wyksztalciuch 07.05.11, 14:30 Palkota? Ruch/a nie?/ Palikota? Może po prostu Palikot z o.o.? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mowiono.mi.ze.to.on PJN 07.05.11, 14:37 Palikot Jest Najważniejszy. Przypominam, iż we Fromborku w prawyborach Pan Janusz dostał ponad 50 % głosów. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: PJN 07.05.11, 14:51 Łącznej ilości głosów nie podali. szacują po procentach mogło być tych głosów około 30, czyli masz rację, z trzema przesadziłem. Ale nieznacznie Odpowiedz Link Zgłoś