Dodaj do ulubionych

PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami

22.11.12, 14:44
Cytuję za Onetem
...PO złożyła w Sejmie wnioski o postawienie Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu - poinformował szef klubu PO Rafał Grupiński...

No cóż , chce "partia milości" czyli PO pogłębiać podziały w narodzie- niech pogłębia.
Nie bardzo wiem na co liczy władza. Chyba nie jest ta władzuchna tak durna , iz mysli ,ze odwrócimy się od naszych wartości zagłosujemy nagle za władzuchną.
Szanowana Władzo, pewnie dokopiesz Kaczyńskiemu i Ziobrze, ale jak masz zamiar poradzic sobie z nami Wolnymi Polakami (Wolakami)?
Może jakis obóz koncentracyjny? Taki na 8 mln ludzi?
Macie większość w Sejmie,Senacie, swego prezydenta- na co czekaćie? Przegłosujcie szybko ustawę ,że kto jest przeciw PO tego nalezy do obozu pracy zesłać , odebrac prawa wyborcze, uznać za terrorystę i co tam jeszcze se wymyslicie.
Nie będzie Kaczyńskiego, Ziobry- wybierzemy sobie innych szefów- osobiście stawiam na Dudę.
Obserwuj wątek
    • loczek62 Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 14:48
      "Uderz w pasterza a rozbiegną się owce jego..."
      • remik.bz Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 15:04
        loczek62 napisał:

        > "Uderz w pasterza a rozbiegną się owce jego..."

        "Uderz w pasterza gnusnego , aby owcami lew zaczął rządzić na swą modłę je przerabiając"
        • loczek62 Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 17:17
          Cytaty z Wielkiej księgi zapodaję, a Ty mnie jakimiś farmazonami raczysz bez ładu i składu...
          • klara551 Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 23.11.12, 22:59
            Zapomniałaś dodać,że temu panu pomylili się Polacy z Wolakami.
    • boblebowsky Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 14:48
      remik.bz napisał:


      > Nie będzie Kaczyńskiego, Ziobry- wybierzemy sobie innych szefów- osobiście staw
      > iam na Dudę.

      A nie na Starucha?
      • remik.bz Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 15:05
        boblebowsky napisał:

        > remik.bz napisał:
        >
        >
        > > Nie będzie Kaczyńskiego, Ziobry- wybierzemy sobie innych szefów- osobiści
        > e staw
        > > iam na Dudę.
        >
        > A nie na Starucha?

        Nie. Myslę , że "Staruch" poprze Dudę "jak-by-co". On nie jest taki głupi jak go propaganda PO przedstwia.
      • dystans4 Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 23.11.12, 21:41
        Stawiam na Nicponia.
        Spełnia wszystkie warunki lidera "Prawa" i "Sprawiedliwości"
        --
        bul.
    • wtopek Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 14:50
      od czego "wolnymi"?
      • rickky Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 16:02
        wtopek napisał:

        > od czego "wolnymi"?

        Wolnymi od rozumu.
      • sclavus Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 16:54
        ... od rozumu, zapewne... :)
        No i od widzenia rzeczywistości, takiej, jaka ona jest ;)
      • mietowe_loczki Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 19:36
        wolni = nie szybcy

        pewnie o to mu chodzi
        • wariant_b Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 19:51
          mietowe_loczki napisała:
          > wolni = nie szybcy

          Przepraszam - ale taki np. Wolny Stolec wcale nie musi być wolny (=nie szybki).
          Może autor wątku używając określenia Wolny Polak to właśnie miał na myśli.
          • mietowe_loczki Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 21:03
            Może zatem chodzi mu o "wolny" = "stanu wolnego".
    • cookies9 Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 14:51
      Wreszcie:-) Najwyzszy czas - dla Wolaków Trybunał Stanu.
    • tadzap Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 14:55
      P()Olszewia może Premiera Kaczyńskiego cmoknąć w pupkę.
      • kotek.filemon Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 15:05
        tadzap napisał:

        > P()Olszewia może Premiera Kaczyńskiego cmoknąć w pupkę.

        Od tej roboty Prezes ma Hofmana. Kiedyś to była fucha Zi0br0, ale się zbiesił i myślał, że uda mu się pójść na swoje. Prorokuję, że jeszcze wróci, bo wybory do europarlamentu za pasem i widmo utraty judaszowych srebrników z Brukseli w oczy zagląda. Niestety, powrót syna marnotrawnego nie będzie łatwy, bo przy rowku Prezesa jest taki tłok, że ciężko się dopchać.

        A poza tym Premierem to jest przecież prof. Techniczny, nieprawdaż?
    • dr.krisk Wzruszyłem sie wasza niedolą! 22.11.12, 14:55
      remik.bz napisał:

      > i Ziobrze, ale jak masz zamiar
      > poradzic sobie z nami Wolnymi Polakami (Wolakami)?
      > Może jakis obóz koncentracyjny? Taki na 8 mln ludzi?
      Jak na razie to wy, Wolacy, mieliście pomysły oberlustracji, areszty wydobywcze, to za waszego rządu doszło do skandalu z samobójstwem Barbary Blidy, wygłupów z "ten pan już nikogo życia nie pozbawi"...
      Wymieniać jeszcze?

      No i Wolacy nic współnego z Wolnymi Polakami nie mają. To tylko mieszkańcy Wolski - smutnego kraju zamieszkałego przez ogłupiałych ludzi.
      • remik.bz Re: Wzruszyłem sie wasza niedolą! 22.11.12, 15:00
        dr.krisk napisał:

        >
        > No i Wolacy nic współnego z Wolnymi Polakami nie mają. To tylko mieszkańcy Wols
        > ki - smutnego kraju zamieszkałego przez ogłupiałych ludzi.

        To Ty lepiej wiesz od nas kim jesteśmy? Czy aby nie grzeszysz grzechem pychy?
        • obraza.uczuc.religijnych Re: Wzruszyłem sie wasza niedolą! 22.11.12, 15:06
          Ty przecież zawsze wiesz lepiej kim są wyborcy PO więc co się dziwisz że ktoś wie lepiej od ciebie kim ty jesteś?
        • dr.krisk Byłem przy waszych narodzinach! 22.11.12, 15:06
          To było wtedy:
          www.youtube.com/watch?v=pxvx0g5gmAA
          Żadni z was Wolni Polacy - co najwyżej Polni Wolacy.
    • erte2 Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 15:07
      remik.bz
      Może to rzeczywiście jest jakiś pomysł ? Gdyby w końcu lat dwudziestych ubiegłego wieku ktoś wziął za dupę takiego jednego z wąsikiem i pogonił go gdzie pieprz rośnie razem z paroma milionami otumanionych przez niego rodaków - to być może nie byłoby największej wojny w dziejaćh ludzkości, największego ludobójstwa i największego zniszczenia przez które przez długie lata żyliśmy w nędzy i poniżeniu. Może trzeba wyciągnąć z historii jakąś naukę i pogonić w pizdu takiego małego (tym razem bez wąsika) aby zrobić w końcu porządek, aby postawić tamę demontażowi państwa, niszczenu demokracji i po prostu łamaniu prawa.
      • remik.bz Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 15:18
        erte2 napisał:

        > Może trzeba wyciągnąć z historii jakąś naukę i pogonić w pizdu takiego m
        > ałego (tym razem bez wąsika) aby zrobić w końcu porządek, aby postawić tamę dem
        > ontażowi państwa, niszczenu demokracji i po prostu łamaniu prawa.

        Ty naprawdę myślisz,ze jak "pogonicie" Kaczyńskiego to my nagle poprzemy Tuska i PO ?

        Znajdzie się ktoś (osobiście stawiam na Dudę) kto nas "zagospodaruje". No chyba , że nas pozamykacie i sami se będziecie "demokratycznie" Tuska i PO wybierac. A wtedy ja Ci przypomne tekst o tym "z wasikiem"
        • dr.krisk Znowu Panduda? 22.11.12, 15:22
          remik.bz napisał:

          > Znajdzie się ktoś (osobiście stawiam na Dudę) kto nas "zagospodaruje".
          Lepiej nie baw się w totalizator - wróżę ci sromotną klęskę. żadne Pandudy wam nie pomogą.
          • remik.bz Niech zyje PZPO (Polska Zjednoczona.....) 22.11.12, 19:40
            dr.krisk napisał:

            > remik.bz napisał:
            > > Znajdzie się ktoś (osobiście stawiam na Dudę) kto nas "zagospodaruje".
            > Lepiej nie baw się w totalizator - wróżę ci sromotną klęskę. żadne Pandudy wam
            > nie pomogą.

            Wiem , wiem , Tylko Słońce Peru nam pomoze.
            Niech żyje Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska i jej Przywódca Wielki a Mądry.
            Jak zamkniecie Kaczyńskiego, Ziobrę i Dudę to my z radościa zaglosujemy na PO.
            • obraza.uczuc.religijnych Re: Niech zyje PZPO (Polska Zjednoczona.....) 22.11.12, 21:35
              A kto, bezczelny kłamczuchu, chce żebyś głosował na PO?
              • dr.krisk Jako rasowy Wolak, remik chce aby go zmusić! 22.11.12, 21:41
                Będzie wtedy cierpiał, jęczał i martyrolożył. Wolacy to uwielbiają.
                • wariant_b Re: Jako rasowy Wolak, remik chce aby go zmusić! 22.11.12, 21:46
                  dr.krisk napisał:
                  > Będzie wtedy cierpiał, jęczał i martyrolożył. Wolacy to uwielbiają.

                  I kasztelan Mirmił.
              • wariant_b Re: Niech zyje PZPO (Polska Zjednoczona.....) 22.11.12, 21:43
                obraza.uczuc.religijnych napisał:
                > A kto, bezczelny kłamczuchu, chce żebyś głosował na PO?

                Ja nie chcę - czułbym pewien dyskomfort.
                • remik.bz Re: Niech zyje PZPO (Polska Zjednoczona.....) 23.11.12, 18:22
                  wariant_b napisał:

                  > obraza.uczuc.religijnych napisał:
                  > > A kto, bezczelny kłamczuchu, chce żebyś głosował na PO?
                  >
                  > Ja nie chcę - czułbym pewien dyskomfort.

                  Tusk chce. I na dodatek olewa Twój dyskomfort Wariancie (żeby to chociaż piwem....)
                  • wariant_b Re: Niech zyje PZPO (Polska Zjednoczona.....) 24.11.12, 00:04
                    remik.bz napisał:
                    > Tusk chce.

                    Tusk chce, żebyś na niego głosował - mówisz?
                    On nie zagląda na FK, więc jest usprawiedliwiony.
        • obraza.uczuc.religijnych Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 15:23
          remik.bz napisał:

          > erte2 napisał:
          >
          > > Może trzeba wyciągnąć z historii jakąś naukę i pogonić w pizdu takiego m
          > > ałego (tym razem bez wąsika) aby zrobić w końcu porządek, aby postawić ta
          > mę dem
          > > ontażowi państwa, niszczenu demokracji i po prostu łamaniu prawa.
          >
          > Ty naprawdę myślisz,ze jak "pogonicie" Kaczyńskiego to my nagle poprzemy Tuska
          > i PO ?
          >

          A gdzie on to napisał? Znów sobie coś wymyśliłeś?
    • obraza.uczuc.religijnych Jakie 8 milionów? 22.11.12, 15:07
      Poza tym z tym elektoratem Kaczyńskiego i Ziobry jest tak, że jak im zapłacisz to zagłosują na kogo im wskażesz. Bo dla tego elektoratu koryto i kasiora są najwazniejsze.
    • witek.bis Już XVIII-wieczni Wolacy przewidzieli tyranię PO 22.11.12, 15:12
      Żądania nasze są, aby Rzczplta udzielną, samowładną, niePOdległą, w granicach całą została, bo od wieków nikomu POdległą i czyją własnością, dziedzictwem, nie była. - Żądamy wolności, narodowi naszemu przyzwoitej, bo w niej przodkowie nasi od wieków żyli, bośmy się w niej POrodzili i umierać chcemy.

      [...]

      Bracia nasi, wołamy do was! Wznosimy ręce nasze do was, za tą wspólną Ojczyzną, która ginie, a którą wy zachować możecie, nie idzie tu o nas tylko, zginiecie i wy, gdy Rzczplta ginąc będzie, POmnijcie, iż gdzie się sadowi tyrania, tam na czas zwlec zgon swój można, ale go nie uniknąć, później czy prędzej wszystko, co tchnie wolnością, pod ciężarem despotyzmu upaść musi

      /Cytaty z aktu konfederacji targowickiej. Za PiS-ownię odpowiedzialności nie biorę/
      • dr.krisk Chcieli sie uWOLnić od kajdan demokracji? 22.11.12, 15:20
        PiS też by chciał powrotu - do PRLu, tylko żeby ludzie chodzili do kościoła.
        • zbigniew_clapton Re: Chcieli sie uWOLnić od kajdan demokracji? 22.11.12, 16:47
          To jest bardzo zgrabna definicja IVRP
    • wiosnaludzikow Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 15:36
      remik.bz napisał:

      > Cytuję za Onetem
      > ...PO złożyła w Sejmie wnioski o postawienie Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa
      > Ziobry przed Trybunałem Stanu - poinformował szef klubu PO Rafał Grupiński...
      >
      > No cóż , chce "partia milości" czyli PO pogłębiać podziały w narodzie- niech po
      > głębia.
      > Nie bardzo wiem na co liczy władza. Chyba nie jest ta władzuchna tak durna , iz
      > mysli ,ze odwrócimy się od naszych wartości zagłosujemy nagle za władzuchną.
      > Szanowana Władzo, pewnie dokopiesz Kaczyńskiemu i Ziobrze, ale jak masz zamiar
      > poradzic sobie z nami Wolnymi Polakami (Wolakami)?
      > Może jakis obóz koncentracyjny? Taki na 8 mln ludzi?
      Remik. PO źle robi wykonując tem ruch bo to zaognia wojnę. Jednak pisząc o obozach koncentracyjnych też wykonujesz figirę godną oszołomionego Kaczyńskiego. Byliście już tak blisko, już kilka sondaży PIS i SP dawało Wam władzę, a może sżansę władzy i znowu porównania rtpu Twoje obozy koncentracyjne spowodowały spadek zaufania do Was.
      • remik.bz Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 19:32
        wiosnaludzikow napisał:

        > Remik. PO źle robi wykonując tem ruch bo to zaognia wojnę. Jednak pisząc o oboz
        > ach koncentracyjnych też wykonujesz figirę godną oszołomionego Kaczyńskiego. By
        > liście już tak blisko, już kilka sondaży PIS i SP dawało Wam władzę, a może sża
        > nsę władzy i znowu porównania rtpu Twoje obozy koncentracyjne spowodowały spade
        > k zaufania do Was

        OK , wiem. Ale kompletnie nie rozumiem dlaczego władza "wali" w przywódców opozycji.
        Przecież to jest bez sensu.
        Problemem władzy nie jest Kaczyński czy Ziobro, tylko my Wolacy. My władzy peowskiej nigdy nie poprzemy.
        Waląc w naszych przywódców władza z całkowita premedytacją chce walki z nami , z milionami ludzi.
        W i mię czego pytam? Przecież nie w imię polskiej racji stanu.
        Władza z całkowita premedytacja dzieli Polaków. Po co?
    • lionold Re: nie pogłębiać podziałów w narodzie 22.11.12, 16:41
      to pozwalać wariatom na wszystko i godzić się na wszystko bez zastrzeżeń?!
    • wujcio44 Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 16:46
      Najwyższy czas. Najwyraźniej cierpliwość się peowcom wyczerpała.
    • fiu-bzdziu2010 Re: Pisuarki zaczęły wcześniej 22.11.12, 16:55

      Pisuarki zaczęły wcześniej i to z 30 milionami Rozumnych Polaków.
    • ave.duce Z kim? 22.11.12, 17:07
      Z tymi, którzy są winni śmierci Barbary Blidy.

      ps. kuromysło Janicka - wielce zasłużona tow. Zera.
      • wolo chyba z polnymi wolakami/nt 22.11.12, 19:48

    • bogucjusz Remiś niczym Kali :-) 22.11.12, 19:30
      Staś zapomniał, jak jest "osioł" w suahili, powiedział do Kalego po angielsku - donkey. Kali pokraśniał z zadowolenia i dumy na taki komplement. Obnosił się długo z "donkeystwem".

      Remiś obnosi się z wolactwem, gdyż ubzdurał sobie, iż termin ten oznacza "wolnego Polaka".

      Paradne :-)

      ---
      "Ląduj, dziadu!"
      • remik.bz Re: Remiś niczym Kali :-) 22.11.12, 19:34
        bogucjusz napisał:

        > >
        > Remiś obnosi się z wolactwem, gdyż ubzdurał sobie, iż termin ten oznacza "wolne
        > go Polaka".
        >
        U nas Wolaków dokladnie to oznacza. Wasze zdanie w temacie "nazewnictwo" nie interesuje nas specjalnie
        > ---
    • rzewuski1 Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 22.11.12, 19:42
      Bardzo dobrze robią.
      Zapłacą wolskie elity za łamanie konstytucji
      To ze ich kościół popiera i parę milionów ludzi nie znaczy ze mogą robić co chcą i mieć w dupie polskie prawo.
      Posiedzi w wiezieniu to może zmądrzeje a jak nie to zamknie się go na dobre.

      • remik.bz A miliony Wolaków poprą PO 22.11.12, 20:18
        rzewuski1 napisał:

        > Bardzo dobrze robią.
        > Zapłacą wolskie elity za łamanie konstytucji
        > To ze ich kościół popiera i parę milionów ludzi nie znaczy ze mogą robić co chc
        > ą i mieć w dupie polskie prawo.
        > Posiedzi w wiezieniu to może zmądrzeje a jak nie to zamknie się go na dobre.

        A miliny Wolnych Polakow popra PO i będzie okres powszechnej szczęśliwości w kraju.
        Bez opozycji- jak to w demokracji.
        • wariant_b Re: A miliony Wolaków poprą PO 22.11.12, 20:26
          remik.bz napisał:
          > Bez opozycji- jak to w demokracji.

          A ty, poza paranoją wodzusia, odróżniasz jakoś te POPiS-y?
        • rzewuski1 Re: A miliony Wolaków poprą PO 22.11.12, 20:41
          remik.bz napisał:

          > rzewuski1 napisał:
          >
          > > Bardzo dobrze robią.
          > > Zapłacą wolskie elity za łamanie konstytucji
          > > To ze ich kościół popiera i parę milionów ludzi nie znaczy ze mogą robić
          > co chc
          > > ą i mieć w dupie polskie prawo.
          > > Posiedzi w wiezieniu to może zmądrzeje a jak nie to zamknie się go na dob
          > re.
          >
          > A miliny Wolnych Polakow popra PO i będzie okres powszechnej szczęśliwości w kr
          > aju.
          > Bez opozycji- jak to w demokracji.


          bez opozycji?
          biedny zmanipulowany wolaku
          nie widzisz ze Tusk i Kaczyńscy graja doi tej samej bramki?

          Tusk chce rzadzic a Kaczyński kierować silna partią
          i tak może trwać 10 lat jeszcze
          Szkoda ze zamkniecie Kaczyńskiego w wiezieniu jest mało prawdopodobne bo w tym kraju grubych ryb się do wiezień nie wsadza
          PIS by się wtedy rozwalił sam od wewnątrz i powstałaby prawdziwa opozycja która odsunęła by Tuska od rządzenia.

          Całe te trybunały stanu to tylko pic na wodę, fotomontaż dla naiwniaków takich jak Ty.
          Kaczyński może grac role ofiary a Tusk gnębi Kaczyńskiego , obaj są zadowoleni.





    • aniechto.only Re: 8 mln wolaków?! 22.11.12, 20:03
      Rozmanażacie przez pączkowanie? Jutro będzie was 16 mln?

      > poradzic sobie z nami Wolnymi Polakami (Wolakami)?
      > Może jakis obóz koncentracyjny? Taki na 8 mln ludzi?

      Co sobie żałujesz , napisz od razu -100 mln! A co!
      • remik.bz Sorry, 7,98 (9) mln 22.11.12, 20:22
        aniechto.only napisała:

        > Rozmanażacie przez pączkowanie? Jutro będzie was 16 mln?
        >
        > > poradzic sobie z nami Wolnymi Polakami (Wolakami)?
        > > Może jakis obóz koncentracyjny? Taki na 8 mln ludzi?
        >
        > Co sobie żałujesz , napisz od razu -100 mln! A co!

        Bez przesady. Jest nas 7,98(9) mln. Sorry za niedokładnośc.
        PS Jak nie wiesz co to takiego ten nawias to nie guglaj , tylko zapytaj Warianta albo dr Kirska
        • aniechto.only Re: Sorry, 7,98 (9) mln 22.11.12, 20:38
          Serio? Skąd te liczby, z sufitu?
          • ave.duce Re: Sorry, 7,98 (9) mln 22.11.12, 20:40
            Na pewno NIE z głowy ;)
            • remik.bz wyguglałem to 22.11.12, 20:49
              ave.duce napisała:

              > Na pewno NIE z głowy ;)

              Oczywiście , że nie z głowy. Skorzystałem z doświadczeń nowoczesnych Europejczyków i po prostu wyguglałem to .
              • cookies9 Re: wyguglałem to 22.11.12, 20:54
                A nalezało wyguglać to...Wybory do parlamentu 2011

                Na PO zagłosowało 5 mln 629 tys. 773 osoby, na PiS - 4 mln 295 tys. 16 osób, na Ruch Palikota 1 mln 439 tys. 490, na PSL - 1 mln 201 tys. 628, a na SLD - 1 mln 184 tys. 303 osoby.

                www.money.pl/sekcja/wybory-2011/
              • aniechto.only Re: czyli z sufitu 22.11.12, 20:58
                > Oczywiście , że nie z głowy. Skorzystałem z doświadczeń nowoczesnych Europejczy
                > ków i po prostu wyguglałem to .

                Aaa, czyli nie jesteś nowoczesny ,ani europejczyk... starożytny egipcjanin?
              • ave.duce Jak to ma Czandra w sygnaturce? 22.11.12, 21:04
                Istnieje wielkie zapotrzebowanie na czcionkę do sarkazmu...

                remik.bz napisał:

                > ave.duce napisała:
                >
                > > Na pewno NIE z głowy ;)
                >
                > Oczywiście , że nie z głowy. Skorzystałem z doświadczeń nowoczesnych Europejczy
                > ków i po prostu wyguglałem to .
                • remik.bz Standardy demokracji 22.11.12, 21:20
                  ave.duce napisała:

                  > Istnieje wielkie zapotrzebowanie na czcionkę do sarkazmu...
                  >
                  Sarkazm sarkazmem. Doskonale wiesz , ze Trybunał dla szefów opozycji to w demokracji "standard".....bialoruski.
                  Władza dała ciała i tyle.
                  • ave.duce Nie zrozumiałeś, ale nie dziwi mnie to. 22.11.12, 21:27
                    A co do TS dla Ziobry i Kaczyńskiego - uważasz, że powinni pozostać bezkarni jako dożywotni opozycjoniści?
                    • remik.bz Walka z opozycją to standard białoruski 23.11.12, 09:11
                      ave.duce napisała:

                      > A co do TS dla Ziobry i Kaczyńskiego - uważasz, że powinni pozostać bezkarni ja
                      > ko dożywotni opozycjoniści?

                      Na Białorusi też władza walczy z opozycja , wsadza przywódców opozycji do więzień a większość obywateli i tak popiera Łukaszenkę i uważa opozycjonistów za "złych".
                      Coraz bliżej nam do Białorusi.
                      PO psuje demokracje usiłując wsadzić do więzienia przywódców opozycji. A demokracja to coś ważniejszego niż PO, PiS czy SLD.
                      Na wszelki wypadek przypominam , ze to nie władza decyduje o tym kto ma być w opozycji a komu nie wolno w tej opozycji byc.
                      • cookies9 Re: Walka z opozycją to standard białoruski 23.11.12, 09:18
                        remik.bz napisał:
                        >PO psuje demokracje usiłując wsadzić do więzienia przywódców opozycji<

                        Postawienie polityków przed TS nie oznacza więzienia.
                        TS może orzec następujące kary:
                        • Utratę czynnego i biernego prawa wyborczego na urząd Prezydenta oraz do Sejmu, Senatu i rad gmin ( na okres od 2 do 10 lat)
                        • Zakaz zajmowania kierowniczych stanowisk lub pełnienia funkcji związanych ze szczególną odpowiedzialnością w organach państwowych i organizacjach społecznych ( na okres od 2 do 10 lat)


                        www.sciaga.pl/tekst/24594-25-trybunal_stanu_w_rp_i_jego_zasadnicze_kompetencje
                        Zanim cokolwiek się naisze warto poczytać:-)
                        • obraza.uczuc.religijnych Przecież ten kłamca remik nie ma pojęcia 23.11.12, 09:27
                          o demokracji. On tylko wyciera sobie nią swoją kłamliwą twarz.
                      • obraza.uczuc.religijnych Re: Walka z opozycją to standard białoruski 23.11.12, 09:26
                        W Niemczech też władza walczy z opozycją.
                        Uważasz bezczelny kłamco, że wina Kaczyńskiego i Ziobry jest bezsporna i że trafią do więzienia?
                        Gdybyś miał choć blade pojęcie o demokracji, którą tak często wycierasz sobie buziuchnę, to byś wiedział że TS nie wsadza nikogo do więzienia. Ale cieszę się, że przynajmniej twierdzisz że wina Kaczyńskiego i Ziobry jest bezsporna, gdyby byli niewinni to nie mieliby się czego bać.
                  • obraza.uczuc.religijnych Re: Standardy demokracji 22.11.12, 21:34
                    Kłamiesz bezczelnie, jak zwykle zresztą. Nie masz pojęcia o demokracji.
            • aniechto.only Re: Sorry, 7,98 (9) mln 22.11.12, 20:54
              Policzył na palcach jednej reki.
              • ave.duce Re: Sorry, 7,98 (9) mln 22.11.12, 21:05
                Prawej!
    • calun_torunski Wolnymi latwiej dogonic niz Szybkich 23.11.12, 18:26
      stad wojna w poWolnymi
    • x2468 Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 23.11.12, 23:08
      Bardzo wolnymi.Taki Kaczyński 48 sekund na 100m.ciągnąc brzuch po ziemi.
    • x2468 Re: PO zaczęła wojnę z Wolnymi Polakami 23.11.12, 23:11
      Do pracy? Tych lewusów którzy potrzebują podgrzewanego chodnika?Przecież oni nie tylko niczego nie potrafią(nie licząc pędu na trupie do waaaadzy),potykają się o własne łapy tylne to jeszcze maja po dwie lewe przednie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka