volupte
19.11.14, 12:38
Wyglada na to ze głównym beneficjentem tych wyborów jest PSL. Piechociński dobrze mówi , było pracować, rozmawiac z wyborcami . A główne partie sobie wymysliły ze jak w mediach sie pokłócą , albo wyrzuca np. Hofmana to juz głosy pewne maja . A tu ch... i dobrze:-)