Dodaj do ulubionych

POUBecka......

30.04.12, 13:49
... zgraja doczeka się jeszcze uczciwego osądu..... oby tylko nie było zbyt póżno, aby odbudować uczciwą i bogatą Polskę.....

wiadomosci.onet.pl/kraj/cbos-65-proc-badanych-zle-o-rzadzie-23-proc-dobrze,1,5119087,wiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: POUBecka...... 30.04.12, 13:57
      Jasny gwint znowu krzywdzOm Wolakow!
      • tw_wielgus Re: POUBecka...... 30.04.12, 14:11
        "Polska ginie"!!!!!
        ekai.pl/wydarzenia/polska/x17732/krdp-dalszy-spadek-liczby-powolan-powaznym-sygnalem-dla-duszpasterstwa/
        • losiu4 Re: POUBecka...... 30.04.12, 15:29
          tw_wielgus napisał:

          > "Polska ginie"!!!!!

          z tym "ginięciem" to przesadziłes, ale fakt, niedobrze ze kapłanów i sióstr będzie mniej. Bo zawsze to niedobrze gdy jest mniej ludzi dobro głoszacych i dobro czyniacych

          Pozdrawiam

          Losiu
          • obraza.uczuc.religijnych Re: POUBecka...... 30.04.12, 15:36
            A co to za głoszone dobro?
            • losiu4 Re: POUBecka...... 30.04.12, 16:57
              obraza.uczuc.religijnych napisał:

              > A co to za głoszone dobro?

              a choćby o tym jak zbawienia można dostąpić :)

              Pozdrawiam

              Losiu
              • obraza.uczuc.religijnych Re: POUBecka...... 01.05.12, 10:00
                Wątpliwie to dobro.
                • losiu4 Re: POUBecka...... 01.05.12, 13:59
                  obraza.uczuc.religijnych napisał:

                  > Wątpliwie to dobro.

                  ogromne to dobro, jeno Ty nie potrafisz tego docenić wierząc zapewne w jakieś materialistyczne zabobony. Ale nic to, jest nadzieja ze kiedyś porzucisz ten postępacki kołtun :)

                  Pozdrawiam

                  Losiu
                  • simera16 Re: POUBecka...... 01.05.12, 15:36
                    losiu4 napisał:

                    > obraza.uczuc.religijnych napisał:
                    >
                    > > Wątpliwie to dobro.
                    >
                    > ogromne to dobro, jeno Ty nie potrafisz tego docenić wierząc zapewne w jakieś m
                    > aterialistyczne zabobony.
                    Ale nic to, jest nadzieja ze kiedyś porzucisz ten pos
                    > tępacki kołtun :)
                    >
                    Co to takiego "materialistyczny zabobon"? Nie widzisz sprzeczności?
    • tw_wielgus Re: POUBecka...... 30.04.12, 14:09
      Cóż można powiedzieć, bolszewicka propaganda klęski zaczyna przynosić rezultaty.
      Tylko jedno pytanie kto ma budować tą uczciwą i bogatą Polskę? Katoliccy kolaboranci czy też ten który sie wzbogacił na spółce "Srebrna" i prywatyzacji RSW?
      O "Telegrafie", bo to w dobie internetu przeżytek, nawet nie wspomnę.
    • losiu4 Re: POUBecka...... 30.04.12, 15:32
      zła to wiadomość, ze aż 23% sondowanych ludzi ma zaczadzony umysł i nie dostrzega rzeczy oczywistych

      Pozdrawiam

      Losiu
      • obraza.uczuc.religijnych Re: POUBecka...... 30.04.12, 15:36
        23% samodzielnie myślących, niezmanipulowanych...
        • losiu4 Re: POUBecka...... 30.04.12, 16:59
          obraza.uczuc.religijnych napisał:

          > 23% samodzielnie myślących, niezmanipulowanych...

          hmmmm... Jesli nie dostrzegają, oczadzeni pijarem, jak ich ryze łupią i w wała robia to teza o samodzielnym myśleniu czy niezmanipulowaniu jest z lekka kontrowersyjna :)

          Pozdrawiam

          Losiu
          • obraza.uczuc.religijnych Re: POUBecka...... 01.05.12, 10:01
            No właśnie nie są zaczadzeni prem, że ich łupią.
            • losiu4 Re: POUBecka...... 01.05.12, 14:08
              wiem, i nadal się będą cieszyć że ich to nie dotyczy, bo np. oni i tak "za dyche tankują" :)

              Pozdrawiam

              Losiu
        • zdybex Re: POUBecka...... 30.04.12, 17:01
          [b]Jak magister historii zaczyna zajmować sie rzadzeniem to z tego musi wyjśc gó.... I wychodzi!
    • gazetopolaczek Re: POUBecka...... 01.05.12, 00:45
      Młodzi z wielkich miast po prostu się starzeją.
      • fury11 Re: POUBecka...... 01.05.12, 10:37
        Kompleks starego ze wsi? Było nauczyć się stawiać krzyżyk na karcie do głosowania przy właściwym kandydacie
    • simera16 Re: POUBecka...... 01.05.12, 10:19
      A dlaczego POUBecka i w ten sposób pisana?
    • ave.duce Nie przesadzaj z tą "bogatą" - ważne, żeby 01.05.12, 10:22
      była katolicka.

      Co do uczciwości - kaczyści&co. - macie problem!
    • hal9000 Re: POUBecka...... 01.05.12, 21:34
      > ... zgraja doczeka się jeszcze uczciwego osądu.....

      To brzmi zupełnie jak zapowiedź rządów a la Ukraina.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka