haen2010 31.08.11, 12:56 Jak dla mnie, to największa niespodzianka tego zbierania podpisów. Bo KNP już wcześniej sygnalizowali swoje problemy. Trochę zaskoczeniem jest dość sprawne zebranie podpisów przez PJN. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
haen2010 Jest lepsza sensacja 31.08.11, 13:13 Ze słów szefa PKW wynika, że PiS może maksymalnie wystartować w 39 okręgach. Mają 34 listy zarejestrowane i pięć w badaniu. Nie chciało im się wziąć zaświadczenia o rejestracji bez podpisów. Ciekawe, które to okręgi? Marzenie - Warszawa I. Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Jest lepsza sensacja 31.08.11, 13:18 Niestety Warszawa I i II już w PiS-ie zarejestrowane, natomiast w TVN 24 idzie info, że PKW kwestionuje podpisy PPP. Odpowiedz Link Zgłoś
kontestatorbg Re: Jest lepsza sensacja 31.08.11, 13:19 JAk ktoś zarejestruje 25 list to automatycznie rejestrowane są inne Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Jest lepsza sensacja 31.08.11, 13:28 21 wystarczy, tyle że trzeba było wziąć zaświadczenie z PKW do 24 wczoraj, a PiS się nie chciało i zdaje że się przejechali i w kilku okręgach przegrają walkowerem. PO zresztą też nie ale chyba zdołali zarejestrować wszystkie 41 list... Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Re: Jest lepsza sensacja 31.08.11, 13:39 Jeżeli, to wystarczy 21. W PKW żaden automat nie działa, na gębę nikt gołej listy nie zarejestruje. Albo się rejestruje listę z podpisami, albo bez. Wygląda na to, że dwie listy z podpisami zostały odrzucone, czyli nie zostaną zarejestrowane. Komisje w okręgach są autonomiczne. Od tego siedzi tam zawodowy sędzia. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Borowski przepadł 31.08.11, 13:17 No nareszcie! Rozrabiał na lewicy,rozbijał lewicę i gdyby nie Olek Morda Kochana z pomysłem LiDu,Borowski już dawno byłby na politycznym śmietniku. Odpowiedz Link Zgłoś
axyzaa Jesli to prawda 31.08.11, 13:31 to ogromna strata. Palikot Borowskiemu mógłby buty czyścić. Odpowiedz Link Zgłoś
ex.mila Re: Jesli to prawda 31.08.11, 14:16 kzet69 napisał: > A ty heniowi.... Zapamiętam. Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Jesli to prawda 31.08.11, 14:19 A masz jakąś lepszą odpowiedź na coś takiego? Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Ja to axzyaa 31.08.11, 14:57 Nie równam, ale nie uważam by ktokolwiek komukolwiek buty powinien czyścic... Po prostu niesmaczne to było. Odpowiedz Link Zgłoś
ex.mila Re: Ja to axzyaa 31.08.11, 15:14 kzet69 napisał: > Nie równam, ale nie uważam by ktokolwiek komukolwiek buty powinien czyścic... P > o prostu niesmaczne to było. Żartujesz, prawda? Chcesz porozmawiać o tym, że Jarosław Kaczyński zabił więcej ludzi niż Piotrowski? Chcesz wejść na ten poziom? Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Ja to axzyaa 31.08.11, 15:19 Nie, natomiast jeśli chodzi o motywacje etyczne i Jarosława i Piotrowskiego to nie widzę tu różnicy, Piotrowski też miał czelność twierdzić, że nie zabił Popiełuszki, Jarosław nadal zaprzecza swojej odpowiedzialności za Smoleńsk, jeden i drugi wbrew faktom... Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Ja to axzyaa 31.08.11, 15:20 Re: Ja to axzyaa oooooo!!!!! Jestem zaskoczony, ale cóż kobieta zmienną jest... Nie prowadźmy juz rozmów na poziomie czyszczenia butów, czyichkolwiek... Odpowiedz Link Zgłoś
olga_w_ogrodzie Re: Ja to axzyaa 31.08.11, 19:19 sorry. ale, jeśli nie można, wg Ciebie, o czyszczeniu butów, to może przyjrzyj się swoim postom n/t PO i premiera. dla jasności - nie zbieram ich, niespecjalnie mnie denerwują, ale, skoro nie można o butach M. Borowskiego czyszczonych przez J. Palikota, no to, konsekwentnie, pilnuj się mówiąc o PO i D. Tusku. Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Ja to axzyaa 31.08.11, 19:44 Moich?? A kiedy ja ubliżyłem premierowi Tuskowi? Odpowiedz Link Zgłoś
brysio76 Re: Borowski przepadł 31.08.11, 14:12 Gdzie przepadł? wybory2011.pkw.gov.pl/geo/140000/pl/okr-19.html?id=43#tabs-2 Odpowiedz Link Zgłoś
brysio76 Borowski jest zarejestrowany!!! 31.08.11, 14:14 wybory2011.pkw.gov.pl/kom/pl/08a5eabc209e81921547470b8c4f7ea4.html Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Re: Czyli Haen skłamał jak zwykle 31.08.11, 15:21 Nie skłamałem, bo powtórzyłem za reporterką Superstacji sprzed PKW. Wyraźnie słyszałem. Nie musisz tak się szmacić, panno milka. Cały szacunek jaki do ciebie miałem wyparował momentalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
olga_w_ogrodzie Re: Czyli Haen skłamał jak zwykle 31.08.11, 17:59 haen2010 napisał: > Nie skłamałem, bo powtórzyłem za reporterką Superstacji sprzed PKW. Wyraźnie sł > yszałem. > owszem. skałamałeś. nie skłamałbyś, gdybyś napisał od razu : "wg relacji reporterki Superstacji M. Borowski przepadł..", ale napisałeś inaczej = skłamałeś. > Nie musisz tak się szmacić, panno milka. Cały szacunek jaki do ciebie miałem wy > parował momentalnie. szmacić ?! Ex. Mila ? coraz piękniej sobie poczynasz. /a Twoje zbiorowe obrażanie w innych Twych wątkach, tych wyborców, którzy nie są elektoratem J. Palikota, to już totalnie PiSie się zrobiło./ co do M. Borowskiego i J. Palikota, to, jak dla mnie, różnica klas widoczna okiem gołym - na korzyść tego pierwszego. Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: Haen - dlaczego kłamałeś? 31.08.11, 15:26 E tam zaraz kłamie. Jak na genialnego analityka sceny politycznej przystało nie ma głowy do szczegółów: czegoś tam nie dosłyszy, czegoś nie dorozumie, ale natychmiast zechce się tym podzielić. Równie dobrze można by napisać, że Piesiewicz jednak kandyduje: wybory2011.pkw.gov.pl/kom/pl/f8dfa51db7258e1b1fcbf6aedd6cf2d9.html Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_smigly Re: Haen - dlaczego kłamałeś? 31.08.11, 15:48 Podobnie jak z pozwem wyborczym Palikota vs Tusk. Jakoś to w ubiegłą środę miało być. Pozew był? Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Haen - dlaczego kłamałeś? 31.08.11, 15:54 W jaką środę, skoro dotyczył debaty, która odbyła się w piątek? Litości!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_smigly Re: Haen - dlaczego kłamałeś? 31.08.11, 15:55 Piątek czy środa - jakie to ma znaczenie? O zapowiadany przez H1950 pozew idzie. Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: Haen - dlaczego kłamałeś? 31.08.11, 15:57 To czy minęło pięć, czy siedem dni jest chyba mniej istotne niż to, czy złożył pozew czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Haen - dlaczego kłamałeś? 31.08.11, 15:58 Złożył w poniedziałek o 14.15 palikot.blog.onet.pl/Dwie-debaty,2,ID434690288,n Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: Haen - dlaczego kłamałeś? 31.08.11, 19:09 Cytując klasyka, "przypuszczam, że wątpię". Z treści linku wynika, że przed złożeniem pozwu twierdził, że go złożył o 14.15. Gdzie indziej twierdzisz, że złożył, ale sąd nie przyjął. Nie wiem, czy to prawda, ale to tak, jakby nie złożył, bo przygotować pozew niespełniający wymogów formalnych może każdy i to w trzy minuty. Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Re: Haen - dlaczego kłamałeś? 31.08.11, 15:57 Politycy i media łżą, a człowiek oczami świeci. Nie wiem, co odbiło Palikotowi, że tak zdrefił. Może mu kumple platfusy powiedzieli, że jak zrobi z Tuska kłamczucha, to amen z ewentualną koalicją. Kaczorów też w 2005 ostrzeżono w ten sposób przed ruszaniem sprawy Dziadka z Wehrmachtu. Skończyło się Smoleńskiem. Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Haen - dlaczego kłamałeś? 31.08.11, 15:59 Pozew został złożony, z tego co wiem sąd go uchylił ze względów formalnych... Odpowiedz Link Zgłoś
ex.mila Re: Haen - dlaczego kłamałeś? 31.08.11, 16:32 ayran napisał: > E tam zaraz kłamie. > Jak na genialnego analityka sceny politycznej przystało nie ma głowy do szczegó > łów To dokładnie tak jak jego wuc Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Haen - dlaczego kłamałeś? 31.08.11, 21:06 ex.mila napisała: > ayran napisał: > > > E tam zaraz kłamie. > > Jak na genialnego analityka sceny politycznej przystało nie ma głowy do s > zczegó > > łów > > To dokładnie tak jak jego wuc Jarosław. Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: Borowski przepadł 31.08.11, 16:57 > Trochę zaskoczeniem jest dość sprawne ze > branie podpisów przez PJN. Co wq tym dziwnego? To dobra, POPISowa maszynka zdolna do sprawnego zbieractwa podpisowego. Odpowiedz Link Zgłoś
ex.mila co tom jest ta "popisowska maszynka" 31.08.11, 17:10 ale z nazwiskami poproszę Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: co tom jest ta "popisowska maszynka" 31.08.11, 17:19 pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Jest_Najważniejsza Polska Jest Najważniejsza (PJN) – polska centroprawicowa partia polityczna założona 12 grudnia 2010, zarejestrowana 17 marca 2011. Posiada klub parlamentarny (w Sejmie VI kadencji i Senacie VII kadencji) oraz reprezentację w Parlamencie Europejskim. Ugrupowanie tworzą w większości byli politycy Prawa i Sprawiedliwości, częściowo również Platformy Obywatelskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
ex.mila Re: co tom jest ta "popisowska maszynka" 31.08.11, 17:22 Nie o to mi chodziło, ale co tam. Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: co tom jest ta "popisowska maszynka" 31.08.11, 17:37 Generalnie chodzi o to, że PJN znajduje się w układzie, przejęła wielu znanych polityków (i nie chodzi mi tu o znajomość wśród wyborców), część struktur partii macierzystych, sensacją by było, gdyby podpisów nie zebrali. Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Re: Borowski przepadł 31.08.11, 17:26 Jakże to możliwe - przecież zdaniem lemingów to byłby zbawca lewicy, co by ją wyniósł ku 80% poparcia...i glosów nie uciułał do startu? Z POPARCIEM PO? Niemożliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: Borowski przepadł 31.08.11, 19:11 Mój Boże, mój Boże, jak to możliwe.... Z kilkunastu wpisów w tym wątku, wczesniejszych od twojego, w tym zawierących linki do oficjalnych informacji PKW jasno wynika, że komitet Borowskiego się zarejestrował, ale co tam. Można sobie popomstować na PO. Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Re: Borowski przepadł 31.08.11, 19:33 Pomstowanie na PO? a gdzie niby? Skoro się panu Markowi udało - good for him, oby się w wyborach postarał. Odpowiedz Link Zgłoś
ayran serio, przepadł... 31.08.11, 19:03 ...zarejestrowali mu komitet i teraz ma naprawdę przej.... Będzie musiał startować. A mogło być tak fajnie. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: serio, przepadł... 31.08.11, 19:11 Wiem, ale czekam, aż Haen się wytłumaczy i... przeprosi :) Oj, naiwna, naiwna? Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: serio, przepadł... 31.08.11, 19:17 nie mam pojęcia dlaczego miałby przepraszać, skoro - jak zwykle - siłą swojego analitycznego umysłu z pewnością to przewidział. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: serio, przepadł... 31.08.11, 20:18 Z siła wodospadu niczym Corega tabs.? Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Re: serio, przepadł... 31.08.11, 19:41 Nie mam za co przepraszać. Reporterce Superstacji coś się popieprzyło. Odpowiedz Link Zgłoś
olga_w_ogrodzie Re: serio, przepadł... 31.08.11, 20:09 haen2010 napisał: > Nie mam za co przepraszać. Reporterce Superstacji coś się popieprzyło. masz za co. pokrzykując o M. Borowskim w wątku założycielskim na nikogo się nie powoływałeś. czyli, jakbyś od siebie pisał. ale co tam. kłam dalej i nie przepraszaj. jeśli jest więcej palikotowców takich, jak Ty, to to odstrasza od RP wystarczająco. przynajmniej mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: serio, przepadł... 31.08.11, 21:19 olga_w_ogrodzie napisała: > haen2010 napisał: > > > Nie mam za co przepraszać. Reporterce Superstacji coś się popieprzyło. > > masz za co. > pokrzykując o M. Borowskim w wątku założycielskim na nikogo się nie powoływałeś. > czyli, jakbyś od siebie pisał. > ale co tam. > kłam dalej i nie przepraszaj. > jeśli jest więcej palikotowców takich, jak Ty, to to odstrasza od RP wystarczająco. > przynajmniej mnie. A mnie taka postawa haena utwierdza w przekonaniu, że działa w interesie PiS-u. Od dawna zaś powtarzam, że nikt tak nie zniechęca do RP, jak on. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce To sprawdź trzy razy, zanim ze swoją "rewelacją" 31.08.11, 20:19 wpadniesz na FK, żeby założyć łżewątek. Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: serio, przepadł... 31.08.11, 20:24 haen2010 napisał: > Nie mam za co przepraszać. Reporterce Superstacji coś się popieprzyło. jak na dupka przystało. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: serio, przepadł... 31.08.11, 20:28 Zasłania się "reporterką", żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: serio, przepadł... 31.08.11, 20:40 haen2010 napisał: > Nie mam za co przepraszać. Reporterce Superstacji coś się popieprzyło. Pospieszyłeś się używając czasu przeszłego ,dokonanego.Ale tak będzie bo przecież twórca i lider partii o 1 % poparciu społecznym musi przepaść.Tylko kroplówka w postaci LiD zaordynowana mu przez Kwacha i Olejniczaka pozwoliła mu politycznie żyć. Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: serio, przepadł... 31.08.11, 20:52 Zoil przesadzasz, Borowski jest łebskim facetem o dużym potencjale intelektualnym, tylko siły przebicia mu brak. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: serio, przepadł... 31.08.11, 21:36 kzet69 napisał: > Zoil przesadzasz, Borowski jest łebskim facetem o dużym potencjale intelektualn > ym, tylko siły przebicia mu brak. Potencjał intelektualny Borowskiego jest większy, niż grupy polityków (z różnych partii) uznawanych za - jak piszesz - "łebskich". Z Palikotem włącznie! Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Borowski przepadł 31.08.11, 20:13 Co ma wisieć nie utonie.Haen pospieszył się z diagnozą. Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Re: Borowski przepadł 31.08.11, 20:43 Senat to młocarnia do łupienia podatnika. Polski absurd wymyślony nie wiadomo po co, na jedne wybory, obecnie synekura dla "zasłużonych" solidaruchów i postkomuchów. Wisi mi każdy senator nisko, łącznie z Borowskim. Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Borowski przepadł 31.08.11, 20:49 Borowski bez pomocy SLD już by nie istniał.W 2005 poszedł na "swoje" i dwa lata był poza polityką.W 2007 LiD(Kwacha i Olejniczaka) pozwolił mu wrócić do Sejmu.Teraz zginie i przepadnie ta zmora i mara lewicy. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Senat jest zbędny! Ale skoro jest, to obrażają go 31.08.11, 21:41 tacy kandydaci, jak Nelly Rokita. Marek Borowski na pewno nie! haen2010 napisał: > Senat to młocarnia do łupienia podatnika. Polski absurd wymyślony nie wiadomo p > o co, na jedne wybory, obecnie synekura dla "zasłużonych" solidaruchów i postko > muchów. > > Wisi mi każdy senator nisko, łącznie z Borowskim. Odpowiedz Link Zgłoś