Gość: wwww IP: *.dnvr.qwest.net 17.06.04, 03:50 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: www Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.dnvr.qwest.net 17.06.04, 03:54 No i wyglada na to, ze komuszki znow wykiwali zdrowy rozsadek w obecnym Sejmie, jesli taki jeszcze /w szczatkowej/ formie tam pozostawal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rybinka 7 czy 10 - jeden syf.............................. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.06.04, 03:55 Polityk Giertych to dno, tak samo jak Lepper. Problem w tym, że politycy SLD, Sldp, PO PiS to też dno... Kuźwa, nie ma w czym wybierać. Czuję sie jak w supermarkecie w stanie wojennym, gdzie wszystkie półki zawalone są różnymi gatunkami octu i niczym innym. Skoro nie ma w czym wybierać, to trzeba się stąd zbierać i wiać na zachód póki jeszcze jesteśmy w Unii. Paradoksalnie zresztą bo poza możliwością wyjazdu, to na cholerę nam ta Unia... A bez Unii równie denne dno... Bezrobocie jest jakie było, firmy kasują więcej, ale nadal zatrudniają i płacą mniej. Ceny w górę, zarobki i emerytury realnie w dół. Na całym świecie człowiek zarabia więcej, płaci mniej. Znów rozpoczyna się polskie piekiełko, złodzieje i skorumpowani inżynierowie społeczni znów bedą umierać za boga w preambule, podczas gdy zwykli ludzie będą umierać z niedożywienia i depresji bezrobotnego, patrząc przez szybę na wymuskanych bokackich i liżąc lody przez szybę albo dusząc się w bieda- szybach. Polskie gówno w polu nie popusci, a fiołki w Neapolu dawno zwiędły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znachor Re: 7 czy 10 - jeden syf......................... IP: *.dip.t-dialin.net 17.06.04, 06:43 Rybinka napisała: > ... póki jeszcze jesteśmy w Unii. Rybinko, z Unii wystąpić nie można. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lektor KW PZPR Re: 7 czy 10 - jeden syf......................... IP: 80.55.199.* 17.06.04, 09:34 gdzie Ty ciemniaku widziałeś w stanie wojennym hipermarket, A TAK W OGÓLE TO PIEPRZYSZ OD RZECZY JAKBYŚ SIĘ BUTAPRENU NAWĄCHAŁ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oco Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.wa.bigpond.net.au 17.06.04, 04:06 Czy ktos mial jakiekolwiek watpliwosci, ze komuchy sie dogadaja? Chyba nikt, przeciez im tylko chodzi o stolki. Niech nam rzadzi jak najdluzej ta zdyskredytowana i skorumpowana formacja demagogow, oszustow i kolesiow. Co ich tam obchodzi wola narodu i dobro kraju. A jeszce ich w tym utwierdza towarzysz prezydent, prezydent wszystkich towarzyszy i kolesiow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znachor Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.dip.t-dialin.net 17.06.04, 06:49 Już niedługo wybrany przez Kwaśniewskiego premier, w imieniu wszystkich polaków zrzeknie się dużej części polskiej suwerenności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: foreigner Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.adsl.sinica.edu.tw 17.06.04, 07:04 I dobrze, bo ten śmieszny kraik to nieudany eksperyment. Dziwię się starym krajom Unii, że chciały sobie wieszać na szyi takie koło młyńskie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blurb Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.06.04, 06:08 Jak komuch z komuchem.Trudno aby odlamy PZPR sie nie pogodzily. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znachor Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.dip.t-dialin.net 17.06.04, 06:34 Pamiętam te "telewizyjne dyskusje" za czasów PZPR. Dyskutanci zajadle się ze sobą sprzeczali, a pod koniec dyskusji okazywało się, że wszyscy są tego samego zdania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.eseenet.com 17.06.04, 06:51 Jak w ogole jest mozliwe zeby prezydent dyktowal tego typu warunki . Jeszcze 7 dni pozniej moze jeszcze nastepne 7 . Az do momentu jak jego partia zdobedzie te upragnione x glosow ??. Czy to jest ciagle Prezydent a moze juz Furer ??. Gdzie w tym wszystkim jest interes Polakow czy Polski ??. Oni wszyscy za samo poparcie Belki powinni byc postawieni przed Trybunalem Stanu . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: O! Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.04, 19:07 Cóż w tym dziwnego? Czy odpryski AWS w przyszłym sejmnie nie będą ze sobą współpracowały? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.dnvr.qwest.net 17.06.04, 07:01 To, ze komuszki sie dogadaja w obecnej sytuacji to nie bylo watpliwosci. Pytanie pozostaje tylko takie jak dlugo Narod to wytrzyma i czy narescie potrafi pojac, ze z taka ordynacja wyborcza jaka mamy - bedziemy "wiecznie robieni w konia". Polska potrzebuje ordynacji wyborczej wiekszosciowej w jednomandatowych okregach wyborczych, takiej jaka stosuja dojrzale demokracje na swiecie. Te listy "krajowe", to partyjniactwo i lekcewazenie wyborcy musi sie skonczyc. Wszyscy Ci ktorzy z taka pasja krytykuja ordynacje wiekszosciowa /komuchy albo niedouczeni glupole/ niech przed zabraniem glosu najpierw sie zapoznaja z jej zasadami i dzialaniem w najlepszych demokracjach swiata. To nie jest ordynacja dla cwaniakow, zlodziei,chamow i tlumokow a dla ludzi ktorym Narod moze jeszcze zaufac, bo po prostu sie sprawdzili w naszych ocenach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.eseenet.com 17.06.04, 07:21 Tylko zeby wprowadzic okregi jednomandatowe potrzeba zmiany ordynacji wyborczej i zmiany konstytucji czego obecni poslowie nigdy nie zrobia . Za bardzo boja sie o wlasne du.y . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek BORÓWKI zawsze były CZERWONY IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 17.06.04, 07:22 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ex Re: BORÓWKI zawsze były CZERWONY IP: 217.98.64.* 17.06.04, 08:09 Przecież ci wszyscy czerwonej i innej maści nie mają pojęcia po co są wybierani! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Coco Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: 151.157.129.* 17.06.04, 08:41 Zlepienie SdPl z Sld ma charakter genetyczny, a rozlam byl krokiem taktycznym majacym zwiekszyc szanse wyborcze owego zlepu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Greg A czy ktoś jeszcze pamieta o Polsce ??? IP: 5.5R2D* / *.pg.com 17.06.04, 09:22 Ten poprze tamtego, tamten w zamian poprze innego, ci nie maja wyjscia bo moga we wczesniejszych wyborach nie wejsc do sejmu .... Ludzie czy oni zapomnieli po co oni tam siedzą!!! Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia Belka wczoraj w Krakowie 17.06.04, 10:07 dzis.dziennik.krakow.pl/?2004/06.17/Kraj/03/03.html Odpowiedz Link Zgłoś
xxxx44 Re: Jeszcze siedem dni ciułania - Belka w Krakowie 18.06.04, 00:47 Jeszcze siedem dni ciułania głosów - i odnowa Polska Ludowa - nie tym razem, a nawet : Po moim trupie ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niemiec Jaka roznica pomiedzy SLD a SdPl = PZPR IP: *.gealan.de / 195.243.201.* 18.06.04, 09:18 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JAC JAK SLD NIE MOŻE TO PO POMOŻE IP: 213.17.204.* 18.06.04, 11:10 JAK SLD NIE MOŻE TO PO POMOŻE Mimo iz PO kłamie,ze chce wyborów, tak naprawdę poprze Belkę. Belka może spac spokojnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jac WYBORCY PO POMYSLCIE I OCEŃCIE!!! IP: 213.17.204.* 18.06.04, 11:12 SZKODA, że trwa walka na prawicy. Ten sejm wyczerpał przecież swoje możliwości. Mówią o tym posłowie, mówi społeczeństwo. Popatrzcie na sondaże zaufania. Jest szansa na nowy Sejm. Niestety upór PO w stawianiu na swoim, doprowadzi do trwałego rządu Belki. Dlaczego propozycja LPR jest lepsza od próby odrzucenia wotum zaufania w głosowaniu?? To proste. Z bieżącej arytmetyki sejmowej wynika, że Belka może liczyc na sporo ponad 200 głosów. Oczywiście można ten rząd obalić. Ale warunkiem jest niemal 100% obecność posłów opozycji. Jak znam życie jest to mało realne, żeby nie powiedzieć niewykonalne. (nawet z tzw powodów losowych, pomijając tzw głosowanie nogami czyli swiadome wyjście z sali kilku posłów w czasie głosowania). A trzeba przyznać, że posłowie lewicy są o wiele bardziej zdyscyplinowani niż ci z prawicy i zbieranina. W TEJ OPCJI PRAKTYCZNIE POWSTANIE RZĄD BELKI, A WYBORY NA WIOSNĘ, ALBO NA JESIEŃ 2005. W przypadku propozycji LPR szansa jest większa. Łatweij wyjść posłom z sali, niż ściągać ich z wczasów na hawajach, albo choćby z Brukseli, Pcimia Dolnego, czy ze szpitala. Łatwiej też stwierdzić, byłeś na sali i głosowałeś (nawet przeciw), czyli praktycznie mówiąc, że chcesz wcześniejszych wyborów KŁAMIESZ, niż powiedzieć przez Twoją nieobecność powstał rząd. Przecież wtedy delikwent powie, że był umierający, załatwiał bardzo ważne sprawy poza sejmem, albo zwyczajnie "dostał sraczki" WNIOSEK JEST JEDEN. PO ZALEŻY NA TRWANIU ISTNIEJĄCEGO UKŁADU A GADKI PANÓW TUSKA I ROKITY, TO ZWYKŁE MYDLENIE OCZU SPOŁECZEŃSTWU, ŻEBY NIE POWIEDZIEĆ ZWYCZAJNE KŁAMSTWA. WYBORCY PO POMYSLCIE I OCEŃCIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jac POLACY POMYŚLCIE!!!!!! IP: 213.17.204.* 18.06.04, 11:15 1. Przypomne LPR juz dawno stracił pełne poparcie RM. W oststnich wyborach dopiero oststniego dnia RM mówił o LPR, wczesniej nawoływało za Maciarewiczem do bojkotu wyborów. Tak LPR ma korzenie chrzescijańskie, ale nie jest partia kruchtową. Z opini niektórych Giertychożerców wynika, że nic nie wiedzą o tej partii, a myslą tylko sloganami i tytułami z niektórych gazet. 2. Polecam artykuł w NIE (któryś numer majowy) "Goła dupa czwartej władzy" Poczytajcie, to wiele zrozumiecie. 3. PO zwyczajnie kłamie , mówiąc, że chce wcześniejszych wyborów. DLACZEGO PO OFICJALNIE NIE POPRZE SLD I BELKE??? BO JEST ZAKŁAMANE!!!!! I POPULISTYCZNE!!!! 4. POczytajcie mój post wyżej, to zrozumiecie, ze jak chcemy rozwiązania tego PANIE I PANOWIE!!! POLACY!!!! (obywatele polscy, niezależnie od narodowości, poglądów, pochodzenia, bo te czynniki nie powinny przeszkadzać w myśleniu) POMYŚLCIE!!!!!! sejmu, to propozycja LPR jest jedyną realną Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z> Re: Niech szlag trafi aparatczyków bis z SDPL IP: 81.210.83.* 18.06.04, 15:38 Niech i szlag trafi ... mam nadzieje, że nie wejdą do parlamantu te komuchy bis z SDPL. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryla. Re: Jeszcze siedem dni cudów IP: *.z064220066.chi-il.dsl.cnc.net 18.06.04, 16:54 Po co ta gra pozorow . Wiadomo ,ze Belka ma poparcie oligarchow i prezydenta a wiec przejdzie w glosowaniu pozorowanym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEN Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.gda.pl 18.06.04, 16:58 Po prostu tragedia-no comments. Wystrzelić ich wszystkich na Marsa Odpowiedz Link Zgłoś