Dodaj do ulubionych

Za ile Abramowiczowi

23.05.12, 12:39
sprzedalibyście miejsce na Wawelu?
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11780314,Brudzinski__Oddali_Abramowiczowi_loze_prezydencka_.html
Obserwuj wątek
    • scoutek Re: Za ile Abramowiczowi 23.05.12, 12:41
      część z sarkofagiem prezydenta? za darmo
      • cics Re: Za ile Abramowiczowi 23.05.12, 12:45
        To raczej pytanie do Dziwisza,niż do FK. Ale chętnie bym z boku posłuchał negocjacji.
    • v.t.s Re: Za ile Abramowiczowi 23.05.12, 13:04
      Sprzedaż wszystkich lóż na stadionach jest w gestii UEFA. Ceny zaczynają się od 450 000 zł.
      Ciekawe, co powiedziałby ten pastuch, gdyby kancelaria wydała taką kasę ?
      • fiu-bzdziu2010 Re: Za ile Abramowiczowi 23.05.12, 13:08
        byłby jeden wielki pis-k i przeliczanie na obiady dla biednych dzieci
    • jot-es49 A co to znaczy Wawel? 23.05.12, 13:14
      Jak będzie chciał to sobie go kupi razem z Dziwiszem - takie tam dwa w jednym!
      Abramowicz dobry żydek jest i wie gdzie biznes!
      Drobiazgami głowy sobie nie będzie zaprzątał!

      Może warto jednak pogadać aby odkupił po Euro ten nasz Koszyk Narodowy (koko, koko, jaja spoko!)?
      Będą mieli jego krajanie gdzie handlować pod dachem!
    • mariner4 Po ostatnim pochówku to miejsce 23.05.12, 13:47
      bardzo potaniało.
      M.
    • kaczy_mozdzek Odkąd na Wawelu zalatuje Mamrotem, cena spadła 23.05.12, 13:57
      gwałtownie, ale mażna by go skusić bonusem - tupolew za darmo.
      :)))
    • kaczezero kto by kupil ten zasmiecony dom? 23.05.12, 14:02
      poza tym, Abramowicz placi, a ty potrzebujesz zarobic, polaczku tepy? nzalosny z ciebie pyszalkowaty zebrak polaczkowaty. debil zawsze bedzie biedny i slaby, bo polaczek nie mysli.
    • zgred-zisko Re: Za ile Abramowiczowi 23.05.12, 14:17
      A ile Kowal zapłacił Dziwiszowi?
    • douglasmclloyd Komu mieli sprzedać? Tomaszewskiemu? 23.05.12, 14:34
      Żeby w loży Niemcom kibicował?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka