Dodaj do ulubionych

To jak się nazywa aktualnie partia

07.05.11, 14:30
Palkota? Ruch/a nie?/ Palikota?
Może po prostu Palikot z o.o.?
Obserwuj wątek
    • mowiono.mi.ze.to.on PJN 07.05.11, 14:37
      Palikot Jest Najważniejszy. Przypominam, iż we Fromborku w prawyborach Pan Janusz dostał ponad 50 % głosów.
      • pan.nikt Re: PJN 07.05.11, 14:40
        dodaj RAZEM TRZY
        • mowiono.mi.ze.to.on Re: PJN 07.05.11, 14:43
          www.portel.pl/artykul.php3?i=49516
          • pan.nikt Re: PJN 07.05.11, 14:51
            Łącznej ilości głosów nie podali.

            szacują po procentach mogło być tych głosów około 30, czyli masz rację, z trzema przesadziłem. Ale nieznacznie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka