remik.bz
22.11.12, 14:44
Cytuję za Onetem
...PO złożyła w Sejmie wnioski o postawienie Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu - poinformował szef klubu PO Rafał Grupiński...
No cóż , chce "partia milości" czyli PO pogłębiać podziały w narodzie- niech pogłębia.
Nie bardzo wiem na co liczy władza. Chyba nie jest ta władzuchna tak durna , iz mysli ,ze odwrócimy się od naszych wartości zagłosujemy nagle za władzuchną.
Szanowana Władzo, pewnie dokopiesz Kaczyńskiemu i Ziobrze, ale jak masz zamiar poradzic sobie z nami Wolnymi Polakami (Wolakami)?
Może jakis obóz koncentracyjny? Taki na 8 mln ludzi?
Macie większość w Sejmie,Senacie, swego prezydenta- na co czekaćie? Przegłosujcie szybko ustawę ,że kto jest przeciw PO tego nalezy do obozu pracy zesłać , odebrac prawa wyborcze, uznać za terrorystę i co tam jeszcze se wymyslicie.
Nie będzie Kaczyńskiego, Ziobry- wybierzemy sobie innych szefów- osobiście stawiam na Dudę.