Gość: ouimet
IP: *.sympatico.ca
19.08.04, 03:33
czlowieku/?/piszacy tekst...czy ty wiesz co piszesz???bo o ...czym to zapewne
nie!
Nasi "sportowcy" z UB-e dostana wozki!Ale w podstawowej wersji...Teraz
beda ...hm...aneksy do podstawowej umowy i ...jak zwykle
PAN/np.koulczyk/wygra hmmm....przetarg!!!!I dorobi...hiiiii! wymagane
detale/kosztujace 4-5 X wiecej niz umowa przewiduje...hi,hi ,hi!/i
znowu...DOLOZY...hi.hi,hi.../Krajowym podatkom...