Dodaj do ulubionych

po głosowaniu w sprawie aboracji

01.09.11, 19:40
wszystko jasne - głosujemy na SLD.
Świrusom mówimy NIE.
Obserwuj wątek
    • kzet69 Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:43
      To SLD, którego 16 posłów poszło sobie na grzyby zamiast głosować i projekt PiS dzięki nim omal nie został przyjęty?
      • honeyr Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:50

        Tak, ten SLD, który zgłosił projekt liberalizacji i jako jedyny głosował ZA, podczas gdy wymarzeni koalicjanci pana Palikota betonowo się liberalizacji sprzeciwili, a dzięki postawie 15 z nich (plus innych 15 nieobecnych z klubu PO) projekt PiS omal nie został przyjęty.

        STOP PALIKOTOWEJ OBŁUDZIE!
        • kzet69 Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:53
          Tam głosowali jacyś posłowie z Ruchu Palikota??? Z lodówki też ci Palikot wychodzi? Wybacz ale twój post jest bez sensu i na dodatek nie na temat....
          • honeyr Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 20:00
            Mam wrażenie, że swój post zrecenzowałeś. Międlenie o nieobecnych z klubu SLD - podczas gdy tylu samo nieobecnych było w klubie PO, ponadto 15 zagłosowało z obecnych zagłosowało za katoszariatem, ponadto wszyscy przeciwko liberalizacji... nie łapiesz czy się zgrywasz, bo ściema opozycyjności Palikota nie wytrzymuje konfrontacji z prawdą?

            Gdziez jest dziś bojownik o świeckość państwa? Na zlocie kombatantów OZONu?
            • kzet69 Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 20:07
              honeyr napisał:
              bo ściema opozycyjności Palikota nie wytrzymuje
              > konfrontacji z prawdą?
              >
              > Gdziez jest dziś bojownik o świeckość państwa

              Co ma wspólnego Palikot z posłami klubu PO manipulancie?

              (Dodam że wątek jest o SLD jakbyś nie zauważył)
              • honeyr Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 20:12
                > Co ma wspólnego Palikot z posłami klubu PO manipulancie?

                Napisałem to na wstępie: kilka dni temu Palikot gromko w tokfm oznajmiał, że jego wymarzonym koalicjantem jest PO, i razem "zmienią Polskę"; to ma wspólnego.
                Bardzo bym chciał się więc dowiedzieć, czym ta zmiana - poza wspólnym najeżdzaniem na SLD, które jako jedyne głosowało za liberalizacją - będzie się objawiała w kontekście wczorajszych głosowań. Jaki rewolucyjny zwrot nastąpi, gdy obok tych posłów PO, co głosowali wczoraj wiadomo jak, zasiądzie koalicjant: kolo poselskie 6 lub 7 posłów Ruchu POparcia PO, sorry pomyliło mi się oczywiście, Ruchu Poparcia...
                • kzet69 Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 20:20
                  Powiedz "sprawdzam" i zagłosuj na Palikota, to będziesz miał szansę przekonać się. Natomiast powiązywanie wypowiedzi Palikota na pytanie dziennikarza z kim byłby gotów stworzyć koalicję (notabene koalicji z SLD i PSL też nie wykluczył kłamczuszku) z głosowaniem posłów klubu PO kilka dni później jest grubą manipulacją EOT
                  • honeyr Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 20:36
                    > Powiedz "sprawdzam" i zagłosuj na Palikota, to będziesz miał szansę przekonać s
                    > ię.

                    Hmmm. Nie widzę się w tym :) Ryzyko utrwalania PO - przerażająco duże.
                    Pozdrawiam :)
    • mike.recz Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:47
      kol.3 napisała:

      > wszystko jasne - głosujemy na SLD.
      > Świrusom mówimy NIE.

      W ilu was zakładało ten wątek skoro piszesz w liczbie mnogiej?

      Poza tym 16 z 43 osób tego klubu partyjnego to głosowanie olało dając tym samym przyzwolenie na zwycięstwo talibanu.
      • kol.3 Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:52
        Z PO też tylu głosowało za zaostrzeniem przepisów. Poza tym SLD wyszło z inicjatywą złagodzenia przepisów i PO mogło ich poprzeć (a nie paparło). Wypad.
        • mike.recz Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:57
          kol.3 napisała:

          > Z PO też tylu głosowało za zaostrzeniem przepisów. Poza tym SLD wyszło z inicja
          > tywą złagodzenia przepisów i PO mogło ich poprzeć (a nie paparło). Wypad.

          A kim ty buraku jesteś żeby do mnie wypad mówić.
          • kol.3 Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 02.09.11, 13:29
            Wypad był do rzeczonych posłów i partii.
      • honeyr Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:53
        > Poza tym 16 z 43 osób tego klubu partyjnego to głosowanie olało dając tym samym
        > przyzwolenie na zwycięstwo talibanu.

        Taaak? A co z tymi? Kura zjadła?
        orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/InfoForPPIDec?OpenAgent&37341&PO&Nieobecny
        • mike.recz Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 19:58
          honeyr napisał:

          > > Poza tym 16 z 43 osób tego klubu partyjnego to głosowanie olało dając tym
          > samym
          > > przyzwolenie na zwycięstwo talibanu.
          >
          > Taaak? A co z tymi? Kura zjadła?
          > orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/InfoForPPIDec?OpenAgent&37341&PO&Nieobecny

          A na co to niby ma być argument?
          • honeyr Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 20:04
            Mam wrażenie, że nie znasz wyniku wczorajszych głosowań. Jakoś na tym forum wielu fanów Tuska otrzymało chyba inne wydruki...
            • mike.recz Re: po głosowaniu w sprawie aboracji 01.09.11, 20:15
              Wynik wczorajszych głosowań jest taki, że nic się nie zmieniło czyli dokładnie taki jaki miał być.
    • qqazz Jedno pytanie 01.09.11, 20:17
      Co to takiego ta aboRACja?


      pozdrawiam
      • kol.3 Re: Jedno pytanie 02.09.11, 09:31
        literówka :)
    • wujaszek_joe Szkoda że Grześ to taki pajac 02.09.11, 09:40
      bo chętnie bym na nich zagłosował na lewicę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka