wkkr 24.11.10, 20:02 za jednym zamachem obraził Kamińskiego i naród ukraiński. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8711936,Prezes_PiS_o__ostrzyzonej_glowie__Kaminskiego_i__upadku_.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
etta2 Re: Żoliborski cham 24.11.10, 20:07 Chamidło wyjątkowe. Biorąc pod uwagę fakt, że Kamiński wyłysiał w ciągu roku, najprawdopodobniej był do skutek choroby (również to pocenie...). Kamiński nie jest z mojej bajki, ale....ten cham żoliborski pewnie zna szczegóły i powody "kozackiej fryzury" i należy takie chamstwo tępić jak zarazę. Odpowiedz Link Zgłoś
wkkr Nawet jeśli Kamiński mal fantazję 24.11.10, 20:33 i się tak obciąl to nie ma powodu do nabijania się. PS Co to jest? Po chemi włosy sie traci... Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt Re: należy takie chamstwo tępić 25.11.10, 10:09 Wszelakie chamstwo jako takie nie da się spersonalizować więc nie ma się co zabierać za jego tępienie bo to próżny trud. Natomiast nosicieli chamstwa to i owszem - należy tępić bez pardonu. Mnie osobiście w tym konkretnym przypadku od dawna nie trzeba do tego szczególnie namawiać. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Żoliborski cham 24.11.10, 20:11 to najbardziej świadczy o wielkości Kaczyńskiego:pod wpływem jego głupoty i chamstwa moża nawet polubić Kamińskiego.to już cud. Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Żoliborski cham 24.11.10, 20:15 i flejtuch zobacz jego "posiadłość" na Żoliborzu u mnie na osiedlu lepiej wygląda śmietnik. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Żoliborski cham 24.11.10, 20:17 pamietając o butach,koszulach,włosach nic mnie nie dziwi.to wszystko idzie w parze. Odpowiedz Link Zgłoś
henry.rollins a kto ma jemu prasować ? Alik ? 24.11.10, 20:39 A może Szczypa, co wolała księdza ? Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: a kto ma jemu prasować ? Alik ? 24.11.10, 20:48 a sam palant nie jest w stanie o siebie dbać? Odpowiedz Link Zgłoś
henry.rollins Re: a kto ma jemu prasować ? Alik ? 24.11.10, 20:49 nie, bo Polska jest najważniejsza Odpowiedz Link Zgłoś
smutas13 Re: Żoliborski cham 24.11.10, 20:37 venus99 napisał: > to najbardziej świadczy o wielkości Kaczyńskiego:pod wpływem jego głupoty i cha > mstwa moża nawet polubić Kamińskiego.to już cud. To fakt. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
aaneta on myśli, że jest bardzo dowcipny 24.11.10, 20:54 Podobnie, jak wtedy, kiedy - z charakterystyczną dla siebie kulturom osobistom - powiedział o feministkach, że "nie bardzo wyglądały na kobiety, które muszą opędzać się przed męską pożądliwością, chociaż nigdy nic nie wiadomo". Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki Zakompleksiony kurdupel znalazł powód by dokuczyć 24.11.10, 23:16 i się nie potrafił pohamować. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Żoliborski cham 24.11.10, 23:30 Oni sie na Zoliborzu urodzili i wychowali, ale są warsiawiaki dopiero w pierwszym pokoleniu. Nawyki i zachowanie calkiem nie zoliborskie majom, ze o języku nie wspomne. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Żoliborski cham wyśmiał innego warszawskiego 25.11.10, 00:09 buraka i kłamcę. Ukraińców tylko szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki PiSia inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze 25.11.10, 00:42 tak o nich pisze taki jeden, co się podaje za normalnego. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: PiSia inteligencja zastępcza, autorytety zast 25.11.10, 00:53 kum.z.antalowki napisał: > tak o nich pisze taki jeden, co się podaje za normalnego. Dziś jednak akurat wziął sobie na celownik red. Janinę Paradowską. Odpowiedz Link Zgłoś
2alfa.alfa Re: Żoliborski cham 25.11.10, 00:57 wkkr napisał: > za jednym zamachem obraził Kamińskiego i naród ukraiński. A skinów? Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki Re: Żoliborski cham 25.11.10, 01:07 pominął skinów. 2alfa.alfa napisała: > wkkr napisał: > > > za jednym zamachem obraził Kamińskiego i naród ukraiński. > A skinów? No właśnie, pominął skinów, słuszna pretensja. Przecież to jak by im w ryje nacharkał! Odpowiedz Link Zgłoś
wkkr Re: Żoliborski cham 25.11.10, 06:44 2alfa.alfa napisała: > wkkr napisał: > > > za jednym zamachem obraził Kamińskiego i naród ukraiński. > A skinów? ============== No własnie nie.... To chyba Kaczyńskiego wyborcy są... Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 To ta jego wyższa półka i wychowanie w "lepszych 25.11.10, 10:11 miejscach"... wkkr napisał: > za jednym zamachem obraził Kamińskiego i naród ukraiński. > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8711936,Prezes_PiS_o__ostrzyzonej_glowie__Kaminskiego_i__upadku_.html Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Jeszcze nie dotarło do niego, ze przegrał wybory, 25.11.10, 10:15 nadal myśłi, ze wygrał, to się cieszy: "Dobry humor nie opuszczał dzisiaj Jarosława Kaczyńskiego w czasie konferencji prasowej. W lekceważącym tonie mówił o posłach, którzy odeszli z PiS, komentował także "uderzającą" fryzurę europosła Michała Kamińskiego. - Mi to przypomina takie, hm... ukraińskie obyczaje - stwierdził ze śmiechem." To psychol!!! Odpowiedz Link Zgłoś