Dodaj do ulubionych

Rewelacje z Google Maps na planie Berlina:

09.01.14, 20:02


(powiedzieli o tym w niemieckiej telewizji)


maps.google.de/maps?q=adolf+hitler+platz+berlin+google+maps&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x47a8572b85b8db39:0x194a22bd2288c5ca,Theodor-Heuss-Platz,+D-14052+Berlin&gl=de&ei=b-_OUqDcKojdsgb20ICoBw&ved=0CCwQ8gEwAA

Powiekszyc (zoom) w miejscu, gdzie stoi WSKAZNIK "A".

Obserwuj wątek
    • humbak Re: Rewelacje z Google Maps na planie Berlina: 09.01.14, 20:08
      Au...
      • nazimno Auuuuuuu? 09.01.14, 20:16
        I to Google tak wdepnelo !!!

        Bedzie skandal jak cholera.
        • humbak Re: Auuuuuuu? 09.01.14, 20:26
          Uważasz że stosowniejsze było by auć? A może aj waj?
          • nazimno Nie przesadzaj ze skojarzeniami. To sliska sprawa. 09.01.14, 20:30
            Ciekawe, co Google powie, ciekawe......

            To swiadczy o edukacji tych jolopow, ktorzy zajmowali sie edycja map.


            • humbak Re: Nie przesadzaj ze skojarzeniami. To sliska sp 09.01.14, 20:34
              A co ma powiedzieć? Że pomyłka. A w rzeczywistości ktoś pewnie chciał być dowcipny.
              • nazimno Drugi Zenek... 09.01.14, 20:36
                ...caly on...w pelnej krasie...
                • humbak Re: Drugi Zenek... 09.01.14, 20:38
                  Trudno mi się odnieść do twojego komentarza. Nie rozumiem.
          • spokojny.zenek Re: Auuuuuuu? 09.01.14, 20:30
            Twój interlokutor najwyraźniej sądzi, że w Niemczech jak w Polsce - sezon ogórkowy też trwa cały rok.
            • nazimno Zenus, idz spac. To Ci dobrze zrobi. 09.01.14, 20:32
              Albo - napisz jakis esej w stylu tych o Bastionie Bezmiaru Sprawiedliwosci.

            • humbak Re: Auuuuuuu? 09.01.14, 20:33
              Cóż... nie mam nic ogórkom. Zwłaszcza w formie miezerii.
              • humbak Re: Auuuuuuu? 09.01.14, 20:35
                Acha, ta mizeria, to nie była aluzja. Tak wyjaśniam, co by nikogo nie urazić.
                • spokojny.zenek Re: Auuuuuuu? 09.01.14, 20:38
                  Słusznie. Bo to taki dośc mocno skisły ogór :-)))
                  • nazimno Zenus, trzymasz poziom ! 09.01.14, 20:40
                    Nie zawiodles.
                • nazimno Juz usuneli !!! Szybko reaguja. 09.01.14, 20:38
                  Chapeau bas, Google.
        • szwampuch58 Re: Auuuuuuu? 09.01.14, 20:53
          nazimno napisał:
          > Bedzie skandal jak cholera.
          Maja teraz wieksze rewelacje na "tapecie" ...sportowo-obyczajowego formatu
          • nazimno Akurat to, o czym piszesz to normalka. 09.01.14, 20:54
            • szwampuch58 Re: Akurat to, o czym piszesz to normalka. 09.01.14, 20:56
              nie w tym sporcie
    • ponte_aronte ale co tam było? 09.01.14, 20:42
      zobaczyłem tylko kryjący prostokąt
      • nazimno Re: ale co tam było? 09.01.14, 20:43
        Adolf-Hitler-Platz (wziety chyba ze starych map)
        • a74-7 Re: ale co tam było? 09.01.14, 20:45
          no a u mnie sraczyk publiczny pokazujo , I czym tu sie podniecac?
          • nazimno Wykorzystaj okazje i skorzystaj. 09.01.14, 20:46
            • a74-7 Re: Wykorzystaj okazje i skorzystaj. 09.01.14, 20:57
              ja nie Dzordz Majk'l, ale tobie chetnie dam namiar.
              • nazimno Nie trzeba. 09.01.14, 21:00
                Mam to juz za soba.
                • nazimno ...chodzilo, oczywiscie, o dluzsze .... 09.01.14, 21:02
                  ...posiedzenie polaczone z czytaniem dzisiejszych gazet.
              • des4 Re: Wykorzystaj okazje i skorzystaj. 09.01.14, 21:00
                :))))
      • ponte_aronte haha 09.01.14, 20:51
        ale wpadka :D
        • nazimno Jest dowod, choc to usuneli. 09.01.14, 20:59
          W podanym przeze mnie linku sa te pechowe "slowa kluczowe" (A.H.)

          i

          ONE DALEJ dzialaja !!!
    • alistair-p Re: Rewelacje z Google Maps na planie Berlina: 09.01.14, 21:25
      Nie znaleziono żadnej lokalizacji odpowiadającej kryterium adolf hitler platz w pobliżu berlin.
      Propozycje:
      Upewnij się, że wszystkie słowa są napisane poprawnie.
      Spróbuj innych słów kluczowych.
      Spróbuj ogólniejszych słów kluczowych.
      Wyszukaj w sieci adolf hitler platz berlin google maps
      • nazimno Kliknij wiec ten link google maps: 09.01.14, 21:35


        maps.google.de/maps?q=adolf+hitler+platz+berlin+google+maps&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x47a8572b85b8db39:0x194a22bd2288c5ca,Theodor-Heuss-Platz,+D-14052+Berlin&gl=de&ei=b-_OUqDcKojdsgb20ICoBw&ved=0CCwQ8gEwAA
        • alistair-p Re: Kliknij wiec ten link google maps: 09.01.14, 21:39
          Wiem, wiem.Kiedyś jak sie wpisało w google "ch..."otwierała się strona Kaczyńskiego.
          • nazimno Zupelnie nie rozumiesz. 09.01.14, 21:44
            Nie rozumiesz budowy linkow w bazie danych.

            Na mapie i jej opisie latwo podmienic tekst w nazwie ulicy/placu. I to zrobili.

            Natomiast modyfikacja konkatenacji skladnikow linkow to znacznie trudniejsza sprawa.
            Oni to zrobia, ale potrzeba na to CZASU.
            amen
            • alistair-p Re: Zupelnie nie rozumiesz. 09.01.14, 21:49
              Wiem,wiem.Pamietam nawet pierwszy system IBM 370,który był darem dla Centrum Zdrowia Dziecka a dotarł na Wawelską.To były czasy w informatyce :-))
              • nazimno IBM 370 to juz historia. 09.01.14, 21:53
                IBM 360 ZSRR skopiowal i produkowal jako Riad.
                W Polsce byla to maszyna R32 i R34 z Elwro.

              • nazimno Poczytaj sobie: 09.01.14, 22:00


                old.cistp.gatech.edu/programs/inter-diff-innov-info-tech/docs/The%20Soviet%20Bloc's%20Unified%20System%20of%20Computers.pdf
                • alistair-p Re: Poczytaj sobie: 09.01.14, 22:14
                  Pracowałem wtedy w IBM :-))
                  • nazimno Historia rozwoju komputerow to moja pasja. 09.01.14, 22:21
                    I pomyslec, ze Intel stworzyl cala swoja serie procesorow tylko dzieki temu, ze ludzie,
                    ktorzy konstruowali kiedys jednostki centralne prawie az do smierci pracowali w swoim zawodzie
                    i nigdy ich nie wyslano na emerytury.

                    Jeszcze ciekawsza historie maja superkomputery z serii Cray.
                    W Polsce to malo znane konstrukcje.
                    • alistair-p Re: Historia rozwoju komputerow to moja pasja. 10.01.14, 21:32
                      Gdyby Rollsy taniały w takim stopniu jak procesory,kosztowały by teraz około 5 $ :-)
    • x2468 Theodor Heuss Platz 09.01.14, 21:51
      Pewnikiem masz komputer po dziadku z Wehrmachtu. U mnie jest poprawna nazwa Theodor Heuss Platz.
      Faktycznie kiedyś ten plac nazywał się Adolf Hitler. Jednak ten plac bardzo się Adolfowi nie podobał, wiec podarował go Mussoliniemu i zmienili nazwę na Mussolini Platz. Po wojnie wróciła stara nazwa czyli Reichskanzlerplatz zmieniona na Theodor Heuss Platz.
      • nazimno Nic nie kapujesz. 09.01.14, 21:56
        Dziadka mial kto inny.

        Juz wytlumaczylem, o co biegalo.

        Nawet sami Niemcy w TV wypunktowali te wpadke Google.
      • spokojny.zenek Re: Theodor Heuss Platz 09.01.14, 22:00
        W chwili założenia watku rzeczywiście tak było, że po powiększeniu w pólnocnej częsci obok napisu z prawidłową nazwą (w prawo od niego, ta samą czcionką) pojawiała się nazwa A-H-P.
        • nazimno Zenek, jestes prawdziwym Gentelmenem ! 09.01.14, 22:03
          Tak wlasnie bylo.
    • qqazz We Warszawie tez kiedyś był 09.01.14, 22:33
      tam gdzie bohater na koniu.


      pozdrawiam;)
      • x2468 Re: We Warszawie tez kiedyś był 10.01.14, 21:27
        To nie wszystko.Wpisz w google maps Stalinstadt. Ktoś się uwziął na biednych Niemców.
    • ogniemi donald tusk platz tez tam znajduje 11.01.14, 10:20

      maps.google.de/maps?q=donald+tusk+platz+berlin+google+maps&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x47a8572b85b8db39:0x194a22bd2288c5ca,Theodor-Heuss-Platz,+D-14052+Berlin&gl=de&ei=b-_OUqDcKojdsgb20ICoBw&ved=0CCwQ8gEwAA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka