Dodaj do ulubionych

Żoliborski cham

24.11.10, 20:02
za jednym zamachem obraził Kamińskiego i naród ukraiński.
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8711936,Prezes_PiS_o__ostrzyzonej_glowie__Kaminskiego_i__upadku_.html
Obserwuj wątek
    • etta2 Re: Żoliborski cham 24.11.10, 20:07
      Chamidło wyjątkowe. Biorąc pod uwagę fakt, że Kamiński wyłysiał w ciągu roku, najprawdopodobniej był do skutek choroby (również to pocenie...). Kamiński nie jest z mojej bajki, ale....ten cham żoliborski pewnie zna szczegóły i powody "kozackiej fryzury" i należy takie chamstwo tępić jak zarazę.
      • wkkr Nawet jeśli Kamiński mal fantazję 24.11.10, 20:33
        i się tak obciąl to nie ma powodu do nabijania się.
        PS
        Co to jest? Po chemi włosy sie traci...
      • prawieemeryt Re: należy takie chamstwo tępić 25.11.10, 10:09
        Wszelakie chamstwo jako takie nie da się spersonalizować więc nie ma się co zabierać za jego tępienie bo to próżny trud. Natomiast nosicieli chamstwa to i owszem - należy tępić bez pardonu. Mnie osobiście w tym konkretnym przypadku od dawna nie trzeba do tego szczególnie namawiać.
    • hordol Re: Żoliborski cham 24.11.10, 20:08
      widze ze pokochałes kaminskiego.
      • venus99 Re: Żoliborski cham 24.11.10, 20:11
        to najbardziej świadczy o wielkości Kaczyńskiego:pod wpływem jego głupoty i chamstwa moża nawet polubić Kamińskiego.to już cud.
        • m.c.hrabia Re: Żoliborski cham 24.11.10, 20:15
          i flejtuch
          zobacz jego "posiadłość" na Żoliborzu
          u mnie na osiedlu lepiej wygląda śmietnik.
          • venus99 Re: Żoliborski cham 24.11.10, 20:17
            pamietając o butach,koszulach,włosach nic mnie nie dziwi.to wszystko idzie w parze.
            • henry.rollins a kto ma jemu prasować ? Alik ? 24.11.10, 20:39
              A może Szczypa, co wolała księdza ?
              • venus99 Re: a kto ma jemu prasować ? Alik ? 24.11.10, 20:48
                a sam palant nie jest w stanie o siebie dbać?
                • henry.rollins Re: a kto ma jemu prasować ? Alik ? 24.11.10, 20:49
                  nie, bo Polska jest najważniejsza
        • smutas13 Re: Żoliborski cham 24.11.10, 20:37
          venus99 napisał:

          > to najbardziej świadczy o wielkości Kaczyńskiego:pod wpływem jego głupoty i cha
          > mstwa moża nawet polubić Kamińskiego.to już cud.
          To fakt. :-)
      • wkkr nie 24.11.10, 20:32
        znienawidziłem chamstwo
    • aaneta on myśli, że jest bardzo dowcipny 24.11.10, 20:54
      Podobnie, jak wtedy, kiedy - z charakterystyczną dla siebie kulturom osobistom - powiedział o feministkach, że "nie bardzo wyglądały na kobiety, które muszą opędzać się przed męską pożądliwością, chociaż nigdy nic nie wiadomo".
      • kum.z.antalowki Zakompleksiony kurdupel znalazł powód by dokuczyć 24.11.10, 23:16
        i się nie potrafił pohamować.
    • wanda43 Re: Żoliborski cham 24.11.10, 23:30
      Oni sie na Zoliborzu urodzili i wychowali, ale są warsiawiaki dopiero w pierwszym pokoleniu. Nawyki i zachowanie calkiem nie zoliborskie majom, ze o języku nie wspomne.
    • ave.duce Wart Pac pałaca. 24.11.10, 23:32
    • mike.recz Żoliborski cham wyśmiał innego warszawskiego 25.11.10, 00:09
      buraka i kłamcę. Ukraińców tylko szkoda.
      • kum.z.antalowki PiSia inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze 25.11.10, 00:42
        tak o nich pisze taki jeden, co się podaje za normalnego.
        • mike.recz Re: PiSia inteligencja zastępcza, autorytety zast 25.11.10, 00:53
          kum.z.antalowki napisał:

          > tak o nich pisze taki jeden, co się podaje za normalnego.

          Dziś jednak akurat wziął sobie na celownik red. Janinę Paradowską.
    • 2alfa.alfa Re: Żoliborski cham 25.11.10, 00:57
      wkkr napisał:

      > za jednym zamachem obraził Kamińskiego i naród ukraiński.
      A skinów?

      • kum.z.antalowki Re: Żoliborski cham 25.11.10, 01:07
        pominął skinów.

        2alfa.alfa napisała:

        > wkkr napisał:
        >
        > > za jednym zamachem obraził Kamińskiego i naród ukraiński.
        > A skinów?

        No właśnie, pominął skinów, słuszna pretensja. Przecież to jak by im w ryje nacharkał!
      • wkkr Re: Żoliborski cham 25.11.10, 06:44
        2alfa.alfa napisała:

        > wkkr napisał:
        >
        > > za jednym zamachem obraził Kamińskiego i naród ukraiński.
        > A skinów?
        ==============
        No własnie nie.... To chyba Kaczyńskiego wyborcy są...
    • wos9 To ta jego wyższa półka i wychowanie w "lepszych 25.11.10, 10:11
      miejscach"...

      wkkr napisał:

      > za jednym zamachem obraził Kamińskiego i naród ukraiński.
      > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8711936,Prezes_PiS_o__ostrzyzonej_glowie__Kaminskiego_i__upadku_.html
    • zapijaczony_ryj Jeszcze nie dotarło do niego, ze przegrał wybory, 25.11.10, 10:15
      nadal myśłi, ze wygrał, to się cieszy:
      "Dobry humor nie opuszczał dzisiaj Jarosława Kaczyńskiego w czasie konferencji prasowej. W lekceważącym tonie mówił o posłach, którzy odeszli z PiS, komentował także "uderzającą" fryzurę europosła Michała Kamińskiego. - Mi to przypomina takie, hm... ukraińskie obyczaje - stwierdził ze śmiechem."
      To psychol!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka