indeed-44 25.05.15, 00:26 pbs.twimg.com/media/CFzcoEWVAAAcIT8.jpg Miałem rację, że wygra? Teraz też będę miał rację ;-) Poczytajcie, co kiedyś o nim pisała A. Grodzka - będzie powszechnie lubiany, wspomnicie moje słowa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gtxl.1 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 00:27 indeed-44 napisał: > > pbs.twimg.com/media/CFzcoEWVAAAcIT8.jpg > > Miałem rację, że wygra? Teraz też będę miał rację ;-) Poczytajcie, co kiedyś o > nim pisała A. Grodzka - będzie powszechnie lubiany, wspomnicie moje słowa. > Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Będzie tak lubiany jak Lech Kaczyński /nt 25.05.15, 00:29 indeed-44 napisał: > > pbs.twimg.com/media/CFzcoEWVAAAcIT8.jpg > > Miałem rację, że wygra? Teraz też będę miał rację ;-) Poczytajcie, co kiedyś o > nim pisała A. Grodzka - będzie powszechnie lubiany, wspomnicie moje słowa. > Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Raczej tak, jak Marcinkiewicz. 25.05.15, 10:16 Rzecz jasna nie przez ciebie i większość żelaznego elektoratu PO z FK - obsesyjnego antypisowca nie przekona nikt :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
rzewuski1 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 00:30 Będzie cudownie, wspaniale , miód, delicje manna z nieba zacznie spadać. Naród będzie kochał swoje cudownego prezydenta i wszyscy będą szczęśliwi. Ile wy macie ludzie lat? Odpowiedz Link Zgłoś
gtxl.1 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 00:31 rzewuski1 napisał: > Będzie cudownie, wspaniale , miód, delicje manna z nieba zacznie spadać. > Naród będzie kochał swoje cudownego prezydenta i wszyscy będą szczęśliwi. > > Ile wy macie ludzie lat? Ile wy macie lat rzewuski? Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 00:34 Manna już leci z nieba. Nie widzicie? Nic dziwnego, jest noc, ciemno. Odpowiedz Link Zgłoś
dystans4 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 00:37 Bandytyzm górników wygrał i złodziejstwo utrzymane, to pewne. Zobaczymy, dokąd to wszystko (nie samo złodziejstwo górników) doprowadzi. Będziemy żyć w ciekawych czasach. :D Odpowiedz Link Zgłoś
gtxl.1 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 00:39 dystans4 napisał: > Bandytyzm górników wygrał i złodziejstwo utrzymane, to pewne. > Zobaczymy, dokąd to wszystko (nie samo złodziejstwo górników) doprowadzi. > Będziemy żyć w ciekawych czasach. :D > Jak tam dziewczynka z zapałkami? Odpowiedz Link Zgłoś
dystans4 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 00:45 Żyje, pomimo pogardy jaką jej okazujesz, i płaci na utrzymanie górników. Właśnie okazało się, że lekarstwo jakiego potrzebuje, podrożało z 9 zł. do 200. Odpowiedz Link Zgłoś
gtxl.1 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 00:48 dystans4 napisał: > Żyje, pomimo pogardy jaką jej okazujesz, i płaci na utrzymanie górników. > Właśnie okazało się, że lekarstwo jakiego potrzebuje, podrożało z 9 zł. do 200. > Nie potrafisz ogarnąć swojej zoologicznej nienawiści do górników. Mogę ci tylko współczuć. Odpowiedz Link Zgłoś
dystans4 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 01:03 Jestem przeciwny każdemu złodziejstwu i bandytyzmowi. Odpowiedz Link Zgłoś
dystans4 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 01:05 To samo pod adresem prawników (sędziów i in.) i reszty. Górnicy i rolnicy na pierwszym miejscu, bo ich złodziejstwo najwięcej kosztuje uczciwych i wyzyskiwanych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
gtxl.1 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 01:06 dystans4 napisał: > Jestem przeciwny każdemu złodziejstwu i bandytyzmowi. > Czyli jesteś przeciw PO i Komorowskiemu...to witaj na pokładzie. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 00:41 Bierecki, Kamiński,agent Tomek i Hofman z wielkim fiutem czują się ułaskawieni. Czekamy na prezenty od Nikodema Dudy. Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 28.05.15, 02:15 dystans4 napisał: > Bandytyzm górników wygrał i złodziejstwo utrzymane, to pewne. > Zobaczymy, dokąd to wszystko (nie samo złodziejstwo górników) doprowadzi. > Będziemy żyć w ciekawych czasach. :D Przecież to rząd Kopacz wspiera górnictwo konkretnymi miliardami. Odpowiedz Link Zgłoś
panire Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 00:38 Dziwne że na razie ta sztuka 2 tury udała się tylko Kwaśniewskiemu.....a ile miał heiterów... Nie ma powszechnie lubianych polityków. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Jesteś pewna, że nie ma? 25.05.15, 10:26 Przecież jeszcze do niedawna powszechnie lubiany był Komorowski... Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 00:44 Będzie ogólnie lubianym a Izraelu. Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush Prezydent nie jest od lubienia czy nie. 25.05.15, 01:05 indeed-44 napisał: > Miałem rację, że wygra? Teraz też będę miał rację ;-) Poczytajcie, co kiedyś o > nim pisała A. Grodzka - będzie powszechnie lubiany, wspomnicie moje słowa. > Prezydent nie jest od lubienia czy nie. Od tego mamy przyjaciol, rodzine oraz kolegow i kolezanki. Ja nie ide do urzedu, by kogos polubic - ide do urzedu, by jakas sprawe szybko i sprawnie zalatwic. Prezydent ma za obowiazek godnie i efektywnie prezentowac interesy kraju na zewnatrz oraz szanowac roznorodnosc i odmiennosc mniejszosci, z ktorych sklada sie polskie spoleczenstwo - obyczajowo oraz wyznaniowo. To wymaga umiejetnosci dyplomacji oraz dystansu do wlasnych przekonan i upodoban. Prywatny Duda mnie nie interesuje. Po drugie: Duda zlozyl mase obietnic i z tych obietnic bedzie rozliczany. Mnie interesuje Duda jako urzednik panstwowy, oplacany przez podatnikow. Odpowiedz Link Zgłoś
gtxl.1 Re: Prezydent nie jest od lubienia czy nie. 25.05.15, 01:09 Mnie interesuje Duda jako urzednik panstwowy, oplacany przez podatnikow. Mnie również, dlatego skreśliłem Komorowskiego. Od sierpnia będę patrzył co robi prezydent Duda. Rozliczę go, tak samo jak rozliczyłem Komorowskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush Co mi z tego,ze ktos jest "mily" i "sympatyczny" 25.05.15, 01:31 gtxl.1 napisał(a): > Mnie interesuje Duda jako urzednik panstwowy, oplacany przez podatnikow. > > Mnie również, dlatego skreśliłem Komorowskiego. > Od sierpnia będę patrzył co robi prezydent Duda. Rozliczę go, tak samo jak rozl > iczyłem Komorowskiego. > O to chodzi. Co mi z tego,ze ktos jest "mily" i "sympatyczny" - skoro jest oszustem o teatralnej twarzy. p. s. W przypadku Komorowskiego - to on przynajmniej ma dobra prase w Europie i na swiecie - w odroznieniu od L. Kaczynskiego i PiSu ogolnie. Wiele osob nie zwraca uwagi na uznanie i dobre opinie w prasie, telewizji zagranicznej itp. itd. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Co mi z tego,ze ktos jest "mily" i "sympatycz 25.05.15, 15:33 Pacz Pani! A ludziska powiadają, że największym kłamcą i oszustem był Tusk... www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/tusk-klamca-i-iluzjonista,65858.html Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush Co ty nie powiesz ?! :D 25.05.15, 19:47 indeed4 napisał: > Pacz Pani! A ludziska powiadają, że największym kłamcą i oszustem był Tusk... > Ach.. Pewnie dlatego Tusk został Przewodniczącym Rady Europejskiej ?! Moim zdaniem dobrze jest miec Polaka na tak wysokim stanowisku. p. s. Mam ostatnio alergie na powiatowy szemrany zapuszczony element. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Widzę, że Joanna Racewicz myśli podobnie 25.05.15, 01:20 twitter.com/JoannaRacewicz/status/602595232648187904 Za jakiś czas ochłoniecie z emocji i zobaczycie, że sympatyczny, kulturalny Duda jako prezydent pokaże dużą klasę - to będzie zupełne przeciwieństwo przemądrzałego i strzelającego nieustanne gafy Komorowskiego ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 PAD = Prezydent Andrzej Duda 25.05.15, 01:23 do dziś był PBK (twitterowy skrót od Prezydent Bronisław Komorowski) Odpowiedz Link Zgłoś
240volt Indeed nie poznaję Ciebie! 25.05.15, 10:28 Taki duet polsko-żydowski Ci się podoba. Przetrawisz to? Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Dobrze czytam, ze Duda dziś rano rozdawał kawę?!!! 25.05.15, 10:42 :-))) W takim razie poprawka - to nie będzie dobry, lubiany prezydent, to będzie bardzo dobry i bardzo lubiany prezydent! Słyszałem, że był lubiany przez studentów na uczelni, Polaków też szybko owinie sobie wokół palca. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Dobrze czytam, ze Duda dziś rano rozdawał kaw 25.05.15, 10:53 Ja penderolę!! - aleSZ liżesz!! ... zupełnie, jakbyś na jakiś taborecik liczył... :D Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Dobrze czytam, ze Duda dziś rano rozdawał kaw 25.05.15, 10:59 Nie powtarzasz się czasem? Kiedy pisałem, że Duda wygra, twierdziłeś dokładnie to samo... :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Dobrze czytam, ze Duda dziś rano rozdawał kaw 25.05.15, 11:02 To samo - co? ... że liżesz?? Jeśli - to znaczy, że lizałeś, liżesz i będziesz lizał!! Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Dobrze czytam, ze Duda dziś rano rozdawał kaw 25.05.15, 11:14 im9.cz/sk/iR/importprodukt-orig/c0e/c0e5f6da5dcc222fe5b12fae29b27c30.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Dobrze czytam, ze Duda dziś rano rozdawał kaw 25.05.15, 11:22 Nie wątpię że kawa była fundowana przez Biereckiego i poświęcona. Tylko przez kogo? Czy przypadkiem nie przez Rydzyka lub Wesołowskiego przyszłych klientów kancelarii ułaskawień? Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Dobrze czytam, ze Duda dziś rano rozdawał kaw 25.05.15, 18:34 Jak byłem młodym chłopaczkiem, to o pewnych osobnikach mawiało się "daje dudy za talerz ciepłej zupy". Czasy się zmieniają, teraz wystarczy kubek ciepłej kawy. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 10:50 ... jak Kaczyński (Lech)?? :D:D:D (ten-ci był cieniem brata swego a ten nowy... - cieniem prezesa swego?) PeeS - jakże pięknie się podlizujesz :D:D:D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 10:51 forum.gazeta.pl/forum/w,28,157724692,157727148,Raczej_tak_jak_Marcinkiewicz_.html Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 10:59 Rzecz jasna!!! ... nie mam ulubionej partii... nie mam i takiej, do której odnosiłbym się z pobłażliwą neutralnością... jest jedynie ta jedna (bo narodowcy, to gooFniarze), której jestem przeciwnikiem - PiS!!! ... że obsesyjnym - to twoje zdanie a wiadomo, że kużden swoje zdanie mieć może :D Jakie by ono nie było!! PeeS - czy ja napisałem kiedyś, że jesteś obsesyjnym zwolennikiem PiS??? Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 11:01 Wiem, wiem - antykaczystowski taliban z FK nie ma ulubionej partii... Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 12:32 Tym się właśnie różnimy, że ja podchodzę do wszystkiego, co się dzieje z dystansem... z bardzo dużym dystansem - czy to dobrze rozumiesz, czy opacznie, to wyłącznie twoja sprawa! Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 11:01 Już ma plusy dodatnie.Nie zameldował prezesowi wykonanie zadania.Nawet mu nie podziękował. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 11:06 Miller dobrze powiedział (cyt. z pamięci): "wszyscy przypisują Dudzie związki z PiS, a nikt nie chce pamiętać o tym, czyim funkcjonariuszem przez całą kadencję był Komorowski" Pełna zgoda - strzał z proporczykiem Platformy w czasie czwartkowej debaty był trafiony w dziesiątkę. Odpowiedz Link Zgłoś
fiu-bzdziu2010 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 11:12 ale żona już przejmuje pałęczkę, obwieszczając narodowi, " z mężem będziemy decydować" ha, ha, Duda taki mało samodzielny , a to Beatka radzi "idź pocałuj żonę", teraz Agatka o Duecie-Dudowym Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 11:20 > ale żona już przejmuje pałęczkę, obwieszczając narodowi, " z mężem będziemy decydować" Twarda sztuka - i jeszcze śmie publicznie twierdzić, że nie boi się Prezesa! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
fiu-bzdziu2010 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 11:28 Polacy nie lubią takich dam, co przed szereg za bardzo się wysuwają i wtranżalają się tam, gdzie nie powinnyt Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 11:41 Ma spore szanse, żeby zostać faworytką feministek ;-) Lewica generalnie nie lubi prawicy, więc twojej niechęci się nie dziwię, tym niemniej powinniście się już przyzwyczajać, że to będzie aktywna prezydentura - inna od żyrandolowego stylu jaki prezentowali starszawy, wyniosły B. Komorowski z małżonką. Odpowiedz Link Zgłoś
fiu-bzdziu2010 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 12:07 teraz pod żyrandolem będzie rządzić Pierwsza Dama Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 12:17 To źle? Postępowa lewica i feministki będą w siódmym niebie - miła odmiana po maczystowskim myśliwym Bronku ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
fiu-bzdziu2010 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 15:43 ale feministki nie lubią, jak mężczyzna przed dziewczynką klęka i w rączkę całuje w podzięce za kwiatek takie trochę teatralno-budyniowe zachowanie Odpowiedz Link Zgłoś
13kisiel Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 15:45 Wreszcie Prezydent Polaków nie wsi Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 16:36 > ale feministki nie lubią, jak mężczyzna przed dziewczynką klęka i w rączkę całuje w podzięce za kwiatek jesteś pewna? Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 11:15 Widać i czuć że świetnie znasz swoje środowisko młodych nie wykształconych wiejskich odbiorców pomocy socjalnej. Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Też myślę 25.05.15, 11:30 Że to nieszkodliwy dupek. Na pewno zrozumiał, że podpisywać kolejnych podatków nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
az43 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 12:00 Przez jaki ogół?Pisuarowy? Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 12:31 A przez jaki ogół był lubiany Marcinkiewicz i Komorowski? Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Duda będzie dobrym, ogólnie lubianym prezyden 25.05.15, 12:13 Czy Kunik osiągnie popularność Kaza- Marcinkiewicza (70%)który świetnie tańczył i lepił pierogi? Czy ma już swoją Izabel? Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Hytrek-Prosiecka: był b. lubiany przez studentów 25.05.15, 12:27 1. twitter.com/hytrekprosiecka/status/532214492110020610 2. twitter.com/hytrekprosiecka/status/532215265174753280 Okropność! Niby taka nowoczesna, postępowa, a chwali jakiegoś pisiora - musicie jej zwrócić uwagę, żeby się opamiętała i przestała robić wieś. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush Czlowiek z plastiku. Duda ma, Duda da. 25.05.15, 13:18 indeed4 napisał: > 1. twitter.com/hytrekprosiecka/status/532214492110020610 > > 2. twitter.com/hytrekprosiecka/status/532215265174753280 > > Duda ma, Duda da. O to chodzi. Byl czlowiek z zelaza. Czlowiek z marmuru. Teraz jest czlowiek z plastiku. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Taki brzydki, plastikowy i lubiany przez studentów 25.05.15, 13:28 Hm... Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Duda dotrzyma słowa - będzie tym, który jednoczy 25.05.15, 13:40 Wiecie dlaczego? Bo to nie jest specjalnie błyskotliwa osobowość, za to ambitna, cholernie (chorobliwie wręcz) pracowita i uparta w dążeniu do wytyczonego celu. Agata Duda na którymś z wieców mówiła, że jej mąż zawsze wywiązuje się z obietnic - myślę, że nie były to słowa pod publiczkę, ośmielam się wręcz twierdzić, że ambitny "pracuś" Duda tego naprawdę dokona. Odpowiedz Link Zgłoś
komiczny Czy takim będzie prezydentem to czas pokaże. 25.05.15, 18:48 Jak na razie odmawia zdrowaśki z Rydzykiem na Jasnej Górze. Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Czy takim będzie prezydentem to czas pokaże. 25.05.15, 19:20 komiczny napisał: > Jak na razie odmawia zdrowaśki z Rydzykiem na Jasnej Górze. Ale wcześniej rozdawał kawę i kupił tym psią wdzięczność indyka... Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Krakus Rokita: 27.05.15, 23:50 - Cenną rzeczą w podejściu prezydenta Dudy jest, wydaje mi się, szczere pragnienie powstrzymania tego rządzonego bardzo głęboką namiętnością konfliktu partyjnego między PO i PiS, który rozdziera Polskę - powiedział Rokita. - Kiedy Duda mówi o tym, że chce odbudować wspólnotę Polaków, to wygląda to na coś więcej niż retorykę. www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/jan-rokita-w-programie-swiat,546370.html Obyśmy się obaj nie mylili. Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Do czasu aż Nowogrodzka xleci na niego 27.05.15, 23:54 hejt taki sam jak na Braka. Sam jeszcze bedziesz po nim jeździł jak po Łysej kobyle. Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Wałęsa : jest nadzieja w Dudzie 28.05.15, 02:14 www.tvn24.pl/walesa-w-faktach-po-faktach-trzeba-przewietrzyc-demokracje,546303,s.html Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Wałęsa : jest nadzieja w Dudzie 28.05.15, 08:36 Widziałem wieczorem powtórkę - chciałem założyć na ten temat wątek, ale byłem śpiący i nie dałem rady. Może dzisiaj, zobaczymy. Odpowiedz Link Zgłoś