Dodaj do ulubionych

Jeszcze siedem dni ciułania głosów

IP: *.dnvr.qwest.net 17.06.04, 03:50
Obserwuj wątek
    • Gość: www Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.dnvr.qwest.net 17.06.04, 03:54
      No i wyglada na to, ze komuszki znow wykiwali zdrowy rozsadek w obecnym Sejmie,
      jesli taki jeszcze /w szczatkowej/ formie tam pozostawal.
    • Gość: Rybinka 7 czy 10 - jeden syf.............................. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.06.04, 03:55
      Polityk Giertych to dno, tak samo jak Lepper.
      Problem w tym, że politycy SLD, Sldp, PO PiS to też dno...
      Kuźwa, nie ma w czym wybierać.
      Czuję sie jak w supermarkecie w stanie wojennym, gdzie wszystkie półki
      zawalone są różnymi gatunkami octu i niczym innym.
      Skoro nie ma w czym wybierać, to trzeba się stąd zbierać i wiać na zachód
      póki jeszcze jesteśmy w Unii.
      Paradoksalnie zresztą bo poza możliwością wyjazdu, to na cholerę nam ta
      Unia...
      A bez Unii równie denne dno...
      Bezrobocie jest jakie było, firmy kasują więcej, ale nadal zatrudniają i
      płacą mniej.
      Ceny w górę, zarobki i emerytury realnie w dół.
      Na całym świecie człowiek zarabia więcej, płaci mniej.
      Znów rozpoczyna się polskie piekiełko, złodzieje i skorumpowani inżynierowie
      społeczni znów bedą umierać za boga w preambule, podczas gdy zwykli ludzie
      będą umierać z niedożywienia i depresji bezrobotnego, patrząc przez szybę na
      wymuskanych bokackich i liżąc lody przez szybę albo dusząc się w bieda-
      szybach.
      Polskie gówno w polu nie popusci, a fiołki w Neapolu dawno zwiędły.
      • Gość: znachor Re: 7 czy 10 - jeden syf......................... IP: *.dip.t-dialin.net 17.06.04, 06:43
        Rybinka napisała:
        > ... póki jeszcze jesteśmy w Unii.

        Rybinko, z Unii wystąpić nie można.
      • Gość: lektor KW PZPR Re: 7 czy 10 - jeden syf......................... IP: 80.55.199.* 17.06.04, 09:34
        gdzie Ty ciemniaku widziałeś w stanie wojennym hipermarket, A TAK W OGÓLE TO
        PIEPRZYSZ OD RZECZY JAKBYŚ SIĘ BUTAPRENU NAWĄCHAŁ
    • Gość: oco Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.wa.bigpond.net.au 17.06.04, 04:06
      Czy ktos mial jakiekolwiek watpliwosci, ze komuchy sie dogadaja? Chyba nikt,
      przeciez im tylko chodzi o stolki. Niech nam rzadzi jak najdluzej ta
      zdyskredytowana i skorumpowana formacja demagogow, oszustow i kolesiow. Co ich
      tam obchodzi wola narodu i dobro kraju. A jeszce ich w tym utwierdza towarzysz
      prezydent, prezydent wszystkich towarzyszy i kolesiow
      • Gość: znachor Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.dip.t-dialin.net 17.06.04, 06:49
        Już niedługo wybrany przez Kwaśniewskiego premier, w imieniu wszystkich polaków
        zrzeknie się dużej części polskiej suwerenności.

        • Gość: foreigner Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.adsl.sinica.edu.tw 17.06.04, 07:04
          I dobrze, bo ten śmieszny kraik to nieudany eksperyment. Dziwię się starym
          krajom Unii, że chciały sobie wieszać na szyi takie koło młyńskie.
    • Gość: blurb Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.06.04, 06:08
      Jak komuch z komuchem.Trudno aby odlamy PZPR sie nie pogodzily.
      • Gość: znachor Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.dip.t-dialin.net 17.06.04, 06:34
        Pamiętam te "telewizyjne dyskusje" za czasów PZPR. Dyskutanci zajadle się ze
        sobą sprzeczali, a pod koniec dyskusji okazywało się, że wszyscy są tego samego
        zdania.

        • Gość: Marek Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.eseenet.com 17.06.04, 06:51
          Jak w ogole jest mozliwe zeby prezydent dyktowal tego typu warunki . Jeszcze 7
          dni pozniej moze jeszcze nastepne 7 . Az do momentu jak jego partia zdobedzie
          te upragnione x glosow ??. Czy to jest ciagle Prezydent a moze juz Furer ??.
          Gdzie w tym wszystkim jest interes Polakow czy Polski ??. Oni wszyscy za samo
          poparcie Belki powinni byc postawieni przed Trybunalem Stanu .
      • Gość: O! Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.04, 19:07
        Cóż w tym dziwnego? Czy odpryski AWS w przyszłym sejmnie nie będą ze sobą
        współpracowały?
    • Gość: www Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.dnvr.qwest.net 17.06.04, 07:01
      To, ze komuszki sie dogadaja w obecnej sytuacji to nie bylo watpliwosci. Pytanie
      pozostaje tylko takie jak dlugo Narod to wytrzyma i czy narescie potrafi pojac,
      ze z taka ordynacja wyborcza jaka mamy - bedziemy "wiecznie robieni w konia".
      Polska potrzebuje ordynacji wyborczej wiekszosciowej w jednomandatowych
      okregach wyborczych, takiej jaka stosuja dojrzale demokracje na swiecie. Te
      listy "krajowe", to partyjniactwo i lekcewazenie wyborcy musi sie skonczyc.
      Wszyscy Ci ktorzy z taka pasja krytykuja ordynacje wiekszosciowa /komuchy albo
      niedouczeni glupole/ niech przed zabraniem glosu najpierw sie zapoznaja z jej
      zasadami i dzialaniem w najlepszych demokracjach swiata. To nie jest ordynacja
      dla cwaniakow, zlodziei,chamow i tlumokow a dla ludzi ktorym Narod moze jeszcze
      zaufac, bo po prostu sie sprawdzili w naszych ocenach.
      • Gość: Marek Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.eseenet.com 17.06.04, 07:21
        Tylko zeby wprowadzic okregi jednomandatowe potrzeba zmiany ordynacji wyborczej
        i zmiany konstytucji czego obecni poslowie nigdy nie zrobia . Za bardzo boja
        sie o wlasne du.y .
    • Gość: Janek BORÓWKI zawsze były CZERWONY IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 17.06.04, 07:22
      • Gość: ex Re: BORÓWKI zawsze były CZERWONY IP: 217.98.64.* 17.06.04, 08:09
        Przecież ci wszyscy czerwonej i innej maści nie mają pojęcia po co są wybierani!
    • Gość: Coco Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: 151.157.129.* 17.06.04, 08:41
      Zlepienie SdPl z Sld ma charakter genetyczny, a rozlam byl krokiem taktycznym
      majacym zwiekszyc szanse wyborcze owego zlepu.
    • Gość: Greg A czy ktoś jeszcze pamieta o Polsce ??? IP: 5.5R2D* / *.pg.com 17.06.04, 09:22
      Ten poprze tamtego, tamten w zamian poprze innego, ci nie maja wyjscia bo moga
      we wczesniejszych wyborach nie wejsc do sejmu .... Ludzie czy oni zapomnieli po
      co oni tam siedzą!!!
    • basia.basia Belka wczoraj w Krakowie 17.06.04, 10:07
      dzis.dziennik.krakow.pl/?2004/06.17/Kraj/03/03.html
      • xxxx44 Re: Jeszcze siedem dni ciułania - Belka w Krakowie 18.06.04, 00:47
        Jeszcze siedem dni ciułania głosów -
        i odnowa Polska Ludowa
        - nie tym razem,
        a nawet : Po moim trupie !
    • Gość: Niemiec Jaka roznica pomiedzy SLD a SdPl = PZPR IP: *.gealan.de / 195.243.201.* 18.06.04, 09:18
    • Gość: JAC JAK SLD NIE MOŻE TO PO POMOŻE IP: 213.17.204.* 18.06.04, 11:10
      JAK SLD NIE MOŻE TO PO POMOŻE

      Mimo iz PO kłamie,ze chce wyborów, tak naprawdę poprze Belkę.
      Belka może spac spokojnie.
    • Gość: jac WYBORCY PO POMYSLCIE I OCEŃCIE!!! IP: 213.17.204.* 18.06.04, 11:12
      SZKODA, że trwa walka na prawicy. Ten sejm wyczerpał przecież swoje możliwości.
      Mówią o tym posłowie, mówi społeczeństwo. Popatrzcie na sondaże zaufania.

      Jest szansa na nowy Sejm. Niestety upór PO w stawianiu na swoim, doprowadzi do
      trwałego rządu Belki.

      Dlaczego propozycja LPR jest lepsza od próby odrzucenia wotum zaufania w
      głosowaniu??
      To proste. Z bieżącej arytmetyki sejmowej wynika, że Belka może liczyc na sporo
      ponad 200 głosów. Oczywiście można ten rząd obalić. Ale warunkiem jest niemal
      100% obecność posłów opozycji. Jak znam życie jest to mało realne, żeby nie
      powiedzieć niewykonalne. (nawet z tzw powodów losowych, pomijając tzw
      głosowanie nogami czyli swiadome wyjście z sali kilku posłów w czasie
      głosowania). A trzeba przyznać, że posłowie lewicy są o wiele bardziej
      zdyscyplinowani niż ci z prawicy i zbieranina. W TEJ OPCJI PRAKTYCZNIE
      POWSTANIE RZĄD BELKI, A WYBORY NA WIOSNĘ, ALBO NA JESIEŃ 2005.

      W przypadku propozycji LPR szansa jest większa. Łatweij wyjść posłom z sali,
      niż ściągać ich z wczasów na hawajach, albo choćby z Brukseli, Pcimia Dolnego,
      czy ze szpitala. Łatwiej też stwierdzić, byłeś na sali i głosowałeś (nawet
      przeciw), czyli praktycznie mówiąc, że chcesz wcześniejszych wyborów KŁAMIESZ,
      niż powiedzieć przez Twoją nieobecność powstał rząd. Przecież wtedy delikwent
      powie, że był umierający, załatwiał bardzo ważne sprawy poza sejmem, albo
      zwyczajnie "dostał sraczki"

      WNIOSEK JEST JEDEN. PO ZALEŻY NA TRWANIU ISTNIEJĄCEGO UKŁADU
      A GADKI PANÓW TUSKA I ROKITY, TO ZWYKŁE MYDLENIE OCZU SPOŁECZEŃSTWU, ŻEBY NIE
      POWIEDZIEĆ ZWYCZAJNE KŁAMSTWA.

      WYBORCY PO POMYSLCIE I OCEŃCIE!!!
    • Gość: jac POLACY POMYŚLCIE!!!!!! IP: 213.17.204.* 18.06.04, 11:15
      1. Przypomne LPR juz dawno stracił pełne poparcie RM. W oststnich wyborach
      dopiero oststniego dnia RM mówił o LPR, wczesniej nawoływało za Maciarewiczem
      do bojkotu wyborów.
      Tak LPR ma korzenie chrzescijańskie, ale nie jest partia kruchtową.
      Z opini niektórych Giertychożerców wynika, że nic nie wiedzą o tej partii, a
      myslą tylko sloganami i tytułami z niektórych gazet.

      2. Polecam artykuł w NIE (któryś numer majowy) "Goła dupa czwartej władzy"
      Poczytajcie, to wiele zrozumiecie.

      3. PO zwyczajnie kłamie , mówiąc, że chce wcześniejszych wyborów.
      DLACZEGO PO OFICJALNIE NIE POPRZE SLD I BELKE???
      BO JEST ZAKŁAMANE!!!!! I POPULISTYCZNE!!!!

      4. POczytajcie mój post wyżej, to zrozumiecie, ze jak chcemy rozwiązania tego



      PANIE I PANOWIE!!!
      POLACY!!!! (obywatele polscy, niezależnie od narodowości, poglądów,
      pochodzenia, bo te czynniki nie powinny przeszkadzać w myśleniu)
      POMYŚLCIE!!!!!!

      sejmu, to propozycja LPR jest jedyną realną
    • Gość: Z> Re: Niech szlag trafi aparatczyków bis z SDPL IP: 81.210.83.* 18.06.04, 15:38
      Niech i szlag trafi ... mam nadzieje, że nie wejdą do parlamantu te komuchy bis
      z SDPL.
    • Gość: maryla. Re: Jeszcze siedem dni cudów IP: *.z064220066.chi-il.dsl.cnc.net 18.06.04, 16:54
      Po co ta gra pozorow . Wiadomo ,ze Belka ma poparcie oligarchow i prezydenta
      a wiec przejdzie w glosowaniu pozorowanym.
    • Gość: BEN Re: Jeszcze siedem dni ciułania głosów IP: *.gda.pl 18.06.04, 16:58
      Po prostu tragedia-no comments. Wystrzelić ich wszystkich na Marsa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka