tanebo 20.01.14, 17:01 Przyjdzie czas rozliczenia zwolenników komisji ws. likwidacji WSI. Jak dla mnie człowiek który sprowadził zagrożenie na żołnierzy wykonujących misję poza granicami zasługuje na dożywocie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wiosnaludzikow Zemsta 20.01.14, 17:04 Zemsta jest moim zdaniem główną motywacją (paliwem!) postępowanie obecnie Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
gucio60 Re: Zemsta 20.01.14, 17:09 To nie pierwszy raz płyną groźby z ust tego obłąkańca. Groźba w ustach polityka powinna być ścigana z MOCY PAWA, dlaczego prokuratura, sądy, rząd i parlament milczą ? Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa01 Re: Kaczyński grozi! 20.01.14, 17:21 Kurduplu nienawistny - nie strasz, nie strasz bo się zes.rasz! Odpowiedz Link Zgłoś
simera16 Re: Kaczyński grozi! 20.01.14, 17:22 A niech mnie w doopę lachnie ze swoimi groźbami... Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Kaczyński w strachu,panice. 20.01.14, 17:45 I nie tylko on.Sprawa dotyczy także jego Ukochanego Brata. Odpowiedz Link Zgłoś
cookies9 Re: Kaczyński grozi! 20.01.14, 18:49 Panu J.Kaczyńskiemu ,doktorowi nauk prawnych, warto przypomnieć KK Art 191 KK § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Jeżeli sprawca działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Odpowiedz Link Zgłoś
simera16 Re: Kaczyński grozi! 20.01.14, 19:03 cookies9 napisała: > Panu J.Kaczyńskiemu ,doktorowi nauk prawnych, warto przypomnieć KK > > Art 191 KK > § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia inne > j osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozb > awienia wolności do lat 3. > § 2. Jeżeli sprawca działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wi > erzytelności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. > Tu ma raczej zastosowanie art. 31. § 1 kk... Odpowiedz Link Zgłoś
cookies9 Re: Kaczyński grozi! 20.01.14, 19:31 Być może:-) ' art. 31. § 1. Nie popełnia przestępstwa, kto, z powodu choroby psychicznej, ... Odpowiedz Link Zgłoś
ponte_aronte ziobro też groził 20.01.14, 19:00 że on "jeszcze tu wróci", kiedy się żegnał z ministerstwem sprawiedliwości :) Odpowiedz Link Zgłoś
ddziurlas Re: Kaczyński grozi! 20.01.14, 19:37 Kaczyński ma rację, z wami już nie ma co rozmawiać. Czas na deratyzację. Odpowiedz Link Zgłoś
platfusy.ida.do.paki Re: Kaczyński grozi! 21.01.14, 01:05 > Kaczyński ma rację, z wami już nie ma co rozmawiać. Czas na deratyzację. FOZZ, handel bronią do Jugosławii (dwóch słowieńskich dziennikarzy opisało ten proceder w książce, potwierdzając to o czym ledwie wspomniano w raporcie z likwidacji), mafia paliwowa, przedziwne fundacje jak ta Pro Civili ... i żadnego złapanego szpiega FR. Masz rację, tutaj trzeba już walić mordę, wszelkie dyskusje z tymi bałwanami są bezcelowe. Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Kaczyński grozi! 20.01.14, 22:39 Jarosław "400tys" Kaczyński i Macierewicz muszą mieć w tej sprawie nieźle za uszami, skoro tak panicznie boją się komisji sejmowej. Czyżby już zapomnieli że, jak mawiał 0.0, niewinni nie mają się czego bać? Odpowiedz Link Zgłoś