Dodaj do ulubionych

Ulica im. L. Kaczynskiego

12.08.10, 01:22
Setki , tysiace nazw ulic w kraju pochodza od osob pochowanych
w krypcie wawelskiej ... a on nie ma zadnej .
To niedopatrzenie trzeba szybko skorygowac .


Obserwuj wątek
    • alistair-p Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 01:25
      W Warszawie nigdy !!! U nas nie było nigdy ul.Lenina.Była co prawda
      Nadieżdy Krupskiej,ale Włodka nie.Lecha też nie będzie.
      • marudna.menda Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 01:27
        Byla Aleja Stalina. Dzis Aleje Ujazdowskie.
    • cymber.gaj Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 06:13
      Oczywiście. I powinno to być dotychczasowe Krakowskie Przedmieście. Przecież to stamtąd wyruszył w swoją ostatnią podróż, by bohatersko polec na polu chwały, a następnie spocząć na Wawelu.
      • lumpior No i rondo "Spieprzaj dziadu". 12.08.10, 06:24
        I porzadek,plynnosc ruchu zapewniona.
    • zgred-zisko Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 06:37
      Ulica? Tak jak jakiegoś - nie przymierzając - Moniuszki czy innego
      Mickiewicza?
      To muszą być Aleje lub Bulwar.
      • karbat Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 09:13
        nikt na FR nie chce mieszkac przy ulicy im. L Kaczynskiego ...,


    • wanda43 Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 09:17
      Dzierzynski tez mial swoje pomniki, place, ulice. Inne kanalie takoz.
      • karbat Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 09:31
        wanda43 napisała:
        > Dzierzynski tez mial swoje pomniki, place, ulice. Inne kanalie
        >takoz.

        ja wyraznie mowie o pochowanych w Krypcie Wawelskiej ,wszystkich
        uhonorowano nazywajac ulice ich imieniem , Jaroslaw i zwolennicy
        Lecha z partii PIS czegos nie dopatrzyli .
        Taki ich wielki bohater Smolenski , polegly smiercia meczenska -
        Wawel , to niedopatrzenie powinni szybko skorygowac .
    • capferret Re:Tylko jedna ulica im. L. Kaczynskiego??? To cz 12.08.10, 10:13
      czysta kpina z santo zabito!
      wszystko w Warszawie powinno nosic nazwe sw. wielkiego prezydenta.
      Most Kaczynskiego, miast Poniatowskiego, Kaczynski Nowy Swiat, Plac
      Zbawiciela Kaczynskiego, wszystkie Aleje sa kaczynskiego, Palac
      Kultury, Dyplomacji i Lotow im. kaczynskiego, rondo Waszyngtona nie
      slusznie nosi jego nazwe, musi byc rondo Kaczynskiego itepe, a i
      Zoliborz powinien byc przemianowany na jedynie sluszny i
      patriotycznie brzmiacy Kaczyborz, a Warszawa ktora powstala ze
      zlepka warsa i sawy od dzis czy od jutraidac tym tropem, powinna
      nosic chlubna nazwe
      Lechujar, ku chwale ojczyzny
    • le.chujarek Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 10:34
      popieram
      tablica mogłaby wyglądać tak:
      img237.imageshack.us/img237/2664/b2a3bfed0df359ada03a70a.jpg
      • capferret ulica Focha Kaczynskiego:):):) 12.08.10, 10:40
        Bingo!!!!
        To jest to, lechujarku, strzal w dziesiatke:)
        • le.chujarek Re: ulica Focha Kaczynskiego:):):) 12.08.10, 10:50
          > strzal w dziesiatke:)
          niestety nie mój, a artura krynickiego rysujacego dla onetu
          • capferret Re: ulica Focha Kaczynskiego:):):) 12.08.10, 10:51
            ups, ale nie istotne, pomysl cud urody jest!
    • wkkr Proponuję byś 12.08.10, 10:52
      zgłosił taki pomysł w sprawie ulicy przy której miszakasz.
      Zobaczysz z czym zmiana nazwy się wiąże.
      PS
      Sąsiedzi by ciebie znienawidzili za taki pomysł.
    • prawdziwy.prezydent Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 10:55
      Dałem przykład Moim poddanym - zmieniłem
      nazwę Mojego cesarstwa z Polski na
      Lechistan.
    • cymber.gaj Re: Ulica im. L. Kaczynskiego 12.08.10, 16:28
      I zamiast Orła Białego niech będzie Biała Kaczka!
      Polska jest najważniejsza!
    • l.george.l Ja mam pomysł 12.08.10, 16:59
      Przypuszczam, że w każdym mieście jest ulica JPII i po parę gmachów jego
      imienia. Myślę, że JPII może ustąpić trochę miejsca, dlatego proponuję, by
      numery parzyste na danej ulicy były przy JPII, a nieparzyste przy LK. W szkole
      klasy od I do III będą imienia JPII a od IV do VI LK, w liceach profil mat-fiz
      imienia JPII, a biol-chem LK, w szpitalach ginekologia im. JPII a psychiatria
      im. LK. itd., itd.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka