kol.3 01.09.11, 19:40 wszystko jasne - głosujemy na SLD. Świrusom mówimy NIE. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kzet69 Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:43 To SLD, którego 16 posłów poszło sobie na grzyby zamiast głosować i projekt PiS dzięki nim omal nie został przyjęty? Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:50 Tak, ten SLD, który zgłosił projekt liberalizacji i jako jedyny głosował ZA, podczas gdy wymarzeni koalicjanci pana Palikota betonowo się liberalizacji sprzeciwili, a dzięki postawie 15 z nich (plus innych 15 nieobecnych z klubu PO) projekt PiS omal nie został przyjęty. STOP PALIKOTOWEJ OBŁUDZIE! Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:53 Tam głosowali jacyś posłowie z Ruchu Palikota??? Z lodówki też ci Palikot wychodzi? Wybacz ale twój post jest bez sensu i na dodatek nie na temat.... Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 20:00 Mam wrażenie, że swój post zrecenzowałeś. Międlenie o nieobecnych z klubu SLD - podczas gdy tylu samo nieobecnych było w klubie PO, ponadto 15 zagłosowało z obecnych zagłosowało za katoszariatem, ponadto wszyscy przeciwko liberalizacji... nie łapiesz czy się zgrywasz, bo ściema opozycyjności Palikota nie wytrzymuje konfrontacji z prawdą? Gdziez jest dziś bojownik o świeckość państwa? Na zlocie kombatantów OZONu? Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 20:07 honeyr napisał: bo ściema opozycyjności Palikota nie wytrzymuje > konfrontacji z prawdą? > > Gdziez jest dziś bojownik o świeckość państwa Co ma wspólnego Palikot z posłami klubu PO manipulancie? (Dodam że wątek jest o SLD jakbyś nie zauważył) Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 20:12 > Co ma wspólnego Palikot z posłami klubu PO manipulancie? Napisałem to na wstępie: kilka dni temu Palikot gromko w tokfm oznajmiał, że jego wymarzonym koalicjantem jest PO, i razem "zmienią Polskę"; to ma wspólnego. Bardzo bym chciał się więc dowiedzieć, czym ta zmiana - poza wspólnym najeżdzaniem na SLD, które jako jedyne głosowało za liberalizacją - będzie się objawiała w kontekście wczorajszych głosowań. Jaki rewolucyjny zwrot nastąpi, gdy obok tych posłów PO, co głosowali wczoraj wiadomo jak, zasiądzie koalicjant: kolo poselskie 6 lub 7 posłów Ruchu POparcia PO, sorry pomyliło mi się oczywiście, Ruchu Poparcia... Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 20:20 Powiedz "sprawdzam" i zagłosuj na Palikota, to będziesz miał szansę przekonać się. Natomiast powiązywanie wypowiedzi Palikota na pytanie dziennikarza z kim byłby gotów stworzyć koalicję (notabene koalicji z SLD i PSL też nie wykluczył kłamczuszku) z głosowaniem posłów klubu PO kilka dni później jest grubą manipulacją EOT Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 20:36 > Powiedz "sprawdzam" i zagłosuj na Palikota, to będziesz miał szansę przekonać s > ię. Hmmm. Nie widzę się w tym :) Ryzyko utrwalania PO - przerażająco duże. Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:47 kol.3 napisała: > wszystko jasne - głosujemy na SLD. > Świrusom mówimy NIE. W ilu was zakładało ten wątek skoro piszesz w liczbie mnogiej? Poza tym 16 z 43 osób tego klubu partyjnego to głosowanie olało dając tym samym przyzwolenie na zwycięstwo talibanu. Odpowiedz Link Zgłoś
kol.3 Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:52 Z PO też tylu głosowało za zaostrzeniem przepisów. Poza tym SLD wyszło z inicjatywą złagodzenia przepisów i PO mogło ich poprzeć (a nie paparło). Wypad. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:57 kol.3 napisała: > Z PO też tylu głosowało za zaostrzeniem przepisów. Poza tym SLD wyszło z inicja > tywą złagodzenia przepisów i PO mogło ich poprzeć (a nie paparło). Wypad. A kim ty buraku jesteś żeby do mnie wypad mówić. Odpowiedz Link Zgłoś
kol.3 Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 02.09.11, 13:29 Wypad był do rzeczonych posłów i partii. Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:53 > Poza tym 16 z 43 osób tego klubu partyjnego to głosowanie olało dając tym samym > przyzwolenie na zwycięstwo talibanu. Taaak? A co z tymi? Kura zjadła? orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/InfoForPPIDec?OpenAgent&37341&PO&Nieobecny Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:58 honeyr napisał: > > Poza tym 16 z 43 osób tego klubu partyjnego to głosowanie olało dając tym > samym > > przyzwolenie na zwycięstwo talibanu. > > Taaak? A co z tymi? Kura zjadła? > orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/InfoForPPIDec?OpenAgent&37341&PO&Nieobecny A na co to niby ma być argument? Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 20:04 Mam wrażenie, że nie znasz wyniku wczorajszych głosowań. Jakoś na tym forum wielu fanów Tuska otrzymało chyba inne wydruki... Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 20:15 Wynik wczorajszych głosowań jest taki, że nic się nie zmieniło czyli dokładnie taki jaki miał być. Odpowiedz Link Zgłoś
wujaszek_joe Szkoda że Grześ to taki pajac 02.09.11, 09:40 bo chętnie bym na nich zagłosował na lewicę. Odpowiedz Link Zgłoś