Dodaj do ulubionych

Ktoś Ty? AD2010"

23.10.10, 14:06

Kto Ty jesteś?
...
Jam Kaczorek

Skąd przybywasz?

Prosto z Tworek

Jaki znak twój?

Jad spieniony

Czego nie masz?

Konta, żony....

O czym marzysz?

O korycie

No, a Polska?

Chyba kpicie

A co z Lechem?

będzie świętym.

Pomnik?

Stawiam fundamenty

Coś o Tusku?

Nienawidzę!

A co z PO?

Nią się brzydzę

Zmowy, spiski?

Widzę wszędzie

Rydzyk?

On papieżem będzie

Naród cały?

Wprost mnie kocha.

Dziękuję.

Noooo ... czas na procha.

rotfl.pl/Kto_Ty_jestes_A_D_2010_tekst-8423.html
Obserwuj wątek
    • sclavus Re: Ktoś Ty? AD2010" 23.10.10, 14:07
      Wypisz, wymaluj... :)
    • jedynaladyhawke Re: Ktoś Ty? AD2010" 23.10.10, 14:08
      brawo
    • 2alfa.alfa Grafoman 23.10.10, 14:32











      Już wiem kto pisze przemówienia pierdzidentowi







      nieslusznie.zabanowany.kon napisała:

      >
      > Kto Ty jesteś?
      > ...
      > Jam Kaczorek
      >
      > Skąd przybywasz?
      >
      > Prosto z Tworek
      >
      > Jaki znak twój?
      >
      > Jad spieniony
      >
      > Czego nie masz?
      >
      > Konta, żony....
      >
      > O czym marzysz?
      >
      > O korycie
      >
      > No, a Polska?
      >
      > Chyba kpicie
      >
      > A co z Lechem?
      >
      > będzie świętym.
      >
      > Pomnik?
      >
      > Stawiam fundamenty
      >
      > Coś o Tusku?
      >
      > Nienawidzę!
      >
      > A co z PO?
      >
      > Nią się brzydzę
      >
      > Zmowy, spiski?
      >
      > Widzę wszędzie
      >
      > Rydzyk?
      >
      > On papieżem będzie
      >
      > Naród cały?
      >
      > Wprost mnie kocha.
      >
      > Dziękuję.
      >
      > Noooo ... czas na procha.
      >
      > rotfl.pl/Kto_Ty_jestes_A_D_2010_tekst-8423.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka