sioban 05.05.04, 00:35 Popieram powrót KAMIENEJ TWARZY, jesli on wróci na numer 1 w PSL notowania tej partii spadną do - 6 , czyli poparcie ujemne. Tym sposobem jednej sitwy władzy mamy mniej. I o to własnie chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Graz Re: PSL: Comeback Pawlaka IP: 203.185.255.* 05.05.04, 01:04 Najbardziej wkurzajace jest to , ze niektorzy dzienikarze w Polsce gdzie narodowym jezykiem jest jezyk polski, wtracaja ciagle angielski.Tak jest bardzo czesto i to my, co mieszkamy za granica to widzimy i az sie nie dobrze robi. Przepraszam, czy to ma byc szpan? czy to nie mozna powiedziec od poprostu "Powrot Pawlaka". CO? nie brzmi to escytujaco i nie pozagranicznemu? Przynajmniej wy, dzienikarze powinniscie dawac przyklad, ze jezyk polski to jezyk polski i koniec. Jestes w Polsce to do cholery uzywaj swojego jezyka a jak brakuje Ci polskich slow to wracaj do szkoly. Uszanowanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof Re: PSL: Comeback Pawlaka IP: 5.5R1D* / *.vc.shawcable.net 05.05.04, 02:47 Masz swieta racje Graz, zapomniales tylko, ze jest to zmiekczanie i mulenie czujnosci przed frontalnym atakiem, ktory ma na celu zastapic nad Wisla zasmiecony jezyk polski innym hebrajskim belkotem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ok Re: PSL: Comeback Pawlaka IP: *.do.pl / *.generacja.pl 05.05.04, 03:00 Jego jeszcze nam brakuje do szczęścia. I co za obrzydliwe, cyniczne, fryzjerczykowate kalkulacje polityczne. co do wcześniejszych kolesi: aż się chce, gdy się was słucha, hebrajski określić jako język modlitwy i mistycznego kontaktu z Bogiem, zaś polszczyznę - bełkotem ciemnych, małych, mściwych mend. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SZACKI = SZMACKI JAKI "COMEBACK"? POWROT PAWLAKA IP: 216.223.52.* 05.05.04, 15:53 szacki szmaciarzu, naucz sie uzywac poprawnego jezyka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lubie Pawlaka Re: PSL: Comeback Pawlaka - Angielski, arabski nie IP: *.wol.be.prserv.net 05.05.04, 13:03 Po angielsku : nie, po arabsku : nigdy ...tylko po polsku !!! Piekny jezyk. A dlaczego tak malo znaja francuski jezyk ??? Z Cannes goraco pozdrawiamy naszego Pawlaka. Zosia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brooklynczyk Jak nie Miller, to Pawlak IP: *.rasserver.net 05.05.04, 04:23 No nie, jak nie Miller to Pawlak, nieszczescia nie (od)chodza parami, niestety Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blurb Re: PSL: Comeback Pawlaka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.05.04, 06:01 Typowa partyjka glupich kulakow.Zalezy im tylko na ochlapach i korycie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: C. Back Re: PSL: Comeback Pawlaka IP: *.nowa-wies.sdi.tpnet.pl 05.05.04, 08:00 Do licha, czy w Polsce na pewno nie ma juz innych ludzi, ktorzy mogliby zajac sie polityka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znachor Re: PSL: Comeback Pawlaka IP: *.dip.t-dialin.net 05.05.04, 09:23 Pawlak ma duże zasługi. Razem z Kiszczakiem reprezentował komunistów przy okrągłym stole. Wiadomo że komuniści nie powierzyliby tego odpowiedzialnego zadania komuś do kogo nie mają bezgranicznego zaufania. Nie mam nic przeciwko grubej kresce. Nie mam nic przeciwko Wałęsie, Kwaśniewskiemu i Michnikowi którzy są dalecy od bezstronności i z wyjątkową starannością dbają o swoją lewą nogę. Uważam, że powinien istnieć w EU jeden kraj - skansen gdzie rządzą politycy z epoki "realnego socjslizmu". Tylko dlaczego akurat Polska? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tad nie ma innych ludzi ,bo narod ma krotka pamiec. IP: *.westk01.tn.comcast.net 05.05.04, 19:20 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iggor Re: PSL: Comeback Pawlaka IP: 212.160.156.* 05.05.04, 09:20 Dziennikarz, dla którego głosowanie nad votum dla Kaniewskiego (tj. czy odejdzie 30.04 czy 02.05) było "ważnym" głosowaniem, powinien pisać o pogodzie a nie o polityce. "Reaktywacja" Pawlaka jest sukcesem Wojciechowskiego. Mało jest polityków w PSL, a i w całej Polsce, którzy mogą się równać z nim wiedzą i inteligencją. Od czasu odejścia Kalinowskiego polityka PSL profesjonalizuje się i każdy, kto bez uprzedzeń śledzi życie polityczne musi do dostrzec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: historyk Panie Waldku , Pan się nie boi IP: *.lama.net.pl / 195.225.248.* 05.05.04, 10:10 pół parlamentu za Panem stoi... Pamiętacie jak było zabawnie??? Odpowiedz Link Zgłoś
create medialność pana Pawlaka 05.05.04, 10:14 Czy ona wogóle istnieje, a jeżeli tak, to wytłumacxzcie mi jakie są jej źródła. Dla mnie Pawlak wygląda na człowieka niedorozwiniętego umysłowo (za przeproszeniem wszystkich niedorozwiniętych). I przepraszam, jeszcze coś, bo to nie tylko chodzi o wygląd zew., ale też o sposób wypowiedzi, dukanie z kartki itd. Przypomijcie sobie jak był premierem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nauta a ja tam go lubie IP: *.sejm.gov.pl / *.sejm.gov.pl 05.05.04, 10:57 ja tam go lubię bo okazało się że po pierwsze to koleś jest naprawde inteligentny (co prawda nie ma specjalnie charyzmy)a po drugie to jest gorącym zwolennikiem oprogramowania open source, zarówno prywatnie jak i w instytucjach publicznych... a na kompach sie zna bardzo dobrze (jak na polityka) ... wiec smierc Microsoftowi Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: a ja tam go lubie 05.05.04, 11:04 Gość portalu: nauta napisał(a): > ja tam go lubię bo okazało się że po pierwsze to koleś jest naprawde > inteligentny (co prawda nie ma specjalnie charyzmy) Pawlak nie ma charyzmy? A Terminator Arnolda też nie? > a po drugie to jest gorącym > zwolennikiem oprogramowania open source, > zarówno prywatnie jak i w instytucjach > > publicznych... To absolutnie kluczowe kryterium oceny polityków. A trzeba jeszcze pamiętać, że nieźle jeździ na rowerze. > a na kompach sie zna bardzo dobrze (jak na polityka) > ... wiec smierc Microsoftowi Lech Nikolski też się podobno zna - rozumiem, że też go lubisz. Piszesz z sejmowego biura peezelu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kriszo PSL: Comeback Pawlaka IP: *.osp.org.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.04, 11:31 Koleś pisze, że PSL trzęsie się przed przyspieszonymi wsyborami. Z tego co wiem, to właśnie Waldek Pawlak w imieniu PSL zgłosił w sejmie poparcie dla samorozwiązania Sejmu. Nie wiem wg jakiego klucza Michnik dobiera dziennikarzy - jak tak dalej pójdzie to Wyborcza będzie bulwarówką - jak ma się nierzetelnych dziennikarzy, to się tak dzieje. A co do osoby Pawlaka, wejdźcie na stronę www.pawlak.pl - sam kiedyś nie przepadałem za nim, ale koleś wg mnie ma łeb na karku. A że nie jest medialny - no cóż - Kwaśniewski jest medialny i co zrobił ostatnio??? Ludzie jesteście tępi, widzicie tylko co widzicie. Pomyślcie trochę, zanim kogoś opluniecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uli Re: PSL: Comeback Pawlaka IP: 62.29.137.* 05.05.04, 16:51 Popieram kriszo, popieram!!!!!!!! Ludzie piszą różne żeczy, choć tak naprawdę nie mają pojęcia o obecnej sytuacji politycznej w kraju. Widzą tylko to, na co pozwoli im telewizja i przeczytają tylko to, co napiszą dla nich w gazetach. W ten bardzo łatwy i przyjemny sposób (bez odrobiny wysiłku i myślenie) mają własne poglądy. Ponadto opluwać ludzi to Polaczki umieją najlepiej na świeci a jeszcze w dodatku zza bezpiecznego anonimowego komputera to wychodzi im to wspaniale. Ludzie zastanówcie się trochę, co do tych głów wam przychodzi.!!!! Ps. Ciekawe jakby porównać życie tych osób, które się tak negatywnie wypowiadają o Pawlaku, zacząć ich oceniać pod względem wykształcenia, osiągnięć, wyników w pracy, ciekawe jak by wypadli na tle byłego Premiera. Ponadto pewnie codziennie opluwają kogoś innego, taki ich los i myślę, że nie ma co się nimi przejmować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rob wiekszosc naszego spoleczensta to kretyni. IP: *.westk01.tn.comcast.net 05.05.04, 19:22 wybieraja kretynow lub zlodziei to niech sie nie dziwia ze mamy w kraju tak jak mamy . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wymborek Re: PSL: Comeback Pawlaka IP: *.ipt.aol.com 05.05.04, 20:21 ZA TEKIE ZASMIECANIE JEZYKA POLSKIEGO TYM ANGIELSKIM GOWNEM,RAZU POWINNO SIE KARAC, BY TAKI TAKI REDAKTOREK SIE NAUCZYL PISAC PO POLSKU! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: januszon Re: PSL: Comeback Pawlaka IP: *.sympatico.ca 05.05.04, 21:39 To dlaczego nie isc na calosc: "Pawlak is pullng all the sznurki in this Stronnictwo" saying unofficially ludowcy" - pewnie ze brzmi bardzo europejsko ?? Odpowiedz Link Zgłoś