Gość: zibi [...] IP: *.aft.pl 01.07.04, 12:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirekst Re: Lepper przejdzie zabieg udrożnienia naczyń kr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 12:27 Zdychać to nie, bo to nie po chrześcijańsku, ale na rentę zdrowotną to mógłby przejść Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robol renta tak ale krusowska, nie poselska IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 01.07.04, 12:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Lepper przejdzie dziś zabieg w szpitalu MSWiA IP: *.proxy.aol.com 01.07.04, 13:00 Po przeczytaniu wszystkich postow dotyczacych tego artykulu teraz wiem co mysla czytelnicy GW i jaki prezentuja poziom. Nie Michnik poczyta te posty i odpowie sobie czy GW jest dla inteligentow, polinteligentow, cwiercinteligentow czy po prostu idiotow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg Re: Lepper przejdzie dziś zabieg w szpitalu MSWiA IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 02.07.04, 01:07 gazeta to takie same gówno jak Lepper Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robol Boże daj zdrowie naszemu mężowi opatrznościowemu IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 01.07.04, 13:07 .. bo tylko w Andrzeju Lepperze ratunek i ocalenie Ojczyzny widzimy. My w naszym podwórkowym kółku różańcowym modlimy się za zdrowie Posła Andrzeja. Tylko w nim pokładamy nadzieję że w Polsce będzie dobrze, że Ojciec Rydzyk przestanie być szykanowany, że telewizja i radio maryjne przestanie martwić się o fundusze, że pedałów do kamieniołomów, że za używanie prezerwatyy więzienie a za aborcję stryczek.A rzydów na Madagaskar Tych bzdur pewnie nikt nie usunie bo jak tylko złe słowo albo nie daj Boże przychylne życzenie to cenzura koszerna zaczyna ciąć. A kiedy red. Michnik zapisze się do Samoobrony?? Bo od kiedy Milera nie ma to nie ma z kim się obściskiwać ps. a zamiast pawulonu arszenik HEEEEE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bronaparte Proponuję Panu Michnikowi , dobrowolną operację IP: *.kolobrzeg.sdi.tpnet.pl 01.07.04, 13:23 Panie Michnik, i inni aby nie udawać, że jesteście zdrowi idźcie sobie zrobić angioplastykę, czy inszy zabieg na sercu. Jeżeli nie sanujecie człowieka, to uszanujcie jego zdrowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NN Lepper powinien leczyć się w szpitalu więziennym IP: 5.2.* / *.chello.pl 01.07.04, 13:45 Lepper powinien leczyć się w szpitalu więziennym, a nie w MSWiA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryla Zdrowia i sukcesow dla pana Andrzeja IP: *.z064220066.chi-il.dsl.cnc.net 01.07.04, 14:10 Wielu faryzeuszy odwrocilo sie od Samoobrony. A kto bedzie Polski bronil ? Polski bedzie bronil obcy bank ? Moze bedzie jej bronil przebieraniec , ktory dawniej byl stalinowcem , a teraz ma poglady liberalne ? Odpowiedz Link Zgłoś
b-fly Re: Zdrowia i sukcesow dla pana Andrzeja 01.07.04, 14:13 Gość portalu: maryla napisał(a): > Wielu faryzeuszy odwrocilo sie od Samoobrony. A kto bedzie Polski bronil ? > Polski bedzie bronil obcy bank ? Moze bedzie jej bronil przebieraniec , ktory > dawniej byl stalinowcem , a teraz ma poglady liberalne ? Ależ nie!!! Polski bedzie bronił nasz mężny Andrzej L.!!! Zza kratek :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kubus Leper IP: *.xpam.de / *.xpam.de 01.07.04, 14:38 Ja na taki sam zabieg czekałem 11 miesięcy ,dlatego wk......ia mnie jak tacy wybrańcy narodu mają to wykonane od ręki,gdzie jest wtym kraju konstytucja mówiąca o równym traktowaniu obywateli. I jeszcze jedno w tym okresie oczekiwania mogłem umrzeć na zawał Odpowiedz Link Zgłoś
qassaq [...] 01.07.04, 14:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
indris To już było u Haszka 01.07.04, 15:24 "Melduję posłusznie, ze wszystko w porządku, tylko jeden symulant umarł" Odpowiedz Link Zgłoś
utopiec Zabieg? 01.07.04, 14:56 Niech mu przeczyszczą naczynia w mózgu, o ile ten organ znajdą. Jedna znajoma powiedziała, że Lepper głupi, ale ma dobre serce. Jak się kobiecina myliła! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rodacy DLA DOBRA LEPPERA I POLSKI... IP: *.magma / *.magma-net.pl 01.07.04, 15:01 Szanowni medycy z lecznicy MSWIA, czy dloa dobra Rzeczypospolitej można uśpić (na stałe) Jędrusia Leppera? Ze swojej strony oferujemy Wam dozgonną wdzięczność i pamięć w modlitwie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pobozne zyczenia Wianuszek dla Lepcia IP: 152.75.124.* 01.07.04, 15:05 Ja bym tam mu polozyl wianuszek na wsie czasy, zamiast udrozniac. Tu lezy Jedrek, ten to byl medrek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Długiego_życia_A.L Re: DLA DOBRA POLSKI... 100 LAT DLA LEPPERA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 20:35 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ krótkie pytanie IP: *.top.net.pl 01.07.04, 15:08 a czy Lepper w ogóle ma serce? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kluska zabieg udrożnienia naczyń krwionosnych w mozgu? IP: 81.15.161.* 01.07.04, 15:35 nie wiedzialem, ze nastapil taki postep w medycynie, mozliwosc udroznienia naczyn krwionosnych w mozgu. no coz to sie najslawniejszemu polskiemu mulatowi przyda jak dziecku smoczek, moze usuna mu zator lub 2 i przestanie wreszcie bredzic i zniknie z piedestalu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obywatel [...] IP: *.org 01.07.04, 16:17 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Glob Re: Lepper przeszedł dziś zabieg w szpitalu MSWiA IP: *.dyn.iinet.net.au 01.07.04, 16:26 Drodzy dyskutanci jestescie zalosni. Jakos Rywin na wolnosci Wam nie przeszkadza. A co sie stanie, jak A. Lepper udowodni wine tych trzech panow z sejmowej lawy? Ferujecie wyroki a gowno wiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Lepper przeszedł dziś zabieg w szpitalu MSWiA IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.07.04, 17:23 ...a co jeszcze jeden wyznawca Jędruli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Popieram_Leppera ! ZDROWIA I SIŁY ŻYCZĘ PANU LEPPEROWI ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 18:59 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rebus Lepper przeszedł dziś zabieg w szpitalu MSWiA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 16:41 Niech mu przy okazji poustawiają klepki w mózgu. Bo ma coś z głową. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzy Leper po zabiegu IP: *.crowley.pl 01.07.04, 17:05 Leper nie może stanąć przed trybunałem ,no to jest wolny czas aby stanął przed nim Kaczyński. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j Apel do wyborców Pana Andrzeja ! IP: *.ipt.aol.com 01.07.04, 17:27 Proszę Państwa ! Przed wyborami pamiątajcie o chorobach swoich ewentualnych wybrańców. Pan Andrzej nie chce o tym głośno mówić, ale ze względu na stan zdrowia nie będzie mógł sprawować stanowiska premiera rządu RP. Wybierajcie młodych i silnych. Dziadek Bronek też może nie przetrzymać pięciu lat w parlamencie europejskim. Chcecie koniecznie oglądać państwowe pogrzeby ? Odpowiedz Link Zgłoś
b-fly Re: Wracaj do zdrowia 01.07.04, 17:42 Wracaj do zdrowia - szybciej cię wsadzą! :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris lepper IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.07.04, 17:52 szkoda że nie udrożnili mózgu (o ile go znaleźli) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kristofer lepper w szpitalu IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.07.04, 17:58 a co z drożnością mózgu ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ROBI PO CO TE WSZYSTKIE INWEKTYWY IP: *.cto.gda.pl / *.cto.gda.pl 01.07.04, 18:20 Niecierpie Leppera ale uważam że wszystkie onwektywy są nie na miejscu. Pamiętajcie że Lepper i tak olewa sądy więc chyba to nie jest problem że nie był na rozprawie. Może jest naprawdę chory. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziggy Re: PARADA CHAMSTWA TUTAJ SIE PREZENTUJE!!!! IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 01.07.04, 18:43 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bum bum Re: PARADA CHAMSTWA TUTAJ SIE PREZENTUJE!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.04, 23:12 Ojej. Zaraz sie poplacze nad tragicznym losem tego "meza stanu". Sam wybral zawod polityka, wiec musi sie liczyc z tym, ze bedzie wysmiewany. On i tak ma to w dupie, tak jak was wszystkich naiwniacy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swoj Aron Leperstein IP: 195.166.233.* 01.07.04, 23:47 Wszystko sie wylalo panie Leperstein. Wychrzscil sie pan dosc pozno, a na dodatek sladow nie udalo sie, jak widac zatrzec. Byle do sabatu panie Leperstein. Andrzej, czy bardzij prawidlowo: Aron trzymaj sie, nasi ci pomoga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał A biedny emeryt IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.07.04, 18:33 A biedny emeryt, rencista,bezrobotny bez prawa do zasiłku to zdycha na ulicy a już od lipca będzie musiał płacić i składkę i za wizytę np. u kardiologa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej_L. Re: A biedny emeryt - CZY TO ZASŁUGA LEPPERA ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 18:57 Lepper w najmniejszym stopniu nie przyczynił się do zbudowania tych przemian niesprawiedliwości społecznej, które panują obecnie w Polsce. Zgodne poparcie dla Leppera może pomóc w przezwyciężeniu panoszącego się zła. Odpowiedz Link Zgłoś
b-fly Re: A biedny emeryt - CZY TO ZASŁUGA LEPPERA ? 01.07.04, 19:03 > Zgodne poparcie dla Leppera może pomóc w przezwyciężeniu panoszącego się zła. Piękne hasło, aż się łezka w oku kręci.... (litości) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psychiatra A to zawod, mailem nadzieje ze to przymusowa... IP: 193.128.202.* 01.07.04, 19:25 ... lobotomia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gAZETY_wYBORCZEJ ! OBSESJA NA TLE GIERTYCHA - NOWA CHOROBA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 20:47 Psychiatro ! Ulecz się sam. Nie wycieraj sobie swojego psychiatrycznego pyska szlachetnymi nazwiskami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan "szlachetny" J.Giertych zadal zabijania robotnikow IP: 5.5.* / 80.58.33.* 01.07.04, 21:57 a jego synalek lizal tylek Jaruzelowi i popieral walke z opozycja antykomunistyczna. Czy ty o tym wiesz,petaku, czy jestes tak zwyrodnialy moralnie,ze nie potrafisz odroznic dobrego od zlego ? Odpowiedz Link Zgłoś