w11mil
21.09.15, 12:07
Przeczytałem niektóre komentarze pod artykułem o gazecie, którą "fałszował Kaczyński".
Być może krzywdząco generalizuję ale takich własnie ludzi przyciąga i mobilizuje Gazeta Wyborcza i, szerzej, Platforma Obywatelska. Ludzie z GW robią to celowo i świadomie: zakaz komentowania z powodu "Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum" nie dotyczy Kaczyńskiego, "pisiorów", "pisdaków", "katoli" itd.
Smutne świadectwo wystawia to Polskiemu Inteligentowi do którego adresowana jest GW.