Dodaj do ulubionych

Lepper przejdzie zabieg udrożnienia naczyń krwi...

    • Gość: zibi [...] IP: *.aft.pl 01.07.04, 12:18
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: mirekst Re: Lepper przejdzie zabieg udrożnienia naczyń kr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 12:27
      Zdychać to nie, bo to nie po chrześcijańsku, ale na rentę zdrowotną to mógłby
      przejść
      • Gość: robol renta tak ale krusowska, nie poselska IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 01.07.04, 12:54
    • Gość: student Lepper przejdzie dziś zabieg w szpitalu MSWiA IP: *.proxy.aol.com 01.07.04, 13:00
      Po przeczytaniu wszystkich postow dotyczacych tego artykulu teraz wiem co mysla
      czytelnicy GW i jaki prezentuja poziom. Nie Michnik poczyta te posty i odpowie
      sobie czy GW jest dla inteligentow, polinteligentow, cwiercinteligentow czy po
      prostu idiotow?
      • Gość: greg Re: Lepper przejdzie dziś zabieg w szpitalu MSWiA IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 02.07.04, 01:07
        gazeta to takie same gówno jak Lepper
    • Gość: robol Boże daj zdrowie naszemu mężowi opatrznościowemu IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 01.07.04, 13:07
      .. bo tylko w Andrzeju Lepperze ratunek i ocalenie Ojczyzny widzimy. My w
      naszym podwórkowym kółku różańcowym modlimy się za zdrowie Posła Andrzeja.
      Tylko w nim pokładamy nadzieję że w Polsce będzie dobrze, że Ojciec Rydzyk
      przestanie być szykanowany, że telewizja i radio maryjne przestanie martwić
      się o fundusze, że pedałów do kamieniołomów, że za używanie prezerwatyy
      więzienie a za aborcję stryczek.A rzydów na Madagaskar

      Tych bzdur pewnie nikt nie usunie bo jak tylko złe słowo albo nie daj Boże
      przychylne życzenie to cenzura koszerna zaczyna ciąć.

      A kiedy red. Michnik zapisze się do Samoobrony??
      Bo od kiedy Milera nie ma to nie ma z kim się obściskiwać
      ps. a zamiast pawulonu arszenik HEEEEE
    • Gość: bronaparte Proponuję Panu Michnikowi , dobrowolną operację IP: *.kolobrzeg.sdi.tpnet.pl 01.07.04, 13:23
      Panie Michnik, i inni aby nie udawać, że jesteście zdrowi idźcie sobie zrobić
      angioplastykę, czy inszy zabieg na sercu.
      Jeżeli nie sanujecie człowieka, to uszanujcie jego zdrowie.
    • yarobis LEPPER MOŻE ....ZEJŚĆ 01.07.04, 13:29
    • Gość: NN Lepper powinien leczyć się w szpitalu więziennym IP: 5.2.* / *.chello.pl 01.07.04, 13:45
      Lepper powinien leczyć się w szpitalu więziennym, a nie w MSWiA.
    • Gość: m operacje się udała IP: *.chello.pl 01.07.04, 14:06
      niestety
    • Gość: maryla Zdrowia i sukcesow dla pana Andrzeja IP: *.z064220066.chi-il.dsl.cnc.net 01.07.04, 14:10
      Wielu faryzeuszy odwrocilo sie od Samoobrony. A kto bedzie Polski bronil ?
      Polski bedzie bronil obcy bank ? Moze bedzie jej bronil przebieraniec , ktory
      dawniej byl stalinowcem , a teraz ma poglady liberalne ?
      • b-fly Re: Zdrowia i sukcesow dla pana Andrzeja 01.07.04, 14:13
        Gość portalu: maryla napisał(a):

        > Wielu faryzeuszy odwrocilo sie od Samoobrony. A kto bedzie Polski bronil ?
        > Polski bedzie bronil obcy bank ? Moze bedzie jej bronil przebieraniec , ktory
        > dawniej byl stalinowcem , a teraz ma poglady liberalne ?

        Ależ nie!!! Polski bedzie bronił nasz mężny Andrzej L.!!! Zza kratek :P
    • Gość: Kubus Leper IP: *.xpam.de / *.xpam.de 01.07.04, 14:38
      Ja na taki sam zabieg czekałem 11 miesięcy ,dlatego wk......ia mnie jak tacy wybrańcy narodu mają to wykonane od ręki,gdzie jest wtym kraju konstytucja mówiąca o równym traktowaniu obywateli. I jeszcze jedno w tym okresie oczekiwania mogłem umrzeć na zawał
    • qassaq [...] 01.07.04, 14:50
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • indris To już było u Haszka 01.07.04, 15:24
        "Melduję posłusznie, ze wszystko w porządku, tylko jeden symulant umarł"
    • utopiec Zabieg? 01.07.04, 14:56
      Niech mu przeczyszczą naczynia w mózgu, o ile ten organ znajdą. Jedna znajoma
      powiedziała, że Lepper głupi, ale ma dobre serce. Jak się kobiecina myliła!
    • Gość: Rodacy DLA DOBRA LEPPERA I POLSKI... IP: *.magma / *.magma-net.pl 01.07.04, 15:01
      Szanowni medycy z lecznicy MSWIA, czy dloa dobra Rzeczypospolitej można uśpić (na stałe) Jędrusia Leppera? Ze swojej strony oferujemy Wam dozgonną wdzięczność i pamięć w modlitwie.
      • Gość: Pobozne zyczenia Wianuszek dla Lepcia IP: 152.75.124.* 01.07.04, 15:05
        Ja bym tam mu polozyl wianuszek na wsie czasy, zamiast udrozniac.

        Tu lezy Jedrek,
        ten to byl medrek!
      • Gość: Długiego_życia_A.L Re: DLA DOBRA POLSKI... 100 LAT DLA LEPPERA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 20:35
    • Gość: ZZ krótkie pytanie IP: *.top.net.pl 01.07.04, 15:08
      a czy Lepper w ogóle ma serce?
    • Gość: STAR PEWNIE DOŁĄCZY DO NIEGO ANDRZEJ S. IP: *.radom.pl 01.07.04, 15:10
    • Gość: kluska zabieg udrożnienia naczyń krwionosnych w mozgu? IP: 81.15.161.* 01.07.04, 15:35
      nie wiedzialem, ze nastapil taki postep w medycynie, mozliwosc udroznienia
      naczyn krwionosnych w mozgu.
      no coz to sie najslawniejszemu polskiemu mulatowi przyda jak dziecku smoczek,
      moze usuna mu zator lub 2 i przestanie wreszcie bredzic i zniknie z piedestalu
    • Gość: Obywatel [...] IP: *.org 01.07.04, 16:17
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Glob Re: Lepper przeszedł dziś zabieg w szpitalu MSWiA IP: *.dyn.iinet.net.au 01.07.04, 16:26
        Drodzy dyskutanci jestescie zalosni. Jakos Rywin na wolnosci Wam nie
        przeszkadza. A co sie stanie, jak A. Lepper udowodni wine tych trzech panow z
        sejmowej lawy? Ferujecie wyroki a gowno wiecie.
        • Gość: ja Re: Lepper przeszedł dziś zabieg w szpitalu MSWiA IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.07.04, 17:23
          ...a co jeszcze jeden wyznawca Jędruli?
          • Gość: Popieram_Leppera ! ZDROWIA I SIŁY ŻYCZĘ PANU LEPPEROWI ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 18:59
    • Gość: Rebus Lepper przeszedł dziś zabieg w szpitalu MSWiA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 16:41
      Niech mu przy okazji poustawiają klepki w mózgu. Bo ma coś z głową.
    • Gość: jerzy Leper po zabiegu IP: *.crowley.pl 01.07.04, 17:05
      Leper nie może stanąć przed trybunałem ,no to jest wolny czas aby stanął przed
      nim Kaczyński.
    • Gość: j Apel do wyborców Pana Andrzeja ! IP: *.ipt.aol.com 01.07.04, 17:27
      Proszę Państwa ! Przed wyborami pamiątajcie o chorobach swoich ewentualnych
      wybrańców. Pan Andrzej nie chce o tym głośno mówić, ale ze względu na stan
      zdrowia nie będzie mógł sprawować stanowiska premiera rządu RP. Wybierajcie
      młodych i silnych. Dziadek Bronek też może nie przetrzymać pięciu lat w
      parlamencie europejskim. Chcecie koniecznie oglądać państwowe pogrzeby ?
    • Gość: bat Wracaj do zdrowia IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 01.07.04, 17:34
      • b-fly Re: Wracaj do zdrowia 01.07.04, 17:42
        Wracaj do zdrowia - szybciej cię wsadzą! :P
    • Gość: kris lepper IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.07.04, 17:52
      szkoda że nie udrożnili mózgu (o ile go znaleźli)
    • Gość: kristofer lepper w szpitalu IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.07.04, 17:58
      a co z drożnością mózgu ?
      • Gość: ROBI PO CO TE WSZYSTKIE INWEKTYWY IP: *.cto.gda.pl / *.cto.gda.pl 01.07.04, 18:20
        Niecierpie Leppera ale uważam że wszystkie onwektywy są nie na miejscu.
        Pamiętajcie że Lepper i tak olewa sądy więc chyba to nie jest problem że nie
        był na rozprawie. Może jest naprawdę chory.
        • Gość: ziggy Re: PARADA CHAMSTWA TUTAJ SIE PREZENTUJE!!!! IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 01.07.04, 18:43
          • Gość: bum bum Re: PARADA CHAMSTWA TUTAJ SIE PREZENTUJE!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 23:12
            Ojej. Zaraz sie poplacze nad tragicznym losem tego "meza stanu".
            Sam wybral zawod polityka, wiec musi sie liczyc z tym, ze bedzie wysmiewany.
            On i tak ma to w dupie, tak jak was wszystkich naiwniacy.

          • Gość: swoj Aron Leperstein IP: 195.166.233.* 01.07.04, 23:47
            Wszystko sie wylalo panie Leperstein. Wychrzscil sie pan dosc pozno, a na
            dodatek sladow nie udalo sie, jak widac zatrzec. Byle do sabatu panie
            Leperstein. Andrzej, czy bardzij prawidlowo: Aron trzymaj sie, nasi ci pomoga.
    • Gość: Michał A biedny emeryt IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.07.04, 18:33
      A biedny emeryt, rencista,bezrobotny bez prawa do zasiłku to zdycha na ulicy a
      już od lipca będzie musiał płacić i składkę i za wizytę np. u kardiologa.
      • Gość: Andrzej_L. Re: A biedny emeryt - CZY TO ZASŁUGA LEPPERA ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 18:57
        Lepper w najmniejszym stopniu nie przyczynił się do zbudowania tych przemian
        niesprawiedliwości społecznej, które panują obecnie w Polsce.
        Zgodne poparcie dla Leppera może pomóc w przezwyciężeniu panoszącego się zła.
        • b-fly Re: A biedny emeryt - CZY TO ZASŁUGA LEPPERA ? 01.07.04, 19:03
          > Zgodne poparcie dla Leppera może pomóc w przezwyciężeniu panoszącego się zła.

          Piękne hasło, aż się łezka w oku kręci.... (litości)
    • Gość: psychiatra A to zawod, mailem nadzieje ze to przymusowa... IP: 193.128.202.* 01.07.04, 19:25
      ... lobotomia...
      • Gość: gAZETY_wYBORCZEJ ! OBSESJA NA TLE GIERTYCHA - NOWA CHOROBA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 20:47
        Psychiatro ! Ulecz się sam. Nie wycieraj sobie swojego psychiatrycznego
        pyska szlachetnymi nazwiskami.
        • Gość: Jan "szlachetny" J.Giertych zadal zabijania robotnikow IP: 5.5.* / 80.58.33.* 01.07.04, 21:57
          a jego synalek lizal tylek Jaruzelowi i popieral walke z opozycja
          antykomunistyczna. Czy ty o tym wiesz,petaku, czy jestes tak zwyrodnialy
          moralnie,ze nie potrafisz odroznic dobrego od zlego ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka