Dodaj do ulubionych

Ziemkiewicz prawdę mówi

09.12.13, 07:35
PiS PO są jak dżuma i cholera.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15098445,Ziemkiewicz___Wybor_miedzy_PiS_a_PO_to_wybor_miedzy.html#BoxWiadTxt
Obserwuj wątek
    • 2kecaw Re: Ziemkiewicz prawdę mówi 09.12.13, 07:39
      Myślisz, że nacjonalizm to trzecia droga ?
      • wkkr rozbiory 09.12.13, 07:52
        Polacy nie zasługują na własne państwo. Udowodnili po raz trzeci że rządzić się nie potrafią.
        Niech nas zruszczą, zgermanią. Niech ta zaraza zwana polactwem przestanie istnieć!
      • dystans4 Re: Ziemkiewicz prawdę mówi 09.12.13, 10:36
        Kecaw !!!

        Przecież prezes sam mówił o prawdziwych Polakach, "Polsko, obudź się!" i PiS szykuje własną wersję "Horst Wessel Lied". Znaczy się, PiS sam zrywa ze zgniłą przeszłością i żadne Zawisze, Winnickie i takie tam nie zagrożą narodowemu socjalizmowi IV RP.
    • cookies9 Re: Ziemkiewicz prawdę mówi 09.12.13, 11:04
      Jest prawda po góralsku,to może być i po ziemkiewiczowsku,czyli g*** prawda...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka