Dodaj do ulubionych

Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii

IP: *.26.62.81.cust.bluewin.ch 15.09.04, 13:10
nalezy liczyc ze w trakcie wizyty nie dojdzie do "porzadkowania" kont
bankowych pary prezydenckiej i ich fundacji...www.panstwozla.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: michaleck Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: 82.160.71.* 15.09.04, 13:12
      Żydzi Żydzi Żydzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Giertych Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.pool.mediaWays.net 15.09.04, 13:29
      zabunkrowac pieniadze.
      Powinno miu sie odebrac paszport az do wyjasnienia przekretow
      • Gość: ciekawy Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: 5.2.* / *.chello.pl 15.09.04, 13:32
        a co ma wspólnego kwas z gospodarką? od kiedy Szwjcaria jest w UE?
        bajer dla małych ludków
        • plopli Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii 15.09.04, 15:19
          Widac jako czlowiek o ograniczonych horyzontach myslowych, ktorego wiedza
          ogranicza sie do umiejetnosci dopisania na forum glupiego posta, nie slyszales
          o czyms takim jak Europejski Obszar Gospodarczy. A szkoda, moze wtedy
          dowiedzialbys sie jaki jest zwiazek Szwajcarii z UE (o jej formalnym
          czlonkowstwie w Unii nikt w artykule nie wspomnial).
      • Gość: piołun Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 15.09.04, 14:43
        szkoda, że przyjałeś tak mało sympatyczną ksywkę Giertych i ukryleś się pod
        nazwiskiem faceta niesympatycznego, a może ci na tym zależało???
        • Gość: bankier PROWIZJE Z ORLENU W OKIENKU W POLSCE ??????? IP: 66.234.255.* 16.09.04, 02:59
          Cytat:
          ......
          Szczególnie zależy nam na
          obecności w Polsce szwajcarskich banków
          .......

          he he he !
          to b. wazna wizyta
          nie beda musieli ciagle
          latac do szwajcarii
          aby skasowac prowizje z orlenu !!!
    • Gość: waniek poleciał likwidować konta swoje i żony IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.09.04, 13:47
      • Gość: lehu Re: poleciał likwidować konta swoje i żony IP: 217.98.64.* 15.09.04, 14:10
        Poleciał zainkasować odsetki
      • Gość: . Re: poleciał likwidować konta swoje i żony IP: *.czajen.pl / *.czajen.pl 20.09.04, 20:46
    • Gość: maruda A zabrał upoważnienie od Neumana? IP: *.gdynia.mm.pl 15.09.04, 13:53

    • tow1sekr Tożsamość Kwaśi Bourna 15.09.04, 14:25
      Rumiany Nierób z Pałacu ze zdziwieniem odkryje w jednym ze Szwajcarskich
      banków, że ma tam konto i skrytkę depozytową.
      • Gość: Zigi Może "wyprany szmal" Kwaśniaków na koncie SIOSTRY IP: *.twmi.rr.com 16.09.04, 05:00
        Kwaśniaka, Małgorzty która uciekła z Polski do Szwajcari w 1980 roku ?

        Kto może wziąć pod lupę i przejżeć konta bankowe siostry Kwaśniaka co mieszka w
        Szwajcari ?

        Chyba, że Kwaśniaki zaszyli "prany szmal" w materace i materace zabrali do
        Szwajcari jak poprzedni jeździli prywatnie do Szwajcari.

        Te BAJERY Majkowskiego to zwykłe BAJKI dla dzieci.
    • Gość: antykwas Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.czestochowa.cn.net.pl 15.09.04, 14:30
      ciekawe swoją drogą jak kulczyki mu płacą- przelewem na konta? to sie wyśledzi,
      w łapę bezpośrednio? może kiedyś sie dowiemy.
    • Gość: violetta Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.09.04, 14:33
      Czy nie macie tego minimum szacunku do siebie samych jako Polaków, żeby
      powstrzymać się od takich komentarzy na temat głowy Waszego Państwa?
      • Gość: :) Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 14:42
        Gość portalu: violetta napisał(a):

        > Czy nie macie tego minimum szacunku do siebie samych jako Polaków, żeby
        > powstrzymać się od takich komentarzy na temat głowy Waszego Państwa?



        Jakoś nie zauwazyłam, żeby ta głowa państwa miała szacunek dla nas.
        • Gość: piołun Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 15.09.04, 14:44
          racja, popieram ciebie - prymas Glemp był łaskaw powiedzieć kiedyś o takich:
          psy szczekają, karawana jedzie dalej
        • Gość: violetta Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.09.04, 14:46
          To nie wystarczy - takie Twoje postrzeganie, żeby w ten sposób wyrażac się o
          Panu Prezydencie RP, zresztą cieszącym się od prawie 10 lat poparciem
          większości Narodu; Naród Polski postrzega widocznie inaczej niż ty, ale ty i
          Narod Polski masz w małym szacunku jak z tego wynika.
          • Gość: :) Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 14:51
            Gość portalu: violetta napisał(a):

            > To nie wystarczy - takie Twoje postrzeganie, żeby w ten sposób wyrażac się o
            > Panu Prezydencie RP, zresztą cieszącym się od prawie 10 lat poparciem
            > większości Narodu;


            Nie widzę związku. Oceniam po czynach a nie po popularności.


            Naród Polski postrzega widocznie inaczej niż ty, ale ty i
            > Narod Polski masz w małym szacunku jak z tego wynika.



            Naród nie jest jednomyślny w ocenie Kwaśniewskiego. Poza tym moja ocena
            Kwaśniewskiego jest wyłącznie oceną Kwaśniewskiego i z narodem nic wspólnego
            nie ma.
            • Gość: violetta Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.09.04, 15:05
              widze że trudno ci zaakceptować że jesteś nieco wyalienowany z wyborów własnego
              Narodu (od dwóch kadencji, 9 lat) i stosujesz jakiś ketman schizofreniczny by
              jednoczesnie móc myśleć że jestes mentalnie z Narodem i w tym samym czasie lżyć
              wybranego w powszechnych wyborach Jego Prezydenta
              • Gość: violetta Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.09.04, 15:11
                na pociechę powiem Ci jednak, że jeśli Naród Polski wybierze ciebie na swojego
                Prezydenta to będę ciebie szanować hi, hi
                • Gość: :) Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 15:17
                  Gość portalu: violetta napisał(a):

                  > na pociechę powiem Ci jednak, że jeśli Naród Polski wybierze ciebie na
                  swojego
                  > Prezydenta to będę ciebie szanować hi, hi



                  Kierujesz się w swoich sympatiach wynikami sondaży?
                  • Gość: violetta Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.09.04, 15:24
                    kieruję się zasadą zachowywania szacunku dla Państwa Polskiego jakiegobyśmy
                    ułomnego my Naród nie stworzyli na tej ziemi
                    • Gość: :) Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 15:29
                      Gość portalu: violetta napisał(a):

                      > kieruję się zasadą zachowywania szacunku dla Państwa Polskiego jakiegobyśmy
                      > ułomnego my Naród nie stworzyli na tej ziemi



                      Ja też się tym kieruję i to właśnie szacunek dla państwa nie pozwala mi patrzeć
                      spokojnie na to co Kwaśniewski z tym państwem robi.
                • Gość: dsfsd Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.twmi.rr.com 17.09.04, 05:14
              • Gość: :) Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 15:15
                Gość portalu: violetta napisał(a):

                > widze że trudno ci zaakceptować że jesteś nieco wyalienowany z wyborów
                własnego
                >
                > Narodu (od dwóch kadencji, 9 lat)


                :)))
                Nie każdy cierpi z powodu wyznawania poglądów niepodzielanych przez większość.
                Ja nie cierpię i swojego wyalienowania z narodu nawet nie zauważam.


                i stosujesz jakiś ketman schizofreniczny by
                > jednoczesnie móc myśleć że jestes mentalnie z Narodem


                A dlaczego myślisz, że mam potrzebę poczucia mentalnej wspólnoty z jakąś
                zbiorowością? Powiem Ci, że nie lubię także Michała Wiśniewskiego, którego też
                masy kochają i wcale nie cierpię z powodu niekompatybilności moich i mas gustów.


                i w tym samym czasie lżyć
                >
                > wybranego w powszechnych wyborach Jego Prezydenta


                A możesz wskazać gdzie go zelżyłam?
              • Gość: Olek22 Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii VIOLETTA IP: *.telia.com 15.09.04, 15:40
                Gdyby glupota miala skrzydla, fruwalabys jak golebica.Co jest moralnie zle -nie
                moze byc politycznie dobrym.Ty Violetta!! widac, ze masz problemy z logicznym
                mysleniem.Jak potrafisz to przeczytaj Art 130 ----"Obejmujac z woli Narodu
                urzad Panstwa Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyscie przysiegam, ze dochowam
                wiernosci postanowieniom Konstytucji, bede strzegl niezlomnie godnosci narodu,
                niepodleglosci i bezpieczenstwa Panstwa a dobro Ojczyzny oraz pomyslnosc
                obywateli beda dla mnie zawsze najwazniejszym nakazem. CZYTAJ i zastanow sie
                czy masz prawo ublizania innym osobom.
                • Gość: kobra Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii VIOLETTA IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.09.04, 15:44
                  Ale jakoś nie zauważyłem, żeby prezydent RP zostal postawiony przez Trybunal
                  Stanu w stan oskarżenia za złamanie konstytucji. Ty sobie uzurpujesz prawo do
                  osądzania ha, ha, ha. Wałęsy tez mozna się było czepiać co chwilę o coś, ale
                  jak ktoś szanuje urząd prezydencki, to nie będzie się co chwila o coś czepiał.
                  • Gość: Olek22 Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii VIOLETTA IP: *.telia.com 15.09.04, 16:01
                    Ty kobra--Dranstwem jest udzial komunistow w sprawowaniu wladzy III RP. Kazdy z
                    was powinien miec zakaz sprawowania jakiegokolwiek stanowiska publicznego. Ha
                    ha ha porownujac Walese do komunistow- to cos nie tak z twoim mysleniem.
                    • Gość: kobra Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii VIOLETTA IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.09.04, 16:08
                      He, he, he. Ale z ciebie demokrata i miłośnik wolnej konkurencji. Chciałbyś
                      wykluczyć z wyborów ludzi którzy kilkakrotnie zdobyli w ostatnich latach
                      największe zaufanie społeczeństwa (ja na nich nie głosowałem), żeby nie wygrali
                      wyborów demokratycznych w wolnej Polsce. No ładnie.... Ponieważ wypowiadasz się
                      w agresywny, nie tylko niemądry sposób, powiem ci coś: jesteś żałosnym,
                      sfrustrowanym durniem, moim skromnym zdaniem.
      • Gość: mrek głowy - z której strony? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 22:32
        od odbytu?
      • Gość: Karl;ik A czy czytałaś KOMENTAŻE o Bushu w gazetach IP: *.twmi.rr.com 16.09.04, 05:16
        "amerykanskich" to byś ZLAŁA się w gacie ze śmiechu.

        Musiała byś zobaczyć książki co leżą stosami w ksiegarniach amerykanskich o tym
        KŁAMLIWYM głupku:

        www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/1400050677/qid=1095304445/sr=1-21/ref=sr_1_21/104-6918453-9175920?v=glance&s=books



        www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/1402202520/ref=pd_ecc_rvi_f/104-6918453-9175920




        www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/0974848905/qid=1095304176/sr=1-8/ref=sr_1_8/104-6918453-9175920?v=glance&s=books



        www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/031600023X/ref=pd_bxgy_img_2/104-6918453-9175920?v=glance&s=books



        tego jest mnustwo .....


        Kwaśniak to taki taki do "sześcianu" buszak
    • indris A Majkowski był aby trzeźwy ? 15.09.04, 14:49
      Bo nietrudno sobie wyobrażać jak jego "pouczenia" będą przyjęte w Szwajcarii.
      • douglasmclloyd Re: A Majkowski był aby trzeźwy ? 15.09.04, 22:47
        indris napisał:

        > Bo nietrudno sobie wyobrażać jak jego "pouczenia" będą przyjęte w Szwajcarii.

        Liczył pewnie na urok osobisty.
    • Gość: stan Re: Bankiecik będzie , może jakieś medale wręczy? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 14:50
      i chyba wróci ?
      • Gość: PABLO Re: Bankiecik będzie , może jakieś medale wręczy? IP: 193.28.230.* 15.09.04, 17:26
        Nie wiadomo. Kadencja się kończy. Komisja ds ORLENU pracuje. Jeden facet z
        mafii paliwowej sypie. Fundacja Jolki pod nadzorem. Czy jest jeszcze jakiś
        interes do zrobienia? Jesli jest to wróci. On zawsze wraca jak mozna się
        jeszcze podtuczyć. Potem wyjedzie do Izraela i poprosi o azyl. W końcu
        przypomni sobie że jest Stolzmanem.
    • Gość: optymista Re: Kwaśniewski poleciał do Szwajcarii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.04, 09:30
      ... powinien tam zostać wśród swoich.
      Optymista
      • Gość: milicjant Czy już wrócił? IP: *.czajen.pl / 212.244.182.* 20.09.04, 01:00
        Bo ja go jeszcze nie widziałem,
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka