pies_na_czarnych
21.08.15, 23:28
Pięknie p.Kopacz wypunktowała pisiego prezydenta. :) Tak trzymać!
Premier skomentowała także referendalne pytanie dotyczące wieku emerytalnego, które brzmi: "Czy jest Pan/Pani za obniżeniem wieku emerytalnego i powiązaniem uprawnień emerytalnych ze stażem pracy?".
Powiedziała, że nie słyszała jeszcze tak "mało precyzyjnego pytania w wykonaniu prawnika". - Jaki staż pracy? 10, 20, 50 lat? Tego nie ma w pytaniu. O ile obniżamy ten wiek? O 5, 7, 10 lat? Tego w pytaniu też nie ma - argumentowała.