uu5.51
30.01.12, 18:07
hehe
biznes.onet.pl/schulz-o-rzekomych-planach-polski-wejscia-do-stref,18493,5012704,3030296,43,1,news-detal
"Mogę zrozumieć postawę premiera Polski w sprawie paktu fiskalnego, jeśli zadeklarował, że Polska chce przyłączyć się do strefy euro do 2015 roku - powiedział na konferencji prasowej na szczycie UE w Brukseli przewodniczący PE Martin Schulz.
"Powinniśmy starać się trzymać razem. Polska jest dynamiczną gospodarką i premier Polski zadeklarował jasno, że chce przyłączyć się do strefy euro do 2015 roku" - powiedział Schulz pytany o polski postulat prezentowany przez premiera Donalda Tuska, by uczestniczyć w szczytach euro."