hummer
19.03.13, 15:39
Jakiś czas temu założyłem wątek
forum.gazeta.pl/forum/w,28,143258816,143258816,Tylko_wyzsza_placa_minimalna_wymusi_innowacyjnosc.html
Dziś czytam i okazuje się, że podobnie myślą rząd i bank centralny Szwecji
Droga siła robocza jest dobra dla firm i powinny zrozumieć, że muszą rywalizować dzięki realnym instrumentom, a nie urojonym, do jakich należy tania siła robocza.