I powinno to być dotychczasowe Krakowskie Przedmieście. Przecież to stamtąd wyruszył w swoją ostatnią podróż, by bohatersko polec na polu chwały, a następnie spocząć na Wawelu. Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior No i rondo "Spieprzaj dziadu". 12.08.10, 06:24 I porzadek,plynnosc ruchu zapewniona. Odpowiedz Link Zgłoś
zgred-zisko Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 06:37 Ulica? Tak jak jakiegoś - nie przymierzając - Moniuszki czy innego Mickiewicza? To muszą być Aleje lub Bulwar. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 09:13 nikt na FR nie chce mieszkac przy ulicy im. L Kaczynskiego ..., Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 09:17 Dzierzynski tez mial swoje pomniki, place, ulice. Inne kanalie takoz. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 09:31 wanda43 napisała: > Dzierzynski tez mial swoje pomniki, place, ulice. Inne kanalie >takoz. ja wyraznie mowie o pochowanych w Krypcie Wawelskiej ,wszystkich uhonorowano nazywajac ulice ich imieniem , Jaroslaw i zwolennicy Lecha z partii PIS czegos nie dopatrzyli . Taki ich wielki bohater Smolenski , polegly smiercia meczenska - Wawel , to niedopatrzenie powinni szybko skorygowac . Odpowiedz Link Zgłoś
capferret Re:Tylko jedna ulica im. L. Kaczynskiego??? To cz 12.08.10, 10:13 czysta kpina z santo zabito! wszystko w Warszawie powinno nosic nazwe sw. wielkiego prezydenta. Most Kaczynskiego, miast Poniatowskiego, Kaczynski Nowy Swiat, Plac Zbawiciela Kaczynskiego, wszystkie Aleje sa kaczynskiego, Palac Kultury, Dyplomacji i Lotow im. kaczynskiego, rondo Waszyngtona nie slusznie nosi jego nazwe, musi byc rondo Kaczynskiego itepe, a i Zoliborz powinien byc przemianowany na jedynie sluszny i patriotycznie brzmiacy Kaczyborz, a Warszawa ktora powstala ze zlepka warsa i sawy od dzis czy od jutraidac tym tropem, powinna nosic chlubna nazwe Lechujar, ku chwale ojczyzny Odpowiedz Link Zgłoś
le.chujarek Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 10:34 popieram tablica mogłaby wyglądać tak: img237.imageshack.us/img237/2664/b2a3bfed0df359ada03a70a.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
capferret ulica Focha Kaczynskiego:):):) 12.08.10, 10:40 Bingo!!!! To jest to, lechujarku, strzal w dziesiatke:) Odpowiedz Link Zgłoś
le.chujarek Re: ulica Focha Kaczynskiego:):):) 12.08.10, 10:50 > strzal w dziesiatke:) niestety nie mój, a artura krynickiego rysujacego dla onetu Odpowiedz Link Zgłoś
capferret Re: ulica Focha Kaczynskiego:):):) 12.08.10, 10:51 ups, ale nie istotne, pomysl cud urody jest! Odpowiedz Link Zgłoś
wkkr Proponuję byś 12.08.10, 10:52 zgłosił taki pomysł w sprawie ulicy przy której miszakasz. Zobaczysz z czym zmiana nazwy się wiąże. PS Sąsiedzi by ciebie znienawidzili za taki pomysł. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy.prezydent Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 10:55 Dałem przykład Moim poddanym - zmieniłem nazwę Mojego cesarstwa z Polski na Lechistan. Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 16:28 I zamiast Orła Białego niech będzie Biała Kaczka! Polska jest najważniejsza! Odpowiedz Link Zgłoś
l.george.l Ja mam pomysł 12.08.10, 16:59 Przypuszczam, że w każdym mieście jest ulica JPII i po parę gmachów jego imienia. Myślę, że JPII może ustąpić trochę miejsca, dlatego proponuję, by numery parzyste na danej ulicy były przy JPII, a nieparzyste przy LK. W szkole klasy od I do III będą imienia JPII a od IV do VI LK, w liceach profil mat-fiz imienia JPII, a biol-chem LK, w szpitalach ginekologia im. JPII a psychiatria im. LK. itd., itd. Odpowiedz Link Zgłoś