19.03.14, 13:41
Brawo JKM , gonic takich kretaczy jak ten Mazurek:-)wiadomosci.onet.pl/kraj/robert-mazurek-korwin-mikke-twierdzil-ze-jestem-idiota-a-ja-sie-dobrze-bawilem/nkgzx
Obserwuj wątek
    • tornson Pisanie dla Rzepy nie świadczy najlepiej 19.03.14, 14:02
      o dziennikarzu, ale z tego co widzę to raczej Mazurek tutaj załatwił Korwin. Choć dla gimbusów to zapewne znów "Krul Qrwin zmasakrował lewaka" :D
      • volupte Re: Pisanie dla Rzepy nie świadczy najlepiej 19.03.14, 14:07
        Lewak to ty , Mazurek to wsiowy głupek.;-)
        • tornson Re: Pisanie dla Rzepy nie świadczy najlepiej 19.03.14, 14:27
          volupte napisał:

          > Lewak to ty , Mazurek to wsiowy głupek.;-)
          Dla fanów Kowina każdy kto choć na jotę się z nimi nie zgadza, nawet Ty, jest lewakiem!. ;)
          • volupte Re: Pisanie dla Rzepy nie świadczy najlepiej 19.03.14, 14:37
            Surowa opinia , ale nieprawdziwa.
            • tornson Re: Pisanie dla Rzepy nie świadczy najlepiej 19.03.14, 17:12
              volupte napisał:

              > Surowa opinia , ale nieprawdziwa.
              Za dużo przebywasz w bezpiecznych pieleszach forów GW, zajrzyj czasem na inne, chociażby popularny Wykop, Demotywatory czy Sadistic, poznasz prawdziwe oblicze Korwinowców. ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka