lech.junosza
05.03.14, 07:28
W czym przeszkadzała nam Ukraina po wodzą Janukowycza (jaki on tam by nie był) ? Stanowiła zagrożenie dla Polski większe niż w teraz ? Czy to za jakiś czas nie będzie tak jak w Iraku, że ludność zada sobie pytanie: lepiej i bezpieczniej żyje się teraz czy za czasów panowania "wroga publicznego nr 1 Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej"? A może tak naprawdę chodzi o przysunięcie wyrzutni jak najbliżej granic Władymira ?. Czy ktoś pamięta jak skończyła się "rewolucja goździków" w 1974 i kto a także pod jakim pozorem ją wykończył ?