Gość: bratek4 IP: 82.139.129.* 25.03.04, 18:55 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=11509924 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bratek4 2 25.03.04, 19:07 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=11551481&a=11551744 Odpowiedz Link Zgłoś
bratek4 3 25.03.04, 19:13 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=11527695&a=11527695 (ze względu na tytuł) oraz dwa następne wpisy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b nr 4 - Szczęśliwi niewolnicy PRL IP: 82.139.129.* 26.03.04, 21:28 www.wprost.pl/ar/?O=57919&C=57 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bratek inwit (1984) IP: 82.139.129.* 26.03.04, 22:52 Wszystkie cytaty z Oleksego Józefa, za RMF, za Basią.Basią" Katastrofizm przekazów medialnych jest zdumiewający. To jest właśnie jedna z wad SLD, że indywidualizm liderski, był zawsze, jest jedną z przyczyn słabości SLD. ja się cieszę, że jest kontakt premiera z prezydentem – ale w pragmatyce politycznej ja bym wolał, żeby najpierw spotkał się z kolegami z kierownictwa ścisłego, bo coś się dzieje politycznie. To jest kierowanie machiną państwa i nie wiem do końca, jak prof. Marek Belka – mój dobry bardzo kolega – jakby on od tej strony funkcjonował. Wierzę, że jako człowiek doświadczony dałby i tu radę. [Konrad Piasecki: Jak pan mówi: nie wiem, to znaczy - nie. ] Józef Oleksy: Niech pan nie podsumowuje każdego mojego stwierdzenia, bo będę musiał dementować. [bratek: pytanie za 5 punktów: jaka jest definicja "stwierdzenia" u Oleksego?] Było inaczej i byłoby małostkowością, gdybym ja powściągał swoje adoracje wobec nowej partii – z powodu tego czy był inwit czy nie było. [Piaseski: Że pan zawsze taki sam.] Józef Oleksy: Mówi pan o konserwatyzmie czy może o rzetelności i wrażliwości? [bratek: o rzetelności, a zwłaszcza o wrażliwości] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sosnowa igiełka codzienne fajerwerki dziennikarza sportowego IP: 82.139.129.* 27.03.04, 09:50 ...Piłkarskie fajerwerki skończyły się w pierwszej połowie, te na trybunach świeciły do końca... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sosnowa igiełka kiedy plenum Partii? IP: 82.139.129.* 27.03.04, 11:15 Niby oczywistości, ale dcenić trzeba, bo rzadko kto tam mówi coś uczciwie. Wystarczy porównać słowa Kurczuka z bełkotem Oleksego, modelowego sld-owego palanta. ......Grzegorz Kurczuk: .......męczy mnie jałowość dyskusji w SLD. W kółko ględzimy o odnowie partii, a mało kto próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy, co i jak będziemy prywatyzować, kiedy zacznie się zmniejszać bezrobocie i dlaczego się ono nie zmniejsza, skoro rząd doprowadził do znaczącego wzrostu gospodarczego. Ludzi mało interesuje ta nasza telenowela o rozdziale funkcji w partii od funkcji publicznych, termin kongresu partii czy sposoby wyboru partyjnych delegatów. Ludzi interesuje odpowiedź na pytanie, kiedy będzie lepiej. ..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wartburg Re: kiedy plenum Partii? IP: *.b.dial.de.ignite.net 27.03.04, 13:06 Kurczakowi się udało z tą telenowelą. Ładne porównanie, choć przypuszczam, że nie on je wymyślił. Telenowela, jak wszyscy wiemy, polega na wymyślaniu zaskakujących historyjek z udziałem wciąż tych samych osób. A może on sam dałby przykład i wyszedł z tej telenoweli. Gość portalu: sosnowa igiełka napisał(a): > > Niby oczywistości, ale dcenić trzeba, bo rzadko kto tam mówi coś uczciwie. > Wystarczy porównać słowa Kurczuka z bełkotem Oleksego, modelowego sld-owego > palanta. > > ......Grzegorz Kurczuk: .......męczy mnie jałowość dyskusji w SLD. W kółko > ględzimy o odnowie partii, a mało kto próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy, co > i jak będziemy prywatyzować, kiedy zacznie się zmniejszać bezrobocie i dlaczego > > się ono nie zmniejsza, skoro rząd doprowadził do znaczącego wzrostu > gospodarczego. Ludzi mało interesuje ta nasza telenowela o rozdziale funkcji w > partii od funkcji publicznych, termin kongresu partii czy sposoby wyboru > partyjnych delegatów. Ludzi interesuje odpowiedź na pytanie, kiedy będzie > lepiej. ..... Odpowiedz Link Zgłoś