haen2010 15.09.11, 13:27 Takie zwyczajne, jak do wieszania bielizny. Żeby zacisnąć na nosach, kiedy będą głosować na swoje jedynki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chateau Re: Wyborcom platformy polecam klamerki 15.09.11, 13:32 Z przyjemnością zagłosuję na Grabarczyka. Najbardziej niedocenianego ministra. Trójka - czyli Kwiatkowski też jest dobry, ale on sobie poradzi, a Grabarczyk ma pod górę. Głównie dzięki mediom, które dostały amoku i wydaje im się, że w 4 lata da się zbudować sieć ekspresówek i autostrad, mimo deficytu budżetowego utrzymać tempo inwestycji przez 8-12 lat i "przy okazji" zrewolucjonizować PKP. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Nie mów, że trzeba czekać 50 lat 16.09.11, 10:00 chateau napisał: > Z przyjemnością zagłosuję na Grabarczyka. > > Najbardziej niedocenianego ministra. > Trójka - czyli Kwiatkowski też jest dobry, ale on sobie poradzi, a Grabarczyk m > a pod górę. Głównie dzięki mediom, które dostały amoku i wydaje im się, że w 4 > lata da się zbudować sieć ekspresówek i autostrad, mimo deficytu budżetowego ut > rzymać tempo inwestycji przez 8-12 lat i "przy okazji" zrewolucjonizować PKP. By rozkład jazdy opracować i udostępnić do wiadomości pospólstwu. A jak kolej sobie radziła w XIX wieku, gdy nie było komputerów, Internetu i innych mediów? Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Re: Nie mów, że trzeba czekać 50 lat 16.09.11, 10:13 Z Grabarczykiem to on ma rację. Przede wszystkim, to PSL wzięło spólki kolejowe w ramach podziału łupów w 2007r i nikt o tym słowa nie piśnie. Grabarczyk zajęty autostradami nie miał tam nic do gadania. Nagonkę rozpętali ludzie Schetyny. Wyrafinowanej szui i zawodowego intryganta. Grabarczyk zrobił wielką rzecz - specustawę u przymusowym wykupie gruntów. Dotychczas było tak, że jeden chciwy głupek mógł latami blokować inwetycję. Jak np Trasę siekierkowską w Warszawie. Chyba z dziesięć korowody prawne trwały. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: Nie mów, że trzeba czekać 50 lat 16.09.11, 10:17 haen2010 napisał: > Z Grabarczykiem to on ma rację. Przede wszystkim, to PSL wzięło spólki kolejowe > w ramach podziału łupów w 2007r i nikt o tym słowa nie piśnie. Grabarczyk zaję > ty autostradami nie miał tam nic do gadania. > > Nagonkę rozpętali ludzie Schetyny. Wyrafinowanej szui i zawodowego intryganta. > Grabarczyk zrobił wielką rzecz - specustawę u przymusowym wykupie gruntów. Doty > chczas było tak, że jeden chciwy głupek mógł latami blokować inwetycję. Jak np > Trasę siekierkowską w Warszawie. Chyba z dziesięć korowody prawne trwały. Czyli normalność traktujesz jako coś wyjątkowego :) Przelicz to na PKB ile polska straciła, jak ludzie nie mogli się dostać do pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
lump-1 Re: Wyborcom platformy polecam klamerki 16.09.11, 11:00 > Z przyjemnością zagłosuję na Grabarczyka. > > Najbardziej niedocenianego ministra. To prawda, ci którzy ciągle go krytykują nigdy w życiu niczego nie budowali. Odpowiedz Link Zgłoś
wujcio44 Re: Wyborcom platformy polecam klamerki 16.09.11, 10:18 > Takie zwyczajne, jak do wieszania bielizny To ty bieliznę wieszasz na klamerkach? Odpowiedz Link Zgłoś