Dodaj do ulubionych

Wyborcom platformy polecam klamerki

15.09.11, 13:27
Takie zwyczajne, jak do wieszania bielizny. Żeby zacisnąć na nosach, kiedy będą głosować na swoje jedynki.
Obserwuj wątek
    • chateau Re: Wyborcom platformy polecam klamerki 15.09.11, 13:32
      Z przyjemnością zagłosuję na Grabarczyka.

      Najbardziej niedocenianego ministra.
      Trójka - czyli Kwiatkowski też jest dobry, ale on sobie poradzi, a Grabarczyk ma pod górę. Głównie dzięki mediom, które dostały amoku i wydaje im się, że w 4 lata da się zbudować sieć ekspresówek i autostrad, mimo deficytu budżetowego utrzymać tempo inwestycji przez 8-12 lat i "przy okazji" zrewolucjonizować PKP.
      • hummer Nie mów, że trzeba czekać 50 lat 16.09.11, 10:00
        chateau napisał:

        > Z przyjemnością zagłosuję na Grabarczyka.
        >
        > Najbardziej niedocenianego ministra.
        > Trójka - czyli Kwiatkowski też jest dobry, ale on sobie poradzi, a Grabarczyk m
        > a pod górę. Głównie dzięki mediom, które dostały amoku i wydaje im się, że w 4
        > lata da się zbudować sieć ekspresówek i autostrad, mimo deficytu budżetowego ut
        > rzymać tempo inwestycji przez 8-12 lat i "przy okazji" zrewolucjonizować PKP.

        By rozkład jazdy opracować i udostępnić do wiadomości pospólstwu. A jak kolej sobie radziła w XIX wieku, gdy nie było komputerów, Internetu i innych mediów?
        • haen2010 Re: Nie mów, że trzeba czekać 50 lat 16.09.11, 10:13
          Z Grabarczykiem to on ma rację. Przede wszystkim, to PSL wzięło spólki kolejowe w ramach podziału łupów w 2007r i nikt o tym słowa nie piśnie. Grabarczyk zajęty autostradami nie miał tam nic do gadania.

          Nagonkę rozpętali ludzie Schetyny. Wyrafinowanej szui i zawodowego intryganta. Grabarczyk zrobił wielką rzecz - specustawę u przymusowym wykupie gruntów. Dotychczas było tak, że jeden chciwy głupek mógł latami blokować inwetycję. Jak np Trasę siekierkowską w Warszawie. Chyba z dziesięć korowody prawne trwały.
          • hummer Re: Nie mów, że trzeba czekać 50 lat 16.09.11, 10:17
            haen2010 napisał:

            > Z Grabarczykiem to on ma rację. Przede wszystkim, to PSL wzięło spólki kolejowe
            > w ramach podziału łupów w 2007r i nikt o tym słowa nie piśnie. Grabarczyk zaję
            > ty autostradami nie miał tam nic do gadania.
            >
            > Nagonkę rozpętali ludzie Schetyny. Wyrafinowanej szui i zawodowego intryganta.
            > Grabarczyk zrobił wielką rzecz - specustawę u przymusowym wykupie gruntów. Doty
            > chczas było tak, że jeden chciwy głupek mógł latami blokować inwetycję. Jak np
            > Trasę siekierkowską w Warszawie. Chyba z dziesięć korowody prawne trwały.

            Czyli normalność traktujesz jako coś wyjątkowego :) Przelicz to na PKB ile polska straciła, jak ludzie nie mogli się dostać do pracy.
      • lump-1 Re: Wyborcom platformy polecam klamerki 16.09.11, 11:00
        > Z przyjemnością zagłosuję na Grabarczyka.
        >
        > Najbardziej niedocenianego ministra.

        To prawda, ci którzy ciągle go krytykują nigdy w życiu niczego nie budowali.
    • wujcio44 Re: Wyborcom platformy polecam klamerki 16.09.11, 10:18
      > Takie zwyczajne, jak do wieszania bielizny

      To ty bieliznę wieszasz na klamerkach?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka