Dodaj do ulubionych

Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA

IP: *.local 02.04.02, 10:39
Uwazajcie na osobe pod nickiem ania. Jest szpiegiem i zmienia stale swoj nick.
Ostrzegam osoba ta zdradzila Polske.
Obserwuj wątek
    • Gość: Bruno Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA IP: *.local 02.04.02, 11:09
      Ania to zmija,ktora pojawia sie wszedzie i zatruwa wszystko dookola swoim
      jadem.
      • Gość: Andy Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA IP: *.pl 02.04.02, 17:57
        Najbardziej nienawidzi kosciola, gdyby ktos rozpoczal watek np.o grzybobraniu...
        to jej pierwsze zdanie skladac sie bedzie z dwoch zdan podrzednych,
        - ze w Polsce z grzybami jest slabo/czy cos tam.../
        - a wszystko przez kosciol lub ludzi wierzacych....
        Swoimi "madrosciami" zasmieca polskie witryny, pewnie w Belgii nikt jej nie chce
        znac ani sluchac...
        • panuszatek Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA 02.04.02, 18:05
          Jakie sa jej inne nicki, bo "ania" unikam jak rydzyk swieconej wody. "ania" to szpieg i
          prowokatorka.
          • Gość: Gatsby Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA IP: *.dialsprint.net 02.04.02, 18:12
            Przeczytalem cala dyskusje miedzy Osa i Ania. Uwazam ze jest to post
            na bardzo wysokim poziomie. W przeciwienstwie do defekacji fundamentalistow
            sekularyzmu takich jak Kraken czy "palme".
            Nie zgadzam sie z Ania, ale a bardzo szanuje. Gratulacje dla Osy za bardzo
            inspirujaca wizje!!!!



            panuszatek napisał(a):

            > Jakie sa jej inne nicki, bo "ania" unikam jak rydzyk swieconej wody. "ania" to
            > szpieg i
            > prowokatorka.

            • Gość: rodak Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA IP: *.local 02.04.02, 19:12
              Gatsby osa jest w porzadku. Ania wysmiewa sie z Polakow, Polski,wyszydza
              kosciol. Czy to w porzadku? NIE! Jak ja czegos nie uznaje to jednak nie
              wyszydzam. Dlaczego mam to robic? Ania robi to,bo to ktos taki kto pastwi sie w
              ten sposob na innych. WYjechala z Polski to powinna pomimo tego tolerowac
              rodakow i ich prawo do wlasnego zdania. CHCESZ SZYDZIC TO ROB TO W TEJ BELGII
              DO KTOREJ ZWIALAS! TAM CI NA TO NIE POZWALAJA!
              • Gość: Hania Ile nickow uzywa rodak, bruno, itd? IP: ACOPWP* / 195.217.253.* 27.05.02, 20:10
                Ostrzegam, ze ta osoba cierpi na zwielokrotnienie jazni.
            • palme Ania z wycieczenia sie slania.... 26.05.02, 19:20
              ......bo ciagle z kims sie szarpie na forum .I dlatego taka z
              niej slabowita Ania .Ona podobno za Polska teskni.....
          • Gość: tim Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA IP: *.local 02.04.02, 19:06
            Tak jest . Ona zmienia czesto nicki i ma jak tu pod spodem zauwazysz przewaznie
            nicki meskie.
        • Gość: Robert Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA IP: *.local 02.04.02, 18:09
          To sie zgadza. Miesza sie ona wszedzie i najezdza na Polakow, ubliza od
          zlodzieji,pijakow,itp.a takze rozwscieczona na kosciol i wszystko co polskie.
          • panuszatek Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA 02.04.02, 18:12
            Wcale bym sie nie zdziwil, gdby okazalo sie, ze to ONA "ania" jest autorka tych glupich
            i niewybrednych polish jokes.
            • Gość: tim Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA IP: *.local 02.04.02, 19:15
              O TAK TEZ TO PODEJRZEWAM BO CIAGLE PISALA TO SAMO!!! PolishAM i mysteric i
              jeszcze pare innych zdaje sie rodlo albo prowokat. Moze lezy pod jakims arabem.
        • Gość: Jaceq Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA IP: *.szeptel.net.pl 02.04.02, 21:00
          Gość portalu: Andy napisał(a):

          > Najbardziej nienawidzi kosciola, gdyby ktos rozpoczal watek np.o grzybobraniu..

          ...to z pewnością będzie o rydzach (lactarius toruniensis). I za to Ją lubię!
      • Gość: AU uwazajcie na :"gwiazdke LOCAL"...nie lubia Ani... IP: *.dialup.optusnet.com.au 02.04.02, 18:22
        Jak chcecie gnoic to w zywe oczy a nie za plecami, podpuszczacze z
        kampinowskiej puszczy....
        • panuszatek Re: uwazajcie na : 02.04.02, 18:23
          Co, "ania" poskarzyla sie "Kaganowi"
          • Gość: tim Re: uwazajcie na :ANIA IP: *.local 02.04.02, 19:19
            No oni dziwnym zbiegiem okolicznosci sa zawsze na miejscu KAGAN;ANIA:
        • Gość: Olek Re: uwazajcie na :ANIApolishprowokat IP: *.local 02.04.02, 19:17
          AU zauwazono,ze ty zawsze podpisujesz sie ponizej nicka ania. A wy co robicie?
          Gnoicie innych za plecami.
        • Gość: Lolek Re: uwazajcie na : IP: *.sympatico.ca 05.04.02, 06:50
          Gość portalu: AU napisał(a):

          > Jak chcecie gnoic to w zywe oczy a nie za plecami, podpuszczacze z
          > kampinowskiej puszczy....

          ty kangurze z dziurawa torbom, juz cie namiezylismy
    • indris Kto co zdradził 02.04.02, 18:12
      Gość portalu: Olek napisał(a):

      > Uwazajcie na osobe pod nickiem ania. Jest szpiegiem i zmienia stale swoj nick.
      > Ostrzegam osoba ta zdradzila Polske.

      Nie mam żadnych dowodów na to, co czy kogo zdradziła Ania. Ale cytowany post jest
      dowodem na to, że jego autor nie zdradza objawów elementarnej logiki.
      • panuszatek Re: Kto co zdradził 02.04.02, 18:13
        Co ma logika do zdrady i szpiegostwa????
      • Gość: Robert Re: Kto co zdradził ANIA IP: *.local 02.04.02, 19:21
        INdris poczytaj pare wypowiedzi. Pokrec sie po tym forum to sie dowiesz i
        znajdziesz logike.
        • Gość: snajper Re: Kto co zdradził ANIA IP: 213.134.143.* 04.04.02, 19:22
          Gość portalu: Robert napisał(a):

          > INdris poczytaj pare wypowiedzi. Pokrec sie po tym forum to sie dowiesz i
          > znajdziesz logike.

          ale chyba nie u Ciebie ? ;))

          • Gość: Gość Re: Kto co zdradził ANIA IP: *.sympatico.ca 13.04.02, 08:13

    • Gość: Jerzy do Olka: "Nie mów fałszywego świadectwa..." IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 02.04.02, 18:58
      Gość portalu: Olek napisał(a):

      > Uwazajcie na osobe pod nickiem ania. Jest szpiegiem i zmienia stale swoj nick.
      > Ostrzegam osoba ta zdradzila Polske.

      Występujesz w roli tuby oszczerczo propagandowej.
      W czym Ania zdradziła Polskę?

      Olku, słyszałeś o przykazaniu
      Wyjścia 20,16 Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.


      • Gość: ktos Re: do JERZEGO KLAMCY! IP: *.local 02.04.02, 19:04
        JERZY A ZYD CZY POLAK NIE JEST TWOIM BLIZNIM? TO DLACZEGO RZUCASZ NA NIEGO
        OSZCZERSTWA? TWOJE PRZYKAZANIE TO MASZ TYLKO JAK WIDAC WYBRANCOM,A NIE SOBIE!!!
        OJ TY JUDASZU. IDZ PRODUKOWAC SIE ZA STODOLE I WEZ ZE SOBA ZESZMACONA ANIE.
        • Gość: mik50 Re: Ty ktos IP: *.turboline.skynet.be 02.04.02, 19:22
          Gość portalu: ktos napisał(a):

          > JERZY A ZYD CZY POLAK NIE JEST TWOIM BLIZNIM? TO DLACZEGO RZUCASZ NA NIEGO
          > OSZCZERSTWA? TWOJE PRZYKAZANIE TO MASZ TYLKO JAK WIDAC WYBRANCOM,A NIE SOBIE!!!
          > OJ TY JUDASZU. IDZ PRODUKOWAC SIE ZA STODOLE I WEZ ZE SOBA ZESZMACONA ANIE.

          m A Arab to nie czlowiek?Poczytaj swoje watki lachudro jedna
          • Gość: ktos Re: Ty MIK50,Ania IP: *.local 02.04.02, 19:42
            MIK50=ANIA wodki ci zabraklo alkoholiku zgnojony.
            • Gość: mik50 Re: KTOS IP: *.turboline.skynet.be 02.04.02, 21:03
              Gość portalu: ktos napisał(a):

              > MIK50=ANIA wodki ci zabraklo alkoholiku zgnojony.

            • Gość: mik50 Re: KTOS to,to samo co GOWNO IP: *.turboline.skynet.be 02.04.02, 21:04
              Gość portalu: ktos napisał(a):

              > MIK50=ANIA wodki ci zabraklo alkoholiku zgnojony.

              • Gość: gosciu Re: KTOS to,to samo co GOWNO IP: *.sympatico.ca 12.04.02, 06:26

      • Gość: ania Re: do Olka: IP: *.upc.chello.be 02.04.02, 19:05
        Dzieki wszystkim za obrone a szczegolnie AU,ktory czesto sie ze mna nie zgadza
        wszystkim polecam watek PARANOIK Z LOCALU GRASUJE NA FORUM i bedziecie
        wiedzieli skad te idiotyczne oskarzenia ,z ktorymi nawet nie usiluje
        dyskutowac .Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki.
        • Gość: olek Re:DO ANIA;MIK IP: *.local 02.04.02, 19:44
          CZYM SIE CHWALISZ ANIA SWYMI RASISTOWSKIMI ODCHODAMI? ONE SA JEDNYM WIELKIM
          KAKIEM.
    • Gość: mik50 Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA IP: *.turboline.skynet.be 02.04.02, 19:08
      Wg.mnie,Ania to kobietka ze swoimi humorkami.
      • Gość: ania Re: Do normalnych IP: *.upc.chello.be 02.04.02, 19:24
        Do wszystkich,ktorzy beda czytac te bzdury zwroccie uwage wszystko wyslano z
        jednego adresu LOCAL tylko oczywiscie nicki sa inne.
        • Gość: Local Re: Do normalnych IP: *.sympatico.ca 02.04.02, 19:28
          MY LOCALE OSWIADCZAMY, ZE NIE MAMY NIC WSPOLNEGO Z LISTAMI
          WYSLANYMI PRZEZ USZATKA
        • Gość: Olek Re: DoAni chorej psychicznie! Belgia jej szkodzi! IP: *.local 02.04.02, 19:51
          Hehehehehehe.... bawie sie bardzo dobrze. To co czytam pisze ktos pod nickiem
          Ania calkowicie bez mozgu, ktory ma fantazje zaawansowanego schizofrena
          podejrzewajacego kazdego o wszystko i do tego zaawansowana Zydofobie!
          hehehehe...
          • sloe do Olka Bruno rodaka tima Roberta ktosia *.local 02.04.02, 21:05

            napisze krotko: jestes facet beznadziejnie zalosny.




            Gość portalu: Olek napisał(a):

            > Hehehehehehe.... bawie sie bardzo dobrze. To co czytam pisze ktos pod nickiem
            > Ania calkowicie bez mozgu, ktory ma fantazje zaawansowanego schizofrena
            > podejrzewajacego kazdego o wszystko i do tego zaawansowana Zydofobie!
            > hehehehe...

          • tatrzan Re: DoAni chorej psychicznie! Belgia jej szkodzi! 12.04.02, 06:42
            Gość portalu: Olek napisał(a):

            > "Hehehehehehe.... bawie sie bardzo dobrze. To co czytam pisze ktos pod nickiem
            > Ania calkowicie bez mozgu, ktory ma fantazje zaawansowanego schizofrena
            > podejrzewajacego kazdego o wszystko i do tego zaawansowana Zydofobie!
            > hehehehe..."

            A to co ja czytam w twoich postach to belkotanie zaawansowanego idioty.

      • Gość: Robert Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA,MIK IP: *.local 02.04.02, 19:46
        TO SA te twoje pijacko-rasistowskie humorki.
        • Gość: mik50 Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA,MIK IP: *.turboline.skynet.be 02.04.02, 19:55
          Gość portalu: Robert napisał(a):

          > TO SA te twoje pijacko-rasistowskie humorki.

          Ty przebrzydla swinio,ty mnie nazywasz rasista,gdzie u ciebie Arab to nie
          czlowiek.Ty smieciu,to lepiej zrozumiesz: KNOCIE
          • Gość: /// Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA,MIK IP: *.local 02.04.02, 21:14
            NO JESTES SMIERDZACYM KNOTEM MIK50 i palestynskim faszysta. Wysadz sie w
            powietrze swinio zdolowana a bedzie spokoj.
            • Gość: mik50 Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA,MIK IP: *.turboline.skynet.be 02.04.02, 21:20
              Gość portalu: /// napisał(a):

              > NO JESTES SMIERDZACYM KNOTEM MIK50 i palestynskim faszysta. Wysadz sie w
              > powietrze swinio zdolowana a bedzie spokoj.

              m /// Idiota! mik ma extra zycie,bez problemow.Ciebie to czeka,bum i po idiocie.
              • Gość: kilian Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA,MIK IP: *.pp.rzeszow.pl 02.04.02, 22:07
                Fajne te posty, szczerze gratuluję ;-))...Dziś przechodziłem przez rynek,
                kłóciły się przekupki, ale Wam to one do pięt nie dorastają..Powiem więcej-
                nawet Sejm przy Was wysiada; aż "przyjemnie" poczytać (tak samo zresztą, jak
                oglądać transmisje Sejmu).

                P.S. Uszaty, hipokryto, sam w niedzielę podrywałeś Anie za pomocą zaproszenia
                na kawę w wątku "właśnie leci...Pan Tadeusz". Co, zbiła Ci się jedna z 2
                filiżanek ? ;-))
                • panuszatek Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA,MIK 02.04.02, 22:11
                  Ty to masz pamiec. Witam i nie marnuj czasu na pisanie tylko czytaj. Lepsze to niz
                  obowiazkowe lektury. Pozdrawiam
              • Gość: ?? Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA,MIK IP: *.local 02.04.02, 22:12
                Dlaczego sobie zadajesz tyle trudu i piszesz raz za anie a raz za mik50. To
                nudne. A tym idioto to jestes ty i gnido.
                • Gość: mol Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA,MIK IP: *.local 02.04.02, 23:01
                  Uwaga ona ukradla mi nick! A to zlodziejka. Zmieniam na nowy.
                  • Gość: Lola Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA,MIK IP: *.pl 04.04.02, 17:56
                    Piczka glupia....
                    • siedem7 Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA,MIK 04.04.02, 17:57
                      Co, zazdrosna?
                    • Gość: ania Re: Andy czyzbys zmienil plec? IP: *.upc.chello.be 05.04.02, 01:04
    • Gość: AU Nie lubicie belgijskich pierogow?!!! IP: *.dialup.optusnet.com.au 04.04.02, 19:29
      Gość portalu: Olek napisał(a):

      > Uwazajcie na osobe pod nickiem ania. Jest szpiegiem i zmienia stale swoj nick.
      > Ostrzegam osoba ta zdradzila Polske.

      • siedem7 Re: Nie lubicie belgijskich pierogow?!!! 05.04.02, 00:39
        Wiedzialem, ze to jedna osoba z dwoma komputerami, ale
        ze w Belgii. Napewno to robota tych masonow z UE!!!
        • Gość: ania Re: Nie lubicie belgijskich pierogow?!!! IP: *.upc.chello.be 05.04.02, 00:46
          Mozesz powiedziec gdzie jest moj drugi komputer?Naprawde jest mi bardzo
          potrzebny .
          • Gość: Kot Re: Nie lubicie belgijskich pierogow?!!! IP: *.acn.pl / 10.135.129.* 05.04.02, 01:06
            *local...Utnij sobie głowę...Na co ci dwie dupy...
      • Gość: Kazek Re: Nie lubicie belgijskich pierogow?!!! IP: *.echostar.pl 12.04.02, 18:28
        Gość portalu: AU napisał(a):

        > Gość portalu: Olek napisał(a):
        >
        > > Uwazajcie na osobe pod nickiem ania. Jest szpiegiem i zmienia stale swoj n
        > ick.
        > > Ostrzegam osoba ta zdradzila Polske.

        a poza tym jest cyklistką, kąpie sie w wódce a śpi na pentagramie. Stary, skąd Ty
        bierzesz swoje unikalne poczucie humoru?
        >

    • Gość: Ed Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 06.04.02, 02:17
      Jeżeli "TO SA te twoje pijacko-rasistowskie humorki", to wszystko wyjaśnia. A
      już myślałem, że to są efekty wpływu druidów.
    • Gość: .... Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA IP: *.upc.chello.be 07.04.02, 01:38
      • reggie Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA 07.04.02, 01:40
        Znam i ja Ją. Uczciwa osoba, acz w głowie trochę nie tak, nie tak.
        Dobry materiał do indokrynacji, nie ruszać mi Jej, nie ruszać, powiadam nie
        ruszać, bzdury waść gadasz, nie ruszac mi Jej, nie, nie wolno!
        • Gość: Kazek Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA IP: *.echostar.pl 12.04.02, 18:26
          A propo's tego że Ania atakuje Polske i Kościól, pozwole sobie zacytowac ks.
          Tischnera. "nie znam nikogo, kto odszedłby od wiary na skutek lektury pism
          Marksa. Znam wielu, któryz odeszli po kontakatach z klerem katolickim".
          Anka trzymaj się. Wiesz dlaczego dzwon głośny? Bo w środku próżny (biskup
          Krasicki, autor monachomachii, którą dzisiejsza prawica uznałaby za zdradę na
          pewno)
          • Gość: Palme Ania z wycieczenia sie slania.... IP: 172.16.1.* 12.04.02, 18:49
            ......bo ciagle z kims sie szarpie na forum .
            I dlatego taka z niej slabowita Ania.
            Ona podobno za Polska teskni.....
            • Gość: len Re: Ania z wycieczenia sie slania.... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.04.02, 12:09
              Ciekawe, tyle wypowiedzi na temat kury ko, ko, kokoty
              • Gość: Emeryt Re: Ania z wycieczenia sie slania.... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.05.02, 20:13
                Gość portalu: len napisał(a):

                > Ciekawe, tyle wypowiedzi na temat kury ko, ko, kokoty

                Szkoda, że brak na Twój temat złotopióry koguciku. Piejesz jeszcze ?
                • siedem7 Re: Ania z wycieczenia sie slania.... 27.05.02, 16:11
                  Gość portalu: Emeryt napisał(a):

                  > Gość portalu: len napisał(a):
                  >
                  > > Ciekawe, tyle wypowiedzi na temat kury ko, ko, kokoty
                  >
                  > Szkoda, że brak na Twój temat złotopióry koguciku. Piejesz jeszcze ?

                  No, emeryt, juz czas nogami do przodu.
                  • Gość: ania Re: Ania z wycieczenia sie slania.... IP: 217.11.142.* 27.05.02, 16:30
                    boze, jakie z was osly....
                  • Gość: Ania Re: Do siedem7 IP: *.upc.chello.be 27.05.02, 16:37
                    siedem7 napisał(a):

                    > Gość portalu: Emeryt napisał(a):
                    >
                    > > Gość portalu: len napisał(a):
                    > >
                    > > > Ciekawe, tyle wypowiedzi na temat kury ko, ko, kokoty
                    > >
                    > > Szkoda, że brak na Twój temat złotopióry koguciku. Piejesz jeszcze ?
                    >
                    > No, emeryt, juz czas nogami do przodu.

                    Widze,ze wrociles do starego nicka,juz wczoraj wiedzialam kto sie zalogowal jako
                    Palme ,zreszta podziekowalam na polonii za pamiec.Nie przypuszczalam tylko,ze az
                    tak Ci zalazlam za skore i ,ze tak zareagujesz.Nie bardzo wiem co chciales
                    osiagnac tym brudnym watkiem o formulowiczce Ani.Jak wiesz ukazal on sie juz
                    drugi raz na forum nie umarlam za pierwszym razem nie umre i teraz.Baw sie dalej
                    jezeli w ten sposob poprawiasz sobie samopoczucie.
                  • Gość: Janek Re: Siedem sprężćie się IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.05.02, 16:56
                    siedem7 napisał(a):

                    > Gość portalu: Emeryt napisał(a):
                    >
                    > > Gość portalu: len napisał(a):
                    > >
                    > > > Ciekawe, tyle wypowiedzi na temat kury ko, ko, kokoty
                    > >
                    > > Szkoda, że brak na Twój temat złotopióry koguciku. Piejesz jeszcze ?
                    >
                    > No, emeryt, juz czas nogami do przodu.

                    Do tego siedmiu aż potrzeba? Nie sprężajcie się tylko za bardzo, bo na oczy
                    szkodzi. Na zwoje mózgowe nie, bo te trzeba mieć.
                  • Gość: Jaceq Re: Ania z wycieczenia sie slania.... IP: *.szeptel.net.pl 27.05.02, 18:51
                    siedem7 (szarych komórek) napisała:

                    > No, emeryt, juz czas nogami do przodu.

                  • Gość: Emeryt Re: Ania z wycieczenia sie slania.... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.05.02, 20:55
                    siedem7 napisał(a):

                    > No, emeryt, juz czas nogami do przodu.

                    Jeszcze poczekajmy, jeszcze się nie spieszmy, jeszcze mamy czas, uwierzmy. Jak ci
                    się spieszy proszę bardzo. Paszoł won jak mawiali starożytni Rzymianie.
                  • Gość: Ed Najpierw było "7" IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 11.12.02, 20:17
                    Siedem wieków ludzkości (według chrześcijaństwa),
                    Siedem psychoduchowych ośrodków (czakramów) w tantaryźmie,
                    Siedem nieb w różnych tradycjach,
                    Siedem podziemnych światów, (w różnych tradycjach),
                    Siedem świateł ZOHAR,
                    Siedem rytów w tradycji indian amerykańskich,
                    Siedem grzechów głównych w chrześcijaństwie,
                    Siedem cnót w chrześcijaństwie,
                    Siedem świętych jaskiń Majów,
                    Siedmiu mędrców w różnych tradycjach,
                    ....
                    Sporo tego. A "7" x "7"?
                    Stąd też moje wielkie zakłopotanie, o którą siódemkę chodzi. A pomnóżmy to
                    jeszcze przez "7"?
    • Gość: komodor Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 27.05.02, 17:10
      ..zdradziła Polskę - Jezus Maria!
      W jaki sposób?
      Wszyscy zdrajcy żle skończą - opisał to już Haszek w przygodach dobrego wojaka
      Szwejka.
    • Gość: Up Re: Uwazajcie na osobe pod nickiem ANIA IP: *.NYCMNY83.covad.net 11.12.02, 20:04
      Up
      • Gość: Kloss (Karol) Uważajcie na Edytę Flausch ! IP: *.chello.pl 11.12.02, 20:34
        Ona zdradziła III. Reszę. Dlatego musiała zginąć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka