Dodaj do ulubionych

Inwestycje ojca Rydzyka

    • Gość: Hej, to ja Dziwny jest ten swiat.Dziwna bardzo jest ta gazeta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 14:10
      A jak dociekliwa wszystkiego co dotyczy naszego Kościoła i zwłaszcza Księdza T.
      Rydzyka. Jak ją wszystko interesuje.
      A jak jĄ nie interesuje co porabiają towarzysze z PZPR (SLD, SDPL, UP,
      niepotrzebne skreślić.)
      A jak ją nie interesują afery towarzyszy z SLD i spółki. A jak chwali
      towarzysza prezydenta wszystkich pzpr-owców i sld-eków i sld-ów.
      A jak mąci, kręci, kłamie, przemilcza, zniekształca, manipuluje.
      A na czyje zlecenie to robi (no, ta gazeta).
      A jak tam stosunki z towarzyszem U. ? Zawsze takie dobre.?
      Oj gazieto, gazieto. Najlepiej żebyś przestala istnieć, razem ze szmatławcem
      trybuna i innymi szmatławcami towarzyszy z pzpr i ub.
    • jurek8 ty,smutasie3... 24.08.04, 14:12
      Czy tylko dałeś się ogłupić czarnej propagandzie,czy też sam jesteś czarny?
      A może tylko zczerniał ci język lub podnibienie?Marzy ci się cenzura,a może
      jeszcze inkwizycja i stosy? No to ja ci odpowiadam:to już nie wróci.
      PS
      Znasz ty może technologię przemieniania wody w wino?Jeżeli tak,to napisz--
      chętnie wypróbuję.
    • Gość: Fiodor Cala ta gazeta to postmodernistyczna, neoliberalna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 14:16
      Cała ta gazeta to postmodernistyczna, neoliberalna głupota. Po prostu
      głupota. I nic więcej, nic wiecej, nic więcej, nic więcej......
    • Gość: Nostradamus Chłopcy i dziewczynki - niech żyją IP: *.kra.warszawa.supermedia.pl 24.08.04, 14:16
      Precz z koedukacją - rzekł ociec. Niech lesbijki i nasi narodowo nastawieni
      Chłopcy (OOOOCH, co za chłoopy, co za oczy, a jeszcze te wcięte talie) pracują
      w spokoju, niech sie nie rozpraszają, niech się uczą w imie............., niech
      medialnie udowadaniają,że ociec to ociec. A na dodatek Tadziu. Niech ich
      wszystkich dzieli stołówka z restauracją. Niech zaprosza na wykład biskupa
      Paetza. On im już powie co robić. Niech ks. prof Nagórny -wielbiciel Tadzia
      poszuka tym dziewczynkom autorytetów moralnych. Wszystko będzie w RODZINIE.
    • Gość: L. K. Pedew Zgadzam się, że to głupia gazeta dla głupich ludzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 14:18
      Zgadzam się, że to głupia gazeta dla głupich ludzi. Po co ja kupować.
      Lepiej kupić kilo śliwek (pyszne renklody). To lepsza inwestycja.
      • gregorak Re: Zgadzam się, że to głupia gazeta dla głupich 24.08.04, 14:25
        Gość portalu: L. K. Pedew napisał(a):
        > Lepiej kupić kilo śliwek (pyszne renklody).

        Zaprawdę powiadam Ci nie samymi śliwkami człek żyje!
        • Gość: ficino Re: Zgadzam się, że to głupia gazeta dla głupich IP: *.dhcp.qc.edu 24.08.04, 16:50
          i nie sama wybiorcza czlek zyje...
          • gregorak Re: Zgadzam się, że to głupia gazeta dla głupich 24.08.04, 17:04
            Gość portalu: ficino napisał(a):

            > i nie sama wybiorcza czlek zyje...

            Zgadzam się
            • Gość: ficino Re: Zgadzam się, że to głupia gazeta dla głupich IP: *.dhcp.qc.edu 24.08.04, 17:09
              cieszy mnie to:)
    • Gość: Bruuu A ja nie czytam tej gazety od 14 lat. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 14:21
      Czego i innym życzę. Po co sobie robić wodę z mózgu i jeszcze, przy okazji,
      utrzymywać towarzysza Michnika i całe to towarzystwo ?
      • Gość: ficino Re: A ja nie czytam tej gazety od 14 lat. IP: *.dhcp.qc.edu 24.08.04, 16:50
        niech wybiera zarcie ze smietnikow jak inni:)
    • smutas3 [...] 24.08.04, 14:23
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Valenciennes "NASZ DZIENNIK" JEST ZNACZNIE LEPSZY NIŻ "GAZETA" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 14:45
      A WIĘC, PANIE I PANOWIE, CZYTAJCIE "NASZ DZIENNIK" A NIE JAKĄŚ TAM "GAZETĘ".

      W "Naszym Dzienniku" przynajmniej piszą prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
      A w gazecie, no.. sami wiecie jak to jest.
      • gregorak Re: "NASZ DZIENNIK" JEST ZNACZNIE LEPSZY NIŻ "GA 24.08.04, 14:56
        Gość portalu: Valenciennes napisał(a):
        > W "Naszym Dzienniku" przynajmniej piszą prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.

        I na Forum ND w przyjemnej atmosferze można podyskutować...
    • Gość: Filon Sprawka Czy to poważna gazeta ta "Gazeta Wyborcza"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 14:49
      a dlaczego wyborcza ?
      mówia ,że wybiórcza raczej a nie wyborcza. Skąd ta dziwaczna nazwa? A jak
      dziwaczna treśc i wszystko co w niej piszą. Same głupoty.
      • Gość: wybiórczy Re: Czy to poważna gazeta ta "Gazeta Wyborcza"? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.08.04, 15:37
        koleś - historii nie znasz? wyborcza, bo przed ważnymi wyborami była, dzięki
        czemu możesz np. swobodnie takie pierdy na forum posuwać.
        A tak poza tym to księża powinni płacić podatki, jak kazdy Polak, tym naprawdę
        przysłużyliby się Polsce, a nie rydzykim, jankowskim itd.
        • Gość: ficino Re: Czy to poważna gazeta ta "Gazeta Wyborcza"? IP: *.dhcp.qc.edu 24.08.04, 16:53
          kosciol to instytucja z wielowiekowymi tradycjami...ja jako Polak nie zgadzam
          sie na to zeby kosciol placil podatki...bo kosciol jest dla nas..POLAKOW!
    • Gość: kralle większośc zwolenników IP: *.pinginiarnia.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.04, 15:01
      Zadziwiające że większośc z osób komentujących artykuł to zwolenicy o. Rydzyka.
      Podoba mi się to!

      Co do samych inwestycji - Rydzyk już dawno udowodnił, że jest wybitnym
      organizatorem i jego dzieło, ponad 10-letnie, po prostu dalej się rozwija. Przy
      tym swoimi rozmiarami budzi podziw i uznanie. No, może u niektórych odrobinę
      lęku? ;) Pozdrawiam "GW".
      • Gość: amber Rydzyk Inc. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 15:23
        Jest demokracja. Chce facet budowac niech buduje. Ja go oszoloma nie lubie.
        Podobny jest do Jankowskiego.
        Ale chca ludzie dawac forse na jego inwestycje, niech daja.
        W koncu to lepsze niz Centra Islamistyczne powstajace jak grzyby po deszczu w
        Europie Zachodniej. Tez nas to czeka ale dopiero jak nam sie stopa poprawi
        i "uchodźcy" zaczna do nas uchodzic z krajow islamskich.
        Jestem niewierzacy ale Polak i blizszy mi jest Rydzyk niz jakis k-mać ajatollah.
      • wojtek.skrzypczak A moze warto krzyknac: NAZISCI !!! 24.08.04, 15:25
        Dla mnie Rydzyk, a takze Jankowski, Nasz Dziennik i pokrewne srodowiska to
        NEONAZISCI. Pisze to z cala odpowiedzialnoscia i zdolnoscia do udowodnienia
        swojej racji. Radio Maryja, finansowane przez kapo z Auschwitz, propaguje
        antysemityzm i ksenofobie, Nasz Dziennik pisze o antypolskim Miloszu, a
        Jankowski (okreslenie "ksiadz" trudno tutaj zaakceptowac) o gwiezdzie Dawida
        pisze, ze wpisuje sie w gwiazde komunistyczna oraz Hakenkreuz (sfastyke). Tak
        wyglada trzon "prawdziwego kosciola Polskiego". Bardzo tolerancyjny i
        inteligencki ten Kosciol. Papiez przy nim to prymityw.

        Dlaczego musimy zyc w tym gownianym kraju, z tymi sfrustrowanymi oszolomami!?
        • Gość: Warto_krzyknąć ! [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 18:22
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Aldrin Pyanie ? Kto bedzie chciał uczyć się tam. IP: *.zetsa.torun.pl 24.08.04, 15:24
    • Gość: aldrin Czy chcesz się tam uczyć ??? IP: *.zetsa.torun.pl 24.08.04, 15:38
      Czy chesz się tam uczyć ?
      Jeśli tak to dlaczego tu a nie gdzieś indziej?
      Dlaczego nie ??

      Oto moje pytania. Mam nadzieję, że wielu młodych internautów odpowie na nie.
      • Gość: Pomożemy_popieramy WITAMY KOLEJNE WIELKIE DZIEŁO O.RYDZYKA ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 18:31
        Niewiele jest w Polsce tak pożytecznych zamysłów. Udzielimy wsparcia i pomożemy
        zrealizować Twoje plany O.Tadeuszu.
        A to co pisze na forum michnikowska zgraja nie ma dla nas najmniejszego znaczenia.
        To armia szatana atakująca dobro.
      • Gość: hrabina Z-ska Re: Czy chcesz się tam uczyć ??? IP: *.client.comcast.net 24.08.04, 19:14
        Nie wiem teraz czy chcialabym byc na tej uczelni ,bo nie znam jeszcze nazwisk
        wykladowcow, a to dla mnie byloby najwazniejsze kryterum wyboru uczelni.

        Najpierw poznac kto bedzie reprezenowal nauke,zwlaszcza w dziedzinie,ktora mnie
        interesuje.
        Moj stosunek do Tadziowego radelka jest negatywny, Biorac pod uwage poziom
        retoryki,argumentacje ,ogolny wydzwiek audycji ,ogolna duszna atmosfere, to
        moglabym powiedziec,ze ta uczelnia bedzie podobna,zwierciadlane odbicie
        kruchtowej mentalnosci. Ale,ale....

        ale ,biorac z drugiej strony pieniadze jakimi dysponuje ten swiety mlodzian, a
        sa to supe- duper potezne pieniadze, to mozna ,przynajmniej teoretycznie,
        zalozyc ,ze za ten szmal, Tadzio moglby pozyskac naprawde europejskiej klasy
        luminarzy nauki. Za wielkie pieniadze to jest mozliwe. Stworzyc taki zespol .
        Wyobrazacie to sobie? ,z wykladowcami,ktorych sale sa wypelnine po brzegi,i
        pod sufit tez. Taka alma mater,ktora promieniuje swiatlem wiedzy na caly kraj i
        na sasiednie panstwa tez,do ktorej zjezdza sie mlodziez z calej Europy,ktora
        wypuszcza fachowcow,o ktorych bija sie najlepsze firmy swiatowe, sam Bill Gates
        przyjezdza aby pobrac kilka nauk,bo ...

        no dobrze troche sie zapedzilam,.. te moje arystokratyczne marzycielstwo.
        No i najwazniejsze ,czy Tadzio i jego radelko byliby ci sami,majac taka
        uczelnie.,ktora promieniuje otwartoscia,tolerancja,szacunkiem,prawda,dialogiem
        z roznymi wyznaniami i kulturami,,Bylby ci on ten sam ,ten sam,??

        ale pomysl by wybudowac dom dla starszych ludzi na terenie campusu ,uwazam za
        zmakomity. Naprawde.






    • Gość: Nowy RYDZYK BUDUJE SPERMOCHŁON IP: 158.75.30.* 24.08.04, 18:59
      Napiszcie koniecznie kiedy otwarcie żeńskiej części :-))
    • krystian10 Jak w ewangelii 24.08.04, 19:05
      A ja myslalem, ze O.Dyrektor jak ewangelista posci, zyje w ubustwie, a ta gnida
      jak Judasz dla srebrników zrobi kazde swinstwo
    • Gość: Wierzący Kim jest Rydzyk. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.04, 19:12
      Rydzyk jest jednym z największych oszustów naszych czasów.
    • Gość: Henryk Przy rozmachu inwestycyjnum O. Rydzyka IP: 82.160.16.* 24.08.04, 21:38
      czymże jest jakiś tam, imputowany Mu maybach.
      • Gość: Henryk Maybachowy rozmach inwestycyjny O. Rydzyka;-) IP: 82.160.30.* 24.08.04, 21:43
        Musiałem zmienić nazwę tematu - dlaczego? - sam nie wiem.
      • Gość: Henryk Maybachowy rozmach inwestycyjny O. Rydzyka;-) IP: 82.160.16.* 24.08.04, 21:54
        -"Musiałem zmienić nazwę tematu - dlaczego? - sam nie wiem." - ee? - już wiem, chyba tylko po to by z niejakim Panem "nowy.oszolom.z.r.maryja" rozpocząć moją "ulubioną" ostatnią zabawę w robienie tego Pana "na szaro";-).
        • Gość: Henryk Re: Maybachowy rozmach inwestycyjny O. Rydzyka;-) IP: 82.160.16.* 24.08.04, 21:58
          Mam nadzieję, że Ten Pan jednak nie zareaguje, bo uprzedzam, że podeślę mu w odpowiedzi ten (nieelegancko, już kilkakrotnie przywoływany)tekścik.

          • ks Rydzyk nie kupił sobie zadnego maybacha! - nowy.oszolom.z.radia.maryja 18.08.2004 21:43
          • ks Rydzyk kupił sobie maybacha!;-) - Gość: Henryk 18.08.2004 22:01
          • nie kupil! to bła bujda wymyslona przez R.Buczka - nowy.oszolom.z.radia.maryja 18.08.2004 22:06
          • ks Rydzyk nie kupił sobie pozadnego maybacha? - Gość: Henryk 18.08.2004 22:06
          • Re: ks Rydzyk nie kupił sobie pozadnego maybacha - nowy.oszolom.z.radia.maryja 18.08.2004 22:08
          • jakiego maybacha kupił sobie ks Rydzyk w końcu?;( - Gość: Henryk 18.08.2004 22:10
          • nie kupił żadnego!!! - nowy.oszolom.z.radia.maryja 18.08.2004 22:15
          • kupił-nie kupił, z głupim można tak bez końca;-) - Gość: Henryk 18.08.2004 22:16
          • Re: kupił-nie kupił, z głupim można tak bez końca - nowy.oszolom.z.radia.maryja 18.08.2004 22:19
          • O!- święta oszołomska naiwności? - Gość: Henryk 18.08.2004 22:31
          • Gość: jozek Re: Maybachowy rozmach inwestycyjny O. Rydzyka;-) IP: *.dip0.t-ipconnect.de 24.08.04, 22:56
            przepraszam a w jakim kolorze jest ten maybach? Napewno czarny
          • Gość: milicjant Towarzyszu Henryku! Jak to było z tym maybachem? IP: *.czajen.pl / *.czajen.pl 24.08.04, 23:51
            Gość portalu: Henryk napisał(a):

            > Mam nadzieję, że Ten Pan jednak nie zareaguje, bo uprzedzam, że podeślę mu w
            od
            > powiedzi ten (nieelegancko, już kilkakrotnie przywoływany)tekścik.
            >
            > • ks Rydzyk nie kupił sobie zadnego maybacha! - nowy.oszolom.z.radia.mary
            > ja 18.08.2004 21:43
            > • ks Rydzyk kupił sobie maybacha!;-) - Gość: Henryk 18.08.2004 22:01
            > • nie kupil! to bła bujda wymyslona przez R.Buczka - nowy.oszolom.z.radia
            > .maryja 18.08.2004 22:06
            > • ks Rydzyk nie kupił sobie pozadnego maybacha? - Gość: Henryk 18.08.2004
            > 22:06
            > • Re: ks Rydzyk nie kupił sobie pozadnego maybacha - nowy.oszolom.z.radia
            > .maryja 18.08.2004 22:08
            > • jakiego maybacha kupił sobie ks Rydzyk w końcu?;( - Gość: Henryk 18.08.
            > 2004 22:10
            > • nie kupił żadnego!!! - nowy.oszolom.z.radia.maryja 18.08.2004 22:15
            > • kupił-nie kupił, z głupim można tak bez końca;-) - Gość: Henryk 18.08.2
            > 004 22:16
            > • Re: kupił-nie kupił, z głupim można tak bez końca - nowy.oszolom.z.radi
            > a.maryja 18.08.2004 22:19
            > • O!- święta oszołomska naiwności? - Gość: Henryk 18.08.2004 22:31

            Prowadzę własnie postępowanie przygotowawcze w tej sprawie, a towarzysz
            prokurator domaga się ode mnie tak zwanych dowodów i wmawia mi, że teraz tak
            trzeba.
            • Gość: Henryk Towarzyszu milicjancie tak to było z tym maybachem IP: 82.160.16.* 25.08.04, 00:36
              • ks Rydzyk nie kupił sobie zadnego maybacha! - nowy.oszolom.z.radia.maryja 18.08.2004 21:43
              • ks Rydzyk kupił sobie maybacha!;-) - Gość: Henryk 18.08.2004 22:01
              • nie kupil! to bła bujda wymyslona przez R.Buczka - nowy.oszolom.z.radia.maryja 18.08.2004 22:06
              • ks Rydzyk nie kupił sobie pozadnego maybacha? - Gość: Henryk 18.08.2004 22:06
              • Re: ks Rydzyk nie kupił sobie pozadnego maybacha - nowy.oszolom.z.radia.maryja 18.08.2004 22:08
              • jakiego maybacha kupił sobie ks Rydzyk w końcu?;( - Gość: Henryk 18.08.2004 22:10
              • nie kupił żadnego!!! - nowy.oszolom.z.radia.maryja 18.08.2004 22:15
              • kupił-nie kupił, z głupim można tak bez końca;-) - Gość: Henryk 18.08.2004 22:16
              • Re: kupił-nie kupił, z głupim można tak bez końca - nowy.oszolom.z.radia.maryja 18.08.2004 22:19
              • O!- święta oszołomska naiwności? - Gość: Henryk 18.08.2004 22:31


              "Albo my wykończymy ich, albo oni wykończą nas!" - śmiechem , o co nietrudno, gdy w ich "oszołomskim" zaślepieniu nie ma
              miejsca na odrobinkę autoironii i samokrytycyzmu:-).
              Z poważaniem. Henryk
    • Gość: Ameryka Inwestycje Ojca Rydzyka IP: *.fll.bellsouth.net 24.08.04, 23:40
      Wniosek: warto pomagac ojcu Rydzykowi. Plany sa wspaniale!
      Tylko pogratulowac przedsiebiorczosci i podziwiac!
      • grom3 Re: Inwestycje Ojca Rydzyka 26.08.04, 04:54
        Na spotkaniu w Toronto szaman katolicki Rydzyk stwierdzil,aby byc kims w
        kosciele trzeba sie lokciami rozpychac bo inaczej inni zdepcza
    • Gość: Bea Czym powinien zajmowac sie ksiadz? IP: 5.5R* / *.nhs.uk 16.09.04, 16:32
      Czemu ludzie nie zajmuja sie tym co do nich nalezy/jakie maja kwalifikacje czy
      prace/powolanie? Ksiadz powinien rozbudowywac i szerzyc wiare i milosc do
      blizniego a nie bawic sie w wielkiego przedsiebiorce za wyludzone pieniadze!!
    • Gość: MMM trzymaj sie dzielnie o.Tadeuszu IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 16.09.04, 16:48
      Mimo podlych kalumni wylewanych pod adresem tego swietego meza stanu,
      prawdziwego polaka-katolika patrioty o.Rydzyka, nikt w z prawdziwych polakow w
      to nie uwierzy. Bedziemy trwac przy ojcu Tadeuszu i nie damy go zniszczyc.
      Trzeba siac, siac, siac...
      Alleluja i do przodu
    • gregorak Imperium Rydzyka działa bez żadnej kontroli 16.09.04, 19:56
      Artykuł w Polityce. Fragment:
      "W przypadku Radia Maryja państwowe urzędy nie wiedzą nawet, na jaki adres
      kierować korespondencję, co pozwala ojcu dyrektorowi kontaktować się z nimi
      tylko wtedy, gdy sam tego chce. Radia Maryja w ogóle nie ma w ewidencji
      fiskusa. Urzędnicy mają świadomość politycznej siły rażenia radia i nie
      kwapią się z jakimkolwiek uporządkowaniem jego statusu.
      Wedle oficjalnej wersji ojca Tadeusza Rydzyka, Radio Maryja i telewizja Trwam
      utrzymywane są z datków wiernych, słuchaczy oraz widzów. Co jakiś czas ojciec
      dyrektor powtarza dramatyczne apele o „większy wysiłek finansowy”, bo
      sytuacja obu firm jest trudna. Ojciec Rydzyk władzom zakonu podaje zawsze, że
      zyski radia zostały wydane na potrzeby rozgłośni albo – ostatnio – telewizji
      Trwam. Transfery finansowe pomiędzy poszczególnymi podmiotami tego imperium
      to księgowa otchłań. Owa otchłań pochłonęła też miliony złotych przekazane
      przez słuchaczy na ratowanie Stoczni Gdańskiej."
      polityka.onet.pl/162,1187118,1,RA,artykul.html
      • wiciu100 Re: Imperium Rydzyka działa bez żadnej kontroli 16.09.04, 21:05
        I tu jest pies pogrzebany!w taki sposób dochodzi się do Maybaha i innych
        luksusów!!!!hehe a biedne owieczki płacą na swoją biedną rozgłośnię z tych
        marnych rencin i emeryturek (JAK CI NIE WSTYD OJCZE RYDZYKU!)ostatnie pieniadze
        oddają, a ojciec IMPERIUM BUDUJE >NIECH ŻYJE CIEMNOGRÓD!!!!! oby tak dalej to
        cofniemy się do epoki kamienia łupanego ,jak ktos chce polemizowac zapraszam
        wiciu100@gazeta.pl
        • grom3 Re: Imperium Rydzyka działa bez żadnej kontroli 17.09.04, 00:36
          Czy dales dar serca na kola do Maybacha
          • gregorak Re: Imperium Rydzyka działa bez żadnej kontroli 17.09.04, 08:03
            grom3 napisał:
            > Czy dales dar serca na kola do Maybacha
            Obawiam się, że moja roczna pensja nie wystarczyłaby na 1 koło do Maybacha...
    • Gość: Emil z Kopenhagi Inwestycje O. Rydzyka IP: *.boanxx12.adsl-dhcp.tele.dk 24.09.04, 16:34
      Mysle ze to wspaniale ze O. Rydzyk dokonuje takich inwestycji. Jest to z
      korzyscia dla miasta Torunia oraz mieszkancow. To bardzo dobrze ze w tak
      trudnum czasie w Polsce( mam na mysli wysokie bezrobocie i tragiczny stan
      polskiej gospodarki ) ktos jeszcze chce budowac. Absolutnie nikt na tym nie
      traci a zyskac moga wszyscy. Nie rozumiem czemy tak wspaniale plany O.Rydzyka
      spotykaja sie z krytyka w niektorych mediach. O. Rydzyk dokonuje wielkiej
      rzeczy, buduje wyrzsza uczelnie. Kto jest przeciwko szkole -jest zacofany!
      Dziekuje
    • Gość: emilzkopenhagi o. Tadeusz i inwestycje IP: *.boanxx12.adsl-dhcp.tele.dk 24.09.04, 16:55
      Mysle ze to wspaniale, ze w tak trudnym czasie w Polsce ( mam na mysli
      bezrobocie i kryzys w gospodarce ) ktos jeszcze chce budowac. Nie rozumiem
      czemu plany O. Rydzyka spotykaja sie z krytyka w mediach. Przeciesz nikt na tym
      nie straci a zyskac moga wszyscy. Kto jest przeciwko Wyrzszej Uczelni ten jest
      zacofany!
      Dziekuje
    • Gość: konrad szkoła medialna i dom starców IP: *.poznan.tktelekom.pl 18.11.04, 15:32
      niebo na ziemi buduje nie trzeba będzie umierać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka