Dodaj do ulubionych

Prawnik Duda. :p

21.08.15, 23:28
Pięknie p.Kopacz wypunktowała pisiego prezydenta. :) Tak trzymać!

Premier skomentowała także referendalne pytanie dotyczące wieku emerytalnego, które brzmi: "Czy jest Pan/Pani za obniżeniem wieku emerytalnego i powiązaniem uprawnień emerytalnych ze stażem pracy?".

Powiedziała, że nie słyszała jeszcze tak "mało precyzyjnego pytania w wykonaniu prawnika". - Jaki staż pracy? 10, 20, 50 lat? Tego nie ma w pytaniu. O ile obniżamy ten wiek? O 5, 7, 10 lat? Tego w pytaniu też nie ma - argumentowała.
Obserwuj wątek
    • pies_na_czarnych Re: Prawnik Duda. :p 21.08.15, 23:31
      I jeszcze inne kwiatki:
      www.tvn24.pl/ewa-kopacz-nie-bede-popierac-panstwa-jednej-partii,570653,s.html
    • fiu-bzdziu2010 Re: Prawnik Duda. :p 21.08.15, 23:34
      jeszcze lepiej, toż to dr prawa
      • pies_na_czarnych Re: Prawnik Duda. :p 21.08.15, 23:39
        fiu-bzdziu2010 napisała:

        > jeszcze lepiej, toż to dr prawa

        Na urlopie bezpłatnym. Wieloletnim zresztą. :)))
      • ave.duce Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 07:38
        fiu-bzdziu2010 napisała:

        > jeszcze lepiej, toż to dr prawa

        Administracyjnego ;)
        • fiu-bzdziu2010 Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 12:49
          no to jak administracyjne i takie kiepskie pytania, to się pytam o poziom uczelni i doktoratów
          • ave.duce Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 18:25
            fiu-bzdziu2010 napisała:

            > no to jak administracyjne i takie kiepskie pytania, to się pytam o poziom ucze
            > lni i doktoratów


            Naprawdę musisz pytać? ;)
        • kosel_maruvi Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 18:34
          ave.duce napisała:

          > fiu-bzdziu2010 napisała:
          >
          > > jeszcze lepiej, toż to dr prawa
          >
          > Administracyjnego ;)

          Czy to nie tak jak posel Klempa ?
          • ave.duce Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 18:53
            kosel_maruvi napisał:

            > ave.duce napisała:
            >
            > > fiu-bzdziu2010 napisała:
            > >
            > > > jeszcze lepiej, toż to dr prawa
            > >
            > > Administracyjnego ;)
            >
            > Czy to nie tak jak posel Klempa ?

            Kierunek ten sam, tylko uczelnia inna.
            • kosel_maruvi Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 19:46
              ave.duce napisała:

              > kosel_maruvi napisał:
              >
              > > ave.duce napisała:
              > >
              > > > fiu-bzdziu2010 napisała:
              > > >
              > > > > jeszcze lepiej, toż to dr prawa
              > > >
              > > > Administracyjnego ;)
              > >
              > > Czy to nie tak jak posel Klempa ?
              >
              > Kierunek ten sam, tylko uczelnia inna.

              To go troche usprawiedliwia bo z niego Taki prawnik jak z dentysty lekarz nie urazajac dentystow
              • ave.duce Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 20:03
                Przypomniało mi to, jak Pan Prezydent Wszech Czasów (ten z sygnaturki), a ówczesny Prezydent m.st. zeznawał przed komisją śledczą (od PZU?). Chodziło o czasy, w których stał na czele NIK. Na jakąś uwagę dot. niedopilnowania spraw prawnych - usprawiedliwiał się, że jest specjalistą od prawa... pracy.
    • pies_na_czarnych Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 00:54
      Senat znowu będzie musiał kliknąć na KOSZ.
    • giulia123 Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 00:58
      Możesz jedynie mi wyjaśnić kogo jeszcze w tym kraju obchodzi co myśli pani premier? Pana Prezydenta mogłaby jedynie cmoknąć w d... ale musiałaby ten kłamliwy pysk wyszorować wprzódy jakimś domestosem..
      • pies_na_czarnych Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 01:34
        Ona podaje niezbite fakty. Duda to kiep i coraz więcej ludzi to widzi. Marionetka na sznureczkach.
    • fiu-bzdziu2010 Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 10:35
      dlaczego dr prawa Nasz Prezydent nie potrafi zadać precyzyjnego pytania, jaki ma być ten wiek emerytalny i jaki staż pracy??????
      a odnośnie lasów dlaczego nie zadał pytania czy chcesz -żeby lasy państwowe były prywatyzowane, czy też nie, tylko pyta o sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa leśnego, a skąd obywatel ma wiedzieć, czy funkcjonuje dobrze, czy żle, może są tam przekręty i co?????
      • pies_na_czarnych Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 23:51
        Zostawia sobie furtke. Pozniej dodadza, ze staz pracy ma byc 50 lat.
    • qqazz Zabawne to jest momentami. 22.08.15, 13:04
      Pytania Bronka były szalenie precyzyjne a monopartyjny układ jeszcze niedawno nie przeszkadzał p. Premier bo to był układ jej partii.
      Każdy ruch PO spotyka się z kontra skutkującą liczeniem, miało być Bronkowe referendum które pokazałoby jaki ten PiS jest niedobry i będzie tylko pewnie nieważne bo połozy je frekwencja, zresztą JOWy nie są aż tak interesujące, finansowanie partii z budżetu to wcale nie takie wielkie pieniądze a do tego to europejski standard, a pytanie trzecie zupełnie bezprzedmiotowe. Drugiego referendum nie będzie bo przepadnie w Senacie i co by PO nie mówiła w odbiorze społecznym utrwali się obraz PO jako betonu który chce prywatyzować lasy, zamierza wydłużać wiek emerytalny żeby spłacać naszymi pieniędzmi swoje ośmiorniczki oraz ma w kompletnym poważaniu opinię i oczekiwania milionów rodziców ws. edukacji dzieci.


      pozdrawiam
      • volupte Re: Zabawne to jest momentami. 22.08.15, 13:06
        Dlaczego ma przepaść w senacie? Będzie tylko że rozszerzone.
        • qqazz Nie będzie zadnego rozszerzonego 22.08.15, 13:13
          o ile senatorowie PO zachowają się racjonalnie, w co można wątpić.
          Jakie by to referendum nie było i ile pytań nie byłoby dopisanych PO będzie grzęzła, w jej interesie jest jak najszybsze zamkniecie tematu i jego rozładowanie przed kulminacją kampanii sejmowej. Jak się postarają to tak poprzekręcają pytania, że Prezydent sam się z niego wycofa.


          pozdrawiam
          • fiu-bzdziu2010 Re: Nie będzie zadnego rozszerzonego 22.08.15, 13:28
            a może cwana duda tak specjalnie sformułowała pytania, żeby je odrzucili????

            tylko panie Prezydenckie, czy to wypada w bierki się bawić?????
            • mama303 Re: Nie będzie zadnego rozszerzonego 22.08.15, 13:30
              fiu-bzdziu2010 napisała:

              > a może cwana duda tak specjalnie sformułowała pytania, żeby je odrzucili????
              >
              > tylko panie Prezydenckie, czy to wypada w bierki się bawić?????

              senat nakaże sprecyzowanie pytań.
              • qqazz Re: Nie będzie zadnego rozszerzonego 22.08.15, 17:39
                1. P. Prezydent sformułował pytania zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jedyne które przeformułował to to najistotniejsze o wiek emerytalny które akurat zostawia szeroka furtkę do elastycznej zmiany i dyskusji.
                2. Senat nie moze nakazac tylko sie zwrócic ale stanowisko zdaje się i tak musi zająć, jak bedzie niezgodne z oczekiwaniami p. Prezydenta to bedzie kolejny i to powazny argument za tym, że w obecnej konfiguracji politycznej Prezydent ma zwiazane ręce w przedmiocie realizacji swoich obietnic a parlament nie chce współpracować i stosuje obstrukcję.


                pozdrawiam
    • fiu-bzdziu2010 Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 13:06
      kurde, jak tak mało precyzyjne te referendalne pytania, to co dopiero będzie z zapisami Konstytucji, ktróre dr prawa Nasz Prezydent przygotuje Narodowi?????????
    • mama303 Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 13:28
      pytanie o sześciolatki jest moim zdaniem jeszcze lepsze:
      - Czy jest Pan/Pani za zniesieniem obowiązku szkolnego sześciolatków i przywróceniem obowiązku szkolnego od siódmego roku życia?
      Od siódmego roku życia rozpoczynają edukacje dzieci, które skończyły 6 lat, czyli 6 latki :-) Zdaje się że nie o to chodziło Elbanowskim

      • pies_na_czarnych Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 23:56
        masz racje :)
    • kosel_maruvi Re: Prawnik Duda. :p 22.08.15, 18:31
      pies_na_czarnych napisała:

      > Pięknie p.Kopacz wypunktowała pisiego prezydenta. :)

      Z niego Taki prawnik jak prezydent.
      Pomoglby lepiej pani Dluto przy malowaniu
    • taniarada Proszę sobie dać siana do pożywienia ,albo kiełków 22.08.15, 19:05
      pies_na_czarnych napisała: Pięknie to wypunktowała Kopacz -Kolenda Zaleska .Dla hajterów PO nie ma żadnej przyzwoitości .Każdą prawdę zamienią w gó....niezalezna.pl/70161-ewa-kopacz-poszla-wyplakac-sie-do-tvn24-nawet-kolenda-zaleska-tego-nie-wytrzymala

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka