wkkr 23.05.12, 12:39 sprzedalibyście miejsce na Wawelu? wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11780314,Brudzinski__Oddali_Abramowiczowi_loze_prezydencka_.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
scoutek Re: Za ile Abramowiczowi 23.05.12, 12:41 część z sarkofagiem prezydenta? za darmo Odpowiedz Link Zgłoś
cics Re: Za ile Abramowiczowi 23.05.12, 12:45 To raczej pytanie do Dziwisza,niż do FK. Ale chętnie bym z boku posłuchał negocjacji. Odpowiedz Link Zgłoś
v.t.s Re: Za ile Abramowiczowi 23.05.12, 13:04 Sprzedaż wszystkich lóż na stadionach jest w gestii UEFA. Ceny zaczynają się od 450 000 zł. Ciekawe, co powiedziałby ten pastuch, gdyby kancelaria wydała taką kasę ? Odpowiedz Link Zgłoś
fiu-bzdziu2010 Re: Za ile Abramowiczowi 23.05.12, 13:08 byłby jeden wielki pis-k i przeliczanie na obiady dla biednych dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
jot-es49 A co to znaczy Wawel? 23.05.12, 13:14 Jak będzie chciał to sobie go kupi razem z Dziwiszem - takie tam dwa w jednym! Abramowicz dobry żydek jest i wie gdzie biznes! Drobiazgami głowy sobie nie będzie zaprzątał! Może warto jednak pogadać aby odkupił po Euro ten nasz Koszyk Narodowy (koko, koko, jaja spoko!)? Będą mieli jego krajanie gdzie handlować pod dachem! Odpowiedz Link Zgłoś
kaczy_mozdzek Odkąd na Wawelu zalatuje Mamrotem, cena spadła 23.05.12, 13:57 gwałtownie, ale mażna by go skusić bonusem - tupolew za darmo. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
kaczezero kto by kupil ten zasmiecony dom? 23.05.12, 14:02 poza tym, Abramowicz placi, a ty potrzebujesz zarobic, polaczku tepy? nzalosny z ciebie pyszalkowaty zebrak polaczkowaty. debil zawsze bedzie biedny i slaby, bo polaczek nie mysli. Odpowiedz Link Zgłoś
zgred-zisko Re: Za ile Abramowiczowi 23.05.12, 14:17 A ile Kowal zapłacił Dziwiszowi? Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Komu mieli sprzedać? Tomaszewskiemu? 23.05.12, 14:34 Żeby w loży Niemcom kibicował? Odpowiedz Link Zgłoś